Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés] BigFarm - Top10 kérdések és válaszok

Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
szerkesztette ezt: 13.02.2017 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    hát akkor megint mint első :)

    1. ezt szrtm viccnek szánta a GGS, nem hinném, h a szövibajnokság havonta 2x nagyon feldobta a játékosok zömét. remélem nem tervezik még ettől is többször berakni.......

    2. oké, szrtm ezt már megszoktuk így, valszeg nem lesz gond, ha megmarad ebben a konstrukcióban

    3. erre azért kivi lennék, remélem nem úgy javítanak rajta, mint a küldiken :smiley:

    4-5. ez viszont nagyon jó lenne

    6. :):):) hát személy szrtn nem is bíztam benne :smiley: akkor nincs "félrenyomós" aranybevétel az üzemeltetőknek :smiley:

    7. valami új tematikus event valóban jó lenne már, mert ezek elég uncsik lettek

    8. ez szupi lenne

    9. amiből a cég hasznot húz, annak ellenkezője "felborítja" az egyensúlyt ;)

    10. ez is jó lenne már :)
  • Name4 (HU1)Name4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 35

    Sziasztok!

    Az utóbbi időben már félek minden újítástól, amit a játék szolgáltatói terveznek, ugyanakkor érdeklődéssel várom. A szövi bajnokság még gyakoribbá tétele, még viccnek is rossz!

  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Sziasztok. Nem akarok most 10 kérdést leírni! Én a szövi bajnokságot törölném,mert ott csak az elsők haladnak a kisebbek nem.Az arany vásárlást(ha már valaki vesz) azt csak fejlesztésre engedném költeni.A heti feladatokat újítanám mivel már három éve ugyan azok vannak. Csak ennyi,de fölösleges ez az egész az én meglátásom szerint.Ez csak az én szeméjses véleményem négy éve lesz ,hogy játszom.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 14.01.2017
    Sziasztok! :)

    A tavalyi hivatalos bejelentésben, ami a tervekről, menetrendekről szólt, ott már megírták, hogy havonta kétszer fog indulni adott napokon a szövetkezeti bajnokság. Annál nem lesz gyakoribb. És akármilyen hihetetlennek tűnik, tényleg van olyan szerver, ahol imádják a szövetkezeti bajnokságot (nem a német ;) )

    Ez is elég gyakori...hát még ha számításba vesszük a szövetkezeti falut és ott a szövetkezeti ligát.

    Zsu
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
     Sziasztok!
    Annyi mindent bezsúfolnak már, hogy a játék kezd robotolásba átmenni  nincs idő élvezni a játékot.
    Inkább a 4 éve futó heti eventeket kellene már lecserélni mert unalmas.Nem ártana a szerencsekerék ajándékait is cserélni.Nevetséges a 150 káposzta ,200 kukorica.stb.A szövetkezeti projektek újra gondolása is
    meg ért már.Nagyon lekorlátozódik 3-4 projektre a hozzá kért elemek és elérhető pontok miatt.Egyik másik nincs összhangban sok elem de kevés pont.A szövetkezeten belüli egymás segítésének a lehetősége  nem rossz ötlet.Épp ideje lenne! Az sem lenne rossz ha a szöv vezető  tudná jutalmazni az aktív tagokat. Mondjuk az ásók alapján.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    sziasztok
    1.- szerintem havi 1 bajnokság elég. kül szerverek egymás ellen? hmm, ezt a javaslatot elvethetnék.
    2,3,4,5,6,7,8,10- nagyszerű ötlet. végre valami jó B)

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    1.- szerintem havi 1 bajnokság elég. kül szerverek egymás ellen? hmm, ezt a javaslatot elvethetnék.
    2,3,4,5,6,7,8,10- nagyszerű ötlet. végre valami jó B)
    hi Sestri
    hát ha a szövibajnokság menne a szerverek között, akkor szrtm a mi Pipiace-ünk elvérezne
    láttam a teszten....
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok
    1.- szerintem havi 1 bajnokság elég. kül szerverek egymás ellen? hmm, ezt a javaslatot elvethetnék.
    2,3,4,5,6,7,8,10- nagyszerű ötlet. végre valami jó B)
    hi Sestri
    hát ha a szövibajnokság menne a szerverek között, akkor szrtm a mi Pipiace-ünk elvérezne
    láttam a teszten....
    szeva
    épp ezért irtam, h kukába ezzel a javaslattal
    mert akk tuti ott se volnánk ahol eddig
    igaz h megvan a top 10 szövi aki mindig ugyanazon a helyen végez, de ha más szerverek ellen kéne menni, ök se lennének job helyen , és gondolom h itt se pályázhatna senki jóbb helyezésre soha...
    és igen, én is láttam, pipit a teszten.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.01.2017
    szeva
    épp ezért irtam, h kukába ezzel a javaslattal
    mert akk tuti ott se volnánk ahol eddig
    igaz h megvan a top 10 szövi aki mindig ugyanazon a helyen végez, de ha más szerverek ellen kéne menni, ök se lennének job helyen , és gondolom h itt se pályázhatna senki jóbb helyezésre soha...
    és igen, én is láttam, pipit a teszten.
    ezt esetleg azért fogják megvalósítani, mert így még több arany fog folyni :)
    hisz minden szerveren megvannak az örök első helyezettek. ha összeeresztik őket, akkor hatalmas viadal ( aranyfelhasználás ) fog lenni :smiley:
    ez valszeg megvalósul :) nem fogja felborítani az egyensúlyt :smiley:
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 14.01.2017
    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok
    1.- szerintem havi 1 bajnokság elég. kül szerverek egymás ellen? hmm, ezt a javaslatot elvethetnék.
    2,3,4,5,6,7,8,10- nagyszerű ötlet. végre valami jó B)
    hi Sestri
    hát ha a szövibajnokság menne a szerverek között, akkor szrtm a mi Pipiace-ünk elvérezne
    láttam a teszten....
    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok
    1.- szerintem havi 1 bajnokság elég. kül szerverek egymás ellen? hmm, ezt a javaslatot elvethetnék.
    2,3,4,5,6,7,8,10- nagyszerű ötlet. végre valami jó B)
    hi Sestri
    hát ha a szövibajnokság menne a szerverek között, akkor szrtm a mi Pipiace-ünk elvérezne
    láttam a teszten....
    szeva
    épp ezért irtam, h kukába ezzel a javaslattal
    mert akk tuti ott se volnánk ahol eddig
    igaz h megvan a top 10 szövi aki mindig ugyanazon a helyen végez, de ha más szerverek ellen kéne menni, ök se lennének job helyen , és gondolom h itt se pályázhatna senki jóbb helyezésre soha...
    és igen, én is láttam, pipit a teszten.


    Sziasztok! :)

    Bocsika az őszinteségemért, de a teszt szerver az csak egy TESZT. Tudom...nem mindenkinek, vannak, akik azt is véresen komolyan veszik és csinálják. (Bár minek? Miért? Ezt sosem fogom megérteni. Egy dolog találkozni az újdonságokkal általa és kicsit kiismerni, mit hogyan csináljunk, ha az élő szerverre is megérkezik...de ennyi pont elég is, ennél több teljesen felesleges belőle.)
    És szerintem Pipi sem fog egy TESZTen kazalszámra aranyat kidobálni az ablakon... :)

    Zsu
  • maria535 (HU1)maria535 (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Lenne  egy kérdésem .Platina ligában végeztem a lovammal és csak  egy  nagyon szép  díszt kaptam ,csűrt és  ABE-t  nem.Csillogó mén a díszem.
    Miért  nem  tud valaki valamilyen elfogadható választ???
    köszönöm.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 14.01.2017
    Lenne  egy kérdésem .Platina ligában végeztem a lovammal és csak  egy  nagyon szép  díszt kaptam ,csűrt és  ABE-t  nem.Csillogó mén a díszem.
    Miért  nem  tud valaki valamilyen elfogadható választ???
    köszönöm.

    Szia! :)

    Már kérdezted ezt ezelőtt bárhol is a fórumon? Mert egy fel nem tett kérdésre elég nehéz elfogadható választ adni. ;)

    Zsu



    (A csűr kinézetet úgy tudod megtalálni, hogy a körmenün a fejlesztő gombra viszed az egeredet és a további opciók közül pedig a festékes vödörre kattintasz. A felnyíló ablakban pedig megnézed, ott van-e.
    ABE: ha tényleg nem kaptad meg, akkor ügyfélszolgálatnak kell írni....és ez a helyzet a csűr kinézetével is...ha nem kaptad meg, akkor ügyfélszolgálat.

    Remélem, ezek elfogadható válasznak számítanak)
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Flór4 (HU1) mondta:
     Sziasztok!
    Annyi mindent bezsúfolnak már, hogy a játék kezd robotolásba átmenni  nincs idő élvezni a játékot.
    Inkább a 4 éve futó heti eventeket kellene már lecserélni mert unalmas.Nem ártana a szerencsekerék ajándékait is cserélni.Nevetséges a 150 káposzta ,200 kukorica.stb.A szövetkezeti projektek újra gondolása is
    meg ért már.Nagyon lekorlátozódik 3-4 projektre a hozzá kért elemek és elérhető pontok miatt.Egyik másik nincs összhangban sok elem de kevés pont.A szövetkezeten belüli egymás segítésének a lehetősége  nem rossz ötlet.Épp ideje lenne! Az sem lenne rossz ha a szöv vezető  tudná jutalmazni az aktív tagokat. Mondjuk az ásók alapján.
    Ne hari, a robotolásról már számtalanszor megírta Robi, hogy választani kell! Pláne, ha a sokszor játszott eventek unalmasak.  A sok zsufiból semmit sem tudol választani?
    Ettől jobb választ ne várj ;)


Sign In to comment.