Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Belépéssel kapcsolatos problémák

1312

Hozzászólások

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok !

    Nekem nincs gondom, de jelezném, hogy a "régi" belépő meg fog szünni. Viszont ami középen van, ott nincs elég karakter a belépésemhez. Nekem az email címem pl. nem fér ki. Remélem, hogy az életbeléptetés előtt ez orvosolva lesz .

    Tisztelettel:  Zsuzsó

    Szia! :)

    Mivel a régi belépési/regisztrációs oldal megszűnik, majd egy-két változást meg kell szokni. :)

    Mindenképpen aki eddig e-mail címmel jelentkezett be a farmjára, tanulja meg a farmja nevét. (Legalább annyira, hogy pontos szó és ha vannak egyéb karakterek is, akkor azokat is, hogy majd be tudjon lépni. A kis/nagy betűt és az ékezetes betűket nem különbözteti meg!) Amikor eltűnik a jobb oldali panel, akkor a farm felhasználó nevével fogtok tudni csak belépni.
    A középső panel regisztrációs panel is egyben, ezt így sikerült nekik megoldani.

    Zsu
  • B.zsófi (HU1)B.zsófi (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Kidobott ,és azóta csak azt irja hogy a játékszerverrel megszakadt a kapcsolat.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Kidobott ,és azóta csak azt irja hogy a játékszerverrel megszakadt a kapcsolat.
    'Hivatalos Hírek':    [Közlemény] - Szerverleállás
  • szántóvető (HU1)szántóvető (HU1) Bejegyzések: 10
    Miért nem lehet belépni?
    folyamatosan kidobál! "Megszakadt a kapcsolat..."
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Miért nem lehet belépni?
    folyamatosan kidobál! "Megszakadt a kapcsolat..."
    [Közlemény] - Szerverleállás
  • SchRia (HU1)SchRia (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    A lányom a számítógépemről el kezdet játszani a Big farmmal SchRia játékos névvel. Azóta én az schmaria Big farmomra nem tudok belépni. Két éves munkám van benne.
    Kérdésem egy számítógépről két játékos nem játszhat? Feltettem a kérdést  a támogatásnak. azt írták vissza, hogy írjam le a a kérdésem angolul,vagy németül , de Én nem beszélek csak magyarul. A gépi fordítást nem értik.
    schmaria játékos
  • SchRia (HU1)SchRia (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Mind ez 2017.03.09 történt
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 11.03.2017
    Szia! :)

    De, lehet egy gépen játszani. :) Annyi a titka, hogy a belépési panelen ki kell venni a pipát a jelszó megjegyzéséből mielőtt beléptek az egyes farmokra. Valamint a farmról ki kell lépni és nem a böngészőt bezárni. Mert ha a jelszót megjegyezte, mint most nálatok, akkor a böngésző újra indításával automatikusan belép a farmra.
    Borzasztó egyszerű a megoldás. A farm jobb kéz felőli felső sarkában ott van a Kijelentkezés ikon, arra kellene kattintani. A képen pirossal jelölöm.


    Amint erre rányomtok, a farmról kilép és betölt egy oldalt, aminek a közepén az Újrakapcsolódás felíratot tartalmazó ikon van. Arra is rá kell kattintani. Az visszarepít a bejelentkezési oldalra, ahol a belépési adatokat a megfelelő helyre írva be lehet lépni a másik farmra.

    Zsu
  • SchRia (HU1)SchRia (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Köszönöm szépen Zsu  be tudtam lépni
    Mari
  • BestBettina (HU1)BestBettina (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Megszüntettem a játékon regisztrált e-mailcímemet, már nem élő. Másik mail címre szeretném kapni az értesítéseket, hogyan tudom megoldani, hogy ne a régi címre érkezzen a megerősítést kérő levél?
    Köszi
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 12.03.2017
    SchRia (HU1) mondta:
    Köszönöm szépen Zsu  be tudtam lépni
    Mari

    Nagyon örülök neki! :) További jó játékot kívánok Neked! :)

    Sziasztok!
    Megszüntettem a játékon regisztrált e-mailcímemet, már nem élő. Másik mail címre szeretném kapni az értesítéseket, hogyan tudom megoldani, hogy ne a régi címre érkezzen a megerősítést kérő levél?
    Köszi

    Szia! :)

    Az ügyfélszolgálattól kérni kell az e-mail cím változtatását. :)

    Magyar nyelvű ügyfélszolgálat nincs, csak az alábbi nyelveken fogadják a leveleket: angol, német, francia, spanyol, portugál, olasz, orosz, japán, lengyel. Ha ezek egyikén sem tudsz, akkor vagy keress meg engem privát levél formájában és segítek benne vagy az alábbi linket megnézve és a lépéseket követve te magad is el tudod intézni mindenféle nyelvtudás nélkül:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/143044/e-mail-cim-megvaltoztatasa#latest

    Zsu
  • Csipi8 (HU1)Csipi8 (HU1) Bejegyzések: 10
    Sziasztok a napi üdvözlő ajándékhoz más emailt adtam meg mint amivel beléptem, mert elértettem. De nem jött semmi levél. Aztán megadtam amivel bejelentkeztem és azt mondta, hogy ezzel már be van valaki jelentkezve. Most jön a csavar akartam írni a fórumra beléptem de nem engedett, mikor másodszorra jöttem a fórumra oda volt írva az email címem amivel kezdtem a játékot, egy betű el volt írva, viszont ezzel engedett belépni, tehát elírtam amikor kezdtem a játékot, azért volt furcsa hogy nem kaptam levelet. Hogyan lehet ezt jóvátenni, mert látom hogy support az nincsen. Köszönöm a segítséget.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Csipi8 (HU1) mondta:
    Sziasztok a napi üdvözlő ajándékhoz más emailt adtam meg mint amivel beléptem, mert elértettem. De nem jött semmi levél. Aztán megadtam amivel bejelentkeztem és azt mondta, hogy ezzel már be van valaki jelentkezve. Most jön a csavar akartam írni a fórumra beléptem de nem engedett, mikor másodszorra jöttem a fórumra oda volt írva az email címem amivel kezdtem a játékot, egy betű el volt írva, viszont ezzel engedett belépni, tehát elírtam amikor kezdtem a játékot, azért volt furcsa hogy nem kaptam levelet. Hogyan lehet ezt jóvátenni, mert látom hogy support az nincsen. Köszönöm a segítséget.
    szia
    ha elírtad a mél címedet, akkor ne is várj semmiféle ajándékot vagy bármi mást a GGS-től
    egyébként pont feletted írta Zsuzsi, hogyan tudod megváltoztatni a méledet, persze magyar Support nincs, de van segítség hozzá, amit szintén a feletted lévő hsz-ben megtalálsz
    vagy......
    van egy gyorsabb és 1xűbb megoldás is :smiley:
    regisztrálj még egy mél címet azon a néven, amivel most bent vagy. ezzel kikerülöd a Supportot és lesz a játékhoz külön egy méled. és még sokkal gyorsabb is, mert a Support csak napok múlva fog reagálni
  • Csipi8 (HU1)Csipi8 (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 15.03.2017
    Liz65 (HU1) mondta:
    Csipi8 (HU1) mondta:
    Sziasztok a napi üdvözlő ajándékhoz más emailt adtam meg mint amivel beléptem, mert elértettem. De nem jött semmi levél. Aztán megadtam amivel bejelentkeztem és azt mondta, hogy ezzel már be van valaki jelentkezve. Most jön a csavar akartam írni a fórumra beléptem de nem engedett, mikor másodszorra jöttem a fórumra oda volt írva az email címem amivel kezdtem a játékot, egy betű el volt írva, viszont ezzel engedett belépni, tehát elírtam amikor kezdtem a játékot, azért volt furcsa hogy nem kaptam levelet. Hogyan lehet ezt jóvátenni, mert látom hogy support az nincsen. Köszönöm a segítséget.
    szia
    ha elírtad a mél címedet, akkor ne is várj semmiféle ajándékot vagy bármi mást a GGS-től
    egyébként pont feletted írta Zsuzsi, hogyan tudod megváltoztatni a méledet, persze magyar Support nincs, de van segítség hozzá, amit szintén a feletted lévő hsz-ben megtalálsz
    vagy......
    van egy gyorsabb és 1xűbb megoldás is :smiley:
    regisztrálj még egy mél címet azon a néven, amivel most bent vagy. ezzel kikerülöd a Supportot és lesz a játékhoz külön egy méled. és még sokkal gyorsabb is, mert a Support csak napok múlva fog reagálni
    Köszike

    De nem fog elutasítani  hogy ilyen nevű már van
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 15.03.2017
    Csipi8 (HU1) mondta:
    Liz65 (HU1) mondta:
    szia
    ha elírtad a mél címedet, akkor ne is várj semmiféle ajándékot vagy bármi mást a GGS-től
    egyébként pont feletted írta Zsuzsi, hogyan tudod megváltoztatni a méledet, persze magyar Support nincs, de van segítség hozzá, amit szintén a feletted lévő hsz-ben megtalálsz
    vagy......
    van egy gyorsabb és 1xűbb megoldás is :smiley:
    regisztrálj még egy mél címet azon a néven, amivel most bent vagy. ezzel kikerülöd a Supportot és lesz a játékhoz külön egy méled. és még sokkal gyorsabb is, mert a Support csak napok múlva fog reagálni
    Köszike
    szívesen :)

    Csipi8 (HU1) mondta:
    De nem fog elutasítani  hogy ilyen nevű már van
    lehet nem jól értettelek, de akkor most pontosítok
    pl az igazi e-mail címed csipike@gmail.com
    de te a játék regisztrálásánál elírtad és csipika@gmail.com e-mail-al regisztráltad a játékodat, tehát 1 betűt elírtál
    az 1xűbb javaslatom az volna, h amit elírtál és ide a játékba regisztráltál vele, azt regisztráld le a gmail.com oldalon
    tehát csinálsz egy e-mail címet az elrontott e-mail-al. ez a példa esetemben a csipika@gmail.com lenne
    remélem így már érthetőbben írtam le
    van egy nem létező e-mail cím, amit a játékban megadtál. hát tedd létezővé :)
  • Csipi8 (HU1)Csipi8 (HU1) Bejegyzések: 10
    Liz65 (HU1) mondta:
    Csipi8 (HU1) mondta:
    Liz65 (HU1) mondta:
    szia
    ha elírtad a mél címedet, akkor ne is várj semmiféle ajándékot vagy bármi mást a GGS-től
    egyébként pont feletted írta Zsuzsi, hogyan tudod megváltoztatni a méledet, persze magyar Support nincs, de van segítség hozzá, amit szintén a feletted lévő hsz-ben megtalálsz
    vagy......
    van egy gyorsabb és 1xűbb megoldás is :smiley:
    regisztrálj még egy mél címet azon a néven, amivel most bent vagy. ezzel kikerülöd a Supportot és lesz a játékhoz külön egy méled. és még sokkal gyorsabb is, mert a Support csak napok múlva fog reagálni
    Köszike
    szívesen :)
    Sajna elutasított úgyhogy megyek a supportra
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Csipi8 (HU1) mondta:
    Sajna elutasított úgyhogy megyek a supportra
    sajnálom, mire megírtam a magyarázatot, már cselekedtél, valszeg nem értetted meg amit először írtam :)
    ha esetleg még olvasod, akkor próba ki amit írtam a magyarázatban
    nem a játékra gondoltam, h itt regisztrál újat
  • Maya71 (HU1)Maya71 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Holnap úgy néz ki az internet lassúsága miatt szolgáltatót kell váltanom, és megszűnik a játékhoz megadott e-mail címem, mert a t-onlinet nem lehet tovább vinni. Fogok tudni még játszani? Hogy tudom az e-mail címemet a játékban megváltoztatni úgy, hogy megmaradjon mindenem? Már 94. szinten vagyok. Ha elvész, biztosan nem kezdem újra.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sztem gyorsan keresd meg a Modikat Zsuzsit például, Ő biztosan tud segíteni.E-mail címet csak a supportnál tudsz cserélni és az nem megy magyarul.
  • fulöp566 (HU1)fulöp566 (HU1) Bejegyzések: 2
    Szeretném elküldeni az aranyokért az emil címem de mindig azt írja ki hogy egy másik játékos van ezen a címen bejelentve,hogy lehet elküldeni??
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szeretném elküldeni az aranyokért az emil címem de mindig azt írja ki hogy egy másik játékos van ezen a címen bejelentve,hogy lehet elküldeni??

    Szia! :)

    Ez csak úgy fordulhat elő, ha nem a megfelelő e-mail címet írod be. Nézd meg, amikor belépsz ide a fórumra, mi az e-mail címed ehhez a farmhoz? Ugyanazt szoktad-e próbálgatni az elküldéshez? Egy karakternyi eltérés is számít.
    Mivel egy szerveren egy e-mail cím csak egyszer használható fel regisztrálásra, így kizárt dolog, hogy két farmodnak is ugyanaz legyen az e-mail címe.

    Zsu
  • Ba.Zsófi (HU1)Ba.Zsófi (HU1) Bejegyzések: 2
    Az a problémám ,hogy nem enged be a játékba,csak a zöld háttérig.A gépem hibája lehet? A frissítést megcsináltam.Köszi.
  • Margaréta12 (HU1)Margaréta12 (HU1) Bejegyzések: 2
    Nem vagy egyedül nálam is ez a helyzet.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Sajnos, én sem tudok belépni, nálam is csak a zöld nagy semmi, de a "facén" is többen írták már ezt a problémát!
    Gratulálunk GGS, az előző hiba szöv. bajnokság vége előtt, most a dobozolósnál ugyan ez, pápá 2 bányászatim :(
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :) nekem se tölt be... ::((( és megy a dobi amiatt keltem volna fel  :::((
  • inact (HU1)inact (HU1) Bejegyzések: 28

    Ez egyre jobb, az event végén + a dobozolás uccsó napján nem lehet belépni.


  • Györgyi58 (HU1)Györgyi58 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Sziasztok!

    Ma be akartam lépni a játékba, de kiírta, hogy aktiváljam az Adobe Flashplayert, de az aktív. Megtettem mindent, újraindítottam a böngészőt, újraindítottam a gépet, eltávolítottam, majd újratelepítettem az Adobe Flasht. Semmi! Lubunti az op. rendszerem. Elvégeztem a Firefox about:config-nál a beállítást a ..plugins...-nál true értékre.
    Tudnátok segíteni mit tehetek még, ha játszani szeretnék?
    Köszönöm előre is a segítséget!
  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72
    Tudom nem jó helyre írok, de megint nem lehet belépni!!! 
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    szép reggelt mindenkinek...csatlakozom az előttem szólóhoz...mielőtt betőltené a játékot..kiírja hogy frissitsem az ADOBÉT...
    minden naprakész de mégsem enged tovább..máshová simán be tudok lépni...

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt