Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

12352

Hozzászólások

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 15.05.2017
    Sziasztok :)
    a múlt heti medálbeváltás javítása megint nem sikerült... van aki kapta a heti medált, van akitől még azt is elvette ami eddig volt...a hozzáértés megint megmutatkozik a ggs minden munkájában...  hiba-hiba hátán... és egyre több régi játékos hagyja abba végleg... de  bizti  így kell lennie, hisz ott vannak az okosok DDD

    Szia Lívi! :)

    El nem tudom képzelni, meddig kell még velük morcogni, hogy végre változtassanak ezen a beállításon?! 
    Természetesen ma reggel sem én voltam az egyedüli moderátor, aki újfent erről panaszkodott.

    Zsu

    Sziasztok,jó reggelt!
    Nekem is az almás süti tárolásával van gondom.20db után el kell adnom.A csűröm tárolási kapacitása 4000.
    Nem lehetséges hogy a szövi raktárát veszi figyelembe?Oda tényleg csak 20db fér.

    Szia! :)

    A két almás sütiből melyik? (lejelenteném, de pontosat kell tudnom)

    Zsu
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    Szia Zsu!
     Elnézést kérek ,rosszul írtam .A cseresznyés süti tárolására lennék kíváncsi.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szia Zsu!
     Elnézést kérek ,rosszul írtam .A cseresznyés süti tárolására lennék kíváncsi.

    Szia! :)

    Ez így egy kicsit már másabb. ;) Erre gondolsz?


    Ha igen, akkor ez nem hiba. Ugyanis ami a szövetkezeti faluhoz kapcsolódik (Móló - Yarnacle vagy a Lovas rét), azokból csak és kizárólag 20 tárolható. :)

    Zsu
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :)
    a múlt heti medálbeváltás javítása megint nem sikerült... van aki kapta a heti medált, van akitől még azt is elvette ami eddig volt...a hozzáértés megint megmutatkozik a ggs minden munkájában...  hiba-hiba hátán... és egyre több régi játékos hagyja abba végleg... de  bizti  így kell lennie, hisz ott vannak az okosok DDD

    Szia Lívi! :)

    El nem tudom képzelni, meddig kell még velük morcogni, hogy végre változtassanak ezen a beállításon?! 
    Természetesen ma reggel sem én voltam az egyedüli moderátor, aki újfent erről panaszkodott.

    Zsu

    Sziasztok,jó reggelt!
    Nekem is az almás süti tárolásával van gondom.20db után el kell adnom.A csűröm tárolási kapacitása 4000.
    Nem lehetséges hogy a szövi raktárát veszi figyelembe?Oda tényleg csak 20db fér.

    Szia! :)

    A két almás sütiből melyik? (lejelenteném, de pontosat kell tudnom)

    Zsu
    Köszi Zsu ::))
    legalább tudjuk, hogy nem csak mi vagyunk ebben a kiváltságos helyzetben, hogy elvileg kapunk, meg jár is.. csak nem tudjuk hol jár, és ki  kapja... de  ebben a játékban ez nem is meglepő...  csak gondoltam megírom, hogy esetleg más se keresse...
  • Márti14 (HU1)Márti14 (HU1) Bejegyzések: 1
    Ide írhatjátok mindazon hibákat, amelyek nem a hivatalos frissítés után keletkeztek, hanem bárminemű hiba, amit ti annak éltek meg a játék során.
    Szia ! Miért nem kapom meg folyamatosan a jutalmakat ? Mintha eltűnnének.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Ide írhatjátok mindazon hibákat, amelyek nem a hivatalos frissítés után keletkeztek, hanem bárminemű hiba, amit ti annak éltek meg a játék során.
    Szia ! Miért nem kapom meg folyamatosan a jutalmakat ? Mintha eltűnnének.
    Szia!
    Milyen jutalmakra gondolsz? Kicsit bővebben írd le, mert ez így nem egyértelműsíti a hibát.
    Köszi:Ádámmaci
  • Kata1127 (HU1)Kata1127 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok!

    A kemény munka kalanddal kapcsolatban lenne kérdésem.
    Ugye amikor meghatározza, hogy mit kell csomagolni, az első aratásnál elkezd a visszaszámláló számolni. Amikor egy másik földet aratsz le, akkor nőnie kéne ennek a számnak, tehát minél több földről szeded le a terményt, annál magasabb időt fog adni a termelésre, és onnan indul a visszaszámlálás.
    A tapasztalatom az, hogy nagyon sokszor elvesz ebből az időből, van hogy 10 perceket is.
    A legjobban a kevés idő alatt megtermő dolgokon lehet tapasztalni, pl kukoricánál vagy vadvirágnál.
    Elkezdem mondjuk 6 perccel, betakarítom az első földet, megnő az idő mondjuk 7 percre. A harmadiknál viszont már csak 3 percet ír, azaz levesz 3-4 perceket.
    Ez hibásan működik, van van valami időkorlátja az egyes dolgoknak?

    Köszönöm szépen a válaszotokat,
    Kata
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
    Sziasztok!

    A kemény munka kalanddal kapcsolatban lenne kérdésem.
    Ugye amikor meghatározza, hogy mit kell csomagolni, az első aratásnál elkezd a visszaszámláló számolni. Amikor egy másik földet aratsz le, akkor nőnie kéne ennek a számnak, tehát minél több földről szeded le a terményt, annál magasabb időt fog adni a termelésre, és onnan indul a visszaszámlálás.
    A tapasztalatom az, hogy nagyon sokszor elvesz ebből az időből, van hogy 10 perceket is.
    A legjobban a kevés idő alatt megtermő dolgokon lehet tapasztalni, pl kukoricánál vagy vadvirágnál.
    Elkezdem mondjuk 6 perccel, betakarítom az első földet, megnő az idő mondjuk 7 percre. A harmadiknál viszont már csak 3 percet ír, azaz levesz 3-4 perceket.
    Ez hibásan működik, van van valami időkorlátja az egyes dolgoknak?

    Köszönöm szépen a válaszotokat,
    Kata
    Szia!
    Ez teljesen normális. Ha beszedsz a földről, akkor azzal emelted azt a mennyiséget, amit beszedtél.
    Ha megnézed minden egyes terméknél 10-es skála van. Minden szinthez adott mennyiségű termék kell. Ha elértél egy szintet, akkor meg fog változni az idő is, és a következő szint eléréséhez szükséges mennyiség is. Eleinte nő az idő, majd ha elértél egy adott skálaértéket, ez az idő csökkenni fog.
    Itt: http://bigfarmplus.blogspot.hu/2016/03/kemeny-munka-kaland.html keresd meg azt az intervallumot, ahol  állsz a farmoddal, majd nyisd meg. pl. 41-64. szint közt vagy (bocsánat nem néztem valójába melyik kategóriába esel bele) akkor a 41-64-es linket.
    Az ablakban látni fogod a termékeket és azt melyikhez mennyi kell hogy adott szintet elérj, s még egyebeket. Látni fogod ezen is, hogy hogy változik a beszedett mennyiség hatására az idő.
    (Ha egy adott szintet elértél a beszedésnél, s a beszedendő mennyiség kevesebb, mint a szintlépéshez szükséges mennyiség, akkor az időt megemeli kicsit, viszont ha több, s ezáltal szintet lépsz a mennyiség beszedésével, akkor csökkenti az időt)
    Tanulmányozd át a táblázatokat, s ha további kérdésed van, tedd fel nyugodtan.

    Ádámmaci


    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Tiger1977 (HU1)Tiger1977 (HU1) HU1 Bejegyzések: 219
    Sziasztok

    Az imént a faluliga jutalomboltjából megvettem a 30 ezres szalma bála díszt hogy javítsak a szövi falum boldogságán... letenném de felvéve egy másik díszt majd oda tenni akarván azt mondja a rendszer: "erre a helyre nem építkezhetsz"

    Létezik hogy egyszer egy frissítés rendben menjen végre???
    Komolyan ott van már a teszt szerver és mégis sorra ilyen gyermeteg hibákba ütközünk... Megy a sok dollár,arany, mert ugye vagy termelünk vagy várjuk a csodát.... csodák márpedig mint a mellékelt ábra is mutatja továbbra sincsenek....
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok

    Az imént a faluliga jutalomboltjából megvettem a 30 ezres szalma bála díszt hogy javítsak a szövi falum boldogságán... letenném de felvéve egy másik díszt majd oda tenni akarván azt mondja a rendszer: "erre a helyre nem építkezhetsz"

    Létezik hogy egyszer egy frissítés rendben menjen végre???
    Komolyan ott van már a teszt szerver és mégis sorra ilyen gyermeteg hibákba ütközünk... Megy a sok dollár,arany, mert ugye vagy termelünk vagy várjuk a csodát.... csodák márpedig mint a mellékelt ábra is mutatja továbbra sincsenek....

    Szia! :)

    Tennél be nekem egy képet a hibajelzésről? Továbbítanám a problémádat.

    Zsu
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok!
    A mai első belépésemnél, megjelent a bolt, mutatta, hogy van 28 ezer ennyi-mennyi medálom, gondoltam nem vásárolom el, mert versenybe vagyunk, és ha vége egybe költöm el, szerettem volna díszt venni.
    Az előbb megnéztem mennyi medálom van, már csak 14 ezer valamennyi.
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok!
    A mai első belépésemnél, megjelent a bolt, mutatta, hogy van 28 ezer ennyi-mennyi medálom, gondoltam nem vásárolom el, mert versenybe vagyunk, és ha vége egybe költöm el, szerettem volna díszt venni.
    Az előbb megnéztem mennyi medálom van, már csak 14 ezer valamennyi.
    Szia,mit ma kaptál ,ha nem vásároltad el átváltotta falúdolcsira.Legalább is náluk ez volt :)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok!
    A mai első belépésemnél, megjelent a bolt, mutatta, hogy van 28 ezer ennyi-mennyi medálom, gondoltam nem vásárolom el, mert versenybe vagyunk, és ha vége egybe költöm el, szerettem volna díszt venni.
    Az előbb megnéztem mennyi medálom van, már csak 14 ezer valamennyi.
    Szia,mit ma kaptál ,ha nem vásároltad el átváltotta falúdolcsira.Legalább is náluk ez volt :)
    Ja jó rendbe. De a mai előtt is 18 ezer valamennyi medálom volt, nem 14 ezer valamennyi.
    Valóba át váltotta, csak nem figyeltem.
  • Ateszatis (HU1)Ateszatis (HU1) Bejegyzések: 9
     Sziasztok!
    Tudom, hogy már jeleztem ezt a hibát, de még mindig fennáll. Sajnos a szt. Patrik napi frissítés óta nem sikerül megoldani. A térképen a farmoknál található kis ikonok (bontás elkészült, építés elkészült, termelés befejeződött, stb.) nem tűnnek el az adott farm meglátogatásakor. Így történt, hogy a mellékelt képen látható módon a viking farmon bontottam, építettem, a főfarmon fejlesztettem. Ez egyidőben lehetetlen, tehát tényleg az ikonok ragadnak be. ki-belépéssel megoldódik, de kezdődik elölről. Főleg akkor zavaró, ha pár másodperc különbséggel érnek meg különböző farmokon a termények. Mikorra oldódik ez meg?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
     Sziasztok!
    Tudom, hogy már jeleztem ezt a hibát, de még mindig fennáll. Sajnos a szt. Patrik napi frissítés óta nem sikerül megoldani. A térképen a farmoknál található kis ikonok (bontás elkészült, építés elkészült, termelés befejeződött, stb.) nem tűnnek el az adott farm meglátogatásakor. Így történt, hogy a mellékelt képen látható módon a viking farmon bontottam, építettem, a főfarmon fejlesztettem. Ez egyidőben lehetetlen, tehát tényleg az ikonok ragadnak be. ki-belépéssel megoldódik, de kezdődik elölről. Főleg akkor zavaró, ha pár másodperc különbséggel érnek meg különböző farmokon a termények. Mikorra oldódik ez meg?

    Szia!

    Holnap reggel továbbítom. :)

    Zsu
  • Ateszatis (HU1)Ateszatis (HU1) Bejegyzések: 9
    Szia!

    Holnap reggel továbbítom. :)

    Zsu
    Köszönöm  :)
  • Dollya (HU1)Dollya (HU1) Bejegyzések: 16
    Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni a horgászsáshoz,többedszer jártam úgy,hogy a halam fennakad a bot végén és ott himbálódzik,nem számolja a rendszer a halat fogásnak és nem tudok tovább horgászni sem. Vagyis elúszott megint 67 ezer pénzem.ikor lesz ez kijavítva?


  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 21.05.2017
    Dollya (HU1) mondta:
    Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni a horgászsáshoz,többedszer jártam úgy,hogy a halam fennakad a bot végén és ott himbálódzik,nem számolja a rendszer a halat fogásnak és nem tudok tovább horgászni sem. Vagyis elúszott megint 67 ezer pénzem.ikor lesz ez kijavítva?

    Szia! :)

    Továbbítjuk az általad közölt hibát. 

    Zsu
  • ágnes46 (HU1)ágnes46 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 23.05.2017
    Ide írhatjátok mindazon hibákat, amelyek nem a hivatalos frissítés után keletkeztek, hanem bárminemű hiba, amit ti annak éltek meg a játék során.
    Hello! Eltűnt az összes takarmányom, takarmánynövény és trágya. Szia


    Ahogy leírtam mi tűnt el a farmról, mindent vissza kaptam.
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Dollya (HU1)Dollya (HU1) Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 25.05.2017
    Sziasztok! 42-es horgász szinten vagyok,de nekem sem indul el a hajó. Nem akarja érzékelni a névadásnál a bírt hajó nevet,ami 5 karakter. Ezért a dobozolós játékot sem tudom elkezdeni.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Dollya (HU1) mondta:
    Sziasztok! 42-es horgász szinten vagyok,de nekem sem indul el a hajó. Nem akarja érzékelni a névadásnál a bírt hajó nevet,ami 5 karakter. Ezért a dobozolós játékot sem tudom elkezdeni.
    Attól, hogy nem adsz nevet a hajónak, még ki tudsz hajózni. Vannak helyek, ahova kimehet? Ha igen, állj rá az egyikre, katt a területre, ahol hal van, majd a hal ikonra a körmenüben. Az a kihajózás. Válaszd ki a hajót s a jobb alsó zöld nyíllal küld el pecázni. Remélem sikerül.
  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Sziasztok! 

    Mai napom úgy látszik ilyen, először a mélytengeri most meg a pékség.

    Szerettem volna cseresznyés sütit készíteni. Mandula hiányzott hozzá, ami beraktam, viszont a pipa nem jelent meg , hogy készíthetem és akkor vettem észre , hogy elszámolhattam, de már akkor fura volt valami, biztos optikai csalódás történt nálam , mert nem hogy nőtt volna a berakott mennyiséggel hanem csökkent annyival. Ezért újból betettem annyit, ami hiányzott. Továbbra sem jelezte a pipát, hogy kész elindulhat a termelés. Visszamentem, hogy mi van??? és akkor tapasztaltam meg, hogy amit több ízben beraktam annyival mindig lecsökkentette. Szóval jól láttam első ízben. Megkérdezném, hogy milyen hiba van itt?? mert eddig nem volt semmilyen baj! 
    A legfontosabb, hogy kipróbáltam más terméken és ott minden OK, de  a cseresznyés sütisnél nem!!!
     
    Köszönöm előre is a választ

  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Én is kapok választ?
  • Dollya (HU1)Dollya (HU1) Bejegyzések: 16
    Dollya (HU1) mondta:
    Sziasztok! 42-es horgász szinten vagyok,de nekem sem indul el a hajó. Nem akarja érzékelni a névadásnál a bírt hajó nevet,ami 5 karakter. Ezért a dobozolós játékot sem tudom elkezdeni.
    Attól, hogy nem adsz nevet a hajónak, még ki tudsz hajózni. Vannak helyek, ahova kimehet? Ha igen, állj rá az egyikre, katt a területre, ahol hal van, majd a hal ikonra a körmenüben. Az a kihajózás. Válaszd ki a hajót s a jobb alsó zöld nyíllal küld el pecázni. Remélem sikerül.
    Szia Ádámmaci! Sehová nem ad lehetőséget,sőt ilyen opció nincsen. Csak a névadás és a hajó feltöltése,meg az infó. Ez a 3 választási lehetőségem van

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Tudnál küldeni nekem képet arról, hogy néz ki a tengered ott?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! 

    Mai napom úgy látszik ilyen, először a mélytengeri most meg a pékség.

    Szerettem volna cseresznyés sütit készíteni. Mandula hiányzott hozzá, ami beraktam, viszont a pipa nem jelent meg , hogy készíthetem és akkor vettem észre , hogy elszámolhattam, de már akkor fura volt valami, biztos optikai csalódás történt nálam , mert nem hogy nőtt volna a berakott mennyiséggel hanem csökkent annyival. Ezért újból betettem annyit, ami hiányzott. Továbbra sem jelezte a pipát, hogy kész elindulhat a termelés. Visszamentem, hogy mi van??? és akkor tapasztaltam meg, hogy amit több ízben beraktam annyival mindig lecsökkentette. Szóval jól láttam első ízben. Megkérdezném, hogy milyen hiba van itt?? mert eddig nem volt semmilyen baj! 
    A legfontosabb, hogy kipróbáltam más terméken és ott minden OK, de  a cseresznyés sütisnél nem!!!
     
    Köszönöm előre is a választ


    Szia! :)

    A cseresznyés süti a raktárad készletéből készít süteményt, nem a pékség 10 ezres készletéből. :) Tehát te hiába szállítottál át a pékség raktárába mandulát, attól nem fogsz tudni ilyen sütit készíteni, ha eleve a raktáradban nincs elég hozzá. És igen, amennyit átszállítottál a pékségbe, annyival kevesebb mandula maradt a raktáradban, ezt jól mutatta. :)

    Zsu
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Megszakad a kapcsolat, újra kapcsolódás, és bent vagyok ismét. De miért szakad meg a kapcsolat..
    Big doki futtatva, előzmények törölve.
  • Marcsi farm (HU1)Marcsi farm (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Segítséget kérnék! Nem tudok ajándékot adni senki kertjére.Ki írja általános hiba.. Lépj kapcsolatba Goodgame  Studios támogatási csapatával! Előre is köszönöm a segítséget!
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 26.05.2017
     Sziasztok! Valami galiba van a játékkal. Ha valamit leakarok szedni felugrik 1 panel : rajta a csűr túl kicsi bővítsem vagy vegyek másikat. Holott bőven férne még a csűrbe.
     Jó lenne ha gyorsan javítanák mert nem szeretném eladni hogy letudjam szedni mikor  még férne a csűrbe.

     ez a jelenség csak a virágfarmot érinti. máshol főfar nem tapasztalható. Ott  eddig minden jó.
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 26.05.2017
    Segítséget kérnék! Nem tudok ajándékot adni senki kertjére.Ki írja általános hiba.. Lépj kapcsolatba Goodgame  Studios támogatási csapatával! Előre is köszönöm a segítséget!
    Flór4 (HU1) mondta:
     Sziasztok! Valami galiba van a játékkal. Ha valamit leakarok szedni felugrik 1 panel : rajta a csűr túl kicsi bővítsem vagy vegyek másikat. Holott bőven férne még a csűrbe.
     Jó lenne ha gyorsan javítanák mert nem szeretném eladni hogy letudjam szedni mikor  még férne a csűrbe.

    Sziasztok! :)

    A hibaüzenetről tegyetek már be egy képet. :)

    Zsu

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt