Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Arannyal / Dollárral kapcsolatos problémák

Jégember (HU1)Jégember (HU1) Bejegyzések: 2
szerkesztette ezt: 30.01.2017 itt: Technikai problémák és bugok
mindennap eltünik 90 aranyam és nem tudom hova mit csináljak ?
Post edited by r0b33 (HU1) on
«137

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    mindennap eltünik 90 aranyam és nem tudom hova mit csináljak ?
    És minden nap pontosan 90 arany?
  • Jégember (HU1)Jégember (HU1) Bejegyzések: 2
    Igen bár volt egy nap amikor nem változott de ha jol számoltam akkor igen!
  • -Grácia- (HU1)-Grácia- (HU1) Bejegyzések: 9
    Nincs értelme a supportra írni, mert a vásárlásig el sem jutok, kb.2-3 hete.
    A dupla aranyos ajánlat alkalmával szerettem volna kevés aranyat venni. Felhívtam a számot, kicsöngött, kb. 15-20 másodpercig tart a bevezető, majd kéri a kódot. Beírom, amit látok, ellenőrzöm is. Korábban ekkor már láttam a számlálót
    Most kis várakozás után kéri, ismételjem meg. Oké, hátha mégis elírtam, beírom. Megint nem fogadja el. Kozben az idő telik, a hívást kiszámlázzák, arany nincs. 
    Két különböző alkalommal próbáltam, többet nem fogom.


  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nincs értelme a supportra írni, mert a vásárlásig el sem jutok, kb.2-3 hete.
    A dupla aranyos ajánlat alkalmával szerettem volna kevés aranyat venni. Felhívtam a számot, kicsöngött, kb. 15-20 másodpercig tart a bevezető, majd kéri a kódot. Beírom, amit látok, ellenőrzöm is. Korábban ekkor már láttam a számlálót
    Most kis várakozás után kéri, ismételjem meg. Oké, hátha mégis elírtam, beírom. Megint nem fogadja el. Kozben az idő telik, a hívást kiszámlázzák, arany nincs. 
    Két különböző alkalommal próbáltam, többet nem fogom.


    Szia!
    SMS vásárláshoz miért kell felhívni a számot? Én nem vettem még sms-en aranyat, de biztosan nem kell hozzá hívás, csak sms....
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.12.2016
    Nincs értelme a supportra írni, mert a vásárlásig el sem jutok, kb.2-3 hete.
    A dupla aranyos ajánlat alkalmával szerettem volna kevés aranyat venni. Felhívtam a számot, kicsöngött, kb. 15-20 másodpercig tart a bevezető, majd kéri a kódot. Beírom, amit látok, ellenőrzöm is. Korábban ekkor már láttam a számlálót
    Most kis várakozás után kéri, ismételjem meg. Oké, hátha mégis elírtam, beírom. Megint nem fogadja el. Kozben az idő telik, a hívást kiszámlázzák, arany nincs. 
    Két különböző alkalommal próbáltam, többet nem fogom.
    Szia! :)

    A héten már jelezte a többi moderátor, hogy gondok vannak az aranyvásárlással.
    Tegnap én is kaptam egy másik játékostól bejelentést, ugyanaz a gondja, mint neked.
    Rákérdezünk a GGS-nél, mit tudnak erről mondani...hol tartanak.

    Amint többet tudunk, megírjuk. :)

    Zsu

    Szia!
    SMS vásárláshoz miért kell felhívni a számot? Én nem vettem még sms-en aranyat, de biztosan nem kell hozzá hívás, csak sms....
    Szia! :)

    Ez nem sms, ez telefonhívás. :) Van ilyen opció is. :)

    Zsu
  • -Grácia- (HU1)-Grácia- (HU1) Bejegyzések: 9
    Tényleg nem sms, hanem telefonhívás (így nem fix aranyat veszek, hanem leállítom a számlálót, amikor elérem a kívánt, általában kis összegű aranymennyiséget) 
    Köszönöm a választ, remélem, javítják.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Tényleg nem sms, hanem telefonhívás (így nem fix aranyat veszek, hanem leállítom a számlálót, amikor elérem a kívánt, általában kis összegű aranymennyiséget) 
    Köszönöm a választ, remélem, javítják.

    Szia! :)

    Azt mondta a CM, nem tudnak semmi ilyen jellegű hibáról. Írnunk kellene az ügyfélszolgálatnak emiatt.

    Keress meg privátban a játékban, és megbeszéljük a továbbiakat. :)

    Zsu
  • fzsuli (HU1)fzsuli (HU1) Bejegyzések: 8
    Jó estét! :-)
    Problémám a következő: sajna nem írta jóvá a farmomon az utolsó két aranycsomagot:-(((((
    Mi a teendőm,válaszokat előre is köszönöm:-)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    fzsuli (HU1) mondta:
    Jó estét! :-)
    Problémám a következő: sajna nem írta jóvá a farmomon az utolsó két aranycsomagot:-(((((
    Mi a teendőm,válaszokat előre is köszönöm:-)
    Szia! :)

    Keress meg kérlek privátban, írunk az ügyfélszolgálatnak.

    Zsu
  • fzsuli (HU1)fzsuli (HU1) Bejegyzések: 8
    Köszi:-)
  • tanyasikati (HU1)tanyasikati (HU1) Bejegyzések: 3
    Szeretnék aranyat vásárolni, de nem tudok. Azelőtt más felületet adott be, akkor tudtam venni! Mit tegyek?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szeretnék aranyat vásárolni, de nem tudok. Azelőtt más felületet adott be, akkor tudtam venni! Mit tegyek?

    Szia! :)

    Milyen módon szeretnél aranyat venni?

    Zsu
  • tanyasikati (HU1)tanyasikati (HU1) Bejegyzések: 3
    SMS-el szoktam
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    És ott hol akadsz meg? Mi a konkrét gond?
  • tanyasikati (HU1)tanyasikati (HU1) Bejegyzések: 3
    Egyáltalán elindulni sem tudok. Ha rákattintok valamelyikre, visszadob előre, a nyelvválasztásra.
  • Szia! Most vásároltam SMS-be 1270-ft-ért aranyat.  A pénz levette de az aranyat nem kaptam meg. Ilyenkor mi a teendő??
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Válasz✓
    Szia! Most vásároltam SMS-be 1270-ft-ért aranyat.  A pénz levette de az aranyat nem kaptam meg. Ilyenkor mi a teendő??

    Szia! :)

    Mivel az sms-ben történő vásárlást egy közvetítő cég végzi, nem közvetlenül a GGS, ezért a közvetítő céggel kell felvenned a kapcsolatot.

    Az alábbi linken olvashatsz hozzá segítséget:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/127301/arany-vasarlas-sms-sel#latest

    Zsu
  • jucika8 (HU1)jucika8 (HU1) Bejegyzések: 7
    köszönöm szépen!!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Válasz✓
    Szia! Most vásároltam SMS-be 1270-ft-ért aranyat.  A pénz levette de az aranyat nem kaptam meg. Ilyenkor mi a teendő??


    Szia! :)

    Mivel az sms-ben történő vásárlást egy közvetítő cég végzi, nem közvetlenül a GGS, ezért a közvetítő céggel kell felvenned a kapcsolatot.

    Az alábbi linken olvashatsz hozzá segítséget:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/127301/arany-vasarlas-sms-sel#latest

    Zsu
  • Szia! Most vásároltam SMS-be 1270-ft-ért aranyat.  A pénz levette de az aranyat nem kaptam meg. Ilyenkor mi a teendő??


    Szia! :)

    Mivel az sms-ben történő vásárlást egy közvetítő cég végzi, nem közvetlenül a GGS, ezért a közvetítő céggel kell felvenned a kapcsolatot.

    Az alábbi linken olvashatsz hozzá segítséget:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/127301/arany-vasarlas-sms-sel#latest

    Zsu
    köszönöm a választ!
  • Némo (HU1)Némo (HU1) Bejegyzések: 17
    Sziasztok.A meglepetésládából csak az egyik aranyat írta jóvá.:(
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 27.01.2017
    Némo (HU1) mondta:
    Sziasztok.A meglepetésládából csak az egyik aranyat írta jóvá.:(

    Szia! :)

    Ha a böngésződben törölted a sütiket, gyorsítótárat, és annak ellére sincs meg....valamint másik böngészőt kipróbálva is ugyanez a helyzet, akkor az ügyfélszolgálatnak kell írni. :)

    Zsu
  • Némo (HU1)Némo (HU1) Bejegyzések: 17
    Köszönöm szépen.
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    A segítségeteket kérem, nem írja jóvá a belépési aranyamat. Kérem a segítségeteket, hogy mit tegyek! A mait sem írta jóvá, ami 30arany lett volna. Köszönöm! Teréz farm a nevem,
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Teréz (HU1) mondta:
    A segítségeteket kérem, nem írja jóvá a belépési aranyamat. Kérem a segítségeteket, hogy mit tegyek! A mait sem írta jóvá, ami 30arany lett volna. Köszönöm! Teréz farm a nevem,
    Szia!
    Előtte való nap és mai nap is nézted? Mert mire belépsz már elvileg hozzá van írva, és csak akkor veszed észre, ha előző nap tudod mennyi volt,  s másnap mennyinek kellene lennie. Ha viszont tényleg nem kapod meg, akkor az ügyfélszolgálat felé kell jelezned.

    Kriszta

  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Nem néztem, de addig nem írok, míg meg nem győződöm rajta. Ez nem jutott eszembe, és köszönöm a segítséget!
  • kopeka (HU1)kopeka (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    2017. 0127. -én este eltűnt az összes dollárom  Kb .80 millió !!!! Hova tűnt , ki tud segíteni ??
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    kopeka (HU1) mondta:
    2017. 0127. -én este eltűnt az összes dollárom  Kb .80 millió !!!! Hova tűnt , ki tud segíteni ??
    Szia!
    Nem vásároltál esetleg egy telket érte?
    Csak úgy nem szokott ennyi pénz eltűnni, főleg, hogy mostanában már kivették mindazon lehetőségeket is, ahol véletlen rákattintva elveszted mind (Olegnél valami peca cucc)
    Nincs valami, amivel gazdagabb lettél mellette? Ha úgy látod, hogy semmiben nem történt változás, és sehol semmiből nincs rengeteg, s telket se vettél, nem pörgetted el a kínain, bármi, akkor csak az ügyfélszolgálat tud választ adni neked. Nekik kell megírnod angolul.
    Kriszta
  • izgimozgi (HU1)izgimozgi (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    mindennap eltünik 90 aranyam és nem tudom hova mit csináljak ?
    szia, valószínű klikkeltél ott, ahol nem akartál. Sok helyen rákérdezés nélkül viszi az aranyad. Én már többször jeleztem: amíg nem javítják ki ezt a hibát (vagy tudatos szívatást?) addig egy db aranyat sem fogok venni. Általában gondolom, hogy a fejlesztőknek a munkájukért járna támogatás. Másik kedvenc játkomban befizetem az évi prémium tagsági díjat. Itt is fizetném, ha nem bánnának el tisztességtelenül az aranyokkal. Én minden változásnál küldök egy levelet az új egyenlegemről. Így jól követhetem mikor sikerült belefutnom egy ilyen hibába.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt