Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

A 2016. 11. 24-i hotfix után megjelenő HIBÁK megbeszélése

138

Hozzászólások

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Az összes területre be lehet lépni csak  a hamburgeres főzősre nem  miért Mi lehet a probléma?
    Nem egyedüli a problémád! 
    Próbálják javítani a hibát, de egyenlőre nem sok sikerrel ill. semilyennel!
  • deszi3 (HU1)deszi3 (HU1) Bejegyzések: 1
    Én sem tudok belépni az ínyenc farmomra tegnap délután óta. Csak zöld háttér jelenik meg. Mi a teendő?
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    sziasztok.nálam is frankon müködik,hol a szövi társaknál már nem.gondoltam megosztom
  • Eowyn12 (HU1)Eowyn12 (HU1) HU1 Bejegyzések: 168
    Ádámmacinak, mivel a másik fórumon nem lehet már írni.

    A BigFarm doktor lehet, hogy egyszerre töröl minden sütit és előzményt, meg egyebet, de a jobb böngészők egyébként is meg tudják ezt tenni.

    Totál lecsumáztam uszkve 30szor az elmúlt egy napban a böngészőimet, és egyetlen böngészővel sem indul el az ínyencfarm. 

    Átverés ez az egész. 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 24.11.2016
    A 4124-es verziószámú letöltés cseréje nem kliens oldali hiba.

    A fejlesztők átverik a játékosokat.

    Az ínyenc nem működik. Akkor se fog, ha a gépet is újratelepíttetik veled. Mert ez FEJLESZTŐI hiba.

    A Supportnak meg pont az a dolga, hogy az ilyen problémákkal foglalkozzon. Nem az, hogy ne tegye. Így az is baromság, hogy ne írjunk a supportnak.
    A magam részéről írok.
    szia Eowyn
    végre valaki, aki megerősít benne, h nem én vagyok teljesen hülye
    köszönöm :)

    Ádámmacinak, mivel a másik fórumon nem lehet már írni.

    A BigFarm doktor lehet, hogy egyszerre töröl minden sütit és előzményt, meg egyebet, de a jobb böngészők egyébként is meg tudják ezt tenni.

    Totál lecsumáztam uszkve 30szor az elmúlt egy napban a böngészőimet, és egyetlen böngészővel sem indul el az ínyencfarm. 

    Átverés ez az egész. 

    erre is csak azt tom mondani, h nálad a pont
    megnéztem a bat file-ban a parancsokat, u. az, mintha simán a böngészőben rámegyek az előzmények törlésére :)
  • trabifarm (HU1)trabifarm (HU1) Bejegyzések: 2
    szia köszi

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    sziasztok!nem akarom nagyon ismételni az előttem panaszkodókat-2-napja ...sz.....@....a játék-szeretném kérni h.JELENTKEZZEN legalább 1 valaki akinél jól működik...és akkor el hiszem/tán/h.mi többiek csinálunk v.nem csinálunk valamit..KÖSZÖNÖM!


    Szia!

    Ami csapatunk is elég vegyes. Van, akinél működik, és van, akinél nem.

    Liz65 (HU1) mondta:
    Zsuzsi
    az is elég furcsa önmagában, h készítenek egy újabb verziót, ami ugyebár a frissítés lenne. és a fele társaságnál - vagy többségében - még mindig a régi verzió van? azért ez már milyen frissítés? nekem ez nagyon magas, hisz egy szerveren vagyunk, mi..... magyarok. mert ha teszem azt németeknél bekerül, angoloknál, szlovákoknál stb szervereken és 1-2 nemzetség lemarad, még azt mondanám, oké, elvesztünk a sokaságban. de mikor egy szerveren vagyunk, és a többségnél még mindig a régi verzió van........ ez annyira gáz

    és persze remélem tudod...... ez nem a Modik ellen szól :)

    Nálam is az új verzió van...én is tudok vele játszani...magyar szerveresként...de hogy mit sikerült ennyire eltolni...ez már tényleg magas...
    Robi is már megfeszült a rengeteg próbálkozásban...már ott tart, hogy csak az operációs rendszert nem telepítette újra...és mégsem jó...

    Nyugi, tudom. ;) Ti azért már elég jól képben vagytok, tisztában vagytok azzal, hogy amit tudunk, megteszünk értetek. De a játékba nem tudunk belenyúlni.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 24.11.2016

    Robi is már megfeszült a rengeteg próbálkozásban...már ott tart, hogy csak az operációs rendszert nem telepítette újra...és mégsem jó...
    mondd meg Robinak ne feszülgessen, mert a hiba a nem megfelelő verzióra való felülírása több játékosnál
    ezzel ő sem tud mit kezdni, ezt a GGS-nek kell javítani
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:

    Robi is már megfeszült a rengeteg próbálkozásban...már ott tart, hogy csak az operációs rendszert nem telepítette újra...és mégsem jó...
    mondd meg Robinak ne feszülgessen, mert a hiba a nem megfelelő verzióra való felülírása több játékosnál
    ezzel ő sem tud mit kezdni, ezt a GGS-nek kell javítani
    Látod Liz nem kell szemüveg nálad a pont, ez nem egy olyan kis felületi hiba amit csak úgy helyreraknak, leállítás nélkül, itt ha megfeszül tényleg bárki is akkor se lesz jó, míg át nem tesznek bennünket arra  a szerverre ami működik. vagy egyenként szépen felülírnak mindenkit. 
  • Eowyn12 (HU1)Eowyn12 (HU1) HU1 Bejegyzések: 168
    Hát Liz, csak az a bosszantó, hogy rákenték a fantomokra, majd a játékosokra. Most mi jön? A Mikulás?

    ui:

    Robi moderátor hozzáállása is eléggé szomorú. Nagyon lekezelően beszél velünk, játékosokkal, pedig nem ostobák a játékosok. A magam részérő ma is egész nap szoftvert teszteltem. Ez a  munkám mostanában, még egy pár hétig hibákat kell kiszűrnöm egy bevezetés előtt álló rendszerből. Nyilván nem okoz problémát egy böngésző tisztogatás, újratelepítés és egyebek. És ezért bántó a lekezelés. 

     

    Liz65 (HU1) mondta:

    szia Eowyn
    végre valaki, aki megerősít benne, h nem én vagyok teljesen hülye
    köszönöm :)



    erre is csak azt tom mondani, h nálad a pont
    megnéztem a bat file-ban a parancsokat, u. az, mintha simán a böngészőben rámegyek az előzmények törlésére :)

  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119

    Nálam is a 4124-es verzió van.

    Nem használható az ínyencfarm és nincs hálaadás event sem.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 24.11.2016
    Látod Liz nem kell szemüveg nálad a pont, ez nem egy olyan kis felületi hiba amit csak úgy helyreraknak, leállítás nélkül, itt ha megfeszül tényleg bárki is akkor se lesz jó, míg át nem tesznek bennünket arra  a szerverre ami működik. vagy egyenként szépen felülírnak mindenkit. 
    szrtm 1xű lenne, persze leállás kell hozzá
    nem szemezgetni, h kinél jó, kinél nem a verzió, hanem újra felülírni az egész társaságot
    ha nem pö.....lnek ennyit, hanem ezzel kezdik, akkor már nem lenne gond és nem kellene holnap újra nekiállni
    még egy nap háborgás :)

    Nálam is a 4124-es verzió van.

    Nem használható az ínyencfarm és nincs hálaadás event sem.

    szia Red
    sajna nálad is a régebbi verzió van, ezért nem müxik. talán holnap végre belátják, h jobb ha rendesen nekiveselkednek és megcsinálják :)
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    deszi3 (HU1) mondta:
    Én sem tudok belépni az ínyenc farmomra tegnap délután óta. Csak zöld háttér jelenik meg. Mi a teendő?
    Azon kívül, hogy a feletted lévő hsz-eket elolvasgatod, csak türelmesnek kell lenned!
  • qqcs (HU1)qqcs (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Nekem totál mindegy, hogy mi okozza a hibát. Egyetlen dolog érdekel: nem megfelelően működik a játék. Mivel a fejlesztők mai munkaideje lejárt (ügyesen kihúzták a napot), nyilván hazamentek. Holnap péntek. Ha azt a napot is ilyen ügyesen átvészelik, utána hétvége. Talán a jövő héten, addig meg bírjuk ki.

    Nem sok értelme van az összehasonlításnak, de jellemző a GGS tulajdonosi gárdájára a hozzáállás. Egy másik (német) tulajdonú játékkal is játszom. Ott a frissítés éjjel 2-3 közt van, mert akkor játszanak a legkevesebben. Az elmúlt 2 hétben 2, igen nagy bővítés került be. Semmi hiba! Sem az eredeti játékkal, sem az új elemekkel. Lehet, hogy ők hosszú távra terveznek és nem a gyors vagyonosodás a cél?
  • csillácska30 (HU1)csillácska30 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok.
    Segítséget szeretnék kérni.Tegnap óta nem tudok fellépni az Ínyenc farmomra.
    Előre is köszönöm.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    deszi3 (HU1) mondta:
    Én sem tudok belépni az ínyenc farmomra tegnap délután óta. Csak zöld háttér jelenik meg. Mi a teendő?
    Azon kívül, hogy a feletted lévő hsz-eket elolvasgatod, csak türelmesnek kell lenned!
    Kati...
    ez nagy volt :smiley:
    pusszancs
  • csillácska30 (HU1)csillácska30 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok.
    Segítséget szeretnék kérni.Tegnap óta nem tudok fellépni az Ínyenc farmomra.
    Előre is köszönöm.


  • qqcs (HU1)qqcs (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 24.11.2016
    Ennek a témának van egy működő topikja. Talán ott olvasgass. 
    (Ezt Zsu egy másik topikból hozta és ott írtam csillácska30-nak.)
    Post edited by qqcs (HU1) on
  • Lajos81 (HU1)Lajos81 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok.
    Segítséget szeretnék kérni.Tegnap óta én sem tudok fellépni az Ínyenc farmomra.
    Ha megpróbálom lefagy az egész.
    Előre is köszönöm.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 24.11.2016
    Liz65 (HU1) mondta:
    deszi3 (HU1) mondta:
    Én sem tudok belépni az ínyenc farmomra tegnap délután óta. Csak zöld háttér jelenik meg. Mi a teendő?
    Azon kívül, hogy a feletted lévő hsz-eket elolvasgatod, csak türelmesnek kell lenned!
    Kati...
    ez nagy volt :smiley:
    pusszancs
    Tudod Líz, már jobban bosszantanak a 'csak írni tudók, olvasni nem' , mint a fennáló hiba!
    Van jó oldala is a dolognak! Mire megjavúl, kikelnek a kiskacsák, talán meg is nőnek, tojóvá érnek.
    Jöhet a szövibajnokság, annyi tojásom lesz, hogy senki se tud megelőzni!!! :D
  • farmerin1 (HU1)farmerin1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Mikor lehet lelépni az ínyenc farmra? Már második napja nem működik.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Tudod Líz, már jobban bosszantanak a 'csak írni tudók, olvasni nem' , mint a fennáló hiba!
    Van jó oldala is a dolognak! Mire megjavúl, kikelnek a kiskacsák, talán meg is nőnek, tojóvá érnek.
    Jöhet a szövibajnokság, annyi tojásom lesz, hogy senki se tud megelőzni!!! :D
    még jó, h ott nincs kutyám, mert szegény már tuti elpusztult volna étlen-szomjan :)
    kacsáim meg már nem tudnak hova tojni, ráadásul még csillognak is :smiley:
  • Amarantus (HU1)Amarantus (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok! Továbbra sem működik, próbáltam a gyógyítást.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok! Továbbra sem működik, próbáltam a gyógyítást.

    szia
    ne gyógyíts, te nem tudod, csakis a GGS a megfelelő doktor hozzá :)
  • csincsike (HU1)csincsike (HU1) Bejegyzések: 39
    Sajnos még mindig nem megy az ínyenc! :(
  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    Liz65 (HU1) mondta:
    Tudod Líz, már jobban bosszantanak a 'csak írni tudók, olvasni nem' , mint a fennáló hiba!
    Van jó oldala is a dolognak! Mire megjavúl, kikelnek a kiskacsák, talán meg is nőnek, tojóvá érnek.
    Jöhet a szövibajnokság, annyi tojásom lesz, hogy senki se tud megelőzni!!! :D
    még jó, h ott nincs kutyám, mert szegény már tuti elpusztult volna étlen-szomjan :)
    kacsáim meg már nem tudnak hova tojni, ráadásul még csillognak is :smiley:
    Erről jut eszembe meg lehet nézni? akinek működik meg tudja nézni a többiek ínyencét? én nem tudom senkiét se. nem mintha lenne bármi jelentősége csak kíváncsi vagyok jobb dolgom úgysincs most olvasgatok csak :)
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Továbbra sem működik, próbáltam a gyógyítást.

    szia
    ne gyógyíts, te nem tudod, csakis a GGS a megfelelő doktor hozzá :)
    Látod Liz, mondtam én hogy nem lesz "több hiba"  a friss után DDDD mondjuk nem, lehet, hogy elfelejtettek frissíteni??? amilyen okosak, simán kinézem belőlük.
  • Sziszi93 (HU1)Sziszi93 (HU1) Bejegyzések: 10
    Van változás :) Megy az adventes event!
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    noormálisak? betették a kemény munkát, inyencfarm nélkül és a rengeteg egyéb hiba ellenére
  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    lett egy halom eventem figyeltétek?
Ez a beszélgetés lezárult..