Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017.07.20] Kiskapuk és egyéb extrák

r0b33 (HU1)r0b33 (HU1) Bejegyzések: 1,757
szerkesztette ezt: 20.07.2017 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Post edited by r0b33 (HU1) on
«134

Hozzászólások

  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    És mint hagyomány, már idestova harmadszor idő előtt véget ért az "irány a természet" event :D Nem is idegeskedek, pedig az új extra szintet csináltam, nem kevés felajánlással és hináros cucc beáldozásával. De ezen már csak röhögni lehet :D
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!
    Sajnos nagyon sok játékos dühöng, teljes joggal az elveszett event miatt. :'(
    És megjelent egy új ikon, a fórumra jutástól balra. Ha jól sejtem a magyar időt jelzi?? :p
    De minek? A számítógépeken mutatja az órát....érdekes. ;)
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Jó neked hogy tudsz rajta "röhögni" én már nem.
    Hát igen, Csak csatlakozni tudok, de én végképp dühös vagyok és robbanni tudnék! 5 órával előbb vége lett, és megint, már sokadszorra úszik el az event minden beletett arany és idő.
    Egyszerűen tele van a puttonyom.
    Mi a fészkes fenének gürizik az ember?  Inkább mentem volna strandra , legalább hűsöltem volna::((
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    És mint hagyomány, már idestova harmadszor idő előtt véget ért az "irány a természet" event :D Nem is idegeskedek, pedig az új extra szintet csináltam, nem kevés felajánlással és hináros cucc beáldozásával. De ezen már csak röhögni lehet :D

    Hát ez remek! A szövinkben is nagy a felháborodás!Mi a fenének csinálja az ember időt energiát belefektetve ha csak hipp hopp kényükre kedvükre szó nélkül vége. Nem azt kell írni tart x ideig. Hanem úgy fogj bele ,bármikor vége lehet!:(
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Én még be se léptem a frissítés óta, de ezek után meggondolom, hogy egyáltalán belépjek-e :( Fél óra múlva indítottam volna az event utolsó adag táptermelését...
  • Törpi 0414 (HU1)Törpi 0414 (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    Nekem 3 nap alatt meglett arany nélkül.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Nekem 3 nap alatt meglett arany nélkül.
    Attól függ melyik szintet csináltad. Mert kétlem, hogy a heteset három nap alatt megcsináltad.
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Nekem 3 nap alatt meglett arany nélkül.
    Nézd én ennek örülök:) De vannak olyan játékosok akik talán dolgoznak és munka mellett igenis keményen megdolgoznak egy nyavalyás event díszéért, mint én is.
    Nem sok aranyat tettem ma bele hogy készen legyen, durván 500-at, és valamennyi valószínűleg még kellett volna, de akkor is kész lett volna estére. Én nem szeretném a pénzemet kidobálni az ablakon, úgy hogy engem speciel mint aranyvásárlót elveszítettek, ez volt az utolsó csepp.

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!

    Elhiszem, hogy dühösek vagytok....még én sem értem a természet event végére. De már szóltam róla, hogy eltűnt az event.

    Most biztosan utána néznek és ha bármi infó lesz róla, szólok!

    Zsu
  • filojozso (HU1)filojozso (HU1) Bejegyzések: 1
    Nekem 3 nap alatt meglett arany nélkül.
    Jó neked. Más viszont munkába jár,nem tud egész nap a farm előtt tespedni!!!
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Sziasztok!

    Elhiszem, hogy dühösek vagytok....még én sem értem a természet event végére. De már szóltam róla, hogy eltűnt az event.

    Most biztosan utána néznek és ha bármi infó lesz róla, szólok!

    Zsu

    Köszönjük a gyors intézkedést!
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Köszönjük Zsu:)
     bár nem hiszem hogy bármit tudtok tenni, mert ez már bebizonyosodott néhányszor, és persze ezt  most nem rád, vagy rátok értettem akik ezzel töltitek időtök egy részét, hanem az érdektelen "fejesekre"
    Ti mindent megtesztek::))
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Most tűnt fel, az ügyfélszolgálat ikonját is áthelyezték....eldugták (biztos túl sokan írunk :smiley: ....kevesebben találjuk meg :smiley:  ) Az új helye:


  • Dorcika48 (HU1)Dorcika48 (HU1) Bejegyzések: 0
    Felháborító, hogy még este 8ig lett volna időm befejezni a kalandot, és erre újraindítják a szervert, és eltünnek az időim, pedig 1-2 órán belül végeztem volna... Ez így nem igazságos, el is vették a kedvemet az egész játéktól, pedig hosszú évek óta kitartóan játszom.
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Nekem 3 nap alatt meglett arany nélkül.
    Jó neked. Más viszont munkába jár,nem tud egész nap a farm előtt tespedni!!!
    Hát még ha otthon is vagy egész nap, ez a legidőigényesebb event, az extra szintet még a teljes idő alatt azaz az 1 hét alatt sem lehet simán teljesítni, olyanok a követelmények (már tulságosan is), pld az utolsó előttit ahol 5400 térképdarabot kellett összegyűjteni, hát már minden családtagot befogtam, hogy folyamatosan adja a térképdarabokat, de akkor is csak erre 1,5 nap ment el, az utolsóra, amikor a tápokat kel gyűjteni meg eleve közel 90 óra szükséges (ha nem gyorsitasz arannyal), tehát tuti nem az extra szintet teljesítetted, mert ott arany nélkül csak maga az utolsó 6. lépésre kevés a 3 nap, egyszerűen fizikailag.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Felháborító, hogy még este 8ig lett volna időm befejezni a kalandot, és erre újraindítják a szervert, és eltünnek az időim, pedig 1-2 órán belül végeztem volna... Ez így nem igazságos, el is vették a kedvemet az egész játéktól, pedig hosszú évek óta kitartóan játszom.

    Szia! :)

    Néhány hozzászólással feljebb:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3581660/#Comment_3581660

    Zsu
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Jól meg frissítették, ezt a játékot. Nem elég, hogy el tűnt az event. 
    Még be is lassult az egész.
    Futtattam dokit. Akkor is lassú maradt. 
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hali bocsi nem olvastam,mert nincs időm,de vége az evinek és még este 10 ig azt jelezte,hogy lesz,majd a frissel eltűnt.Nem kevés zs-m van benne és pár pipitáp hijja volt,most mi van ilyenkor?
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Sziasztok
    Én a kemény munkával kapcsolatban szeretném kérdezni, h az is megváltozott ez új frissitésnek hála?
    Eddig a 9-10 -el menve is majd napokig adta a pontot most meg fél órára le csökkelnt?
    Nagyon jó, h menet közben változtatnak rajta.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok
    Én a kemény munkával kapcsolatban szeretném kérdezni, h az is megváltozott ez új frissitésnek hála?
    Eddig a 9-10 -el menve is majd napokig adta a pontot most meg fél órára le csökkelnt?
    Nagyon jó, h menet közben változtatnak rajta.
    Nem hiszem, hogy ezt érintette volna.
    Itt a fórumon már meg lett tárgyalva, sőt grafikonokkal részletesen bemutatva, hogy egyes halaknál (pl. homár) a 10. fokozatra lépve (akár szándékosan, akár szándéktalanul) lecsökken az idő. Én pl. 10 homárt tettem be (tudatosan), és az egy napnál hosszabb dobozolási idő lecsökkent 28 percre, de ezt így volt már az első pillanattól kezdve.
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    szerkesztette ezt: 20.07.2017
    Itt a fórumon már meg lett tárgyalva, sőt grafikonokkal részletesen bemutatva, hogy egyes halaknál (pl. homár) a 10. fokozatra lépve (akár szándékosan, akár szándéktalanul) lecsökken az idő.
    Hali,

    hűű ez hol van? ez érdekelne. Múltkor nekem is volt ilyen, emiatt nem mertem betenni semmit most 10-esre, jó lenne tudni, mit mehet, mert így mindig csak 9-esen tolom :)

    köszi!!
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Az új ikon, ami a magyar időt mutatja, aránytalanul nagy lett. Nagyon sok mindent el takar.
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    köszi Porrima, lehet kimaradt nálam, akkor keresgélem, bár feldühitett, váltáskor lazacot leszedtem, nem vette figyelembe, át kellett ugranom, erre a homár meg kitolt velem. Én még ezt a fajta munkát nem nagyon csináltam eddig, és igazán feldühitett, és nem csak én jártam igy.
  • Ateszatis (HU1)Ateszatis (HU1) Bejegyzések: 9
    Jól meg frissítették, ezt a játékot. Nem elég, hogy el tűnt az event. 
    Még be is lassult az egész.
    Futtattam dokit. Akkor is lassú maradt. 
    A lassulást én is tapasztaltam. Eddig megoldást jelentett, ha a windowsról átkapcsoltam a tabot androidra. De most már androiddal + puffinnal is lassú. Pedig 4Giga ramos a vacak, eddig jó volt. Mi történt megint? Azért a dolognak jó oldala is van, a táborozósból csak az 5-ös szintet vállaltam, ami meg is lett tegnapra, így abból nem származott hátrányom. De ha percekig tart területet váltani már androidon is, azt nem tudom meddig viselem.
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Nekem 3 nap alatt meglett arany nélkül.
    Jó neked. Más viszont munkába jár,nem tud egész nap a farm előtt tespedni!!!
    Kedves filojozso!
    Én rokkantnyugdíjas vagyok, és képzeld, nem tespedek egész nap a gép előtt, mégis megcsinálom az eventeket, méghozzá arany nélkül!! Hogyan? Nagyon egyszerűen: ahogy már sokan írták van lehetőséged választani melyik szintet csinálod. Én azt a szintet választom, amit biztos meg tudok csinálni, bármennyire is szintemen alul van. A játék mellett ellátom a családom (főzök, mosok, stb.), bevásárolok, orvoshoz járok.... Néha örülök, ha a fürdőbe ki tudok menni, de akkor se tespedek! Légyszíves az ilyen beszólásokat mellőzd, ne sértegesd azokat, akiknek több idejük van játszani! Néha a kevesebb többet ér!
    maja
  • liliom44 (DE1)liliom44 (DE1) DE1 Bejegyzések: 7
    Én ritkán szoktam reklamálni,de most nagyon aktuálisnak tartom az event törlése miatt.Sokan kiszámoltuk az időre történő befejezést.Ezt most a frissítés megakadályozta.Kérjük a kárpótlást.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Én ritkán szoktam reklamálni,de most nagyon aktuálisnak tartom az event törlése miatt.Sokan kiszámoltuk az időre történő befejezést.Ezt most a frissítés megakadályozta.Kérjük a kárpótlást.

    Szia! :)

    Teljesen jogos a kérésed! A frissítés után belépve azonnal mentem reklamálni, hogy véget ért az event és aranyért vehettem volna meg.
    Ma már fix, hogy nem lesz ebből semmi...holnap majd újra nyúzzuk őket emiatt.

    Zsu
  • műműr (HU1)műműr (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    az előttem szolokhoz hasonloan..el tünt az event,be takarítás előtt áltam a terménnyel!Gondolom ez is úgy lesz kárpotolva mint az el tűnt aranyaim(nem most!)..Sehogy!(
  • gergő100 (HU1)gergő100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sajna én is így jártam a múltkor simán meg lett volna és akkor romlott el a szerver és beletettem egy csomó mindent de senki nem kárpótolt mikor írva lett nekik elnézést kértek  hogy sok a munkájuk azóta se semmi, azóta nem eventezek.
Sign In to comment.