Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

A 2016.09.20-i frissítés megbeszélése

146»

Hozzászólások

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    vártam hátha megcsinálják...
    Sűrgősen meg kellene oldják:
    1) láthassuk pontosan mennyi idő van event (pl. téli farm) végéig. szeretném most is pontosan kiszámolni meddig érdemes pl. tápot termelni, mikor elég, mikor bonthatom a silót, stb. Nem elég annyit írni, hogy kb 8 nap. Írják ki dátum, óra, perc, amikor véget ér. Ez a minimum , ami járna nekünk a régi normális rendszerből.
    2) ha rákattintok a hajó ikonra, akkor vigyen a hajóhoz, mint anno.
    3) minden farmról (kivéve szigetek) lehessen elérni az összes többi farmot, beleértve lovardát, bányát, garázst, melegházat
    4) vissza kellene állítani, hogy a garázsnál is jobb oldalon legyen a kezelőgomb. És persze közelebbre kellene visszahozni a többi elemhez
    hali
    1 az első résszel én is egyetértek, tényleg jobb volna látni az órákat is anno, mint régen, a repcsitéren is.
    2nem tom mi a baj nálad, ha a jobb oldalon rákatt oda ahol irja, h mikor köt ki a hajó, akk odavisz. ott már csak a hajóra kell kattintani és megvan.
    3 valóban jobb volt a régi változat, egyetértek én is vele, de sajnos ez van. szétdobáltak mindent, nehezebben lehet elérni mindent és főleg nem egy helyről.
    4 megszokás kérdése. nekem is jobban tetszett pl a körmenű régi változata, de sajna azt is megváltoztatták. de ez nem vészes, meg lehet szokni.

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Robi, egyetértek  azzal a mit irsz, tény hogy lehet látni, h hány nap van még a szigetből ahogy  aréginél is. de én és izgimozgi a repcsire gondoltunk, régen amikor ment egy ilyen sziget evi, ha rávitted a kurzort a repcsire, irta az órákat is. olyan most sehol sincs. És igen az  körmenű azoknak kedvez még akik nem mozgatjék sokat a farmjukat. de mondtam már, ez csak megszokás kérdése. idővel megszokjuk ezt is.
    viszont 3as pontnál megjegyezném, hogy én a " szétdobáltak mindent, nehezebben lehet elérni mindent és főleg nem egy helyről. " alatt azt értettem, hogy a lovi és a hajó már nem a fő farmon van, és hogy elérjük az már több katt.vagy az oldalsó panel, vagy világtérkép. nade tudom, hiába sirjuk vissza a régit, már csak ez lesz.

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    r0b33 mondta:
    Nem a vita kedvéért, de az órát addig sehol nem láttad emlékeim szerint, amíg több volt hátra 24 óránál. Addig a repcsi is csak annyit írt, hogy ~8 nap azonban lehet, hogy én öregszem.

    Hali!
    Bocsi hogy megint belevau de a reptérnél valóban az órát írta,bosszantott is mert nem terveztem átszámolni napokra és engem az érdekelt.
    Nem öregszel csak vszínű nem nézegetted, :D
  • izgimozgi (HU1)izgimozgi (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    r0b33 mondta:
    vártam hátha megcsinálják...
    Sűrgősen meg kellene oldják:
    1) láthassuk pontosan mennyi idő van event (pl. téli farm) végéig. szeretném most is pontosan kiszámolni meddig érdemes pl. tápot termelni, mikor elég, mikor bonthatom a silót, stb. Nem elég annyit írni, hogy kb 8 nap. Írják ki dátum, óra, perc, amikor véget ér. Ez a minimum , ami járna nekünk a régi normális rendszerből.
    2) ha rákattintok a hajó ikonra, akkor vigyen a hajóhoz, mint anno.
    3) minden farmról (kivéve szigetek) lehessen elérni az összes többi farmot, beleértve lovardát, bányát, garázst, melegházat
    4) vissza kellene állítani, hogy a garázsnál is jobb oldalon legyen a kezelőgomb. És persze közelebbre kellene visszahozni a többi elemhez
    1 ) A világtérképen látszik is. - Ez megoldva
    2 ) A kikötőbe visz, és ott a kis piros házra kell kattintani - Részben megoldva.
    3 ) Minden farmról minden farm elérhető, kivéve a falu főterét, a termelési panelen keresztül - Ez is megoldva
    4 ) A menügyűrűre kaptunk igéretet, hogy hangolnak rajta - Erre még várni kell

    Örülök hogy ilyen gyorsan és könnyedén segíthettem. Bárcsak mindenkinek ilyen egyszerű lenne megoldani a problémáját!

    Üdv r0b33 ;)
      bocsi, de ez nem így van.
    1) világtérképen az látszik, hogy ~7 nap. Ebből nem látod és ki sem számolhatod hány óra, hány perc van még. A szétbarmolás előtti változatban látható volt a hány óra, hány perc.
    2) ha az oldal menűben rákattintasz a hajóra akkor ahhoz a farmhoz visz, amelyikről elérhető és még ott kell kapirgálj, hogy a hajóra klikkelhess. Azaz a kérésemből semmi sincs megoldva.
    3) mindent mindenhonnan- nál azt kérem vissza, hogy mindegyik farmon legyenek ott egymás mellett (és nem szerte szana) az útmutató táblák. Azokon legalább a farm nevek is rajta voltak. Készen van, csak vissza kellene tenni. Az oldalmenűben nincsenek ott a nevek. A többi elérhetőségnél is a régi jól beváltat kérem vissza. Azaz bármelyik farmon lássam a lovardát, közvetlenül odamehessek. A garázst és a melegházat. ne kelljen már megtanulnom mit melyik farmról érek el. ne kelljen kétszer klikkelnem, hogy eljussak hozzájuk. Ezt a szerte-szanát is célszerűtlenül oldották meg. mikor elindítom a melegházat rögtön szeretném a garázst is megnyitni. de a melegház mellett nem találni a garázst csak ujjabb klikkeléssel.

    Szal nem akarom elrontani a jókedved, de nincs minek örülni. a 4 kérésből remélhetőleg egyet megcsinálnak, a többi meg nincs megoldva.

  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Sziasztok! Nem akarok beleszólni,de szerintem jó ez így ahogy van. Mi szerettük volna,hogy legyem egy kis újítás hát meg tették örüljünk neki. Mindent meg lehet találni,igaz szokatlan egy kicsit,de egy pár nap alatt bele jön az ember. Aki a TESZT farmot csinálta annak,meg semmiség,mert ott minden így volt már.  BOCS NEM AKAROK SENKIT MEGBÁNTANI!!!!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    r0b33 mondta:
    Nem a vita kedvéért, de az órát addig sehol nem láttad emlékeim szerint, amíg több volt hátra 24 óránál. Addig a repcsi is csak annyit írt, hogy ~8 nap azonban lehet, hogy én öregszem.

    r0b33 mondta:
    Nem a vita kedvéért, de az órát addig sehol nem láttad emlékeim szerint, amíg több volt hátra 24 óránál. Addig a repcsi is csak annyit írt, hogy ~8 nap azonban lehet, hogy én öregszem.

    Hali!
    Bocsi hogy megint belevau de a reptérnél valóban az órát írta,bosszantott is mert nem terveztem átszámolni napokra és engem az érdekelt.
    Nem öregszel csak vszínű nem nézegetted, :D
    Így van, én is állítom, hogy a repülőtérnél a hátralévő órát és percet írta ki, még akkor is, amikor száznál több óra volt hátra. Viszont annak is volt egy hibája - legalább is nálam -, hogy a kiírás attól függött, hogy a bank szabad volt-e vagy sem.
  • anya3.1 (HU1)anya3.1 (HU1) Bejegyzések: 1
    A virágfarm egyáltalán nem működik, a hajó se megy, állandóan csak az elhelyezés ikon jelenik meg a frissítés óta. Mi ilyenkor a teendő?

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 17.10.2016
    A virágfarm egyáltalán nem működik, a hajó se megy, állandóan csak az elhelyezés ikon jelenik meg a frissítés óta. Mi ilyenkor a teendő?

    Szia!
    Előbb ki kell helyezned mindent a virágfarmodra s ha ez megtörtént, akkor újra működni fog a virág farmod, s a hajód is.
    A hibajelzésed áthelyezem abba a topikba, ahová való, s ott olvass még utána. Arra szeretném felhívni a figyelmedet, hogy a farmrendező módban próbálj meg mindent kihelyezni a farmodra, mert ha benn maradnak a díszek, akkor azok nagy eséllyel elveszhetnek.  A farmrendező módot akkor tudod bezárni, ha minden építmény kikerült, de javaslom, hogy addig ne lépj ki belőle, míg mindent ki nem pakoltál újra a farmodra.
    Itt olvashatsz még segítséget:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/134633/farmrendezes-eltuno-dekorok
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133620/viragfarm-megnyitasa-az-uj-farmkoernyezetben


    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Lyda (HU1)Lyda (HU1) Bejegyzések: 1
    Nem működik a virágfarmom és a hajó sem.Ki tud tanácsot adni?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Lyda (HU1) mondta:
    Nem működik a virágfarmom és a hajó sem.Ki tud tanácsot adni?
    szia
    az újítás/nagy frissítés óta volt már a virágon? ha nem, akkor itt tudsz róla olvasni, hogyan lehet "használhatóvá" tenni

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133620/viragfarm-megnyitasa-az-uj-farmkoernyezetben#latest

  • Csak halkan jegyezném meg, hogy a virágfarmom már egy hónapja nem működik!!!!! Lesz valami vele? Mert igy hajót se tudok kiszolgálni, lovat se tudok fejleszteni meg ha jól értelmezem akkor ezzel a pecázos izével se fogok tudni mit kezdeni!!!!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 31.10.2016
    Csak halkan jegyezném meg, hogy a virágfarmom már egy hónapja nem működik!!!!! Lesz valami vele? Mert igy hajót se tudok kiszolgálni, lovat se tudok fejleszteni meg ha jól értelmezem akkor ezzel a pecázos izével se fogok tudni mit kezdeni!!!!!!
    szia
    akkor én is megsúgom neked, h olvass 2-vel feljebb, ott találod a választ ;)
  • Liz65 (HU1) mondta:
    Csak halkan jegyezném meg, hogy a virágfarmom már egy hónapja nem működik!!!!! Lesz valami vele? Mert igy hajót se tudok kiszolgálni, lovat se tudok fejleszteni meg ha jól értelmezem akkor ezzel a pecázos izével se fogok tudni mit kezdeni!!!!!!
    szia
    akkor én is megsúgom neked, h olvass 2-vel feljebb, ott találod a választ ;)

    Szuper. Köszi. Nem figyeltem már untam a keresgélést!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sg :)
    további jó játékot és farmrendezést :smiley:
Sign In to comment.