Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Mélytengeri halászattal kapcsolatos kérdések

18

Hozzászólások

  • katuska471 (HU1)katuska471 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Teréz (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Tudna valaki abban segíteni, hogy hogyan tudok a hajóműhelybe bemenni!
    Hiába  nem enged be. Előre is köszi a választ!


    Szia! :)

    A kérdésed alapján valószínűsítem, valamelyik feltételnek nem tettél eleget. Kettő van, ezek pedig a következők:
    • Legalább 20-as horgászati szint.
    • MINDEN Oleggel kapcsolatos feladat elvégzése (nem a napi feladat!), ami az ínyenc vagy a virág vagy a fő farm bal feladatpanelén van. Pl. csali használata, vödör vásárlása....ilyeneket keress a feladatpanelen.
    Ha ebből a kettőből bármelyik is nem teljesül, nem nyílik meg a mélytengeri halászat lehetősége.

    Zsu

  • kispapesz (HU1)kispapesz (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 17.08.2017
    Kovetelem hogy azonnal állítsák vissza a haltermékek eladásának lehetoségét!!! Mi a xxx kellett elállítani???? Végre lehetett valamivel pénzt csinálni és így xxx az emberekkel. Az lesz hogy szólok mind a 80 játékoshaveromnak hogy szálljanak ki a bigfarm játékbol oszt ugrik a havi zsetonja a tulajoknak. Fertelmes ami itt megy a frissítésekkel.....
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 17.08.2017
    Kovetelem hogy azonnal állítsák vissza a haltermékek eladásának lehetoségét!!! Mi a xxx kellett elállítani???? Végre lehetett valamivel pénzt csinálni és így xxxx az emberekkel. Az lesz hogy szólok mind a 80 játékoshaveromnak hogy szálljanak ki a bigfarm játékbol oszt ugrik a havi zsetonja a tulajoknak. Fertelmes ami itt megy a frissítésekkel.....

    HAHÓ!!!
    Fogd vissza magad! Komoly baj van a stílusoddal!
    Ez itt egy fórum, nem a GGs irodája. Ne itt verd az asztalt és ne itt követelőzz, Arra ott az Ügyfélszolgálat!
    Itt csak játékosok vannak, a Big farm csapata nem olvassa a fórumot.
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Szeretnék érdeklődni, hogy ez csak nálam egy hiba?
    Mindig ugyanazt a területet adja horgászni a hajókkal! Ez így is marad, vagy lassan egy hét után változni fog? Köszönöm a választ,szép napot kívánok!
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Kedves Teréz!
    A legtöbbünknél ugyanaz a helyzet: tonhalas és kagylós terület. Nekem tegnap volt 1 kardhalas és ennyi. Megint csk tonhalas és kagylós van. A kérdésünkre azt válaszolták, h átgondolják, és majd meglátják mit lehet tenni, addig várjunk türelemmel.
  • pötyi0421 (HU1)pötyi0421 (HU1) HU1 Bejegyzések: 0
    Sziasztok! segitsetek! hogy kell belépni a mélytengeri halászatba. nem tudom, lehet értetlen vagyok, köszönettel.fogadom!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 21.08.2017
    Sziasztok! segitsetek! hogy kell belépni a mélytengeri halászatba. nem tudom, lehet értetlen vagyok, köszönettel.fogadom!

    Szia! :)

    Csak az tud, aki két feltételt is teljesített:
    • a horgászati szint minimum 20-as
    • az Oleggel kapcsolatos feladatsor teljesen készen van. :)
    Az alábbi linken találod a teljes feladatsort. Vesd össze a feladatokat a nálad találhatókkal, hátha megtalálod, miért nem tudsz a mélytengeri halászattal foglalkozni. :)

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3562648/#Comment_3562648

    Zsu
  • király0178 (HU1)király0178 (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!

    Hasonlóképp nem tudok bejutni a mélytengeri horgászatba. Megvan a szint, nem látok teljesítetlen feladatot sehol és KÉK a hajójavító műhely felett a ZZ. Kérném a segítségeteket. Köszönöm
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!

    Hasonlóképp nem tudok bejutni a mélytengeri horgászatba. Megvan a szint, nem látok teljesítetlen feladatot sehol és KÉK a hajójavító műhely felett a ZZ. Kérném a segítségeteket. Köszönöm
    Szia!

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3562648/#Comment_3562648
    Nézd végig a link alapján azokat az Oleges feladatokat is teljesítetted-e, amik nem a halakhoz kapcsolódik, mert lehet ott hiányzik valami. Ha megvan az összes feladat meg kell nyílnia a virág farmon egy újabb Oleges feladatsornak, ami a mélytengerihez kapcsolódik. Ha ez hiányzik, valamelyik feladatnál elakadt a teljesítés.

    Ádámmaci

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok!

    Hasonlóképp nem tudok bejutni a mélytengeri horgászatba. Megvan a szint, nem látok teljesítetlen feladatot sehol és KÉK a hajójavító műhely felett a ZZ. Kérném a segítségeteket. Köszönöm
    Szia!

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3562648/#Comment_3562648
    Nézd végig a link alapján azokat az Oleges feladatokat is teljesítetted-e, amik nem a halakhoz kapcsolódik, mert lehet ott hiányzik valami. Ha megvan az összes feladat meg kell nyílnia a virág farmon egy újabb Oleges feladatsornak, ami a mélytengerihez kapcsolódik. Ha ez hiányzik, valamelyik feladatnál elakadt a teljesítés.

    Ádámmaci

    Ha kék, akkor már működnie kéne, nem? Ha piros, akkor még nem működik. Katt a műhelyre, és ott tud hajót venni. Ha jól emlékszem
  • király0178 (HU1)király0178 (HU1) Bejegyzések: 3

    Tényleg semmi feladatot nem találtam már ami ehhez a feladatsorhoz kapcsolható. Gondolom akkor ez már egyéb hiba lehet (bár hibaüzenet nincs)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 25.08.2017

    Tényleg semmi feladatot nem találtam már ami ehhez a feladatsorhoz kapcsolható. Gondolom akkor ez már egyéb hiba lehet (bár hibaüzenet nincs)

    Szia!
    Hanyas szinten van a  horgász TP-d? Ezt Olegnél tudod megnézni, amikor őt küldenéd ki, halat vagy halTP hozni.
    Nem jelentek meg Oleg feladatai a virágoson a mélytengerire nézve?
    Nem néztem hanyas szinten vagy a játékban, de ha végig nézted az összes feladatot, s biztosan megcsináltad a nem Oleghez tartozókat is, akkor meg kellene jelennie a halászathoz kapcsolódó Oleges feladatsornak, ami szintén a virágfarmon jön elő. Amíg nincs kész a horgászatos Oleg feladatsor, addig a halászati nem fog előbukkanni.
    Ha csak info ikonod van, s nincs se hajóvásárlási, se csalikészítésre ikonod, akkor még valamelyik feladat nincs kész.
    Nézd át még egyszer a listát minden megvolt-e.
    A csellehorog az utolsó feladat, ha ez megvolt, jön a halászati feladatsor.
    Beteszek egy másik linket is, ott is nézz körül.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/137088/horgaszat-leiras#latest

    Ádámmaci

  • király0178 (HU1)király0178 (HU1) Bejegyzések: 3
    Ádámmaci (HU1) mondta:

    Tényleg semmi feladatot nem találtam már ami ehhez a feladatsorhoz kapcsolható. Gondolom akkor ez már egyéb hiba lehet (bár hibaüzenet nincs)

    Szia!
    Hanyas szinten van a  horgász TP-d? Ezt Olegnél tudod megnézni, amikor őt küldenéd ki, halat vagy halTP hozni.
    Nem jelentek meg Oleg feladatai a virágoson a mélytengerire nézve?
    Nem néztem hanyas szinten vagy a játékban, de ha végig nézted az összes feladatot, s biztosan megcsináltad a nem Oleghez tartozókat is, akkor meg kellene jelennie a halászathoz kapcsolódó Oleges feladatsornak, ami szintén a virágfarmon jön elő. Amíg nincs kész a horgászatos Oleg feladatsor, addig a halászati nem fog előbukkanni.
    Ha csak info ikonod van, s nincs se hajóvásárlási, se csalikészítésre ikonod, akkor még valamelyik feladat nincs kész.
    Nézd át még egyszer a listát minden megvolt-e.
    A csellehorog az utolsó feladat, ha ez megvolt, jön a halászati feladatsor.
    Beteszek egy másik linket is, ott is nézz körül.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/137088/horgaszat-leiras#latest

    Ádámmaci

    Hüpp hüpp hüpp barba trükk! Ezzel a linkel amit küldtél láss csodát megvan a hiba.... Csak a szememet nem szúrta ki! Köszönöm szépen a segítséget!!!
  • pit61 (HU1)pit61 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Kicsit elszomorodtam (tudván, hogy javitasok tortentek a jatekban a melytengeri halaszat kapcsan) mikor elindult a kemeny munka kaland.Az elso harom gyujteni valo hal meg csak nem is hasonlit az eddig igencsak megnyirbalt halvalasztekra. Harom napja csak tonhalat es heringet tudok fogni, nagyon ritkan egy kis osztriga, kagylo es garnela is foghato. Az elso harom gyujteni valom lazac homar es osztriga. Mivel az osszes hajom, a rendelkezésre allo tonhalat es heringet gyujti es nincs is mas pocsolyam, szinte eselyem sincs bekapcsolodni a jatekba, hacsak arannyal le nem veszem az elso harom kort. En ezt igazságtalannak erzem! A normal kemeny munka kalandban legalabb van esely belathato idon belul megtermelni a szukseges terményt, itt azonban ez igen csak bajos! Szoval egy kicsit elkeseredtem es azt hiszem ezt a kort kihagyom, pedig szeretem ezt a kalandot a sok ajandek miatt! Tisztelettel: Papp Illes Tamas


  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 06.09.2017
     

    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • pit61 (HU1)pit61 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Nagyon koszonom a biztatast, megprobalom, szerintem kicsit turelmetlen voltam! Csak igy tovabb, jo ez a jatek , neha mar tul sok is a tennivalo, de nem veletlen, hogy bar megszakitassal de mar vagy harom-negy eve jatsszuk a felesegemmel. Megegyszer koszi a valaszt!
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 06.09.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    pit61 (HU1) mondta:
    Nagyon koszonom a biztatast, megprobalom, szerintem kicsit turelmetlen voltam! Csak igy tovabb, jo ez a jatek , neha mar tul sok is a tennivalo, de nem veletlen, hogy bar megszakitassal de mar vagy harom-negy eve jatsszuk a felesegemmel. Megegyszer koszi a valaszt!
    Szia újra :-)

     Azokat, akik az első 6-50 helyezés valamelyikén vannak és nem kell nekik az 5-ös motoros hajó arra kérem, hogy adják át a helyüket azoknak, akiknek még szüksége van erre a nyereményre. Ők talán hasznát is tudnák venni, nem pedig a kukában landolna, mint sok nagy játékosnál, aki teper a semmiért.
    Szia MizuBige!
    Nagyon szép gondolat ez a hely átadás, csak nem valósítható meg :(
    Honnan lehet tudni, hogy aki a helyemre kerül, annak szüksége van a motoros hajóra? Hogy megérdemli, ha a top50-ben végez, az nem kétséges, de ez mindenkire igaz.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 06.09.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia Bea!
    Támogatom az ötleted. A 2 abe ami a célja többünknek, akiknek megvan a fullos flottája. Max. az első hely, amiért lehet küzdeni, az arany ládikáért, vagy a lufiért, de a hajók valóban már sok embernél a dobozban vagy a kukában landol.Így a 6-50 hely köztieknél teljes mértékben támogatom a hely átengedését.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    pit61 (HU1) mondta:
    Nagyon koszonom a biztatast, megprobalom, szerintem kicsit turelmetlen voltam! Csak igy tovabb, jo ez a jatek , neha mar tul sok is a tennivalo, de nem veletlen, hogy bar megszakitassal de mar vagy harom-negy eve jatsszuk a felesegemmel. Megegyszer koszi a valaszt!
    Szia újra :-)

     Azokat, akik az első 6-50 helyezés valamelyikén vannak és nem kell nekik az 5-ös motoros hajó arra kérem, hogy adják át a helyüket azoknak, akiknek még szüksége van erre a nyereményre. Ők talán hasznát is tudnák venni, nem pedig a kukában landolna, mint sok nagy játékosnál, aki teper a semmiért.
    Én is azt hittem, hogy azok a hajók, amiket az előző és a mostani dobozolós eventekben nyertem, azok eltűntek, a kukában landoltak, mert nekem (is) 14 hajóm volt. De nem! Ez tévedés. Arra gondoltam, hogy a dereglyéimet/keskeny ladik lecserélem. (2 db) Amikor az elsőt lebontottam, kiderült, hogy amiket nyertem, azok mind bent vannak a raktárban. Egyenként ki lehet venni és lebontogatni. Elkezdtem és csak az akadályozott meg, hogy közben jött a Főszaki (Gy.k.: tervező) és ezért azzal dolgoztattam. Most folytatom a kivételeket és a bontásokat. NEM VESZNEK EL a játékban kapott jutalmak,, csak "láthatatlanok", míg nem lehet a hajóépítő üzemben kezelni őket.  :)
  • eszter65 (HU1)eszter65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Sziasztok! énnekem az a bajom a mélytengeri halászattal nem tudom a halaimat eladni,mert állandóan homárt,kagylót,osztrigát kér és halcsalit,ami természetesen nagyon kevés van,arra leszek kiváncsi ha majd tele lessz a többi hallal a raktár,akkor mit fogok csinálni,mert ugye eladni nem lehet,az volna a jó hogyha kevesebbet is adnának értük,de ellehessen adni!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! énnekem az a bajom a mélytengeri halászattal nem tudom a halaimat eladni,mert állandóan homárt,kagylót,osztrigát kér és halcsalit,ami természetesen nagyon kevés van,arra leszek kiváncsi ha majd tele lessz a többi hallal a raktár,akkor mit fogok csinálni,mert ugye eladni nem lehet,az volna a jó hogyha kevesebbet is adnának értük,de ellehessen adni!
    Szia!
    Még bármi változhat. Most jelenleg nem lehet közvetlenül eladni, csak a piacon keresztül. Talán később lesz rá lehetőség, addig ha nem szeretnéd a piacon eladni, és van rá módod gyűjtsd, s ha nem is piaci áron, de majd el lehet adni a halakat. Vagy ha pénzre van szükséged keress olyan szerződést, amit teljesíteni tudsz, és pénzt kínál a halakért, csalikért.
    Ádámmaci
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 06.09.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 31.08.2017
    A GGS-nak az a célja, hogy sokáig itt lehessen tartani az embereket a játékban. Ha el lehet adni jó áron, akkor az lesz, hogy gyorsan nő azok bevétele, akik már most magasabb szinten vannak. Ez nekik (GGS) nem érdeke. Gondolom megy a "csatározás" az illetékesek között a GGS központjában, hogy a "helyes" irány mi legyen? Nem lesz könnyű dolguk, mert ha nem vezették volna be tavasszal a mélytengerit ÍGY, akkor most nem kellene háborút viselniük velünk. De azt is tudomásul kell vennünk, hogy a háborúban MI nem nyerhetünk, legfeljebb számunkra kevésbé rossz megoldást fognak véglegesíteni.
    Ami meg a kukában való landolást illeti, valóban félreértettem. Nekem tele volt a "parkolóm" a kikötőben a hajókkal, nem tudtam, mi lett a megnyert hajóimmal, csak most, amikor kezdtem bontani. Innen a félreértés. :)
    Post edited by Kiskapa (HU1) on
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    A GGS-nak az a célja, hogy sokáig itt lehessen tartani az embereket a játékban.
    Szerintem a sok negatív változás, probléma, hiba, már így is nagyon sok embernek vette el a kedvét a játéktól, és ahogy hallottam, már sokan abba is hagyták. Lassan már csk azok maradnak, akik fanatikusan szeretik ezt a játékot, és még mindig reménykednek a számukra/számunkra pozitív változásokban. :(

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 06.09.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • dzsuditt (HU1)dzsuditt (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok!Én a hajó javitóval kapcsolatban lennék arra kiváncsi hogy a kapott két ajándék hajót miért nem tudom használni .Műhelyem a hatodik szinten van 14 hajóm van. Nyertem egy keskeny ladikot és egy motoros hajót.De azt írja nem lehetséges.Nem találom az információt ezzel kapcsolatban.Köszönöm .
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 06.09.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt