Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

Elveszett a farmom !

sanyazsu (INT1)sanyazsu (INT1) Bejegyzések: 2
szerkesztette ezt: 21.04.2017 itt: Technikai problémák és bugok (a)
Kedves Adminok !

Nagy  problémám van mert frissítve lett a gépem a jelszó meg a géppel volt megjegyeztetve.Így nem tudom mi volt. Próbáltam  az elfelejtett jelszót de az email címemre azt írja ki hogy játékos nem található. Próbáltam ujra regisztrálni ugyanazzal a játékos névvel és ugy kérni jelszó emlékeztetőt de igy meg  egy  nullás szintű farmot ad , kezdjem előről.

92. szinten volt a farmom  sanyazsu a játékos nevem a Tyukanyó zrt ben voltam tag Ha ezek alapján vissza kaphatnám a farmomat  kérlek benneteket segítsetek !

Köszönettel : Andrea

Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on

• Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) Bejegyzések: 4,892HU1
    szerkesztette ezt: 21.04.2017
    Kedves Adminok !

Nagy  problémám van mert frissítve lett a gépem a jelszó meg a géppel volt megjegyeztetve.Így nem tudom mi volt. Próbáltam  az elfelejtett jelszót de az email címemre azt írja ki hogy játékos nem található. Próbáltam ujra regisztrálni ugyanazzal a játékos névvel és ugy kérni jelszó emlékeztetőt de igy meg  egy  nullás szintű farmot ad , kezdjem előről.

92. szinten volt a farmom  sanyazsu a játékos nevem a Tyukanyó zrt ben voltam tag email címem :  Ha ezek alapján vissza kaphatnám a farmomat  kérlek benneteket segítsetek !

Köszönettel : Andrea
    szia
    ha ezzel a névvel voltál bejelentkezve, akkor úgy látom, h a nemzetközi szerverre regiztél
    tehát ha újra szeretnél bejelentkezni, akkor a bejelentkezési oldalon középen alul válaszd ki a Nemzetközi1 szervert
    valszeg sikerülni fog :)
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on

• sanyazsu (INT1)sanyazsu (INT1) Bejegyzések: 2
    Sajnos csak a nullás farmra enged vissza az uj jelszóval , a magyarországin meg azt írja továbbra is hogy játékos nem található
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Lezártam, mert privátban intézzük.
Ez a beszélgetés lezárult..