Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

[Megbeszélés][2017-02-22] Újra itt a megyei vásár!

gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
szerkesztette ezt: 15.02.2017 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése

(köszönet Robinak ezért a csodás bannerért)

A hivatalos leírást itt olvashatjátok:

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/145306/frissites-ujra-itt-a-megyei-vasar/p1?new=1

Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
«13

• bkatica (HU1)bkatica (HU1) Bejegyzések: 519
    Sziasztok!

Bocsi, hogy ide írok, de szerintem itt sincs összhangban a beszélgetés címe a beszélgetés tárgyával.

bkatica
    bkatica @ hu 1
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!

Bocsi, hogy ide írok, de szerintem itt sincs összhangban a beszélgetés címe a beszélgetés tárgyával.

bkatica

De csak azért, mert ha megnézed, akkor ebben a témában van a mai fórumjáték. :) De hamarosan átemelem az egészet innen. ;)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) Bejegyzések: 647
    Bocsi, hogy ide írtam a választ, de a fórum játékot nálam zártnak mutatja. Oda egyáltalán nem tudok. Amikor a hozzászólásomat írtam, itt mutatta a kérdést......fogalmam sincsen hogy is van ez?
  • zurika (HU1)zurika (HU1) Bejegyzések: 461
    szerkesztette ezt: 08.02.2017
    Bocsi, hogy ide írtam a választ, de a fórum játékot nálam zártnak mutatja. Oda egyáltalán nem tudok. Amikor a hozzászólásomat írtam, itt mutatta a kérdést......fogalmam sincsen hogy is van ez?
    A fórumjáték topikba csak a Moderátorok írhatnak. Ott vannak felsorolva a kérdések és az ahhoz tartozó nyertesek neve.
    Játszani naponta 3x lehet, random időkben, 15 percig. Utána véget ér a játék, tovább nem lehet választ adni. Ma ebben a topikban voltak a kérdések. Minden nap más-más részben vannak. A facen is minden nap kaphatsz figyelmeztetést, hogy indult a játék. Vagy ott figyeld, vagy sűrűn ide a fórumra kell ellátogatnod, ha szeretnél játszani.

• Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) Bejegyzések: 647
    zurika (HU1) mondta:
    A fórumjáték topikba csak a Moderátorok írhatnak. Ott vannak felsorolva a kérdések és az ahhoz tartozó nyertesek neve.
    Játszani naponta 3x lehet, random időkben, 15 percig. Utána véget ér a játék, tovább nem lehet választ adni. Ma ebben a topikban voltak a kérdések. Minden nap más-más részben vannak. A facen is minden nap kaphatsz figyelmeztetést, hogy indult a játék. Vagy ott figyeld, vagy sűrűn ide a fórumra kell ellátogatnod, ha szeretnél játszani.
    Köszönöm szépen a segítséget, figyelni fogok :)
  • angeló36 (HU1)angeló36 (HU1) Bejegyzések: 8
    letekertem elolvastam de ez most itt mi????? a megyei várás megbeszélésére kattintottam de itt a problémáját meg mást ecsetelgettek. valaki nem figyelt oda h hova ír??? 
    a régiek irhattak volna ide pár szót a megyeiről az ujaknak pl vagy hogy mi a volt a rossz a nehéz hogy ha ez tömegessen érintő akkor időben lehessen annak szolni aki ezt csinálja. 
    ha ez olyan lesz mint a lufis akkor egy gond van vele leginkább. elvileg az ember zöme 1-2 órát tud itt lenni nem 6okat vagy többet. sok feladat event emiatt lehetetlen végig játszani. nekem pl ugy sikerült a télapos a valentines hogy betegszabi miatt ráérek itt lenni és ezerrel termelni hogy végre valami sikerüljön.
    illetve a feladatok mérhetetlen arany kérése ha nem volt időd megoldani. lehet h külföldön 1000 arany csettintés de itthon nem. 
    sajnos nem tudok kb egy kukkot se angolul h megirjam ezeket a supportnak.magyarba nem sok a tehetős ember sem pénz sem idő terén.
  • noelgamer (HU1)noelgamer (HU1) Bejegyzések: 4
    Nagyon hasznos dolgokat írtál Zsu köszönjük a sok jó tanácsot!
    noelgamer @ hu 1
  • Iréne5 (HU1)Iréne5 (HU1) Bejegyzések: 88
    Csak azt nem értem, ha semmibe nem számít be a többi farm terméke akkor minek kell a többi farm! Szerintem ha valamit indítanak ami új illene leírást közzé tenni róla, hogy ne adj isten mindenki tudjon róla, ne álljunk mint a bálám szamara! Robi most teheted a megjegyzésedet! Tegnap ehhez se lehetett hozzászólni...most nem tudom mi okból lehet! Sok furcsaság van itt...a tervszerűség az információval kezdődik, ha nem tudnák eddig még! Az alacsonyabb farmokon ha kidolgozod a "beled akkor sem kapsz a munkádért normális elismerést, míg a magasabb könnyen nevet! Ezt most leírtam, megint nem jutok hozzá, hogy hozzászóljak büntiből...:) Ezért jó munkát!!!
    Iréne5 @ hu 1
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) Bejegyzések: 1,009
    Szia Zsú!

Szeretnék kérni némi felhomályosítást az alábbiakban:

• A "Karbantartási idő" szintenként: 60, 48, 36, 24, 12, 8 és 5 óra.

• A "Karbantartási idő" szintenként: 48, 36, 30, 23, 18, 11 és 8 óra

Mit értsünk ezalatt?

gazdaság11 @ hu 1
     /Kati/ szövetkezeti vezető
    Új élet Bt
    (csak magamnak, hogy ne kelljen keresni:  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor  )
    Sziasztok!
    Most olvastam végig a frissítés új infóit és biztosan bennem van a hiba, de nem világos minden pontja. Ha valaki megokosítana megköszönném. ;)
    Tárolókapacitás növelése: +100, +200, +300, +500, +700, +900 és +1200. (ez pontosan minek a tárolókapacitására vonatkozik?)

A "Karbantartási idő" szintenként: 60, 48, 36, 24, 12, 8 és 5 óra. ( Minek a karbantartási ideje?)

Ingyen lezárni/átugrani a küldetést: 5, 30, 65 és130 perc.
    A "Karbantartási idő" szintenként: 48, 36, 30, 23, 18, 11 és 8 óra. (Na ez sem világos, miről van szó pontosan)

Előre is köszönöm szépen.

szerkesztette ezt: 20.02.2017
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Most olvastam végig a frissítés új infóit és biztosan bennem van a hiba, de nem világos minden pontja. Ha valaki megokosítana megköszönném. ;)
    Tárolókapacitás növelése: +100, +200, +300, +500, +700, +900 és +1200. (ez pontosan minek a tárolókapacitására vonatkozik?)

A "Karbantartási idő" szintenként: 60, 48, 36, 24, 12, 8 és 5 óra. ( Minek a karbantartási ideje?)

A "Karbantartási idő" szintenként: 48, 36, 30, 23, 18, 11 és 8 óra. (Na ez sem világos, miről van szó pontosan)

Szia! :)

A csűr tárolókapacitásának növelésére.

A karbantartási idő most is ott van a gazdasági gépeknél, csak valószínű, eddig sosem nézted. :) Karbantartási idő azoknál a gazdasági gépeknél van, amiket úgy kell aktiválni. Az aktiválás pillanatában elindul a visszaszámláló...ez a karbantartási idő. :)

Ingyen lezárni/átugrani a küldetést: lehetőség lesz úgy ott hagyni egy küldetést, hogy a minimum elvárásnak nem teszel eleget. :)

Zsu
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017

Post edited by MizuBige (HU1) on

Alapjába véve nagyon jó ember vagyok.
    Ha valakit elküldök a fenébe, egész nap azon aggódom, vajon odaért-e? :-))

• gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) Bejegyzések: 1,009

Szia Zsú!

Szeretnék kérni némi felhomályosítást az alábbiakban:

• A "Karbantartási idő" szintenként: 60, 48, 36, 24, 12, 8 és 5 óra.

• A "Karbantartási idő" szintenként: 48, 36, 30, 23, 18, 11 és 8 óra

Mit értsünk ezalatt?

Szia :-)

Ugyan nem engem kérdeztél, de azok a számok az adott gazdasági gép szintjeinek a karbantartási ideje, hogy mennyi idő szükséges hozzá, hogy újra tudd aktiválni az adott gépet. 1-es szinten 60 óra, kettes szinten 48 óra, satöbbi.

Szia Bea!

Köszönöm!!!! :)
     Megvilágosultam!!!!! :D

gazdaság11 @ hu 1
     /Kati/ szövetkezeti vezető
    Új élet Bt
    (csak magamnak, hogy ne kelljen keresni:  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor  )
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) Bejegyzések: 115
    Szerintem:

Karbantartási idő

Ingyen lezárni/átugrani a küldetést:   Na ez nekem kínai :-)))

Ilse

Szia!

Kitöröltem a tárolókapacitásra vonatkozó megtévesztő képedet. Kicsit fentebb, Csilla kérdésére már megválaszoltam, hogy a CSŰR kapacitása fog növekedni a mezőgazdasági gép által és nem a raktár.

Zsu
    Ilse @ hu 1
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017

Post edited by MizuBige (HU1) on

Alapjába véve nagyon jó ember vagyok.
    Ha valakit elküldök a fenébe, egész nap azon aggódom, vajon odaért-e? :-))

zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok!

A karbantartási idő most is ott van a gazdasági gépeknél, csak valószínű, eddig sosem nézted. :) Karbantartási idő azoknál a gazdasági gépeknél van, amiket úgy kell aktiválni. Az aktiválás pillanatában elindul a visszaszámláló...ez a karbantartási idő. :)

Ingyen lezárni/átugrani a küldetést: lehetőség lesz úgy ott hagyni egy küldetést, hogy a minimum elvárásnak nem teszel eleget. :)

Zsu

Nagyon köszönöm, így már értem! <3

Szia Ilse :-)

Én arra gondolok, hogy a küldetéseknél a gép aktiválásával/segítségével úgy tudod lezárni, átugrani az adott küldetést, hogy nem kell bepakolnod a kötelező mennyiséget. Ha nem jó a logikám, bocsi érte :D
    Köszi.
    Erre nem gondoltam  :-)))

Ilse @ hu 1
  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) Bejegyzések: 677

Szia Zsu :)

A tárolókapacitásra a kamion nagyon klassz lett,már bele is szerettem. :) :D
    Tudom rossz helyen kérdezem,de hogyan lehet képet másolni a hozzászóláshoz,vagy 1 adott szöveget?Előre is köszönöm a segítséget. :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) Bejegyzések: 4,867
    sziasztok
    végre egy jó kis frissítés, én is várom már. gondolom akkor 22-én jön a Megyei vásárral együtt

JANZI (HU1) mondta:

A tárolókapacitásra a kamion nagyon klassz lett,már bele is szerettem. :) :D
    Tudom rossz helyen kérdezem,de hogyan lehet képet másolni a hozzászóláshoz,vagy 1 adott szöveget?Előre is köszönöm a segítséget. :)
    szia
    képet másolni a szokásos módon, katt a képre, majd jobb fül és kép másolása, majd az adott helyen katt bal fül és beillesztés. a szöveget szintén így tudod, kijelölöd, katt a kijelölt részre, másolás majd beillesztés
    egyébként meg az alábbi linken találsz hasznos tippeket, tanácsokat a fórum használatával kapcsolatban

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/128214/egyeb-forumkodok-hasznalata-hozzaszolasokban

Post edited by Liz65 (HU1) on

Szia!

Kitöröltem a tárolókapacitásra vonatkozó megtévesztő képedet. Kicsit fentebb, Csilla kérdésére már megválaszoltam, hogy a CSŰR kapacitása fog növekedni a mezőgazdasági gép által és nem a raktár.

Zsu
    Szia Zsu!

Köszönöm, hogy kitörölted a tévedésemet  :-)

Megzavart  a bejelentésből a következő:
    Egyéb változások

"A raktározható Eszközök mennyisége felemelkedik 100-ról 500-ra és a víz pedig 250-ről 1000 egységre. "

Ilse

Ilse @ hu 1
    Sziasztok!

Azt nem láttam (lehet, hogy csak figyelmetlen voltam), hogy a Kétéltű az Oleg által kifogott halakra is érvényes?

köszi
    bkatica @ hu 1
  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) Bejegyzések: 677
    Sziasztok!

Azt nem láttam (lehet, hogy csak figyelmetlen voltam), hogy a Kétéltű az Oleg által kifogott halakra is érvényes?

köszi
    Szép estét Katica :)
    • Horgászati TP növelése:

5%, 15%, 25%, 35%, 45%, 55% és 70%.
      A saját horgászatnál és Oleg horgászati tp-jénél fog működni, Oleg feladatainál (a bal oldali panelen feltűnő feladatoknál) nem!

Szia!

Köszi. Ezt láttam, de én a Kétéltűre gondolok. Bár a leírás azt írja, hogy minden "forrásból", de mégis érdekelne, hogy tényleg? Megépíteni még nem tudom egyiket sem, mert kevés a ládikám. És ettől is függ, hogy melyikkel kezdeném.
    bkatica @ hu 1
    szerkesztette ezt: 22.02.2017
    Középen biztosan nem tudsz belépni, az csak arra való, hogy új farmot csinálj.

Azért, hogy a jó dolog is felkerüljön:

Számomra igen hasznosak az új gépek, ezt most jól eltalálták. Örülök neki. :smile: 
    bkatica @ hu 1
    Szia!

Köszi. Ezt láttam, de én a Kétéltűre gondolok. Bár a leírás azt írja, hogy minden "forrásból", de mégis érdekelne, hogy tényleg? Megépíteni még nem tudom egyiket sem, mert kevés a ládikám. És ettől is függ, hogy melyikkel kezdeném.

Azokra sem vonatkozik, amikor Oleget küldöd halat fogni. Ahogyan eddig sem, így ezután sem kapunk horgászati TP-t...tehát arra nem fog hatni ez a gazdasági gép.

Zsu
    Bocsánat Zsu, de nem tiszta, amit írtál.

Én nem Tp-ről beszélek, hanem több halról. Azt írja, több halat kapunk.

Vagy már egyáltalán nem értem....
    bkatica @ hu 1
    Bocsánat Zsu, de nem tiszta, amit írtál.

Én nem Tp-ről beszélek, hanem több halról. Azt írja, több halat kapunk.

Vagy már egyáltalán nem értem....

Kétféle gazdasági gép van a horgászathoz. :)

1. hal mennyiségét növeli
    2. horgászati tp-t növeli
    ok

köszi
    bkatica @ hu 1
«13
Sign In to comment.