Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

2016. 10. 05-i frissítés megbeszélése

gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
szerkesztette ezt: 04.10.2016 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Sziasztok! :)

Tudom, még mindenki az előző frissítés "lázában" ég a temérdek hiba miatt.
De kérlek Benneteket, próbáljátok meg egy kicsit a kettőt külön választani.

A megértéseteket előre is köszönöm! :)

Zsu


A frissítés szövegét az alábbi linken találjátok:

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/135025/frissites-oktober-5-en-kiserteties-versenyek/p1?new=1

A frissítés után jelentkező hibákat pedig az alábbi linken közöljétek kérlek:

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/135028/a-2016-10-05-i-frissites-utan-megjeleno-hibak-megbeszelese/p1?new=1

(ez utóbbi jelen pillanatban még zárva van, a frissítés után tudtok beleírni)

Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 04.10.2016
    nahát...
    én már előre félek ettől :smiley: én próba még mindig optimista lenni, de azért kezd kicsit elhagyni ez az érzés :)
    előre látóan te is csináltál külön topikot a hibáknak :smiley:
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Sziasztok azt tudjátok,hogy a TESZT farmon fogjuk e tesztelni az új játékot?
  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    Sziasztok. A 09.20. hibák topic zárva, szóval jobb híján itt szólok hogy (nem akarom elkiabálni) végre megcsinálták a nemesítőm. Sikerült beszedni a frissítés után. Köszönet amiért továbbítottátok a gondom, és a kedvességért is :)
    Stella
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok. A 09.20. hibák topic zárva, szóval jobb híján itt szólok hogy (nem akarom elkiabálni) végre megcsinálták a nemesítőm. Sikerült beszedni a frissítés után. Köszönet amiért továbbítottátok a gondom, és a kedvességért is :)
    Stella

    Köszönjük szépen, hogy szóltál! :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 06.10.2016
    hát bocsika, h áthoztam ide, de lezártátok

    r0b33 mondta:
    Tica54 (HU1) mondta:
    Szval csatlakozom a fentebb szólókhoz, a lovit nem mutatja a gép mikor kedvezményes, ez így nagyon nem jó!
    A fejlesztők kiokosítottak, hogy ez nem hiba, csak beállítás. (Nekik)

    roppant megnyugtató és persze ez nyilvánvaló volt
    de akkor sürgősen állítsák vissza :)
    talán ez még megy nekik :)

    asszem.... ők vannak értünk és nem mi értük :)
    tehát.... ők akarnak belőlünk élni :)
    persze mi meg szórakozni általuk
    szal....... ez eléggé kölcsönös, bár nagy a piac, szal hajrá GGS
    szerezd meg a kegyeinket :smiley:  mert ha mi nem vagyunk ( játékosok ), ti sem vagytok sehol se :)
    ha nincs kereslet, akkor piac se :)

    bocs, hogy belenyúltam, de így még néz is ki valahogy ;)
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • 1982cica (HU1)1982cica (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!

    Ne haragudjatok de úgy be zengték ezt a szellem lovast 2016. 10. 05. -re És ebből semmi sem látszik egyáltalán!

    Most akkor mikor lesz a szellemlovas??  November 1-én ? Halottak napjakor akkor meg nem kellet volna igy bezengeni,
     Ja és  a 2016. 10. 05. én ígért   frissítés sem vettem észre. A lovaknál pedig az az építkezés amit lehet látni annak mikor lesz vége? És ott egyáltalán mi lesz?

    A buborékokból amit  felszedünk jó lenne ha nem csak dollárt lehetne felvenni hanem aranyat is mert  az ,hogy csak 1 héten csak 1x kapunk aranyat az kevés.

     Köszönöm. -cica1982-
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!

    Ne haragudjatok de úgy be zengték ezt a szellem lovast 2016. 10. 05. -re És ebből semmi sem látszik egyáltalán!

    Most akkor mikor lesz a szellemlovas??  November 1-én ? Halottak napjakor akkor meg nem kellet volna igy bezengeni,
     Ja és  a 2016. 10. 05. én ígért   frissítés sem vettem észre. A lovaknál pedig az az építkezés amit lehet látni annak mikor lesz vége? És ott egyáltalán mi lesz?

    A buborékokból amit  felszedünk jó lenne ha nem csak dollárt lehetne felvenni hanem aranyat is mert  az ,hogy csak 1 héten csak 1x kapunk aranyat az kevés.

     Köszönöm. -cica1982-
    szia
    soha nem a frissítés napján kapjuk meg az új dolgokat, csak pár nap múlva. a, h 5-én volt a friss, csak annyit jelent, h berakták már a játékba, de az indulás mindig pár nappal később szokott lenni
    ha elmész a lovardába és ott katt a paciszállítóra, láthatod, h bő 1 nap van még hátra a bajnokságig. tehát majd ekkor várd a "szellemlovast" :)

    az arany.. nos...... az arany olyan a fejlesztőknek mint nekünk a valódi pénz. ugye te sem osztogatod csak úgy mindenkinek? :) szrtm már az is jó, h hetente 1x-2x kapunk belépésnél és persze szintlépésnél is :)
  • anics10 (HU1)anics10 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Üdv! Lehet nem jó helyen kérdezem, de a falusi dollárt hogyan lehet szerezni. mire lehet felhasználni?

    Köszönöm: Anita

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Üdv! Lehet nem jó helyen kérdezem, de a falusi dollárt hogyan lehet szerezni. mire lehet felhasználni?

    Köszönöm: Anita

    Szia Anita! :)

    Egyelőre még sehogyan sem lehet szerezni vagy felhasználni. :)
    Csak egy újabb tartalom előkészületeit láthatjuk még. :) Jelenleg csak kijelzés szinten eleme a játéknak. :)

    Zsu
  • bf1022 (HU1)bf1022 (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!

    Farmrendezés ide vagy oda,mára már egyszerűen élvezhetetlen a játék,szinte semmit nem birok betölteni, hogy ne irna ki hibaüzenetet....
    - Nincs elég elem és társai egy esetleges küldetésnél nagyon dühitő tud lenni.
    - A zöld dobozból semmit nem tudok elhelyezni a főfarmon!! Hetek óta.... Azt hiszem a türelmem elfogy lassacskán, nem ezért vettem az aranyat.....
    -Mióta kell aranyfeltöltés ha kukoricát akarok ültetni????
    Rengeteg hibát tudnék sorolni amire azt hiszem már javitás nem is lesz. Itt is az egyik képekkel szemléltetve:
    Rendezem a farmot, ZÖLD  tehát oda le tudtam volna tenni, de lsd 2. kép...



    Erre itt a hibaüzenet:


    Rányomsz a rendben szövegre majd az oldalt újra betölti de már egy káosz fogad.... Na ezt napokon keresztül eljátszotta.




    Van az ilyenekre megoldás egyáltalán?

    Üdv.Bf1022
  • bf1022 (HU1)bf1022 (HU1) Bejegyzések: 3
    Kérlek segíts nekem benne mert lassan fel fogom adni...
Sign In to comment.