Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Hogy lehet igy játszani? - túl lassú a játék

Gigike06 (HU1)Gigike06 (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
szerkesztette ezt: 20.10.2016 itt: Technikai problémák és bugok (a)
Sajnos a mi szövink tagjainak fele jelezte, hogy annyira lelassult a gépe, hogy nem tud játszani. Egy pár tagnak a belépés , levél írás is problémát jelentet.
Mit csináljunk?  Segítsetek!!!
Üdv: Gigike06
Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on

Hozzászólások

  • Őrdőgl (HU1)Őrdőgl (HU1) Bejegyzések: 6
    Nagyon rossz a belépés nem tölt be meg nagyon lassú,vagy be se lehet lépni én 4 éve játszom:de most már nem lehet élvezni a játékot,
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.10.2016
    ez most komoly? semmi leállás? csak úgy simán frissítés? máskor egy 1 perces hotfixhez is leállították a játékot
    egyébként meg nagy semmit csináltak, mert u. úgy nem tölt be, már legalább jó 5 perce indítottam újra a farmot és még mindig semmi. mozillához rohadtul elcseszték
    elvileg chrome-on megy, én edge-el voltam reggel is, ott is tök jó, de gondoltam az állítólagos friss után visszajövök kedvenc böngészőmre. de még a fórum se müxik rendesen

    na... most olvastam másik topikban amit Robi írt, h állítólag a foxi és a Flash valamin összekaptak az utóbbi időben, bár nekem még tegnap is okés volt minden
    de egy próbát megér

    na..... kipróbáltam, semmi változás, u. hogy most visszajöttem az edge-re :)
    Post edited by Liz65 (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 20.10.2016
    Nagyon rossz a belépés nem tölt be meg nagyon lassú,vagy be se lehet lépni én 4 éve játszom:de most már nem lehet élvezni a játékot,

    Szia! :)

    Milyen böngészőn játszol?
    Most kaptuk a hivatalos hírt, hogy sajnos a Mozilla Firefox legfrissebb verzióján valamiért nem akar nagyon a farm működni. Azt tanácsolták, addig másik böngészőben próbáljátok meg, pl. Opera.

    Ha Neked más jellegű a gondod, próbáld meg kérlek az épp feletted lévő posztban leírt tanácsokat alkalmazni. A moderátortársam írta. :)

    Zsu
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia! :)

    Milyen böngészőn játszol?
    Most kaptuk a hivatalos hírt, hogy sajnos a Mozilla Firefox legfrissebb verzióján valamiért nem akar nagyon a farm működni. Azt tanácsolták, addig másik böngészőben próbáljátok meg, pl. Opera.

    Ha Neked más jellegű a gondod, próbáld meg kérlek az épp feletted lévő posztban tanácsokat alkalmazni. A moderátortársam írta. :)

    Zsu
    szia Zsuzsi
    nekem a legfrissebb volt fent és egészen ma reggelig nem volt vele gondom, de ma reggel amit művelt......
  • Gigike06 (HU1)Gigike06 (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    Köszönöm szépen a segítségeket a szövi társak nevében is. A böngésző váltás mindenkinek segített. Kár, hogy mind ez a projekt, event és a szövi bajnokság közepén ért utol minket. Így egy nap kiesett a "munkából".   
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Köszönöm szépen a segítségeket a szövi társak nevében is. A böngésző váltás mindenkinek segített. Kár, hogy mind ez a projekt, event és a szövi bajnokság közepén ért utol minket. Így egy nap kiesett a "munkából".   

    Szia! :)

    Ez most nem feltétlen róható fel a GGS-nek. Most épp a Mozilla "tornázik" a fejlesztésen. :) Olvassátok el a szövetkezeti társaiddal együtt a következő hivatalos hírt:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/136355/a-bigfarm-teljesitmenyi-hibainak-megoldasa-firefox-boengeszoben

    Zsu
  • Gigike06 (HU1)Gigike06 (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    köszi a tanácsokat! Probálgatjuk

Sign In to comment.