Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2016-10-27] Horgászat az élő szervereken

r0b33 (HU1)r0b33 (HU1) Bejegyzések: 1,757
szerkesztette ezt: 13.02.2017 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
«1310

Hozzászólások

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Hűha, 1 kicsit én korainak tartom, hogy élesbe kerül a horgászás! / tesztfarmon sem világos még nekem! /

    DE, a kérdésem az, hogy akkor most is megszűnik a tesztf. 1 időre, vagy párhuzamosan fut mind a 2-ő??

    hajrá Mindenki, sok sikert, jó fogásokat:))
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szia Nagyika
    mint ahogyan te is, én is korainak tartom élesbe rakni, hisz még mindig nem müxik rendesen
    de hát ők tudják.............
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    DE, a kérdésem az, hogy akkor most is megszűnik a tesztf. 1 időre, vagy párhuzamosan fut mind a 2-ő??

    Megmarad a kettő most párhuzamosan. :)
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    DE, a kérdésem az, hogy akkor most is megszűnik a tesztf. 1 időre, vagy párhuzamosan fut mind a 2-ő??

    Megmarad a kettő most párhuzamosan. :)
    köszi Zsu a válaszod, no akkor még 1 kérdés: ma még megtartják a frissítést!?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 25.10.2016
    köszi Zsu a válaszod, no akkor még 1 kérdés: ma még megtartják a frissítést!?

    Nem, ma nem lesz. Ez a dátum egy pontatlan fogalmazásból született, ezért is töröltük. :) Tervezet már van, de a dátum véglegesítése még nem történt meg. :)
  • Rózsa szál (HU1)Rózsa szál (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Hol lehet horgászni ? Én 51-es szinten vagyok jelenleg. 
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Hol lehet horgászni ? Én 51-es szinten vagyok jelenleg. 
    Szia!

    Most még csak a teszten, de hamarosan az élő farmokon is.
  • era0155 (HU1)era0155 (HU1) HU1 Bejegyzések: 40
    Én a teszt farmot sem találom:)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 26.10.2016
    Én a teszt farmot sem találom:)

    Szia! :)

    Regisztráltál már egyáltalán? :)Ha nem, akkor először azt kell tenned.

    A bejelentkezési oldal alján a Magyarország1 szervert át kell állítani TEST-SERVER-re. Majd amikor frissül az oldal, akkor a REGISZTRÁCIÓS részt (épp a szerver felett van) ugyanúgy ki kell tölteni, mint mikor a magyar szerverre is regisztráltál. :)

    Meg kell adj:
    - egy teszt szerveres farmnevet
    - egy e-mail címet, ami nyugodtan lehet a magyar farmod e-mail címe (sőt, ha ajándékot szeretnél kapni a teszt farmod után, akkor mindenképpen a magyar farmod e-mail címével kell regisztrálni)
    - egy jelszót

    Ha vissza akarsz jönni a teszt szerverről, akkor a Kijelentkezés ikont kell megnyomd. Majd alól a szervert ismét átállítani Magyarország1-re és úgy kitölteni a bejelentkezési részt a farmod adataival, hogy beléphess rá.

    Ha viszont már van tesztfarmod, akkor csak az alábbi műveletet kell végre hajtanod:
    A bejelentkezési oldal alján a Magyarország1 szervert át kell állítani TEST-SERVER-re. Majd amikor frissül az oldal, akkor a BEJELENTKEZÉSI részt kell kitölteni és belépni.

    Zsu

  • era0155 (HU1)era0155 (HU1) HU1 Bejegyzések: 40
    Nagyon köszönöm a segitséged

  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Én tele reményekkel várom, mert a teszten még mindig nem működik, nem ad zsinórt mikor a halra kattintok. Nagyon bizakodom hogy itt minden rendben fog menni. Éppen ezért egy kicsit én is korainak tartom.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Én tele reményekkel várom, mert a teszten még mindig nem működik, nem ad zsinórt mikor a halra kattintok. Nagyon bizakodom hogy itt minden rendben fog menni. Éppen ezért egy kicsit én is korainak tartom.

    Háááát...szerintem mindenki óvatosan "várja" csak a holnapi frissítést...
    Annak viszont örülök, hogy a péntekre tervezett időpontról áttették holnapra. Igaz, korábban lesz egy nappal, nem tudom, hogy ez rosszabb lesz-e vagy sem. De én ezt be tudom annak vagy legalábbis reménykedem benne, hogy ez a változtatás a moderátoroknak köszönhető. Ugyanis tegnap többen nemtetszésüket fejezték ki a péntekkel szemben. (Megint itt maradtunk volna "édes hármasban" - ti, mi és a hibák -, mert hétvégén a GGS-nél nem dolgoznak.)
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Én tele reményekkel várom, mert a teszten még mindig nem működik, nem ad zsinórt mikor a halra kattintok. Nagyon bizakodom hogy itt minden rendben fog menni. Éppen ezért egy kicsit én is korainak tartom.
    szia, a Horgászkellékesnél vettél már zsinórt és minden mást ami a horgászáshoz kell??
    anélkül a főfarmon sem fog működni!
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 26.10.2016
    Háááát...szerintem mindenki óvatosan "várja" csak a holnapi frissítést...
    Annak viszont örülök, hogy a péntekre tervezett időpontról áttették holnapra. Igaz, korábban lesz egy nappal, nem tudom, hogy ez rosszabb lesz-e vagy sem. De én ezt be tudom annak vagy legalábbis reménykedem benne, hogy ez a változtatás a moderátoroknak köszönhető. Ugyanis tegnap többen nemtetszésüket fejezték ki a péntekkel szemben. (Megint itt maradtunk volna "édes hármasban" - ti, mi és a hibák -, mert hétvégén a GGS-nél nem dolgoznak.)
    Szia Zsuzsi!
    A Háááát, az nagyon-nagyon háááááááát! 
    Nálam a tesztszerveren reggel úgy leragadtak a csukák a tengerfenékre, hogy nincs az a bot, zsinor, orsó, stb. amelyikkel fel lehetne onnan tépkedni őket.
    Sajnos még most is így működik, pedig már mindenből a legjobb minőséget szereztem be (sok dollár és sok-sok arany a ráfordításom).
    Én fenntartással vagyok a működőképességével kapcsolatban itt az élő szerveren.
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Gazdaság, biztos, hogy ez hiba??
    Én is így voltam, vagyok vele, nem kötözködésnek szánom, félre ne ércs!
    csak tudod, a lovarda se ment 1-ról a 2-re, és tele van buktatókkal a mai napig, holott azok bizony nem hibák!
    a "guta meg üt", hogy már majdnem kinn van a hal a kannánál, és bumm, szakad a kötél!
    / és bizony még mindig nem látom át kellően ezt a pecázást!
    legalább azt tudnánk, mihez, mire fog kelleni!??
    ennek is lesz 1 olyan láncreakciója mint a lovardának??
    mert az tuti, hogy a komp nem dísznek van ott!
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Gazdaság, biztos, hogy ez hiba??
    Én is így voltam, vagyok vele, nem kötözködésnek szánom, félre ne ércs!
    csak tudod, a lovarda se ment 1-ról a 2-re, és tele van buktatókkal a mai napig, holott azok bizony nem hibák!
    a "guta meg üt", hogy már majdnem kinn van a hal a kannánál, és bumm, szakad a kötél!
    / és bizony még mindig nem látom át kellően ezt a pecázást!
    legalább azt tudnánk, mihez, mire fog kelleni!??
    ennek is lesz 1 olyan láncreakciója mint a lovardának??
    mert az tuti, hogy a komp nem dísznek van ott!
    Szia Zsuzsinagyi!
    Nem azt írtam, hogy ez hiba.
    Csak ha az adott intervallum alatt egy csukát sem tudsz csónakba húzni, mert a beszerezhető legerősebb zsinór, orsó, bot  minden esetben megadja magát, vagy a horribilis mennyiség elfogy, akkor ott valami baj van.
    DE majd a dollárunk, esetleg a zsebünk árán kitapasztalhatjuk, mint annyi minden mást.
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Én tele reményekkel várom, mert a teszten még mindig nem működik, nem ad zsinórt mikor a halra kattintok. Nagyon bizakodom hogy itt minden rendben fog menni. Éppen ezért egy kicsit én is korainak tartom.
    szia, a Horgászkellékesnél vettél már zsinórt és minden mást ami a horgászáshoz kell??
    anélkül a főfarmon sem fog működni!

    Igen természetesen minden megvan, tele a doboz. Azt is figyelem hogy mi fogy el, azt pótolom. Nem hinném hogy rosszul csinálok valamit, de nagyon érdekel hogy ez a főfarmon ugyanilyen lesz, vagy nem.
  • Kató baba (HU1)Kató baba (HU1) Bejegyzések: 5
    Tesztszerver > horgászás:
    Szerelékes doboz minden ki van pipálva zölddel, Kihajózás gomb  katt.
    Hibaüzenet:" Nem teljesült minden feltétel."
    Már tegnap és ma is ezt kapom és nem halat mindegyik pecahelyen :-(((

    Ezt akarják élesbe tenni? 

    Nekem ettől elment a kedvem a pecázástól  :-(((




  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Igen természetesen minden megvan, tele a doboz. Azt is figyelem hogy mi fogy el, azt pótolom. Nem hinném hogy rosszul csinálok valamit, de nagyon érdekel hogy ez a főfarmon ugyanilyen lesz, vagy nem.
    szrtm igen :)
    mivel a tesztről rakják át, úgy gondolom,  a meglévő hibákkal
    Tesztszerver > horgászás:
    Szerelékes doboz minden ki van pipálva zölddel, Kihajózás gomb  katt.
    Hibaüzenet:" Nem teljesült minden feltétel."
    Már tegnap és ma is ezt kapom és nem halat mindegyik pecahelyen :-(((

    Ezt akarják élesbe tenni? 

    Nekem ettől elment a kedvem a pecázástól  :-(((
    neked is csak azt mondhatom, mint jelliustnak
    igen... hibákkal együtt, hacsak nem már kiokosodtak és megtalálták a hibát :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 26.10.2016
    Gazdaság, biztos, hogy ez hiba??
    Én is így voltam, vagyok vele, nem kötözködésnek szánom, félre ne ércs!
    csak tudod, a lovarda se ment 1-ról a 2-re, és tele van buktatókkal a mai napig, holott azok bizony nem hibák!
    a "guta meg üt", hogy már majdnem kinn van a hal a kannánál, és bumm, szakad a kötél!
    / és bizony még mindig nem látom át kellően ezt a pecázást!
    legalább azt tudnánk, mihez, mire fog kelleni!??
    ennek is lesz 1 olyan láncreakciója mint a lovardának??
    mert az tuti, hogy a komp nem dísznek van ott!

    Nagyika! :)

    A virág farmon lévő kompnak egy feladata van jelenleg. :) Elszállítani a teljesített szerződés piros autóját. Úgy meg tudod nézi, ha az animációt rákapcsolod a farmra és a virágfarmon teljesíted a szerződést. Ekkor a piros autó felmegy a kompra és a komp elindul vele. :)

    Zsu
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156

    Sziasztok !

    Elnézést , ha nem jó helyre írok , de hirtelenjében nem is tudom hová kellene , mert itt olvastam valamit , ami miatt írok .

    Olvastam , hogy a virág farmon vannak teljesítendő küldetések , és látom a kompot , meg a piros szállítós autót . De feladatot egy szálat se . Vagy csak nem tudom hol kell keresnem , mert a bal odalon nincs. A farmkezelőben meg ugyanazt , amit a főfarmon .

    Kb. egy hónapig nem voltam csak kutyafuttában , nem is jöttem a fórumra sem , így lemaradtam .

    A nagy frissítés óta meg eltünt az összes dekorációm a normál raktárból (olyanok , amiket kis értékük , vagy nagyságuk miatt tallonba tettem) . Sajnos csak magyarul értek , így esélyem sincs írni a Supportnak .

    Ha valaki tudna segíteni , azt megköszönném .

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok Nagymenő Horgászok! Szeretném megkérdezni mi a mottó a gyors és eredményes horgászatnak. Nekem vhogy nagyon fárasztónak tűnik, nyomom az egeret prübálom a halat kihúzni a vízből, de elég nyögve-nyelős, szinte majdnem olyan ha valóban halat fognék ki a vízből. Kérdezem: ez csak nekem ilyen nehéz vagy másnak ? Bár valószínű bennem lehet a hiba, ha így van akkor kérlek Titeket adjatok vmi jó ötletet, mert lehet én rontok el vmit. Előre is köszi!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139

    Sziasztok !

    Elnézést , ha nem jó helyre írok , de hirtelenjében nem is tudom hová kellene , mert itt olvastam valamit , ami miatt írok .

    Olvastam , hogy a virág farmon vannak teljesítendő küldetések , és látom a kompot , meg a piros szállítós autót . De feladatot egy szálat se . Vagy csak nem tudom hol kell keresnem , mert a bal odalon nincs. A farmkezelőben meg ugyanazt , amit a főfarmon .

    Kb. egy hónapig nem voltam csak kutyafuttában , nem is jöttem a fórumra sem , így lemaradtam .

    A nagy frissítés óta meg eltünt az összes dekorációm a normál raktárból (olyanok , amiket kis értékük , vagy nagyságuk miatt tallonba tettem) . Sajnos csak magyarul értek , így esélyem sincs írni a Supportnak .

    Ha valaki tudna segíteni , azt megköszönném .

    Szia!
    Jelenleg nincsenek feladatok a komphoz, nincsenek plusz küldetések. Ma jön a horgászat, ami a virágfarmon is szerepet kap, mert Oleg ott fog állni a stégen, s horgászásra vár. Valamint azon a farmon lesz a halas étterem is. Ez a mai várható újdonság azoknak, akik nem játszanak a teszten.

    Viszont ha az eltűnt díszeid vissza szeretnéd kapni, javaslom írj gyurisne.zsuzsinak, s ő segít neked ezzel kapcsolatos levél megírásában a support felé.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Én tele reményekkel várom, mert a teszten még mindig nem működik, nem ad zsinórt mikor a halra kattintok. Nagyon bizakodom hogy itt minden rendben fog menni. Éppen ezért egy kicsit én is korainak tartom.
    szia, a Horgászkellékesnél vettél már zsinórt és minden mást ami a horgászáshoz kell??
    anélkül a főfarmon sem fog működni!

    Igen természetesen minden megvan, tele a doboz. Azt is figyelem hogy mi fogy el, azt pótolom. Nem hinném hogy rosszul csinálok valamit, de nagyon érdekel hogy ez a főfarmon ugyanilyen lesz, vagy nem.
    Szervusztok!

    Itt a pont nálad Jelluist, csak még mindig nem tudjuk, hogy ez hiba, vagy "szerencse" kérdése ez is??
    még most is próbálkozom a teszten, 1-szer sikerül is halat fognom, aztán sorba bedobódik a bot a nagy semmi nélkül, a halak meg vígan úszkálnak :/
    Nem hiába említettem én a Hohó a nagy horgászt, úgy is érzem magam :D
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Olvastam , hogy a virág farmon vannak teljesítendő küldetések , és látom a kompot , meg a piros szállítós autót . De feladatot egy szálat se . Vagy csak nem tudom hol kell keresnem , mert a bal odalon nincs. A farmkezelőben meg ugyanazt , amit a főfarmon
    Kb. egy hónapig nem voltam csak kutyafuttában

    Szia! :)

    Lehet, kutyafuttában olvastál is. ;)
    Nincs külön feladat, hanem a biopiac szerződését szállító piros autót viszi el a komp a virágfarmon. :smiley: A fő farmon és az ínyencen végig tud úton menni, viszont a virágfarmon nem mehet a vízen. :D Ezért van a komp. :) Arra felmegy a piros autó és tovább szállítja. ;) Ez semmi plusz feladat, hanem nekünk egy kis plusz látványosság a farmon. ;)

    Zsu
  • Zsike100 (HU1)Zsike100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Sziasztok! Én a TESZT szerveren nem tudtam vele játszani. :(
  • gabyca01 (HU1)gabyca01 (HU1) Bejegyzések: 17
    Sziasztok! Van egy olyan feladat,hogy nyisd ki a horgászati útmutatót,de nem történik semmi és a feladat is áll,nem lép tovább. Mit kell csinálni?
    Köszönöm.
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok! Van egy olyan feladat,hogy nyisd ki a horgászati útmutatót,de nem történik semmi és a feladat is áll,nem lép tovább. Mit kell csinálni?
    Köszönöm.
    Szia :)

    Oleg kőrmenűjében katt a halra, mintha küldenéd horgászni, kinyilik az ablak és bal oldalon lesz 1 hal, és 1 ezüst csillag, katt a csillagra, és indul a tp gyűjtés, Te választod ki mennyi ideig gyűjtsön, ám ha horgászgatni akarsz most először válaszd a legrövidebbet, és majd éjjel ráér tp-halászgatni. Sikeres fogást :)
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    sziasztok!
    A teszt farmon szépen lehetett horgászni,na a fő farmon ez nem megy.Bedobom a horgot és a csuszka olyan gyors hogy pillanat alatt el is szakad.Így nem élvezetes a játék.

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    sziasztok!
    A teszt farmon szépen lehetett horgászni,na a fő farmon ez nem megy.Bedobom a horgot és a csuszka olyan gyors hogy pillanat alatt el is szakad.Így nem élvezetes a játék.

    Szia :) 
    próbáld úgy hogy lenyomva tartod az egeret, és mikor pirosba megy elengeded, hagyd hogy a csúszka ha menjen a zöld sávba teljesen, és akkor megint próbáld kifogni. nekem a teszten is így ment az első halak mind szakadtak.
Sign In to comment.