Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Mélytengeri halászattal kapcsolatos kérdések

«139

Hozzászólások

  • smcrouter (HU1)smcrouter (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok megtudnátok irni hogyan lehet osztrigára horgászni mert nekem nem jön össze. Előrem is köszönöm
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok megtudnátok irni hogyan lehet osztrigára horgászni mert nekem nem jön össze. Előrem is köszönöm
    Szia!
    Vettél 1 hajót. Illetve kér a feladat osztrigát.
    A Nehéz munka kalandban ha megnyitod mutatja mit kér s a zöld nyilat. Kattints rá. Ha elvisz valamelyik vízhez, akkor oda helyezd ki a hajód.
    Ha nem visz sehova, akkor a kikötőben levő hajóra katt, szerelékes doboz, és ott válasz csalit és embert és az osztrigakaparót, és tedd valamelyik pecás helyre, s bízzunk a szerencsénkben, hogy fog hozni osztrigát.

    Erről úgy győződhetsz meg, hogy mikor csalit gyártasz, keresd meg az osztrigás csalit, s ott a mutasdra s bízzunk benne ahhoz a hajóhoz visz, amit így küldtél el.

    Ádámmaci
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Sziasztok!
    Tudna valaki abban segíteni, hogy hogyan tudok a hajóműhelybe bemenni!
    Hiába  nem enged be. Előre is köszi a választ!

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Teréz (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Tudna valaki abban segíteni, hogy hogyan tudok a hajóműhelybe bemenni!
    Hiába  nem enged be. Előre is köszi a választ!


    Szia! :)

    A kérdésed alapján valószínűsítem, valamelyik feltételnek nem tettél eleget. Kettő van, ezek pedig a következők:
    • Legalább 20-as horgászati szint.
    • MINDEN Oleggel kapcsolatos feladat elvégzése (nem a napi feladat!), ami az ínyenc vagy a virág vagy a fő farm bal feladatpanelén van. Pl. csali használata, vödör vásárlása....ilyeneket keress a feladatpanelen.
    Ha ebből a kettőből bármelyik is nem teljesül, nem nyílik meg a mélytengeri halászat lehetősége.

    Zsu
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    szerkesztette ezt: 26.05.2017
    30 horgászati szintem vagyok, és a virágfarnál most végzem a feladatokat. bejussak a műhelybe?

    Van remény

  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 26.05.2017
    Sziasztok megtudnátok irni hogyan lehet osztrigára horgászni mert nekem nem jön össze. Előrem is köszönöm
    Szia!
    Vettél 1 hajót. Illetve kér a feladat osztrigát.
    A Nehéz munka kalandban ha megnyitod mutatja mit kér s a zöld nyilat. Kattints rá. Ha elvisz valamelyik vízhez, akkor oda helyezd ki a hajód.
    Ha nem visz sehova, akkor a kikötőben levő hajóra katt, szerelékes doboz, és ott válasz csalit és embert és az osztrigakaparót, és tedd valamelyik pecás helyre, s bízzunk a szerencsénkben, hogy fog hozni osztrigát.

    Erről úgy győződhetsz meg, hogy mikor csalit gyártasz, keresd meg az osztrigás csalit, s ott a mutasdra s bízzunk benne ahhoz a hajóhoz visz, amit így küldtél el.

    Ádámmaci
    Szia!

    Fogott már valaki nem osztrigás lelőhelyen osztrigát? Nekem még nem sikerült :(
    Csaligyártás közben keressem meg a csalit .... Ezt nem értem.
    Hol keressem? 

    Köszönöm a segítséget!
    Buba
    Post edited by Buba (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Teréz (HU1) mondta:
    30 horgászati szintem vagyok, és a virágfarnál most végzem a feladatokat. bejussak a műhelybe?

    Van remény


    Szia! :)

    Ha készen leszel a feladatokkal, akkor tuti, hogy el tudod kezdeni te is. :)

    Zsu
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Fogott már valaki nem osztrigás lelőhelyen osztrigát? Nekem még nem sikerült :(
    Csaligyártás közben keressem meg a csalit .... Ezt nem értem.
    Hol keressem? 

    Köszönöm a segítséget!
    Buba
    Hello!

    Közben kiderült, hogy csak azt tudod kifogni, amid van, semmi mást. Hiába teszünk csalit be, csak olyat tegyél be, ami abban a vízben van, mást felesleges...

    Így az az elmélet megdőlt, hogy csalival és olyan eszközzel tudunk fogni nem található élőlényt. Tehát csak azt tudsz, amit random bead terület, s az abban levő élőlényeket...

    Ádámmaci
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok.Ismét lenne kérdésem.Az első hány hajóból állhat egy flotta(tehát mennyit csinálhatok)A második mi lessz a kis hajókkal,ha nagyobbakat is csinálhatok és megtelt a létszám szét kell szedni vagy? ;)
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    r0b33 (HU1) mondta:
    első, 14 hajó a max, egy területre 3 hajó tud menni (jelenleg)
    második, vagy... ;)
    Köszi rob :D
  • dorinababa15 (HU1)dorinababa15 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok! Nem tudom, hogy hol kellene tudnom hajót vennem vagy csalit a kagylókhoz. A hajójavító műhelynél meg nem tudok semmit sem csinálni. Kérlek segítsetek! Köszönöm szépen
  • dorinababa15 (HU1)dorinababa15 (HU1) Bejegyzések: 2
    Oleg feladatokat nem tudom megcsinálni, mert valamiért nem fogadja el azt amit csinálok. Pedig a feladatnak megfelelően csinálom.
  • kbhcs (HU1)kbhcs (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok! Bármit tehetek, 39-es horgászati szintnél, az én hajójavító kiskuckóm felett csak ott virít a piros "zizz"... Lehet, hogy az én felfogásom nehéz, de magyarázza már el valaki legyen szíves, hogy honnan vegyek hajót??? Hogyan???  Az mondjuk csak hab a tortán, hogy azt sem tudjuk honnan lesz hajónk, meg egyebek, de a Kemény munka kaland már a megszerzett  kagyló, osztriga, egyebekre épül...
    Itt hagyom ezt az egész játékot, mert egyre több feladat, egyre érthetetlenebbek (nekem) :( 
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    kbhcs (HU1) mondta:
    Sziasztok! Bármit tehetek, 39-es horgászati szintnél, az én hajójavító kiskuckóm felett csak ott virít a piros "zizz"... Lehet, hogy az én felfogásom nehéz, de magyarázza már el valaki legyen szíves, hogy honnan vegyek hajót??? Hogyan???  Az mondjuk csak hab a tortán, hogy azt sem tudjuk honnan lesz hajónk, meg egyebek, de a Kemény munka kaland már a megszerzett  kagyló, osztriga, egyebekre épül...
    Itt hagyom ezt az egész játékot, mert egyre több feladat, egyre érthetetlenebbek (nekem) :( 
    Szia,az Oleges feladatokat megcsináltad?Az utolsó vegyél csellehorgot majd hasznád fel(ugy emlékszem) ;)
  • kbhcs (HU1)kbhcs (HU1) Bejegyzések: 4
    kbhcs (HU1) mondta:
    Sziasztok! Bármit tehetek, 39-es horgászati szintnél, az én hajójavító kiskuckóm felett csak ott virít a piros "zizz"... Lehet, hogy az én felfogásom nehéz, de magyarázza már el valaki legyen szíves, hogy honnan vegyek hajót??? Hogyan???  Az mondjuk csak hab a tortán, hogy azt sem tudjuk honnan lesz hajónk, meg egyebek, de a Kemény munka kaland már a megszerzett  kagyló, osztriga, egyebekre épül...
    Itt hagyom ezt az egész játékot, mert egyre több feladat, egyre érthetetlenebbek (nekem) :( 
    Szia,az Oleges feladatokat megcsináltad?Az utolsó vegyél csellehorgot majd hasznád fel(ugy emlékszem) ;)
    Ajjaj... hol találom az Oleges feladatokat?


  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    kbhcs (HU1) mondta:
    Sziasztok! Bármit tehetek, 39-es horgászati szintnél, az én hajójavító kiskuckóm felett csak ott virít a piros "zizz"... Lehet, hogy az én felfogásom nehéz, de magyarázza már el valaki legyen szíves, hogy honnan vegyek hajót??? Hogyan???  Az mondjuk csak hab a tortán, hogy azt sem tudjuk honnan lesz hajónk, meg egyebek, de a Kemény munka kaland már a megszerzett  kagyló, osztriga, egyebekre épül...
    Itt hagyom ezt az egész játékot, mert egyre több feladat, egyre érthetetlenebbek (nekem) :( 
    Szia!
    Megjelent bal oldalon feladatban, hogy vegyél hajót?
    Ha nem, akkor valamilyen Oleggel kapcsolatos elmaradásod van. A főfarmon is van Oleges feladat. Nézz szét a régi kívánságok között, általában azt nem készült el, amikor a főfarmon 150 sügért (?) kér. Ez után még kapsz egy csomó újat a virágoson, és csak ezek után jön, hogy vásárolj hajót.
    Ha ez megjelenik, kattints a kívánságon lévő zöld nyílra, és oda visz.
    Ha a farmválasztódban már megjelent a csónak, akkor van remény :) A hajógyárad piros nyilas lehet akkor is, ha nincs csaligyártásra alkalmas nyersanyagod.
    Írj, ha nem boldogulsz, akár üzit is, hamarabb megnézem.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    kbhcs (HU1) mondta:

    Ajjaj... hol találom az Oleges feladatokat?


    Emlékeim szerint a virágfarmon vannak.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 26.05.2017
    r0b33 (HU1) mondta:
    első, 14 hajó a max, egy területre 3 hajó tud menni (jelenleg)
    második, vagy... ;)
    Köszi rob :D
    Robi, nálam egy területen volt négy hajó, közülük kettő már eljött, ezeket elküldtem máshova, ahol most hárman vannak. Negyed óra múlva akarom küldeni ugyanoda a negyedik hajót, remélem most is engedi...

    Ui.: most már ott van egy helyen négy hajóm. 3/4 óra múlva megpróbálok még egyet oda küldeni...
    Post edited by Porrima (HU1) on
  • kbhcs (HU1)kbhcs (HU1) Bejegyzések: 4
    Köles (HU1) mondta:
    kbhcs (HU1) mondta:
    Sziasztok! Bármit tehetek, 39-es horgászati szintnél, az én hajójavító kiskuckóm felett csak ott virít a piros "zizz"... Lehet, hogy az én felfogásom nehéz, de magyarázza már el valaki legyen szíves, hogy honnan vegyek hajót??? Hogyan???  Az mondjuk csak hab a tortán, hogy azt sem tudjuk honnan lesz hajónk, meg egyebek, de a Kemény munka kaland már a megszerzett  kagyló, osztriga, egyebekre épül...
    Itt hagyom ezt az egész játékot, mert egyre több feladat, egyre érthetetlenebbek (nekem) :( 
    Szia!
    Megjelent bal oldalon feladatban, hogy vegyél hajót?
    Ha nem, akkor valamilyen Oleggel kapcsolatos elmaradásod van. A főfarmon is van Oleges feladat. Nézz szét a régi kívánságok között, általában azt nem készült el, amikor a főfarmon 150 sügért (?) kér. Ez után még kapsz egy csomó újat a virágoson, és csak ezek után jön, hogy vásárolj hajót.
    Ha ez megjelenik, kattints a kívánságon lévő zöld nyílra, és oda visz.
    Ha a farmválasztódban már megjelent a csónak, akkor van remény :) A hajógyárad piros nyilas lehet akkor is, ha nincs csaligyártásra alkalmas nyersanyagod.
    Írj, ha nem boldogulsz, akár üzit is, hamarabb megnézem.

    Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget! Most már leesett az ejtőernyős tantuszom :) így 60 felé már nehezebben kapcsol az ember. Még egyszer ezer köszönet!!!! :)
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Szeretném ha segítenétek, megcsináltam az összes feladatot a virágfarmon, és még mindig nem enged be a hajóműhelybe. 
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    kbhcs (HU1) mondta:
    Köles (HU1) mondta:
    kbhcs (HU1) mondta:
    Sziasztok! Bármit tehetek, 39-es horgászati szintnél, az én hajójavító kiskuckóm felett csak ott virít a piros "zizz"... Lehet, hogy az én felfogásom nehéz, de magyarázza már el valaki legyen szíves, hogy honnan vegyek hajót??? Hogyan???  Az mondjuk csak hab a tortán, hogy azt sem tudjuk honnan lesz hajónk, meg egyebek, de a Kemény munka kaland már a megszerzett  kagyló, osztriga, egyebekre épül...
    Itt hagyom ezt az egész játékot, mert egyre több feladat, egyre érthetetlenebbek (nekem) :( 
    Szia!
    Megjelent bal oldalon feladatban, hogy vegyél hajót?
    Ha nem, akkor valamilyen Oleggel kapcsolatos elmaradásod van. A főfarmon is van Oleges feladat. Nézz szét a régi kívánságok között, általában azt nem készült el, amikor a főfarmon 150 sügért (?) kér. Ez után még kapsz egy csomó újat a virágoson, és csak ezek után jön, hogy vásárolj hajót.
    Ha ez megjelenik, kattints a kívánságon lévő zöld nyílra, és oda visz.
    Ha a farmválasztódban már megjelent a csónak, akkor van remény :) A hajógyárad piros nyilas lehet akkor is, ha nincs csaligyártásra alkalmas nyersanyagod.
    Írj, ha nem boldogulsz, akár üzit is, hamarabb megnézem.

    Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget! Most már leesett az ejtőernyős tantuszom :) így 60 felé már nehezebben kapcsol az ember. Még egyszer ezer köszönet!!!! :)
    Nagyon megértelek, mert 70 fölött még rosszabb a helyzet. Kérdezzél itt a fórumon nyugodtan, de szerintem ne agresszíven, mert amellett, hogy mi öregek nehezen értjük meg a dolgokat, még tévedünk is sokszor, és ha utólag rájön az ember a tévedésére, az elég kínos szokott lenni :(
  • Bartos471 (HU1)Bartos471 (HU1) HU1 Bejegyzések: 14
    Segítséget kérek, lazacot kellene csomagolni, de nem találok a tengeren sehol, hiába vettem lazachoz való felszerelést
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Segítséget kérek, lazacot kellene csomagolni, de nem találok a tengeren sehol, hiába vettem lazachoz való felszerelést
    Szia már írták,ha most nincs lazacod csak holnap lessz mert 24óránként vált.Tehát várnod kell
  • anyaföld (HU1)anyaföld (HU1) Bejegyzések: 26
    Tegnap óta egyik területen sincs homár és doboz homárt kér. Így tegnap óta várok. Kihelyeztem az összes csónakomat, hátha kifogják az összeset és megjön a homár de egyenlőre reménytelen.


  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Tegnap óta egyik területen sincs homár és doboz homárt kér. Így tegnap óta várok. Kihelyeztem az összes csónakomat, hátha kifogják az összeset és megjön a homár de egyenlőre reménytelen.


    Sajna ahogy az előtted szóló írta, meg én magam is korábban: ez olyan játék lett, amilyen az ulti is: nem mindig osztanak jó lapot :(
    Lehet, hogy mazochista vagyok, de szerintem így érdekes. Akinek meg éppen nagyon jó a lapjárása, az nyer ;)
  • Mignonka (HU1)Mignonka (HU1) Bejegyzések: 36
    • Jó ötletnek tartanám, ha a halakkal kikötött hajók mutatnák azt, hogy melyik milyen halat fogott. Amikor 3-4 hajóm is kikötött már, ki emlékszik arra, hogy melyiket hová küldtem? :|
  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    A mélytengeri halászathoz elkezdtem az Oleges feladatot, és most ott tartok, hogy vegyél 1 nagy vödröt (1. szint) és fa horgászbotot. Az utóbbit meg is tudtam venni, de a vödröt attól függetlenül, hogy van rá keret , nem adja ide.Miért? Miért nem tudok haladni? Mi az az 1 szint, mert azon is végig mentem...megnézegettem. Remélem nem az, hogy vegyek egy kis vödröt és halászgassak, aztán vegyek egy közepes vödröt és szintén halászgatás, mig nem elérkezek oda, hogy vehessek egy r...... vödröt. Mert ez az év vicce lenne. 
    Köszönöm a választ
  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Habár azt most nézem, hogy a 25.horgászati szinttől kérheti, nos akkor nekem már tárulni kellene szezám barlangjának. Vagy valamit nem igazán értek??

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt