Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

11352

Hozzászólások

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 13.04.2017
    Nem tudom a földeket leszedni!
    Tudom, tudom: olvasgassak kicsit. Olvastam, el- és beadtam. Ezt követően:
    Nem tudom a földeket leszedni!


    Szia Taylor!

    Sikerült megmosolyogtatnod! "Tudom, tudom: olvasgassak kicsit. Olvastam,"
    Sajnos csak ötletekkel tudunk szolgálni! Tuti tanács nincs! Böngészőből előzmények, sütik törlése? Bigdoki futtatása? Hátha ezek segítenek!
    Dokit itt találod:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor ;
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    Miért nem mutatja a faluban ,hogy mi van fejlesztés alatt ?
    Szia!
    Ott csak a szövifalus fejlesztéseket mutatja. korábban se mutatta az állandó farmokon történt fejlesztést.


    Ezt én is tudom ,de a faluban nem mutatja, hogy mi van fejlesztés alatt ,azaz nincs ketrec. Akkor sem ha percenként ki-be lépek ,vagy lefuttatom  bigdokit .
  • szofi26 (HU1)szofi26 (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Sziasztok! Nem tudok 3 db földet a főfarmon leszedni. Káposzta peremnövénnyel.Azt mondja, adjak el 27 nyárfát. Visszaolvastam a megoldási javaslatokat, de sem káposztából, sem peremnövényekből nincs több, sőt nyárfából egy darab sincs. Így nem tudom sem eladni, sem a falut fejleszteni
  • szofi26 (HU1)szofi26 (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Köszönöm, már megoldódott.A" kísérleti megoldás" működött
  • Taylor64 (HU1)Taylor64 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5


    Szia Taylor!

    Sikerült megmosolyogtatnod! "Tudom, tudom: olvasgassak kicsit. Olvastam,"
    Sajnos csak ötletekkel tudunk szolgálni! Tuti tanács nincs! Böngészőből előzmények, sütik törlése? Bigdoki futtatása? Hátha ezek segítenek!
    Dokit itt találod:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor ;
    Minden lehetőséget "végigjátszottam", sőt aludtam is rá egyet, sőt másik gép ... Annyi történt, hogy a főfarm hat földjéből tegnap még ötöt nem tudtam leszedni, ma reggelre "leszedődött" még egy. Tehát már csak négy földem használhatatlan...

    Így igen élvezetes a játék, főleg a szövi falu aktivitására van jótékony hatással.

    Aproposz: Itt a játékostársak próbálnak megoldást javasolni, vagy ezeket a megnyilvánulásokat "hivatalos személy is figyelemmel kíséri"? Máncsak azé kérdem, mert ha az első változat igaz, akkor lehet, írnom kellene a supportnak - vagy egyszerűen befejezni a BigFarmot, meehogy így használhatatlan számomra...

  • Taylor64 (HU1)Taylor64 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5

    Megtaláltam a "kísérleti megoldást", és műxik!!!

    Remélem ezt valaki majd rendbe teszi, mert értelme így semmi...

    Bocsi, hogy "zavarogtam"! :-)

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Robi
    ez nem jött be, én is próbáltam. sajna......
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Sziasztok!

    Én tegnap este 21-23 óra között  vetettem Napraforgót, Madársalátát és Aloe verat.
    Mindre tettem peremnövényt!

    Ma reggel 9-kor a Napraforgó aratása sikeres volt, a bünti hatása még él, és a melléktermékek is jönnek.

    A Madársaláta és az Aloe vera szüret is sikerült.
    DE
    A földek azonban semmi jelét nem mutatták, hogy "hatás" lenne rajtuk.
    És az ezekbe a földekbe újonnan elvetett termények 100%-ban érnek be, melléktermék nélkül.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Buba (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Én tegnap este 21-23 óra között  vetettem Napraforgót, Madársalátát és Aloe verat.
    Mindre tettem peremnövényt!

    Ma reggel 9-kor a Napraforgó aratása sikeres volt, a bünti hatása még él, és a melléktermékek is jönnek.

    A Madársaláta és az Aloe vera szüret is sikerült.
    DE
    A földek azonban semmi jelét nem mutatták, hogy "hatás" lenne rajtuk.
    És az ezekbe a földekbe újonnan elvetett termények 100%-ban érnek be, melléktermék nélkül.
    szia
    elvileg nem kellene, h legyen "bünti", mert addig él a hatás a földeken, ameddig a vetés érése tart. tehát ha napraforgót raktál és rögtön ráraktad a peremnövényt, akkor a szotyi beérésével annak a hatásnak is meg kell szünnie. u. úgy, mint a sali és aloe esetében
    amúgy én is látok hibát, mert van mikor az 5 perces kukinál a peremnövény hatása nem jön le, hanem duplázódik. a kukit már rég leszedtem, de a hatás még mindig él. ezt valahogy nem vágom.... tuti bug
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Oleg miért csak a halász csónakkal tud menni horgászni?
  • Nyíriné Ancsa (HU1)Nyíriné Ancsa (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Szeretnénk bővíteni az Ásvány- és fémgyárat, de bár szerintünk minden feltétel teljesül a rendszer nem engedi. A bővítésre kattintva folyamatosan visszadob az adományozó oldalra. Vélemény? Javaslat?
    Ancsa

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 mondta:
    igazság szerint a hatásnak az beéréstől számítva a fő növény érési idejéig kellene tartania...
    magyarul: Búzánál 6 órán át az érés után...
    ezért gondolom, h esetleg van bug, mert mint írtam, a kukinál előfordult, h leszedtem és még ment a hatás. megnéztem az időt és majdnem 5 perc volt még a hatásból hátra. olyan is előfordult, h sziklás peremnövényt ültettem és elkezdett vizesedni a talaj :) az egyik szövitársam is panaszkodott ilyenre
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szeretnénk bővíteni az Ásvány- és fémgyárat, de bár szerintünk minden feltétel teljesül a rendszer nem engedi. A bővítésre kattintva folyamatosan visszadob az adományozó oldalra. Vélemény? Javaslat?
    Ancsa
    szia
    nem lehetséges, h már megy egy bővítés a faluban? akkor csinál ilyet. legalábbis nálunk igen
    megy a textil bővítése, de engedné a bankot is. mikor katt a kis sárga sapira, akkor visszadob az adományozós oldalra :)
  • Nyíriné Ancsa (HU1)Nyíriné Ancsa (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Nem megy másik bővítés. A bankot és a másik üzemet simán bővítjük, de ezt nem sikerül. 
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 14.04.2017

    szia
    elvileg nem kellene, h legyen "bünti", mert addig él a hatás a földeken, ameddig a vetés érése tart. tehát ha napraforgót raktál és rögtön ráraktad a peremnövényt, akkor a szotyi beérésével annak a hatásnak is meg kell szünnie. u. úgy, mint a sali és aloe esetében
    amúgy én is látok hibát, mert van mikor az 5 perces kukinál a peremnövény hatása nem jön le, hanem duplázódik. a kukit már rég leszedtem, de a hatás még mindig él. ezt valahogy nem vágom.... tuti bug

    Szia!

    Akkor ezt tényleg nem vágod:) (idézet Tőled:)
    • Ez a rendszer új termékeket és termelési ciklusokat hoz a játékba ami majd az építkezéseket, fejlesztéseket szolgálja a szövetkezeti faluban.
    • A szegélynövények minden termesztő helyen (pl rét, liget) elérhetőek lesznek, anélkül, hogy külön termelést kellene indítani miattuk.
    • Bevezetésre kerül egyfajta hatás rendszer a normál termelésre, szegélynövények ültetése esetén.
    • Ezek a hatások (bizonyos %-al kevesebb normál termést jelentenek) fix ideig tartanak és meghatározott mennyiséget érintenek a normál növényekre nézve (de nem érintik a szegélynövényeket)
    -70 % hozam, de a melléktermékeknek jönnie kellene az aratás után alapnövény termési idejével egyenlő ideig:)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.04.2017
    Buba (HU1) mondta:

    Szia!

    Akkor ezt tényleg nem vágod:) (idézet Tőled:)
    • Ez a rendszer új termékeket és termelési ciklusokat hoz a játékba ami majd az építkezéseket, fejlesztéseket szolgálja a szövetkezeti faluban.
    • A szegélynövények minden termesztő helyen (pl rét, liget) elérhetőek lesznek, anélkül, hogy külön termelést kellene indítani miattuk.
    • Bevezetésre kerül egyfajta hatás rendszer a normál termelésre, szegélynövények ültetése esetén.
    • Ezek a hatások (bizonyos %-al kevesebb normál termést jelentenek) fix ideig tartanak és meghatározott mennyiséget érintenek a normál növényekre nézve (de nem érintik a szegélynövényeket)
    -70 % hozam, de a melléktermékeknek jönnie kellene az aratás után alapnövény termési idejével egyenlő ideig:)
    aranyos vagy, de ezt nem én írtam, így tőlem nem is idézheted :smiley: moderátorunk Zsuzsi írhatta
    viszont......
    mikor aggodalmaskodtam, ha éjszakára búzát rakok, leszedem és 6 órát kell várnom, h elmúljon a hatás, akkor Robi is írta, a peremnövénynek a hatása az elvetett növény idejével egyezik meg. tehát ha elveted a búzát este, reggelre nincs már meg a hatás
    tegnap is és ma is kukiztam vagy 5x és mindig leszedtem mindent vele, "tiszta" földbe vetettem. tegnap viszont 1-2 alkalommal előfordult, h maradt a hatás még, sziklás maradt a föld
    akár így, akár úgy, bugos a játék ezen része
    Post edited by Liz65 (HU1) on
  • Nyíriné Ancsa (HU1)Nyíriné Ancsa (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 18.04.2017
    Sziasztok hol tudom jelezni, hogy javítsák meg az Ásvány és fémgyár hibáját, mindent kipróbáltunk és nem megy más fejlesztés. Nem adja be, a bővítésre, ha rámegyek, h elindítsuk, hanem visszadob az adományozó oldalra. Semmit nem fogad el nem tudjuk törölni nem tudunk vele haladni a bank, gyár raktár működik csak ezzel vannak problémák. 14 % ra fel volt turbózva az adományköltségek csökkentése  és meg is akadt. Szövi hozzájárulással befejezte és 100 %-os lett, de az amortizációs 1 %-os ktg. miatt visszament már egyszer 99 %-ra kiegészítettük és a hibája ugyan az. Tehát nem mi rontottuk el, hanem a rendszerben van valami gubanc és hát kellenek azok a termékek is, amit itt lehetne termelni pl. a szög. Ezt indítottuk el először és le is állt. Nem tudunk vele rendesen haladni segítséget kérnénk a hiba elhárításához, v valami visszajelzést, hogy mit tehetünk az ügy érdekében. Ez már a 2. nap, hogy nem boldogulunk vele.

    Ez az ablak nem jelenik meg (kész) Erre az oldalra dob, ha a bővítésre kattintunk (kész2). A felugró ablak kész) nem jelenik meg 
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 14.04.2017
    Liz65 (HU1) mondta:
    Buba (HU1) mondta:

    Szia!

    Akkor ezt tényleg nem vágod:) (idézet Tőled:)
    • Ez a rendszer új termékeket és termelési ciklusokat hoz a játékba ami majd az építkezéseket, fejlesztéseket szolgálja a szövetkezeti faluban.
    • A szegélynövények minden termesztő helyen (pl rét, liget) elérhetőek lesznek, anélkül, hogy külön termelést kellene indítani miattuk.
    • Bevezetésre kerül egyfajta hatás rendszer a normál termelésre, szegélynövények ültetése esetén.
    • Ezek a hatások (bizonyos %-al kevesebb normál termést jelentenek) fix ideig tartanak és meghatározott mennyiséget érintenek a normál növényekre nézve (de nem érintik a szegélynövényeket)
    -70 % hozam, de a melléktermékeknek jönnie kellene az aratás után alapnövény termési idejével egyenlő ideig:)
    aranyos vagy, de ezt nem én írtam, így tőlem nem is idézheted :smiley: moderátorunk Zsuzsi írhatta
    viszont......
    mikor aggodalmaskodtam, ha éjszakára búzát rakok, leszedem és 6 órát kell várnom, h elmúljon a hatás, akkor Robi is írta, a peremnövénynek a hatása az elvetett növény idejével egyezik meg. tehát ha elveted a búzát este, reggelre nincs már meg a hatás
    tegnap is és ma is kukiztam vagy 5x és mindig leszedtem mindent vele, "tiszta" földbe vetettem. tegnap viszont 1-2 alkalommal előfordult, h maradt a hatás még, sziklás maradt a föld
    akár így, akár úgy, bugos a játék ezen része
    Az (idézet Tőled) egy írásbeli forma, csak arra vonatkozik, ami előtte van!
    "nem vágom" ezt idéztem tőled, a többit valóban a hivatalos ismertetőből ollóztam.

    Robit nem olvastam.

    DE
    Mondjuk inkább, hogy nem a peremnövénynek van hatása, hanem a termesztésének.
    Ez a hatás megegyezik az alapnövény termesztési idejével, és a beéréstől számít.

    DE
    Ha egy 45 perces káposztát /peremmel 2 óra múlva szedsz le, már elmúlt a hatás.
    Mert a beéréstől -45 perc- számított 45 percig tartott a perem-termesztés hatása.
    Nem 1-2 alkalommal marad sziklás a föld, hanem minden esetben, ha az aratás mindjárt a beérés után megtörténik.
    Ez a dolog lényege! Így jutunk a kincset érő alapanyagokhoz:)

    a tévedés kockázata mellett!

    Én ezt a hatást nem kaptam meg a M.sali / perem és az A.vera / perem után, és ezt hiányoltam.
    Bár most, hogy dobozolás van, már nem is hiányzik, mert csak 30% lenne a termésem Jázminból.
    Minden rosszban van valami jó!

    Post edited by Buba (HU1) on
  • Szia a fő farmomon az egyik földemről nem tudom begyűjteni a búzát meg a bambuszrudat mert azt írja ki hogy adjam el mert túl sok van a raktárba de semmi nincs benne mit tegyek.
  • Taylor64 (HU1)Taylor64 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5

    Szasztok ismét!
    Néhány hsz.-al feljebb örvendeztem, hogy a betakaríthatatlanság megoldódott a "kísérleti megoldásnak köszönhetően". Korrigálnom kell: Nem oldódott meg...

    Erősen gondolkodom, hogy befejezem a kínlódást a játékkal, de előtte lenne még egy kérdésem:

    Foglalkozik valahol, valaki hivatalosan ezekkel a problémákkal? Ha igen, várható a közeljövőben valamilyen megoldás? Vagy hámozgassuk még a lufit tovább, így egymás között?


  • Eowyn12 (HU1)Eowyn12 (HU1) HU1 Bejegyzések: 168
    Sziasztok!

    Egy kérdés a faluval kapcsolatban: olvastam a leírásban a Raktár résznél, hogy ha valaki kilép a szöviből, a beadott termékeit eladja a rendszer, és dollárban megkapja.

    Ez arra is vonatkozik, amit épületfejlesztéshez beadott?
  • inact (HU1)inact (HU1) Bejegyzések: 28

    sziasztok!

    Imádom a szövifalut és a GGS-t! Na jó ez csak egy vicc lett volna.

    Élesítettek a szövifalut, de nem tudjuk elindítani az ásványgyár fejlesztését, pedig minden feltételt teljesítettünk hozzá.

    Viszont van olyan szövi, akik tudták fejleszteni.

    Ez hogyan lehetséges?

    Köszi a válaszokat előreis :)

    üdv:

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    inact (HU1) mondta:

    sziasztok!

    Imádom a szövifalut és a GGS-t! Na jó ez csak egy vicc lett volna.

    Élesítettek a szövifalut, de nem tudjuk elindítani az ásványgyár fejlesztését, pedig minden feltételt teljesítettünk hozzá.

    Viszont van olyan szövi, akik tudták fejleszteni.

    Ez hogyan lehetséges?

    Köszi a válaszokat előreis :)

    üdv:


    Szia @inact (HU1) ! :)

    Valószínű, nálatok is az lesz a gond, amit Robi az alábbi posztban írt.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3481658/#Comment_3481658

    Zsu

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt