Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017.03.20.] Szövetkezeti bajnokság

r0b33 (HU1)r0b33 (HU1) Bejegyzések: 1,757
szerkesztette ezt: 05.04.2017 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
«1345

Hozzászólások

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Nincs mit hozzáfűzni:(((((

    ha csak azt nem, hogy köszönjük az információt!
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!
    Ezt jól kitalálták. Ha jól számoltam, akkor júniusban és decemberben 3 is lesz.
    Köszönöm szépen a csapatom nevében. Szeretlek GGS. >:)<3
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!

    Ne tudjátok meg, milyen harc megy, mióta ezt velünk közölték. :(  Mi (az összes moderátor) is legalább ugyanolyan "boldogok" vagyunk, mint ti. :( Egyszerűen senki nem akarja meghallani, amit mondunk. :(

    Zsu
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Sziasztok!

    Ne tudjátok meg, milyen harc megy, mióta ezt velünk közölték. :(  Mi (az összes moderátor) is legalább ugyanolyan "boldogok" vagyunk, mint ti. :( Egyszerűen senki nem akarja meghallani, amit mondunk. :(

    Zsu

    Majd rá jönnek ,hogy meg kellene hallgatni a játékosokat, kéréseket.
    1 idő után belefáradunk ,hogy bármiért is szóljunk(mert úgyse változik semmi)
    Legfeljebb hanyagoljuk a bajnokságokat ne talán a játékot is.:(
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :)
    lehet fordítva kéne, mert amit eddig kértünk az mindig visszájára sült el, nem lehetne esetleg minden pénteken a szövibajnokság csak azért, nehogy elfelejtsük, hogy most sima péntek van, vagy épp bajnokságos?? DDD  és esetleg George is jöhetne pont épp mindig akkor, mert egyből be is  dobozolnánk a megtermelt javakat, ja és induljon már a sziget is,  mert akkor van egy kis fennakadás a játékban, és persze Steve is jöjjön, mert míg a doboz megy építkezünk.. igaz rövidebb lesz a sziget, de "SOKKAL" könnyebb elérni az áhított célt. nevetséges...az egész hozzáállás.... sok-sok játékos panaszkodik elég régóta hogy be se tölti a játékot, bármit  csinálsz error code... és akkor ők kitárgyalják a legfontosabbat.. bajnokság állandóan.... lehet hogy már nemigen lesz kinek... annyi játékos van aki kilépett szöviből, hogy lassan több, mint a szöviben lévők... szánalmas hogy ettől várnak bevételt...

  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    r0b33 mondta:
    csak sajnos mindig lesznek akik belekezdenek, és a csapatszellem meg viszi a többieket is, mert ha X csinálja akkor nehogy már magára hagyjam. Ha Y szövi csinálja akkor már Z is fogja, mert nehogy abból profitáljon bárki, hogy nem küldizünk...

    Az emberek így működnek és amíg ez így lesz, a GGS azt csinálhat amit akar, a játékosokon keresztül fogja húzni akkor is.
    Nálad a pont! Mert valóban így van ahogy írod!
    Csak a bajnokság arra hívatott,hogy összekovácsolja a szövit Viszont épp ellenkezőleg sül el:(
  • bakter (HU1)bakter (HU1) Bejegyzések: 73
    Sziasztok! :) Igen sajnos az a baj,hogy nincs összetartás! Lásd,mikor elvették az AB-t,és az aranyvirágot! :( Mindenki sokallja a versenyt,felkészülni sem lehet rá rendesen! Gyakorlatilag,ha oda akarod tenni magad a versenyen,állandóan gép előtt kell lenned,és még így sem tudsz mindent letermelni,amit szeretnél! Ami húzó erő volt,azt elvették,akinek szerencséje van,kap némi aranyat a ládákból,akinek nincs,az úgy járt! Itt sincs egyenlőség sajna,mint ahogy sok más dologban sem! :( A kérdő ív is csak 1 sablon ,nem a játékosok érdekét szolgálja. :( Szövink nevébe mondom ezeket,mindenkinek ez a véleménye! Túl gyakori a VERSENY!!!!
  • Zsémbi (HU1)Zsémbi (HU1) Bejegyzések: 30
    Sziasztok! :)
    A híradást köszönöm, de a tartalma.... :(
    A legaranyosabb az egészben "a várva várt változás" szövegrész.... :D
    Nincs idő regenerálódni. Még be sem fejeztük az egyik szövetkezeti bajnokságot, már nyakunkon a másik? Nem lehet speciális magokat gyűjteni, elfogynak a hínár ezek - azok, az arany..., értjük mi, hogy mindez arra próbál rászorítani bennünket, hogy még többet költsünk a játékra.., de semmi nem elég? Nem lesz ennek jó vége...! Magamból indulok ki, mert csak magamból indulhatok - eleinte sokat költöttem a játékra, aztán egy ideje alig, és itt az ideje, hogy elgondolkodjak azon, hogy bármennyit is költsek rá. 
    Meggyőződésem, hogy ezzel az erőszakos pénzhajhászással a GGS. - szándékával ellentétben - éppen a buksza bezárra vezeti rá a játékosokat, és közel az az idő, amikor azok is elgondolkodnak majd, akik eddig nem tudtak ellenállni az előkelő ranglista helyezéseknek.
    Akkor pedig kopp lesz!
    Jobban át kellene ezt gondolni az üzemeltetőnek, nehogy késő legyen! 
    A játék agyonterhelése miatti technikai hibákról pedig ne is szóljunk....

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    gratula a GGS-nek
    abban reménykedtem, ha a régi tulajdonos visszatér, akkor kicsit javul a helyzet. de úgy látszik ez már csak halott remény marad :(
    inkább a rengeteg hibát oldanák meg, mint ezt a nyamvadt bajnokságot ennyire erőltetni. lassan már semmi élvezhető nem marad a játékban......
  • Stallion (HU1)Stallion (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    És mi lesz akkor, ha élesítik a szövetkezeti falut, és a falusi ligát? (amiket a teszten már próbálgathattunk)

  • Stallion (HU1)Stallion (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    Hurrá
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    vagy fordíthatunk is a dolgon :smiley::smiley::smiley:
    vegyenek fel hivatalos játékosnak, fizessenek érte és akkor talán ülök egész nap a gép előtt ;)
  • titike9999 (HU1)titike9999 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Egy hónapban egyszer elég lenne a bajnokság és akkor is csak télen . 

  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Úgy látszik a GGS  nem tudja ,hogy 1 elégedett játékos szívesebben  vásárol aranyat és költ.
    De ők nem ismerik a mondást jobb a sűrű fillér mint a ritka forint.Én is sokat vásároltam eleinte aranyat de már nem.
    A havi 2 bajnokság minden specet,hínárt elvisz.Arannyal sem lehetne győzni.Nézve az árakat.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    thx Robi
    én Naruto fan vok szal South parkot nem szoktam nézni és eddoig nem is láttam 1 részt se, a grafika alapján itélkeztem felette
    de miután megnéztem ezt a részt rájötte, h tévedtem, nem a grafikja a lényeg. tök jó rész volt
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 mondta:
    off:
    A baj, hogy sokan a polgárpukkasztó szövege miatt nézik, pedig sokkal több van mögötte, csak kell hozzá egy nagy adag naprakész tájékozottság a nagyvilágból, hogy az ember értse is a mögöttes tartalmat.
    na tessék......
    egy moderátor offol :smiley:
    csúcs volt a film Robi. ez nagyon ott van :smiley:
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Sziasztok. Nekem is van véleményem a szövetkezeti bajnoksággal kapcsolatosan.Én az egészet törölném!Semmi értelmét nem látom :(Nincs időnk egész nap a gép előtt ülni a semmiért.Hiába hajt az ember fentebb nem jut.Én pénzt. játékra nem költök.A másik amit nem szeretek versenyezni bárkivel,mert sokan nagyon durván törekednek előre minden áron.Amíg nem volt ez a verseny addig is.. jól megvoltunk egymás mellett.Szerintem sokan vannak évvel így.Én inkább valami izgalmas kis játékot találnék ki jó kis ajándékokkal,mint pl.a Patrik napi. Ilyet szivesen játszanék minden hónapba,mert mindenki maga dönti el,hogy csinálni akarja vagy nem. Ha szövetkezetbe vagy akkor ott nem teheted meg,hogy kihúzod magad a verseny alól.Mi úgy döntöttünk inkább hozzá se fogunk.
  • haka001 (HU1)haka001 (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Havi egy 4 napos szöviverseny bőven elég,és kérjük a jutalmak közé az aranybányászati engedélyt és az aranymagot. Bár jobban tetszett mikor 2-3 havonta volt 1 verseny,így elvesztette számomra a varázsát,lassan már tényleg megutálja az ember,mellette még ha van 1 tematikus event,a dobozolos csávó,meg sziget farm,már feljönni sincs kedve az embernek,szórakozásnak kellene lennie. Úgy kell kialakítani hogy 2 eventnél/versenynél több sose legyen,az még elviselhető.
  • Name4 (HU1)Name4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 35

    Sziasztok!

    A többség véleményével szembe menni hosszútávon rossz politika. Ezt a történelem már számtalanszor bizonyította. Lehet, hogy a játék vezetésének nincs hosszútávú terve, vagy nem szeret más kárán tanulni.

  • WladyszlaW (HU1)WladyszlaW (HU1) Bejegyzések: 6

    Sziasztok! Mi úgy nagyjából magasról teszünk a szövibajnokságra. Az elején még próbáltam hajtani az embereket, de rájöttem, hogy nekem sem a játék a legfontosabb, ez csak egy kis kikapcsolódás. Nyílván így elesünk a jutalmaktól plusz nem szerepelünk előkelő helyen a ranglistán, de ez van. Persze vannak akiknek mások a prioritásai, esetleg több az idejük vagy jobban buzog bennünk a versenyszellem, Ők csinálják csak a maguk tempójában, mi pedig a miénkben.

     Amúgy pedig van néhány 5letem: Mi lenne, ha kétnaponta indulna szövibajnokság és párhuzamosan futna egyszerre több! Hatványozódna a jutalom az egymás után elért jó helyezésért! smiley Esetleg a dobozolás mellett zacskózhatnánk és zskolhatnánk is! smiley Esetleg... Na jó elég, még a végén valaki komolyan veszi...

  • Mindenki azt szeretné szövetkezetünkben, hogy havonta csak egy alkalommal legyen szöv.bajnokság mert itt a jó idő, egészségünk érdekében,védelmében kinn is kell tartózkodni,mozogni stb.A másik kérésünk még az lenne, hogy a főnyereményt cseréljék már le a Tenke tehenet mert már sokszor volt és amikor meglátják újra Tenkét nem szívesen küldetéseznek,nem aktívak a játékosok.Azt szeretnék legtöbben, hogy az integető cica lenne a főnyeremény mert az nagyon tündéri és annak mindenki nagyon örülne és aktívabban küldetésezne, hogy minél előbb megnyerhessük.Köszönetemet fejezném ki ezért a csodálatos játékért amit nem lehet abbahagyni olyan jó. Nagyon szép képek,alakok,minden annyira tetszik, hogy van csak abban gyönyörködöm és úgy eltelik a játék közben az idő, hogy észre sem vesszük.Még azt kérnénk sokan, hogy mint korábban is lehetett dollárért projekt kiegészítő elemeket vásárolni dollárért mert kevés nagyon a névjegykártyánk és a tagok nem szívesen adnak aranyat kiegészítő elemekért inkább azt másra költik pl.fejlesztésekre és amit csak arannyal lehet elérni,megvenni.További sok sikert,jó munkát, jó egészséget kívánok a játék készítőinek, szerkesztőinek a csapatuknak.Tisztelettel egy farm imádó játékos
  • inact (HU1)inact (HU1) Bejegyzések: 28
    Én azt se bánnám, ha végleg megszünne. Az első hely "ki van adva", a nyeremények meg egyszerűen nevetségesek.
  • rokakoma2015 (HU1)rokakoma2015 (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 21.03.2017
    Igen itt másnak nem terem babér akkor meg minek hajtani.))))
  • levendula05 (HU1)levendula05 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok!  Véleményem a bajnokságok gyakoriságával és a játékkal kapcsolatban:
    A bajnokságra készülni kell, melyre nem elég a 2 hét, ha az ember teljesíteni akar - mint a sportolóknál is -
    több "edzés" kell a felkészüléshez,a havi 1 bajnokság is bőven elég lenne.
    A régi módszer sokkal jobb volt, így elveszik a játékos kedvét, mert  nem tud eredményt produkálni. A játék célja a szórakozás lenne - pénz ráfordítása nélkül- a legtöbb játékosnál!!
    Még a motíváló ajándékokat is elvették, egyre kevesebb az aranymag, az aranybányászati engedély, a ládikákban is szinte csak magok vannak, néha-néha arany is fellelhető, a szerencsekerékről nem is beszélve tele van nedves takarmánnyal, a dobozoló lombikkal. A fejlesztés is egyre többe kerül és túl hosszú a folyamat.
    A játék ingyenes, tehát én is, mint a többség, nem dobálok pénzt bele, arról nem beszélve, hogy az embernek nincs ideje egész nap a gép előtt ülni.
    A Szent Patrik napi játék viszont nagyon találó volt, szerintem az a legtöbb játékosnak tetszett, ilyenekből akár több is lehetne, mindenki szívesen csinálná, aki akarja,
    Szerintem éredemes lenne elolvasni és figyelembe venni a véleményeket,javaslatokat és átgondolni a játék
    menetét különben sok játékost elveszítenek!!
    Köszönöm, hogy elolvasták!




  • zsuzsanna63 (HU1)zsuzsanna63 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok!  Véleményem a bajnokságok gyakoriságával és a játékkal kapcsolatban:
    A bajnokságra készülni kell, melyre nem elég a 2 hét, ha az ember teljesíteni akar - mint a sportolóknál is -
    több "edzés" kell a felkészüléshez,a havi 1 bajnokság is bőven elég lenne. 
    A régi módszer sokkal jobb volt, így elveszik a játékos kedvét, mert  nem tud eredményt produkálni. A játék célja a szórakozás lenne - pénz ráfordítása nélkül- a legtöbb játékosnál!!
    Még a motíváló ajándékokat is elvették, egyre kevesebb az aranymag, az aranybányászati engedély, a ládikákban is szinte csak magok vannak, néha-néha arany is fellelhető, a szerencsekerékről nem is beszélve tele van nedves takarmánnyal, a dobozoló lombikkal. A fejlesztés is egyre többe kerül és túl hosszú a folyamat.
    A játék ingyenes, tehát én is, mint a többség, nem dobálok pénzt bele, arról nem beszélve, hogy az embernek nincs ideje egész nap a gép előtt ülni.
  • kis anna (HU1)kis anna (HU1) Bejegyzések: 1

    Ennek a bajnokságnak aztán mindegy, hogy mikor van... lényegtelen kérdésben kellett dönteni...

    Sokkal tisztább lenne az egész verseny, ha a bajnokság alatt a küldetésekre nem lehetne aranyat felhasználni... nagyon visszás az a helyzet, amikor szinte hallom az arany csörgését a versenyző társaim némelyikénél... ez nagyon elkeserítő, s engem nem nagyon vonz

Sign In to comment.