Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
szerkesztette ezt: 06.02.2017 itt: Technikai problémák és bugok
Ide írhatjátok mindazon hibákat, amelyek nem a hivatalos frissítés után keletkeztek, hanem bárminemű hiba, amit ti annak éltek meg a játék során.
Post edited by Ádámmaci (HU1) on
«1352

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Az aranybányászatból nem kaptam meg az aranyat, Így a befektetett 2000 is elment. Mi a teendő?

    Szia!

    Próbálj egy böngésző takarítást, s ha utána belépve sem adta hozzá a plusz 2000 aranyat, keress meg minket privátban.
  • tibcsi75 (HU1)tibcsi75 (HU1) Bejegyzések: 7
    ismét megszeretném kérdezni az illetékest,hogy hogyan lehet az,hogy van egy citrus ligetem és egy oliva ligetem,termelek 4db folyékony mütrágyát és csak kettöt használok fel mégsem jutok mennyiségileg elöre!
    söt ma reggel 342dbfolyékonyam volt és ma estére csak 134db lett belöle!!
    hogyan lehetséges ez?
    és sajnos nem csak a folyékony mütrágyám tünik el termelés után,tárolás közben,hanem más is!!
    utolagosan is kérem az illetékest,hogy nézzen utána ennek a dolognak is és ne azt mondja,hogy ez nem lehetséges!
    elöre is köszönöm!!
  • renyanya31 (HU1)renyanya31 (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    sziasztok!
    ez most már a harmadik olyan szöviverseny, ahol akármikor szállok be egy versenybe, soha nem kapok velem hasonló szintű játékosokat. 130-150 szint alatti ellenfeleim még nem voltak. lécci, próbáljatok ennek utánanézni, mert kissé nehéz a 77 szintemen 343-as szintű játékosokkal felvenni a versenyt... köszi
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    sziasztok!
    ez most már a harmadik olyan szöviverseny, ahol akármikor szállok be egy versenybe, soha nem kapok velem hasonló szintű játékosokat. 130-150 szint alatti ellenfeleim még nem voltak. lécci, próbáljatok ennek utánanézni, mert kissé nehéz a 77 szintemen 343-as szintű játékosokkal felvenni a versenyt... köszi

    Szia! :)

    Sajnálom, de ennek nem tudunk utána nézni. :(
    Ez egy állnadó probléma. Valahogyan nem sikerül a GGS-nél eltalálni a megfelelő összesorsolási szabályrendszert. Sajnos én is folyamatosan kapok olyan ellenfeleket (nem nevezném őket annak igazán, mert egy 10-20-as szintű farm nem ellenfél az én 200-on felüli farmomnak), akik nagyon nem egy súlycsoport, és sokszor inkább ott is hagyom az egészet, mert ez velük szemben nagyon nem fair.

    Hiába szóltunk már...hiába mellékeltünk képeket is az ilyen esetekről, semmi látszata. És nem is tudlak egyelőre azzal biztatni, hogy a közel jövőben ez megváltozna. Azt mondták, hogy ez a mostani szabályrendszer az eddigiek közül a legtisztességesebb...

    Zsu
  • renyanya31 (HU1)renyanya31 (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Kedves Zsu!
    Nagyon köszönöm a válaszod, azt hiszem valami ilyesmit vártam egy külföldi vezetésű játéktól...
    Neked további jó játékot kívánok, és én sem adom fel!
    Hajrááá!!!
  • jutka101 (HU1)jutka101 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    minden belépésnél változik a farmom,
    eltűnnek épületek és lesz szabad munkásom mintha lebontottam volna.
    1-2 frissítés után helyre állt most a házak tűntek el és lett 1+tehénistálló
    kezd teherré válnia frissítgetés.mi van ha legközelebb nem áll helyre.
    és így megy már egész nap
  • Imreati (HU1)Imreati (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Sziasztok!!!

    Kérdésem a következő lenne..Szövetkezeti verseny alatt a akkori szöviből kiléptünk,alakítottunk egy újy szövetkezetet.Végig vittük a versenyt,meg is volt a 3000000 pont de a 6 db meglepi ládát nem kaptuk meg..
    Ez a jutalom később lesz jóvá írva vagy az eluszott??A szövetkezet vezető sem kapta meg sorba a jutalmakat..

    Köszönettel:Imreati
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!!!

    Kérdésem a következő lenne..Szövetkezeti verseny alatt a akkori szöviből kiléptünk,alakítottunk egy újy szövetkezetet.Végig vittük a versenyt,meg is volt a 3000000 pont de a 6 db meglepi ládát nem kaptuk meg..
    Ez a jutalom később lesz jóvá írva vagy az eluszott??A szövetkezet vezető sem kapta meg sorba a jutalmakat..

    Köszönettel:Imreati

    Szia! :)

    Amint kiléptetek a régi szövetkezetből, az addig elért teljesítményetek lenullázódott és az ott hagyott szövetkezet elveszített minden pontot, amit ott gyűjtöttettek.

    Azonban ha az új szövetkezetben sikerült összegyűjtenetek a 3 millió pontot a verseny befejezése előtt, akkor meg kellett volna kapnotok a 6 meglepiládát abban a pillanatban, amint a 3 millió pontot összegyűjtöttétek. 

    Zsu
  • Imreati (HU1)Imreati (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Szia Zsu..

    Igen teljesen lenulázodttunk ,és teljesen nulláról indultunk a versenybe.Teljesítettük a 3 millió pontot az új szöviben de meglepi láda nem jött...
    De azért köszi..Az eluszott...
    Imre
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szia Zsu..

    Igen teljesen lenulázodttunk ,és teljesen nulláról indultunk a versenybe.Teljesítettük a 3 millió pontot az új szöviben de meglepi láda nem jött...
    De azért köszi..Az eluszott...
    Imre

    Szia! :)

    Ha senki sem kapta meg, akkor a szövetkezetvezető írjon az ügyfélszolgálatnak. Ha nem tud semmilyen idegen nyelven a választhatóak közül, szóljatok, segítek.

    Zsu
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 08.01.2017
    Sziasztok!
    minden belépésnél változik a farmom,
    eltűnnek épületek és lesz szabad munkásom mintha lebontottam volna.
    1-2 frissítés után helyre állt most a házak tűntek el és lett 1+tehénistálló
    kezd teherré válnia frissítgetés.mi van ha legközelebb nem áll helyre.
    és így megy már egész nap

    Szia! :)

    Akinek több farmja is van, annál ez sajnos benne van a pakliban. Az átlépkedések előtt érdemes törölni a böngésző gyorsítótárát.

    Zsu
  • csincsike (HU1)csincsike (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok!
    Szövetkezetünk az Árral szemben projektet csinálta, amikor is csirketápot kellett gyűjteni. Mivel új tag vagyok, szerettem volna jól bemutatkozni, ezért alaposan nekivágtam. Észrevettem, hogy nem számolja a csirketápot, pedig legalább 5x 120-at indítottam :(((. Utána bejelentkeztem korán reggel, amikor a többiek még nem voltak fenn. Bebizonyosodott, hogy tényleg nem számol semmit.
    Kérdés: 1.Összefügghet ez azzal, hogy még csak 2-3 napja vagyok a szöviben és "még nincs adatom", azaz ásóm? Hozzájárultam eddig projekthez is meg kutatáshoz is.
                  2. Előfordulhat ez a következő projektnél is?
    A választ előre köszönöm :)))

  • Tóbiás Gábor (HU1)Tóbiás Gábor (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 08.01.2017
    Hello, a farmom belépés után közvetlenül ezt a hibaüzenetet írja ki kb egy hónapja. Mi lehet ez?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Szövetkezetünk az Árral szemben projektet csinálta, amikor is csirketápot kellett gyűjteni. Mivel új tag vagyok, szerettem volna jól bemutatkozni, ezért alaposan nekivágtam. Észrevettem, hogy nem számolja a csirketápot, pedig legalább 5x 120-at indítottam :(((. Utána bejelentkeztem korán reggel, amikor a többiek még nem voltak fenn. Bebizonyosodott, hogy tényleg nem számol semmit.
    Kérdés: 1.Összefügghet ez azzal, hogy még csak 2-3 napja vagyok a szöviben és "még nincs adatom", azaz ásóm? Hozzájárultam eddig projekthez is meg kutatáshoz is.
                  2. Előfordulhat ez a következő projektnél is?
    A választ előre köszönöm :)))
    szia
    ha új vagy, akkor ha befejezitek az aktuális projektet, kapsz 1 ásót :)
    az árral szemben projektnél az indítást számolja, nem azt mikor learatod/leszeded
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!
    Szövetkezetünk az Árral szemben projektet csinálta, amikor is csirketápot kellett gyűjteni. Mivel új tag vagyok, szerettem volna jól bemutatkozni, ezért alaposan nekivágtam. Észrevettem, hogy nem számolja a csirketápot, pedig legalább 5x 120-at indítottam :(((. Utána bejelentkeztem korán reggel, amikor a többiek még nem voltak fenn. Bebizonyosodott, hogy tényleg nem számol semmit.
    Kérdés: 1.Összefügghet ez azzal, hogy még csak 2-3 napja vagyok a szöviben és "még nincs adatom", azaz ásóm? Hozzájárultam eddig projekthez is meg kutatáshoz is.
                  2. Előfordulhat ez a következő projektnél is?
    A választ előre köszönöm :)))



    Szia! :)

    Az Árral szemben projekt a tápok indítását számolja...az esetedben számolná...ha normálisan működne.

    A számolásnak semmi köze nincs ahhoz, mennyi ideje vagy a szövetkezetben. Normális esetben amint belépsz és olyat csinálsz a farmon, ami az a projekthez kell, beleszámít.

    Most jelenleg a projektezéssel is gondok vannak. A hibáról már tudnak. Hamarosan jönni fog egy hibajavítás, bízzunk benne, annak már része lesz.

    Zsu
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Hello, a farmom belépés után közvetlenül ezt a hibaüzenetet írja ki kb egy hónapja. Mi lehet ez?

    Szia! :)

    Ez az üzenet akkor szokott felbukkanni, ha építekezel a farmodon, és csak az építkezés befejeződése után lépsz be a farmodra.
    Erről is tud már a fejlesztői csapat, de nem tudom, mikor javítják.

    Zsu
  • csincsike (HU1)csincsike (HU1) Bejegyzések: 39
    Köszönöm Liz és Zsu, én is úgy gondoltam, hogy vmi hiba van. Csak sajnálom, hogy a szövetkezetnek pont az én kb. 600-700 tápom hiányzott :(((
    Sziasztok!
  • Iréne5 (HU1)Iréne5 (HU1) Bejegyzések: 88
    Nekem is problémám van ezekkel a kapott meglepetésládákkal, egyiket kiengedi nyitni a másikat nem, ha frissítek akkor lenyúlja...ugyan az van a takarmánnyal is és még sok egyéb mással...naponta többfélét elvesz!!!! Akkor miért szórakoznak azzal, hogy adják? Talán csak élvezik...nem az lenne a fejlesztők dolga, hogy a játékot hibamentesen működtessék? Nem értek a géphez, csak használni tudom..de nem is nekem kellene! A belépési ajándékot sem kaptam meg! Annyi mindent elvettek már!
  • gombosalfonz (HU1)gombosalfonz (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Nem tudom betenni a projekt készlet elemet Azt írja ki , hogy error

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Nem tudom betenni a projekt készlet elemet Azt írja ki , hogy error

    Szia!
    A projektezéssel gondok vannak. A hibáról tudnak. Csak reménykedni tudunk, hogy hamarosan javítják.

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Igen, igen a remény hal meg utoljára!:)

  • Szjutka (HU1)Szjutka (HU1) Bejegyzések: 3
    Helló! Nem tudom "elengedni" a lovamat. Nem működik.Tud erről valaki?
    üdv: Szjutka
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Helló! Nem tudom "elengedni" a lovamat. Nem működik.Tud erről valaki?
    üdv: Szjutka
    Szia!
    Egyik játékostársunk már jelezte ezt a problémát. Reméljük, hamarosan javítják.

  • Györgyi58 (HU1)Györgyi58 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Sziasztok!

    Az utolsó trágyát, tápot nem tudom felhasználni, néhol az utolsó kettőt, speci tápnál és és speci trágyáknál is így van. Ami ugye kellemetlen, mert pl. speci káposztát csak egyet csinál a nemesítő egyszerre. Mi lehet az oka! A böngészőt rendszeresen takarítom, általában inkognitóban lépek be. A hiba akkor is fenn áll, amikor nem. 
    Köszönöm a segítséget!

    Üdv.

    Györgyi58

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!

    Az utolsó trágyát, tápot nem tudom felhasználni, néhol az utolsó kettőt, speci tápnál és és speci trágyáknál is így van. Ami ugye kellemetlen, mert pl. speci káposztát csak egyet csinál a nemesítő egyszerre. Mi lehet az oka! A böngészőt rendszeresen takarítom, általában inkognitóban lépek be. A hiba akkor is fenn áll, amikor nem. 
    Köszönöm a segítséget!

    Üdv.

    Györgyi58


    Szia! :)

    Tudnál nekem képet ide betenni erről?

    (A speciális káposztához speciális humuszt tudnál, azt tudod egyesével felhasználni. A tápoknál, trágyáknál, ha nincs víztornyod, akkor 10-10 egység kell egy-egy objektum indításához. Ha van víztornyod és maximális, akkor is 5-5 kell belőlük 10-10 helyett, mert maximum 50 %-ot spórolhatsz vele.)

    Köszönöm szépen előre is a képet! :)

    Zsu
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    Sziasztok!

    Elfelejtettem melyik topikban volt a reklamálás decemberben, amikor eltüntették az eventet kb. 3 nappal a befejezése előtt
    Azzal mi van? Semmi hír??? 

    Ha lehetőségetek van rá, csak azért kérdezzétek meg, hogy ne gondolják, hogy már elfelejtettük.
    .
  • valcsika1952 (HU1)valcsika1952 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Mai napon a főfarmomról eltűnt 1 almáskert , a virágfarmomról pedig 1 olívaligetet kérem vissza őket. Arról nem is beszélek , hogy az átrendezésnél csak úgy eltűnt 4 darab földterületem amiért nem is tudtam szólni ,mert nem engedett belépni  a fórumba . 
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 14.01.2017
    Mai napon a főfarmomról eltűnt 1 almáskert , a virágfarmomról pedig 1 olívaligetet kérem vissza őket. Arról nem is beszélek , hogy az átrendezésnél csak úgy eltűnt 4 darab földterületem amiért nem is tudtam szólni ,mert nem engedett belépni  a fórumba . 

    Szia! :)

    Írni kell egy levelet az ügyfélszolgálatnak. Ha az alábbi nyelvek közül (angol, német, francia, olasz, orosz, spanyol, portugál, lengyel, japán) egyik sem megy annyira, hogy a problémádat le tudd írni, kérlek, keress meg a játékban.

    Ami fontos még: NE építs az elveszett objektum helyére másik ugyanolyat az ügyed lezárultáig! (tehát ha most alma veszett el a fő farmon, akkor azt NE építs másikat a fő farmodra...a virágfarmodra pedig olívaligetet)

    Zsu

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt