Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

[Teszt-szerver] hibák

124

Hozzászólások

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!


    Én ma azzal próbálkoztam a tesztszerveren, hogy a farmrendezőt nem használtam egyszer sem. Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de ezúttal gond nélkül tudtam játszani, nem tiltott ki a főfarmról.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!


    Én ma azzal próbálkoztam a tesztszerveren, hogy a farmrendezőt nem használtam egyszer sem. Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de ezúttal gond nélkül tudtam játszani, nem tiltott ki a főfarmról.
    szia
    mivel a farmrendezővel van probléma, így igen.... ha nem használtad, akkor semmi gond a játékkal :)
  • rizsavi (HU1)rizsavi (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok!:)
    Tapasztalt ma valaki közületek belépési hibát a tesztre? Ide akadálytalanul, oda sehogy nem tudok belépni.
    Sajnos én is így vagyok de elvisz a nem teszt farmra oda sem lép be ,miért nem engedi ,hogy én válasszak hova szeretnék belépni ?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!:)
    Tapasztalt ma valaki közületek belépési hibát a tesztre? Ide akadálytalanul, oda sehogy nem tudok belépni.
    Sajnos én is így vagyok de elvisz a nem teszt farmra oda sem lép be ,miért nem engedi ,hogy én válasszak hova szeretnék belépni ?
    Ha a bejelentkezési oldalon megnézed, alul a zászlónál van egy választási lehetőség: magyar szerver, teszt szerver, nemzetközi szerver. Itt válaszd ki a magyar szervert, ekkor frissíti az oldalt, majd fenn írd be a felhasználói neved és jelszavad. Ha a jelszavad mentett volt, akkor valószínű automatikusan be fog lépni.
  • maria535 (HU1)maria535 (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    A tesztfarmon már 4 napja nem tudok belépni a főfarmra .A játékelemek betöltése  ennyi van kiírva de nem tölti be?Tudnátok segíteni már igen sok idő eltelt.köszi
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 21.11.2016
    A tesztfarmon már 4 napja nem tudok belépni a főfarmra .A játékelemek betöltése  ennyi van kiírva de nem tölti be?Tudnátok segíteni már igen sok idő eltelt.köszi
    szia
    tudnak a hibáról, de hétvégén nem volt senki se aki javította volna. valszeg ma már javításra kerül
    esetleg ha még nem próbáltad, akkor a BigFarm Dokit lefuttathatod, hátha.........
  • Bálint20095 (HU1)Bálint20095 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Mostmár 2 napja nem tudok belépni a tesztszerverre, beenged a főfarmra addig, hogy játékelemek betöltése. Ha véletlenül mégis betudok menni nem enged épiteni, kiír egy hibakódot. Többen is panaszkodtak a szöviből, (Salem), hogy nem tudnak belépni.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Mostmár 2 napja nem tudok belépni a tesztszerverre, beenged a főfarmra addig, hogy játékelemek betöltése. Ha véletlenül mégis betudok menni nem enged épiteni, kiír egy hibakódot. Többen is panaszkodtak a szöviből, (Salem), hogy nem tudnak belépni.
    szia
    tudnak a hibáról, sajnos nincs mit tenni, míg meg nem javítják
    várni kell türelemmel
  • Bálint20095 (HU1)Bálint20095 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Igy hogy már sorba raktátok nagyon könnyű, de mikor a levelet irom akkor csak az enyémet látom. Ez a fórum olyan kusza, hogy előbb meg kell tanulni eligazodni rajta. Bocsi hogy kellemetlenséget okoztam Neked.
  • Györgyi58 (HU1)Györgyi58 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Sziasztok!
    A virágfarmon nem működik az építés, az áthelyezés, a farmrendezés.
    Üzenet:
    Erre a helyre jelenleg nem építhetsz.
    Support Info
    Command: PB EditorBuyResponse
    Error Code: 9
    Timestamp: 1479787291
    Zone: 99
    PID: 7255

    Így a falut sem lehet tesztelni, mert nem lehet vetni sem, ha nincs földem.
    Köszönöm a segítséget!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!
    A virágfarmon nem működik az építés, az áthelyezés, a farmrendezés.
    Üzenet:
    Erre a helyre jelenleg nem építhetsz.
    Support Info
    Command: PB EditorBuyResponse
    Error Code: 9
    Timestamp: 1479787291
    Zone: 99
    PID: 7255

    Így a falut sem lehet tesztelni, mert nem lehet vetni sem, ha nincs földem.
    Köszönöm a segítséget!

    Szia! :)

    Áthelyeztelek ebbe a topikba, ahol a hibák jelentései vannak. :)

    A teszt szerveren a farmrendező módot visszakaptuk. Aki használta, annak bizony ilyen problémái vannak. Egyelőre várunk a hibajavításra ezzel kapcsolatosan is.

    Zsu
  • Junófarmer (HU1)Junófarmer (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Napok óta nem lehet belépni az innyenc farrmra a csoportban többnek nem sikerül.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok! Napok óta nem lehet belépni az innyenc farrmra a csoportban többnek nem sikerül.
    Ez a probléma nem a tesztszerveren, hanem az élő szerveren volt, vagy a mostani hotfix után még mindig fennáll.
    Valószínűleg csak a topikot választottad tévesen.
  • matepvp (HU1)matepvp (HU1) HU1 Bejegyzések: 6

    sziasztok!

    hambi farmomat nem tudom megnyitni, horgászatnál megszakitottátok és oda lett 17000 dollárom, ilyenkor mi a teendő?

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009

    sziasztok!

    hambi farmomat nem tudom megnyitni, horgászatnál megszakitottátok és oda lett 17000 dollárom, ilyenkor mi a teendő?

    Biztos a tesztszerveres topikba akartál írni?
  • Bendegúz14 (HU1)Bendegúz14 (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    Sziasztok! 
    Valaki meg tudná mondani, hogy miért nem tudjuk a teszten a textilgyárat fejleszteni? Minden más műxik eddig. Itt viszont hiába szedtük össze az anyagot, nincs más fejlesztés, sőt, a termelést is leállítottuk pár napra, de úgy se ment. Egyszerűen nem jön elő az indító/szavazó panel. 
    Előre is köszi a segítséget. 
  • Bendegúz14 (HU1)Bendegúz14 (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    Szia Rob!
    Azért bátorkodtam ide is írni, mert a teszt fórumon hetek óta (a szövi falu indulása óta) sajnos nem kapunk választ. "Lesz, ami lesz" alapon már a support-ot is megpróbáltuk zargatni, dehát ez nem hozzájuk tartozik. 
    Szóval: a teszt szövi vezetője én lennék, de sem én, sem a képviselők nem tudják elindítani a textilgyár fejlesztését. 
    A szükséges alapanyagokat összegyűjtöttük, más fejlesztés nem fut, sőt, még a termelést is leállítottuk a textilben, de így sem megy. Rákatt a fejlesztésre, és csak az alapanyag gyűjtő ablakot dobja be, de az meg kész van. Egyáltalán nem jön elő a szavazz/indítsd el ablak. 
    A többi épület hála az égnek eddig még működik. 
    Nem tudjuk, mi lehet a hiba. 
    Köszi
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!

    13:00 óra körül hibajavítás várható a teszt szerveren.

    Zsu
  • evimeri (HU1)evimeri (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok. Tudja valaki, hogy mi lehet a gond. Nem tölti be a rendszer a játékot? 
  • naplopó (HU1)naplopó (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok! Én is ilyen gondal küzdök próbáltam más böngészőt én semmi változás csak zöld háttér :((
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Ja, hibajavítás, azóta se érhető el a teszt, sőt, a főfarm is nagy zöld semmi volt :s
  • maria535 (HU1)maria535 (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Meddig tart még a karbantartás a teszt farmon mert  versenyben vagyunk és az idő pénz!!
    Ha valamit tudtok erről írjatok .
    köszi
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    A tesztfarm már elérhető!

    DE, csak tudnánk, hogy mi a fenét javítottak ha azt a nagy butaságot NEM, hogy a fémgyár 6-os szintre nem fejleszthető, mert a kívánt acélgerenda, CSAK a 6-os szinten lenne gyártható!
    / húzom is innen a csíkot, mielőtt "finom" vagyok :s
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    r0b33 mondta:
    Ja, hibajavítás, azóta se érhető el a teszt, sőt, a főfarm is nagy zöld semmi volt :s
    IGEEEEN? Hát itt jön elő ami miatt már vízhólyagos az ujjam...
    A fő farmhoz senki nem nyúlt hozzá. Most végre magad is látod, hogy a bolond-modi, nem csak azért szajkózza, hogy a hibákat a több farm kezelése okozza, mert ezt a legegyszerűbb, és mindenre ráhúzható, hanem azért mert ÍGY VAN.

    DOKIZZ.
    Meddig tart még a karbantartás a teszt farmon mert  versenyben vagyunk és az idő pénz!!
    Ha valamit tudtok erről írjatok .
    köszi
    Ez a [Teszt-szerver] Ilyesmire FEL KELL KÉSZÜLNI. Szeptemberben előre közöltük: Félkész, befejezetlen dolgokat fogtok itt kipróbálni. Ez erről szól.
    Kedves Robi!

    Természetesen olvastam már tegnap a válaszod, de aludtam rá 1-et, hogy reagáljak-e, de úgy döntöttem, igen reagálok!
    Én, személy szerint nagyon is megköszöntem a segítségeteket, de a szövim nevében is!
    sosem, mondtam, gondoltam Rátok úgy, hogy: " bolond-modi,"!
    / zárójelbe, 2 farmom van, a fő és a teszt!
    Ma reggel, be se léptem a játékba, már várt 1 levél, hogy nem tud a szigeten építkezni, NO, erről is írtam már, hogy korábban felkelnek a munkába-menők, és MIÉRT is, ezért!???
    én, DOKiZZ-ok is!
    az említett játékosnak is csak 1 farmja van!
    Higgyétek már el, és ez a legnagyobb baj a GGS-el is, hogy azt hiszik, műszaki zsenik ülnek a gépek előtt, szedik a búzát, stb.!
    NEM! egyszerű emberkék vagyunk, sokan idősek, vagy örököltük a farmokat Unokáktól, vagy hívtak, tetszett, mindegy, itt ragadtunk!
    Nekem elhiheted, több játékba regiztem már, élvonalbeli játékos voltam, több év tapasztalata áll mögöttem, vagyis, a 4 játékban összesen nem volt ennyi hiba és ilyen, hogy cserélj böngészőt, DOKIZZ, töltsd le ezt-azt, stb., stb.!
    A BigFarm-ban 3-4 napig szép és jó minden, aztán hirtelen a nagy zöld semmi, vagy nem tudsz ínyencezni, szigetezni, na hagy ne soroljam 2 év hibáit!!!

    Rendben, a tesztfarm, az teszt, de azt se tesztelheted ha nem működik, akkor minek is adták a 100 ezer aranyat?? vagy a jelzett hiba hiba marad!??

    No, de ne szaporítsam a szót, 1-et várnék már, ill. várnánk, hogy maradjunk-e még vagy menjünk innen a csudába!?
    lesz még ebből a játékból játék, vagy sem!

    EZ A KÉRDÉS, EZ A LÉNYEG! 

Ez a beszélgetés lezárult..