Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Brutálisan elvárt dolgok!

Szép jó napot! Nem azért de egy kicsit már igen csak brutálisak itt a dolgok és igen csak aránytalanok! Fő farmon egy ház fejlesztése x szintről y szintre több mint 10 óra??? Akkor a legutolsó szint megépítése mennyi idő?? 1-2 hét talán hónap? Komolyan mondom jó hogy nem fejlesztenek a játékba sztrájkot!! Akkor tovább lehetne húzni az időt!!! Komolyan itt igazán el kell gondolkodni hogy mi a reális! 

Másik olyan dolog ami igazán bosszantó és kiakasztó! 
A küldetések során lévő feladatok! Itt oké hogy szintről szintre nehezebb! De az hogy a feladatokat nem lehet meg csinálni az is biztos! Jó biztos meg lehet csinálni ha valaki olyan kocka hogy a nap 24 órájából 23-at ott ül a gép előtt és játszik! Ha akkora mennyiséget kér a feladat akkor legyen már a termelési idő kicsit kevesebb! Pl: utolsó feladat: Gyűjts össze 5600 liter tejet! Nos feladat végéig még 2 nap! Van 3 tehén istálóm 2 1 szintű a harmadik 2-es szintű! 1 kör tej 6 óra! Kicsit sok! Lehet nem fedezték fel ebbe a játékba a fejőgépet és a Mariskanéni lusta fejni??? Nem azért de lehetne kb. 1,5 óra és 2 óra közt a termelési idő és akkor talán meg lehetne oldani a feladatot!!!

Hozzászólások

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Szép jó napot! Nem azért de egy kicsit már igen csak brutálisak itt a dolgok és igen csak aránytalanok! Fő farmon egy ház fejlesztése x szintről y szintre több mint 10 óra??? Akkor a legutolsó szint megépítése mennyi idő?? 1-2 hét talán hónap? Komolyan mondom jó hogy nem fejlesztenek a játékba sztrájkot!! Akkor tovább lehetne húzni az időt!!! Komolyan itt igazán el kell gondolkodni hogy mi a reális! 

    Másik olyan dolog ami igazán bosszantó és kiakasztó! 
    A küldetések során lévő feladatok! Itt oké hogy szintről szintre nehezebb! De az hogy a feladatokat nem lehet meg csinálni az is biztos! Jó biztos meg lehet csinálni ha valaki olyan kocka hogy a nap 24 órájából 23-at ott ül a gép előtt és játszik! Ha akkora mennyiséget kér a feladat akkor legyen már a termelési idő kicsit kevesebb! Pl: utolsó feladat: Gyűjts össze 5600 liter tejet! Nos feladat végéig még 2 nap! Van 3 tehén istálóm 2 1 szintű a harmadik 2-es szintű! 1 kör tej 6 óra! Kicsit sok! Lehet nem fedezték fel ebbe a játékba a fejőgépet és a Mariskanéni lusta fejni??? Nem azért de lehetne kb. 1,5 óra és 2 óra közt a termelési idő és akkor talán meg lehetne oldani a feladatot!!!

    Szia!
    Ahogy a hsz-ből kiveszem még igencsak kicsike vagy.Ez itt egy építgetős játék hosszú távra,évekre tervezve valóban sok idő de ez nem póker,nem megnyerni kell hanem felépíteni.
    A feladatok meg majd szép lassan elfogynak nem kell azonnal teljesíteni.Ha Neked nincs időd,türelmed ne ilyen típusú játékkal játssz
    Jómagam lassan 3 éve játszom és még mindig van mit építenem-fejlesztenem de nem hajt a tatár..

  • Zsazsa39 (HU1)Zsazsa39 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    A múlt héten már írtam ,de még válaszra se méltattak ! Bosszantó ! Úgy mint a többi amit eddig leírtam ! Azt még megjegyezném ,hogy már lopásra is buzdítanak bennünket ,ez nekem nonszensz. Ha már lopunk ,ne 1 tojást ,legalább egy rántottára valót !
    Aztán tovább , minden alkalommal - mint a hülye gyerekeknek - elmondjátok ,hogy locsolni kell ,füvetnyírni stb .. nem írom le a sok hülyeséget amit naponta többször muszáj  elolvasnom ,mert másképp nem jutok be a farmomra ! Miért nem csinálhatom úgy ahogy én szeretném ? Rengeteg időm elmegy a sok idióta előzménnyel ,mire a farmom megjelenik !
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    A múlt héten már írtam ,de még válaszra se méltattak ! Bosszantó ! Úgy mint a többi amit eddig leírtam ! Azt még megjegyezném ,hogy már lopásra is buzdítanak bennünket ,ez nekem nonszensz. Ha már lopunk ,ne 1 tojást ,legalább egy rántottára valót !
    Aztán tovább , minden alkalommal - mint a hülye gyerekeknek - elmondjátok ,hogy locsolni kell ,füvetnyírni stb .. nem írom le a sok hülyeséget amit naponta többször muszáj  elolvasnom ,mert másképp nem jutok be a farmomra ! Miért nem csinálhatom úgy ahogy én szeretném ? Rengeteg időm elmegy a sok idióta előzménnyel ,mire a farmom megjelenik !

    Nem tudom kinek szántad mindezt de írd ezt meg a supportnak mert itt csak játékosok vannak,egyébként meg ennél nagyobb gondod sose legyen a farmoddal.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 13.09.2017
    A múlt héten már írtam ,de még válaszra se méltattak ! Bosszantó ! Úgy mint a többi amit eddig leírtam ! Azt még megjegyezném ,hogy már lopásra is buzdítanak bennünket ,ez nekem nonszensz. Ha már lopunk ,ne 1 tojást ,legalább egy rántottára valót !
    Aztán tovább , minden alkalommal - mint a hülye gyerekeknek - elmondjátok ,hogy locsolni kell ,füvetnyírni stb .. nem írom le a sok hülyeséget amit naponta többször muszáj  elolvasnom ,mert másképp nem jutok be a farmomra ! Miért nem csinálhatom úgy ahogy én szeretném ? Rengeteg időm elmegy a sok idióta előzménnyel ,mire a farmom megjelenik !

    Kedves Zsazsa39!

    Megnéztem, ez az első beírásod a fórumra. Ha nem a fórumra írtál, a választ se innen várd.
    Nem mi modjuk!
    A belépési oldallal kapcsolatos észrevételedet, mint ahogyan előttem Fodorme is írta, a supportnak írhatod. A fórumra járó játékosoknak nincs beleavatkozási lehetősége a játék menetébe.
    Ha már most ilyen türelmetlen vagy, mi lesz később? Ez egy sok türelmet, kitartást, stratégiát, stb. igénylő játék.
    További szép estét!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt