Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Július 26-i frissítés megbeszélése - Sok-sok gyűjtögetés

«13

Hozzászólások

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Tart tovább a Nyári hétvége fesztivál, ez a hétvége ismét vidám és szórakoztató lesz.  Hűsölünk kissé a népszerű Hóemberes eventtel, és jönnek a további gyűjtögetősök is a nyári emlékeztetőkkel. Míg az összes esemény (Irány a természet, Hová tűntek a méhek?, Cukorka keresgélés és a hóember) fut, addig a hétvégi tűzijátékkal segítünk dupla esemény tárgyakat gyűjteni!
    hűűűha...
    nemár...hóemberes event most nyáron??? :o

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    tény és való, h a tűzijátéknak nem sok haszna lesz az event felröppenőiben, mivel aki végezni akar az eventtel, annak hétvégén már javában tápot kell kevernie. max szombaton lehet még az uccsó felröppenőknél valami értelme. és talán a Hóemberesnél......... de lehet, h elolvadnak a hógolyók, amiknek repülnie kell és csak pár érkezik be a helyére :) mindenesetre érdekes lesz a tűzijáték megint :)
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Segítsetek már emlékeznem, a "hóemberesevent" melyik!?? ami decemberben volt 1 hónapig???
    / mikor ki nyúltunk olyan hosszú volt, ill. ÉN nyúltam ki, akkor 3 farmot vittem, de csit, csak halkan, de, egyébként is, már CSAK a saját farmom van! /
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szervusztok!

    Segítsetek már emlékeznem, a "hóemberesevent" melyik!?? ami decemberben volt 1 hónapig???
    / mikor ki nyúltunk olyan hosszú volt, ill. ÉN nyúltam ki, akkor 3 farmot vittem, de csit, csak halkan, de, egyébként is, már CSAK a saját farmom van! /
    szia Nagyika
    hát nekem is utána kellett néznem, mit is kellett akkor csinálni. de jól emléxel, nagyon hosszú volt. hógolyókat kell gyűjteni, amik termelésnél és a földekből repdesnek majd fel. kérdés, h erre jó-e a tűzijáték, mert ha nem, akkor tényleg nem sok értelme lesz
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Liz65 (HU1) mondta:
    Szervusztok!

    Segítsetek már emlékeznem, a "hóemberesevent" melyik!?? ami decemberben volt 1 hónapig???
    / mikor ki nyúltunk olyan hosszú volt, ill. ÉN nyúltam ki, akkor 3 farmot vittem, de csit, csak halkan, de, egyébként is, már CSAK a saját farmom van! /
    szia Nagyika
    hát nekem is utána kellett néznem, mit is kellett akkor csinálni. de jól emléxel, nagyon hosszú volt. hógolyókat kell gyűjteni, amik termelésnél és a földekből repdesnek majd fel. kérdés, h erre jó-e a tűzijáték, mert ha nem, akkor tényleg nem sok értelme lesz
    Te jó ég, akkor mégiscsak az lesz???
    /disszidálok :( itt a nyár, a szünet, az Unokák, nohhhhhát ez a GGS :'(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Te jó ég, akkor mégiscsak az lesz???
    /disszidálok :( itt a nyár, a szünet, az Unokák, nohhhhhát ez a GGS :'(
    sajnos úgy tűnik az lesz, hisz más hóemberesünk nem volt tudtommal. viszont a cukorka keresgélésnek örülök :) azt szeretem :D
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 25.07.2016
    Liz65 (HU1) mondta:
    Szervusztok!

    Segítsetek már emlékeznem, a "hóemberesevent" melyik!?? ami decemberben volt 1 hónapig???
    / mikor ki nyúltunk olyan hosszú volt, ill. ÉN nyúltam ki, akkor 3 farmot vittem, de csit, csak halkan, de, egyébként is, már CSAK a saját farmom van! /
    szia Nagyika
    hát nekem is utána kellett néznem, mit is kellett akkor csinálni. de jól emléxel, nagyon hosszú volt. hógolyókat kell gyűjteni, amik termelésnél és a földekből repdesnek majd fel. kérdés, h erre jó-e a tűzijáték, mert ha nem, akkor tényleg nem sok értelme lesz
    Te jó ég, akkor mégiscsak az lesz???
    /disszidálok :( itt a nyár, a szünet, az Unokák, nohhhhhát ez a GGS :'(

    Nagyika! :)

    Nyugi! :D Ez nem a karácsonyos event lesz, ami olyan hosszú volt. :smiley: Ez a hóemberdekor-építő event. :smiley: Bizonyos hógolyó mennyiség után a szimpla hóemberből hóember pár, majd hóember család lesz. :) És minél több golyót gyűjtötök, annál magasabb lesz majd a hóember boldogságpontja. :)(A Dísztárgytorony 30. emeletén van.)



  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    KÖSZI Zsuzsa :)
    akkor megnyugodtam, ez mindjárt másképp hangzik :):)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Nagyika! :)

    Nyugi! :D Ez nem a karácsonyos event lesz, ami olyan hosszú volt. :smiley: Ez a hóemberdekor-építő event. :smiley: Bizonyos hógolyó mennyiség után a szimpla hóemberből hóember pár, majd hóember család lesz. :) És minél több golyót gyűjtötök, annál magasabb lesz majd a hóember boldogságpontja. :)(A Dísztárgytorony 30. emeletén van.)
    valszeg azért emléxem hosszú időre én is, mert az Adventi kalendárium idején volt.....
    mindenesetre, ha erre se jó a felröppenő tűzijáték, akkor meg mi a fenének? kaptunk is meg nem is?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Liz65 (HU1) mondta:

    Nagyika! :)

    Nyugi! :D Ez nem a karácsonyos event lesz, ami olyan hosszú volt. :smiley: Ez a hóemberdekor-építő event. :smiley: Bizonyos hógolyó mennyiség után a szimpla hóemberből hóember pár, majd hóember család lesz. :) És minél több golyót gyűjtötök, annál magasabb lesz majd a hóember boldogságpontja. :)(A Dísztárgytorony 30. emeletén van.)
    valszeg azért emléxem hosszú időre én is, mert az Adventi kalendárium idején volt.....
    mindenesetre, ha erre se jó a felröppenő tűzijáték, akkor meg mi a fenének? kaptunk is meg nem is?

    Biztosan nem 1-2 napos lesz, hiszen az ilyen felröppenős-gyűjtögetős eventek is több, mint egy hétig szoktak tartani. De ez még a könnyebbik fajta, mert különösebb erőfeszítést nem igényelnek, mint pl. a tematikus eventek, "csak" a szokásos napi termelés kell hozzá.
    Aztán kapunk a végén egy hóemberes dekorációt, ami ha másra nem lesz jó, akkor a Tájépítésszel szétszedetjük, és majd másik díszbe beépíttetjük a darabjait. :)(tudom, nem sok...de sok kicsi sokra megy alapon jó lesz ez is. ;) )
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 25.07.2016

    Biztosan nem 1-2 napos lesz, hiszen az ilyen felröppenős-gyűjtögetős eventek is több, mint egy hétig szoktak tartani. De ez még a könnyebbik fajta, mert különösebb erőfeszítést nem igényelnek, mint pl. a tematikus eventek, "csak" a szokásos napi termelés kell hozzá.
    Aztán kapunk a végén egy hóemberes dekorációt, ami ha másra nem lesz jó, akkor a Tájépítésszel szétszedetjük, és majd másik díszbe beépíttetjük a darabjait. :)(tudom, nem sok...de sok kicsi sokra megy alapon jó lesz ez is. ;) )
    kösz Zsuzsi
    emléxem a hóembercsaládra és ahogy mondod... a tájépítésznek majd jó lesz, azóta is a raktárban olvadoznak szegénykéim :smiley:
    melyik a másik hóemberes amire Nagyika gondolt? mert sajna nem ugrik be :(

    r0b33 (HU1) mondta:
    köszönöm Robi, olvastam a hsz-eidet, de éppen ezért írtam, ha 7végén a felröppenős tűzijáték lesz - márpedig az - akkor nem sok haszna lesz, hiszen a beharangozás szrtn az Irány a természet jön, így nem sok hasznát vesszük, mert az 5-dik feladat lesz felröppenős a 6-dikban már tápot kell keverni. ha időben akarom az eventet befejezni, max még szombaton tarthat a lapok gyűjtése, legalábbis szrtm 5 vagy 6-os szinten azért nem árt, ha van legalább 2 nap a tápokra
    de lehet, h megint csak elbeszélünk egymás mellett :)


  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 25.07.2016
    Liz65 (HU1) mondta:

    Biztosan nem 1-2 napos lesz, hiszen az ilyen felröppenős-gyűjtögetős eventek is több, mint egy hétig szoktak tartani. De ez még a könnyebbik fajta, mert különösebb erőfeszítést nem igényelnek, mint pl. a tematikus eventek, "csak" a szokásos napi termelés kell hozzá.
    Aztán kapunk a végén egy hóemberes dekorációt, ami ha másra nem lesz jó, akkor a Tájépítésszel szétszedetjük, és majd másik díszbe beépíttetjük a darabjait. :)(tudom, nem sok...de sok kicsi sokra megy alapon jó lesz ez is. ;) )
    kösz Zsuzsi
    emléxem a hóembercsaládra és ahogy mondod... a tájépítésznek majd jó lesz, azóta is a raktárban olvadoznak szegénykéim :smiley:
    melyik a másik hóemberes amire Nagyika gondolt? mert sajna nem ugrik be :(


    Ő szegény az adventi naptárral kavarodott meg. :) Az volt egy "neverendig story".....:smiley:

    Liz65 (HU1) mondta:
    köszönöm Robi, olvastam a hsz-eidet, de éppen ezért írtam, ha 7végén a felröppenős tűzijáték lesz - márpedig az - akkor nem sok haszna lesz, hiszen a beharangozás szrtn az Irány a természet jön, így nem sok hasznát vesszük, mert az 5-dik feladat lesz felröppenős a 6-dikban már tápot kell keverni. ha időben akarom az eventet befejezni, max még szombaton tarthat a lapok gyűjtése, legalábbis szrtm 5 vagy 6-os szinten azért nem árt, ha van legalább 2 nap a tápokra
    de lehet, h megint csak elbeszélünk egymás mellett :)

    Kedden este ér majd véget ELMÉLETILEG az Irány a természet, ha ugyanúgy indul, ahogyan az utóbbi időben. :)
    Ha valaki a hétvégén csinálja (ami náluk péntek 12:00-tól vasárnap 23:59-ig tart) az 5. feladatot, akkor is elkészülhet a 6. feladattal még időben. :)(Természetesen ez függ a nehézségi szinttől, a malom szintjétől, a játékra fordított időtől, stb. :))
    Ez megint olyan lesz, hogy van, akinek segíteni fog és van, akinek már nem fog kelleni. :)
    Lovizni sem lovizik mindenki. Ők meg a lovászserkentőt nem használják ki. :) Hát ez van. :) Nem lehet mindig mindenkinek kedvezni. :) "Kinek a pap, kinek a paplan." :yum:




  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Ő szegény az adventi naptárral kavarodott meg. :) Az volt egy "neverendig story".....:smiley:
    thx :smiley:
    hát én is arra gondoltam, abban volt a Hóembercsalád :smiley:
    de persze csak részlete volt, viszont azért tűnt hosszúnak és "végtelennek" :smiley:
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    r0b33 (HU1) mondta:
    azért van még egy csavar a dologban...

    Az Adventi naptár meg a Mikulás kívánságlistája (tudod: adj be mindenféle szir-sz*rt hétfőtől vasárnapig, és csak vasárnap segíthetnek a szövitagok és ott a díj jégpalota volt) azért az két külön dolog...

    ...a hóember meg a harmadik. :P
    nah én is pont ezt akartam irni, csak megelőztél
    de azért még mindg nem tiszta vmi..
    a hóember event tulajdonképpen az adventi naptár event része, vagy legalábbis első alkalommal igy volt..
    emléxem, a tél végén szétválasztották a 2őt és a hóember evi,mint külön esemény még 1x visszajött,már nem volt az adventi naptár része.emlékeztek talán a kisteherautó őrületre..akkor volt

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    nah én is pont ezt akartam irni, csak megelőztél
    de azért még mindg nem tiszta vmi..
    a hóember event tulajdonképpen az adventi naptár event része, vagy legalábbis első alkalommal igy volt..
    emléxem, a tél végén szétválasztották a 2őt és a hóember evi,mint külön esemény még 1x visszajött,már nem volt az adventi naptár része.emlékeztek talán a kisteherautó őrületre..akkor volt

    köszönöm Sestri a megerősítést, akkor jól emlékeztem, igaz a második részre már nem, h a "Kisteherautó őrület"-ben is visszatért egyénileg
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Liz65 (HU1) mondta:
    köszönöm Sestri a megerősítést, akkor jól emlékeztem, igaz a második részre már nem, h a "Kisteherautó őrület"-ben is visszatért egyénileg
    nm B)
    úgy látszik most is lesz egy kisteherautó őrület.. :wink:
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 25.07.2016
    r0b33 (HU1) mondta:
    Ő szegény az adventi naptárral kavarodott meg. :) Az volt egy "neverendig story".....:smiley:
    azért van még egy csavar a dologban...

    Az Adventi naptár meg a Mikulás kívánságlistája (tudod: adj be mindenféle szir-sz*rt hétfőtől vasárnapig, és csak vasárnap segíthetnek a szövitagok és ott a díj jégpalota volt) azért az két külön dolog...

    ...a hóember meg a harmadik. :P

    Igazad van, a Mikulás kívánságlistája volt a "neverending story". :D Az feküdte már meg a játékosok gyomrát a végére. :D
    Majd csak összerakjuk itt, hogyan is volt pontosan. :D

    nah én is pont ezt akartam irni, csak megelőztél
    de azért még mindg nem tiszta vmi..
    a hóember event tulajdonképpen az adventi naptár event része, vagy legalábbis első alkalommal igy volt..
    emléxem, a tél végén szétválasztották a 2őt és a hóember evi,mint külön esemény még 1x visszajött,már nem volt az adventi naptár része.emlékeztek talán a kisteherautó őrületre..akkor volt


    Igen, jól emlékszel. Az adventi naptártól függetlenül is elindult már egyszer. :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Igazad van, a Mikulás kívánságlistája volt a "neverending story". :D Az feküdte már meg a játékosok gyomrát a végére. :D
    Majd csak összerakjuk itt, hogyan is volt pontosan. :D
    semmi gond.... szrtm a Puzzle-t is :smiley:
    csak akad annyi játékos, aki még emléxik a részletekre és összerakjuk hogy is volt? :smiley:
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Liz65 (HU1) mondta:
    semmi gond.... szrtm a Puzzle-t is :smiley:
    csak akad annyi játékos, aki még emléxik a részletekre és összerakjuk hogy is volt? :smiley:
    hát nem összeraktuk már? mi nem egyértelmű...?



  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Liz65 (HU1) mondta:

    Igazad van, a Mikulás kívánságlistája volt a "neverending story". :D Az feküdte már meg a játékosok gyomrát a végére. :D
    Majd csak összerakjuk itt, hogyan is volt pontosan. :D
    semmi gond.... szrtm a Puzzle-t is :smiley:
    csak akad annyi játékos, aki még emléxik a részletekre és összerakjuk hogy is volt? :smiley:

    Azt tudtam, hogy Nagyika arra az 5 hetes karácsonyi "ereszd el a hajamra" gondol, mert akkoriban is írta már, mennyire tele volt vele a hócipője. :D Csak megmondom őszintén, nem emlékeztem a nevére. :smiley:
    Ugye milyen jó a férfi a háznál? Majd ők kiegészítenek bennünket. :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    hát nem összeraktuk már? mi nem egyértelmű...?
    Sestri... ne bomolj már :smiley:

    Azt tudtam, hogy Nagyika arra az 5 hetes karácsonyi "ereszd el a hajamra" gondol, mert akkoriban is írta már, mennyire tele volt vele a hócipője. :D Csak megmondom őszintén, nem emlékeztem a nevére. :smiley:
    Ugye milyen jó a férfi a háznál? Majd ők kiegészítenek bennünket. :D
    hát persze
    egy férfi mindig jó a háznál, mást nem.... egy szög beverésére :smiley:
    persze.... csak ha képes rá :smiley:
    amúgy nekem is csak a hosszú-hosszú idő ugrott be belőle :smiley: mintha soha nem akarna vége lenni :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Latom mindenkit a nyari hoember ihletet meg. Ha valaki raer es szeretne a hoembereket kuzd. Aki meg csak dolgozik a farmjan annak is lesz, maximum szetszerelik. Ha erre nem el a tuzijatek, akkor nem sok haszna lesz, sajnos. Bizakodjunk. En az event valaszthatosagat varom. Bizom benne most minden rendben indul.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Latom mindenkit a nyari hoember ihletet meg. Ha valaki raer es szeretne a hoembereket kuzd. Aki meg csak dolgozik a farmjan annak is lesz, maximum szetszerelik. Ha erre nem el a tuzijatek, akkor nem sok haszna lesz, sajnos. Bizakodjunk. En az event valaszthatosagat varom. Bizom benne most minden rendben indul.
    szia Macika
    én is az event választhatóságát várom. malom? :) tök jó lenne, bár szegény Bourges küzdött érte a dobozolósban :( gratula neki még1x
    és persze bízunk a rendes, hiba nélküli indításban :)
    a tűzijáték?......... szrtm hagyjuk :)
    valahogy a GGS nem tudja összehangolni a játékot az eventekkel :) meg talán semmivel :(
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 26.07.2016
    Sziasztok! :)

    A jó hír az, hogy a hétvégi tűzijáték hatással lesz a méhecskékre, a hógolyóra és a cukorkás felröppenőkre is. :)

    Zsu
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
Sign In to comment.