Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017.08.03.] Boldog órák | O-bon Fesztivál | Gombászás | Hibajavítás

157»

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Akkor egy kis infó. Nem hiba, hanem ez így volt tervezve, hogy eddig tartottak a boldog órák.
  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    Sziasztok!

    Még anno az volt hogy ez marad. Ami jó azt elveszik... Csak így tovább! Tudom, hogy nem látja az illetékes, de mégis leírom.
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Sziasztok!

    Még anno az volt hogy ez marad. Ami jó azt elveszik... Csak így tovább! Tudom, hogy nem látja az illetékes, de mégis leírom.
    Biztos a serkentők miatt megint nagyon haladtak a farmok:(Úgy gondolták akkor vegyük el ezt is!
  • AVeronika (HU1)AVeronika (HU1) Bejegyzések: 1
    van egy almáskertem, amelyik még Tanukitól kapott ajándékot. Azóta nem lehet betakarítani, mindig azt mondja kicsi a csűr, de eladni se engedi. Bővíteni akartam a csűrt, - hátha akkor, - de mire összejött a 3 milla, rámentem a fejlesztésre, és csak meg akartam nézni a kinézet- kiírást, máris a 3 millából 500 ezer maradt. DE nem történt se kinézet változás, se csűr fejlesztés. Hogy tudom betakarítani az almát és hová lett a pénzem?

    Averonika
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 28.09.2017
    Szia Veronika
    Ha csűr kinézetet vettél,akkor klikk rá a csűrre.Ekkor megjelenik a körmenü.A körmenü bal oldalán van egy lila festékes vödör,arra klikk.Ha vettél kinézetet akkor ott találod meg.Onnan tudod,hogy a tiéd,hogy nem pénzt ír alatta,hanem egy fehér kéz van alul.(társítás).Ha arra klikk,akkor rárakja a kinézetet a csűrre.

    De most néztelek meg,2 db 4 es csűröd van,meg egy 4 es szintű farmházad,ami összesen enged neked 1350 terméket raktározni.6 os szintű almásod van,ami 530 almát jelent plusz a tanuki ami 1060 alma...így be kellene tudnod szedni,mégha van rá némi könyved akkor is....vagy megmondod nekem,hogy hány db almát terem az a tanukis almafa?
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    KARBANTARTÁS ELINDULT!
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Már régen vége a karbantartásnak. Vannak halpiaci árak és van eladási lehetőség. Az árak olyanok amilyenek, de ellene tenni nem tudunk. Rosszabbakat vártam. Nekem már fullos a flottám, de a kicsiknek sokáig fog tartani egy 6-s szintű vonóhálósra összehalászni a pénzt. (100 milla darabonként) 
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    r0b33 (HU1) mondta:
    a helyzet az hogy a halak és a cuccok ára nem változott (az árcsökkentett piacoshoz képest) a különbség a hozzácsapott ajándékokban mutatkozik, és a szerződések szintjétől függően hozzácsapott "borravalóban"

    A borravaló szorzói viszont közel duplájára emelkedtek. Mivel százalékos szorzókról van szó, ezért nagy csodát senki ne várjon hiszen ha valami eddig 100 + 10% = 101 be került, az most 100 + 20% = 102-be fog...

    Persze 10 000-es nagyságrendnél már más arányokról beszélünk... ;)
    Eddig úgy tudtam, hogy a 100-nak az 1%-a az 1  

    10 az pedig a 10%-a 

    :-((
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Sziasztok !
    Megjött Matilda is ..lehet gombát keresgélni  B) 

  • Agi1208 (HU1)Agi1208 (HU1) Bejegyzések: 10
    Sziasztok !
    Megjött Matilda is ..lehet gombát keresgélni  B) 

    Szia!
    Térképet merre találok hozzá?
    Köszi előre is a választ:)
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Sziasztok !
    Megjött Matilda is ..lehet gombát keresgélni  B) 

    Szia!
    Térképet merre találok hozzá?
    Köszi előre is a választ:)
    Tippek és Trükkök
    Cukorkatérkép 2017 augusztus.
    Ott vannak a térképek. Nem csak cukorkára jó!
  • Agi1208 (HU1)Agi1208 (HU1) Bejegyzések: 10
    Sziasztok !
    Megjött Matilda is ..lehet gombát keresgélni  B) 

    Szia!
    Térképet merre találok hozzá?
    Köszi előre is a választ:)
    Tippek és Trükkök
    Cukorkatérkép 2017 augusztus.
    Ott vannak a térképek. Nem csak cukorkára jó!
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget :smile:
Sign In to comment.