Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Farmrendezés - Eltűnő dekorok

r0b33 (HU1)r0b33 (HU1) Bejegyzések: 1,757
szerkesztette ezt: 06.01.2017 itt: Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)
Probléma leírása:

Nem újdonság a farmrendező eltűnteti a dekorokat, bármely farmról.

A dekorok biztonságosan elhelyezhetők ha farmrendezés előtt a körmenün lévő zöld dobozt használjátok. Az ezzel a módszerrel elpakolt dekorok megmaradnak akkor is, ha a játékból kiléptek, elhagyjátok a farmot stb.

A dekorok akkor és úgy tűnnek el, ha a farmrendező alján lévő zöld dobozt használjátok a dekorok raktárba tételéhez:

Biztonságos:

Nem Biztonságos:

Abban a pillanatban amikor bezárjátok a farmrendezőt az azzal elpakolt dekorok végérvényesen, és visszaállíthatatlanul elvesznek!

Arra van lehetőség, hogy átmenetileg tároljátok a dekorokat a farmrendező felső részében (ahol az épületek is helyet kaptak), de a farmrendező aljába (a raktárba) helyezni a dekorokat nem szabad!
Sőt! A dekorok akkor is megmaradnak ha a farmrendezőben (a felső részen) maradnak, és úgy zárjátok be a farmrendezőt. Ebben az esetben is a raktárba kerülnek a dekorok és nem vesznek el.

Röviden: A hiba a farmrendezőben a dekorok raktárba helyezésénél van. Biztonságosan rendezhetitek a farmotokat, ha előbb (a régi jól bevált módszer szerint) előbb leszeditek a dekorokat, a farmról a zöld dobozzal, azután fogtok bele az átrendezésbe, majd a raktárból pakolgatjátok ki újra a dekorokat.

Tudom, hogy ez megint csak egy áthidaló megoldás, de megoldás, amíg a GGS nem ad ki hibajavítást. Legyetek körültekintőek és a baj elkerülhető. ;)

Köszönet:
@Feenelfe , és @NoddyShepherd (DE1) játékosoknak.
Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on

Hozzászólások

  • wzeni (HU1)wzeni (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 29.09.2016
    Mivel a farmot az átrendezésig nem is tudtuk használni, úgy érzem ez az infó kissé elkésett, ú.m. okafogyott, a  valóban  aktív farmerek részére használhatatlan. De azért kösz Robi.
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 29.09.2016
    wzeni (HU1) mondta:
    Mivel a farmot az átrendezésig nem is tudtuk használni, úgy érzem ez az infó kissé elkésett, ú.m. okafogyott, a  valóban  aktív farmerek részére használhatatlan. De azért kösz Robi.

    Szia! :)

    Lehet, Neked ez már megkésett információ, de én ma több olyan játékossal is összefutottam, akik ezt eddig nem tudták. :) Valószínűnek tartom, rajtuk kívül is van még nem egy-két további játékos, aki még ezután sem fogja megtudni. :)

    Azon vagyunk, hogy segíteni tudjunk nektek. Minél több felől halljátok, lássátok az újabb információkat. Főleg az ilyen jellegűeket, amiket jobb és meg is lehet előzni. :)

    Zsu
  • wzeni (HU1)wzeni (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Napokkal ezelőtt meg kellett oldanunk ezt a problémát...  Csak erre szerettem volna felhívni a figyelmeteket, nem kell azonnal megsértődni.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 29.09.2016
    wzeni (HU1) mondta:
    Napokkal ezelőtt meg kellett oldanunk ezt a problémát...  Csak erre szerettem volna felhívni a figyelmeteket, nem kell azonnal megsértődni.

    Szia! :)

    Nem sértődött meg senki azon, amit írtál. :) A tiéd is egy vélemény, amit tiszteletben tartunk. :)
    Csak azt is kell nézni, ahány ember, annyiféle helyzet.

    És mint írtam fentebb, ma elég sok játékossal találkoztam, akik köszönték, mert eddig nem tudtak róla. Az ilyen emberekre is gondolunk. Ha csak egy embernek tudunk ezzel is segíteni, már megérte. :)

    Elég kevesen fórumoznak, most talán kicsit megnőtt a létszám a frissítéssel kialakult helyzet miatt. De még így sem fog minden fontos hír eljutni mindenkihez. :(

    Zsu
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Elég kevesen fórumoznak, most talán kicsit megnőtt a létszám a frissítéssel kialakult helyzet miatt. De még így sem fog minden fontos hír eljutni mindenkihez. :(

    Zsu
    hát nem....
    főleg ha a "Hivatalost" senki sem, vagy csak 1-2 régi fórumozó olvassa :)
Sign In to comment.