Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Arannyal / Dollárral kapcsolatos problémák

147

Hozzászólások

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Liz65 (HU1) mondta:

    Szia Líz!
    Az enyémhez sem tartozik webkártya. Pedig a bankkártyám még egészen friss, decemberben cserélte le a bank.
    szia Kati
    hát már elég régen igényeltem, asszem akkor volt lehetőség kérni a webkártyát is. de ezt szrtm utólag is lehetséges kérni
    Nekem sincsen vebkártyám, és nem is tudom miért, nekem, nekünk kell, különböző, attrakciós mutatványokat végre hajtanunk a netten, ahhoz, hogy aranyat tudjunk venni.? Nem mindenki járatos annyira az informatikába, hogy ezt csak úgy ki rázza a kis újából.

    Csak óvatosan megjegyezném, hogy az sms-ben történő arany vásárlás, sem egyszerű. Momentán nekem újabban az se sikerül. Hiába csinálom úgy ahogyan kell. Régebben tudtam így is úgy is vásárolni. Mostanában szinte sehogyan se. Szerintem sokan vagyunk vele így.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Liz65 (HU1) mondta:

    Szia Líz!
    Az enyémhez sem tartozik webkártya. Pedig a bankkártyám még egészen friss, decemberben cserélte le a bank.
    szia Kati
    hát már elég régen igényeltem, asszem akkor volt lehetőség kérni a webkártyát is. de ezt szrtm utólag is lehetséges kérni

    Bizonyára így van, de megeszi a fene azt a bankot, amelyik letiltja az általa automatikusan kibocsátott kártyájának a netes vásárlási lehetőségét, még ha az külföldre irányuló is. Akkor nem még 1 kártya kell, hanem másik bank!!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 24.02.2017
    Nekem sincsen vebkártyám, és nem is tudom miért, nekem, nekünk kell, különböző, attrakciós mutatványokat végre hajtanunk a netten, ahhoz, hogy aranyat tudjunk venni.? Nem mindenki járatos annyira az informatikába, hogy ezt csak úgy ki rázza a kis újából.

    Csak óvatosan megjegyezném, hogy az sms-ben történő arany vásárlás, sem egyszerű. Momentán nekem újabban az se sikerül. Hiába csinálom úgy ahogyan kell. Régebben tudtam így is úgy is vásárolni. Mostanában szinte sehogyan se. Szerintem sokan vagyunk vele így.
    szia Margit
    igazad van, kicsit nonszensz, h nekünk kelljen bűvészkedni, h vásárolni tudjunk. ez a cég érdeke lenne, h minél könnyebben lehessen ezt megtenni
    amúgy szrtm a vásárlós oldallal lehet valami gond, mert többen panaszkodtak már az sms-re is, meg tegnap is írták 2-en is, h errort ír ki az oldal vásárlás esetén
    nem tom, h a Modik ebben mit tudnak intézni, de talán jelezni kellene a GGS felé, h gond van a vásárlással


    Bizonyára így van, de megeszi a fene azt a bankot, amelyik letiltja az általa automatikusan kibocsátott kártyájának a netes vásárlási lehetőségét, még ha az külföldre irányuló is. Akkor nem még 1 kártya kell, hanem másik bank!!!!
    ez nem még 1 kártya, hanem a meglévőhöz van hozzárendelve. nekem sincs másik kártyám, hanem a netbankom oldalán látható, mikor esetleg valami tranzakciót szeretnék csinálni, akkor ki van jelölve a sima kártyám, mert az az elsődleges és alatta látható a webkártya. amelyiket szeretném használni, azt kell kijelölnöm. természetesen a webkártyán csak az az összeg van, amit te ráutalsz. ez egy virtuális kártya
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Szerintem is gond van az arany vásárlós oldallal, és nem is kicsi. Elég sokan panaszkodnak rá. Nem is tudom miért nem lett jelezve, ez idáig.......
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 24.02.2017
    Liz65 (HU1) mondta:



    Bizonyára így van, de megeszi a fene azt a bankot, amelyik letiltja az általa automatikusan kibocsátott kártyájának a netes vásárlási lehetőségét, még ha az külföldre irányuló is. Akkor nem még 1 kártya kell, hanem másik bank!!!!
    ez nem még 1 kártya, hanem a meglévőhöz van hozzárendelve. nekem sincs másik kártyám, hanem a netbankom oldalán látható, mikor esetleg valami tranzakciót szeretnék csinálni, akkor ki van jelölve a sima kártyám, mert az az elsődleges és alatta látható a webkártya. amelyiket szeretném használni, azt kell kijelölnöm. természetesen a webkártyán csak az az összeg van, amit te ráutalsz. ez egy virtuális kártya


    Akárhogy nézem a dolgokat, a hozzárendelt is kártya, mégha virtuális is.
    Nonszensz, hogy az elsődleges kártya nem használható, a hozzárendelt igen.

    A témával nem foglalkozom tovább, mert egyáltalán nem biztos, hogy a bankkártyáink, a bankjaink ludasak a dologban.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 24.02.2017
    Szerintem is gond van az arany vásárlós oldallal, és nem is kicsi. Elég sokan panaszkodnak rá. Nem is tudom miért nem lett jelezve, ez idáig.......
    hát páran már beirkáltak, ha esetleg van kedved kicsit visszanézni a topikot. nem kell sokat. az is lehet, h a Modik már jelezték
    nem ebben a topikban, hanem az aranyosban. most látom máshol vagyunk


    Akárhogy nézem a dolgokat, a hozzárendelt is kártya, mégha virtuális is.
    Nonszensz, hogy az elsődleges kártya nem használható, a hozzárendelt igen.
    hát igen.... végül is a GGS érdeke lenne, h használható legyen a "mezei" kártya is. de ezt ők tudják, h miért így csinálták meg
    lehetséges, h náluk olyan kártyák vannak, amikkel simán vásárolhatsz bárhol.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szerintem is gond van az arany vásárlós oldallal, és nem is kicsi. Elég sokan panaszkodnak rá. Nem is tudom miért nem lett jelezve, ez idáig.......

    Szia! :)

    Lett jelezve...erre azt mondta a CM, írni kell az ügyfélszolgálatnak. Így aki hozzám fordult, annak megírtam. :)

    Zsu
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Liz65 (HU1) mondta:



    Bizonyára így van, de megeszi a fene azt a bankot, amelyik letiltja az általa automatikusan kibocsátott kártyájának a netes vásárlási lehetőségét, még ha az külföldre irányuló is. Akkor nem még 1 kártya kell, hanem másik bank!!!!
    ez nem még 1 kártya, hanem a meglévőhöz van hozzárendelve. nekem sincs másik kártyám, hanem a netbankom oldalán látható, mikor esetleg valami tranzakciót szeretnék csinálni, akkor ki van jelölve a sima kártyám, mert az az elsődleges és alatta látható a webkártya. amelyiket szeretném használni, azt kell kijelölnöm. természetesen a webkártyán csak az az összeg van, amit te ráutalsz. ez egy virtuális kártya


    Akárhogy nézem a dolgokat, a hozzárendelt is kártya, mégha virtuális is.
    Nonszensz, hogy az elsődleges kártya nem használható, a hozzárendelt igen.

    A témával nem foglalkozom tovább, mert egyáltalán nem biztos, hogy a bankkártyáink, a bankjaink ludasak a dologban.
    Szia Líz!
    Sok embernek nincsen nett bankja, azt se tudják eszik, vagy isszák a nett bankot. Én se tudtam, amíg (kényszerből) nem nyitottam. Nekem van, de nem használom a vebkártyát.

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 24.02.2017
    Szerintem is gond van az arany vásárlós oldallal, és nem is kicsi. Elég sokan panaszkodnak rá. Nem is tudom miért nem lett jelezve, ez idáig.......

    Szia! :)

    Lett jelezve...erre azt mondta a CM, írni kell az ügyfélszolgálatnak. Így aki hozzám fordult, annak megírtam. :)

    Zsu

    Szia Zsú!

    Ennek az írkálósdinak nagyon szaga van.
    Nekem ebből az jön le, hogy aki (pluszban) 'nem dolgozik, ne is egyék' :'(
    Ha már jelezve a gond, talán azon kellene igyekezniük, hogy működőképes legyen mindenki számára és nem újabb és újabb  jelzésekre várni.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia Líz!
    Sok embernek nincsen nett bankja, azt se tudják eszik, vagy isszák a nett bankot. Én se tudtam, amíg (kényszerből) nem nyitottam. Nekem van, de nem használom a vebkártyát.
    szia Margit
    hát mondasz valamit, itt magyaroknál nem túl elterjedt gondolom.... bár nekem már elég régóta van
    gondolom addig, míg nem viszi rá őket a szükség, nem is foglalkoznak vele
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 24.02.2017

    Szia! :)

    Lett jelezve...erre azt mondta a CM, írni kell az ügyfélszolgálatnak. Így aki hozzám fordult, annak megírtam. :)

    Zsu
    szia Zsuzsi
    ebben azért az a durva, h ők hajtják annyira az aranyvásárlást és még csak arra sem képesek, h rendbe tegyék/tetessék az oldalt? akkor ne csodálkozzanak, ha kevés valódi pénz folyik be nekik.
    persze gondolom, csak nálunk kisebb országoknál van gond, valszeg "odahaza" és nagyobb szervereken ez nem probléma :)
    kicsit fura, h még nekünk kell "könyörögni", h pénzt adhassunk nekik :)
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 24.02.2017


    Szia! :)

    Lett jelezve...erre azt mondta a CM, írni kell az ügyfélszolgálatnak. Így aki hozzám fordult, annak megírtam. :)

    Zsu

    Szia Zsú!

    Ennek az írkálósdinak nagyon szaga van.
    Nekem ebből az jön le, hogy aki (pluszban) 'nem dolgozik, ne is egyék' :'(
    Ha már jelezve a gond, talán azon kellene igyekezniük, hogy működőképes legyen mindenki számára és nem újabb és újabb  jelzésekre várni.
    Liz65 (HU1) mondta:

    szia Zsuzsi
    ebben azért az a durva, h ők hajtják annyira az aranyvásárlást és még csak arra sem képesek, h rendbe tegyék/tetessék az oldalt? akkor ne csodálkozzanak, ha kevés valódi pénz folyik be nekik.
    persze gondolom, csak nálunk kisebb országoknál van gond, valszeg "odahaza" és nagyobb szervereken ez nem probléma :)
    kicsit fura, h még nekünk kell "könyörögni", h pénzt adhassunk nekik :)
    Hát!!!! Fordítva is lehet megülni egy lovat, de nem biztos, hogy célravezető is. :D
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 24.02.2017
    Szia Zsú!

    Ennek az írkálósdinak nagyon szaga van.
    Nekem ebből az jön le, hogy aki (pluszban) 'nem dolgozik, ne is egyék' :'(
    Ha már jelezve a gond, talán azon kellene igyekezniük, hogy működőképes legyen mindenki számára és nem újabb és újabb  jelzésekre várni.

     Ők abból indulnak ki, ha valakinek gondja van, akkor az minden esetben írni fog, és ebből körvonalazódik, hogy globális gond van vagy egyéni. (Nem igazán vannak azzal tisztában, nyelvi korlátot kaptunk azzal, hogy megszűnt a magyar nyelvű támogatás. És csak töredéke problémáról értesülnek ezáltal.)
    Azért is szokták kérni, mert amikor egy hiba felmerül, a játékos fiókot is megvizsgálják, esetleg azzal van-e gond.


    Viszont azt kell mondjam, én arra gyanakszom, hogy a Maestro kártyások, akik eddig minden gond nélkül tudtak aranyat venni, azért nem tudtak már a napokban, mert ez a lehetőség megszűnt, de az ikonja ott maradt. Most írt JANZI, kivették az opciók közül is. :(
    Megkérdeztem a CM-et, hogy ez csak átmeneti...esetleg valami gond van...vagy ez most már végleges?

    Ha tudok erről bővebbet, szólok.
  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687

    Megkérdeztem a CM-et, hogy ez csak átmeneti...esetleg valami gond van...vagy ez most már végleges?

    Ha tudok erről bővebbet, szólok.
    Szia Zsu :):)

    Előre is köszönjük,köszönöm ha megosztod a CM válaszát velünk. :)
    Bízom benne,hogy csak az első és második eset lehetséges,a harmadikra rá sem merek gondolni. :'(
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 24.02.2017

    Hozzászólásomat Zsu 13:55-kor érkezett beírására tekintettel töröltem!


    Post edited by gazdaság11 (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 24.02.2017
    Sziasztok! :)

    Írt a CM. Egyelőre sajnos problémák vannak ezzel a fizetéssi móddal, így átmenetileg eltávolították a lehetőségek közül.
    Azonban amint helyre tudják állítani, újra elérhetővé teszik. :)

    Zsu
  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    Sziasztok! :)

    Írt a CM. Egyelőre sajnos problémák vannak ezzel a fizetéssi móddal, így átmenetileg eltávolították a lehetőségek közül.
    Azonban amint helyre tudják állítani, újra elérhetővé teszik. :)

    Zsu
    Köszönöm az infót neked Zsu és Robinak is. :):)
  • FynnyMaria (HU1)FynnyMaria (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    2017.02.24-én átutalt 4000 forintért nem kaptam meg az aranyat.

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    2017.02.24-én átutalt 4000 forintért nem kaptam meg az aranyat.


    Szia! :)

    A játékban ugyanezen a néven találsz meg engem. Írj rám kérlek, hogy a részleteket megbeszéljük. (Az ügyfélszolgálatnak kell írni.)

    Zsu
  • FynnyMaria (HU1)FynnyMaria (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 28.02.2017
    A big farm játékban 2017.02.24-én 4000 Forintot utaltam át, de nem kaptam meg érte az aranyat.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    A big farm játékban 2017.02.24-én 4000 Forintot utaltam át, de nem kaptam meg érte az aranyat.

    Szia! :)

    Ez a BigFarmhoz tartozó fórum. Itt a GGS képviseletében csak mi vagyunk hárman, a moderátorok. Azonban ilyen ügyben az Ügyfélszolgálatra kell írni. Magyar nyelvű nincs, csak angol, német, francia, olasz, orosz, lengyel, japán, spanyol és portugál. Ha ezek közül egyik nyelven sem tudod megírni a problémádat, akkor keress meg a játékban, hogy megbeszéljük a továbbiakat. Ott is gyurisne.zsuzsi vagyok.

    Zsu
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Sziasztok!
    Szeretnék választ kapni, hogy miért von le 2000 aranyat akkor ha egymás után a vásárolt  arany bányászati engedéllyel szeretnék aranyhoz jutni.  Minden bányászat után, csak 2000 aranyat ad a 4000 helyett.
    Köszönöm a választ!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Teréz (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Szeretnék választ kapni, hogy miért von le 2000 aranyat akkor ha egymás után a vásárolt  arany bányászati engedéllyel szeretnék aranyhoz jutni.  Minden bányászat után, csak 2000 aranyat ad a 4000 helyett.
    Köszönöm a választ!
    szia
    ahhoz, h megkapd a 4 ezer aranyat, sajna be kell fektetned 2 ezret. szrtm nem rossz üzlet, hisz beraksz 2-őt és 4-et kapsz vissza, tehát a dupláját :) 100%-os nyereség
    ilyet még talán egy bank se csinál :smiley: főleg nem pl. 48 óra után ;)
    sajna, ha Omárnál veszed az engedélyt 1500 aranyért, berakod 2-őért, akkor csak 500 arany a hozam, de még ez se rossz :)
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Köszönöm a választ,meggondolandó!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Teréz (HU1) mondta:
    Köszönöm a választ,meggondolandó!
    hát igen.....
    mindenkinek saját magának kell eldöntenie, h mi a jó neki, mi éri meg.....
  • ügyeske (HU1)ügyeske (HU1) Bejegyzések: 0
    Tisztelt Szupport!!
    Nem írta jóvá a fizetésem nem kaptam meg a aranyat amit vásároltam , 2017 03 14 19.48 kór vásároltam 4000ft a számlámról levonta de nem jelent meg a farmomon az arany , segítséget szeretnék kérni hogy megkapjam nem tudom mi az oka de a 32000 aranyat szeretném megkapni mivel levonta a számlámról. Tisztelettel: ügyeske 
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Tisztelt Szupport!!
    Nem írta jóvá a fizetésem nem kaptam meg a aranyat amit vásároltam , 2017 03 14 19.48 kór vásároltam 4000ft a számlámról levonta de nem jelent meg a farmomon az arany , segítséget szeretnék kérni hogy megkapjam nem tudom mi az oka de a 32000 aranyat szeretném megkapni mivel levonta a számlámról. Tisztelettel: ügyeske 

    Szia! :)

    Az ügyfélszolgálat itt nincs jelen. Ez csak a fórum. Itt a linkje:

    support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=hu

    Magyar nyelvű ügyfélszolgálat nincs. Van angol, német, francia, olasz, orosz, spanyol, lengyel, japán, portugál nyelvű támogatás. Ha ezek egyikén sem tudsz nekik írni, akkor keress meg engem a játékban privátban és segítek neked megírni. Ugyanígy gyurisne.zsuzsi néven találsz meg. (én vagyok az egyik fórummoderátor)

    Zsu
  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    Sziasztok! :)

    Írt a CM. Egyelőre sajnos problémák vannak ezzel a fizetéssi móddal, így átmenetileg eltávolították a lehetőségek közül.
    Azonban amint helyre tudják állítani, újra elérhetővé teszik. :)

    Zsu
    Sziaaa Zsuuuuu:))))))

    Benéztem a bankolási oldalra,visszakerült a Maestro kártyás vásárlás juhéé.:))
    Mindenkinek köszönet,hogy újra elérhető.:))))))))))

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    JANZI (HU1) mondta:
    Sziasztok! :)

    Írt a CM. Egyelőre sajnos problémák vannak ezzel a fizetéssi móddal, így átmenetileg eltávolították a lehetőségek közül.
    Azonban amint helyre tudják állítani, újra elérhetővé teszik. :)

    Zsu
    Sziaaa Zsuuuuu:))))))

    Benéztem a bankolási oldalra,visszakerült a Maestro kártyás vásárlás juhéé.:))
    Mindenkinek köszönet,hogy újra elérhető.:))))))))))


    Szió! :)

    Bizony ám! :) Végre bekerült újra, Kriszti ki is tette a hivatalosba. :)

    Zsu
  • Jankuska (HU1)Jankuska (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Szia!
    Vásároltam volna aranyat maestro kártyával, de nálam még mindig nem működik. Tudnátok, hogy mikor lesz jó?

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt