Főoldal Hungarian Archívum Javaslatok, dicséret és kritika (a)

épületek költségeihez segítség kérés

A beszélgetés a következő beszélgetés bejegyzéseinek a felosztásaiból jött létre: Épületek építési költsége - segítség.

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni. Szeretnék készíteni egy olyan táblázatot, amiben szerepelnek az épületek építési költségei szintenként. Régen volt ilyen, de az új fórumra nem tették vissza váltáskor, viszont hasznos lenne szerintem. Így azt szeretném kérni, hogy aki tud épületek adott szintjéhez árakat, az legyen szíves küldje meg nekem, s ha már elég sok minden megvan benne, akkor közzé teszem a tippek és trükkök topikban. Köszönöm.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni. Szeretnék készíteni egy olyan táblázatot, amiben szerepelnek az épületek építési költségei szintenként. Régen volt ilyen, de az új fórumra nem tették vissza váltáskor, viszont hasznos lenne szerintem. Így azt szeretném kérni, hogy aki tud épületek adott szintjéhez árakat, az legyen szíves küldje meg nekem, s ha már elég sok minden megvan benne, akkor közzé teszem a tippek és trükkök topikban. Köszönöm.
    Szia!Gondoltam megcsinálom, a kapu és kerítés mindenhol uannyi, az extrákat nem írta ide, az talán nem olyan nagy baj.ezek a karácsonyi a cukis stb, az ír ólak és a házak uannyiba kerülnek.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Köszönjük szépen. itt most jól megtalálható minden. Korábban hiába kattintottam a hivatkozásokra, sehol nem adta ki ezt a táblázatot.
    köszi
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok a Fülke a virágon 4. ről 5. szintre 4.000.000 dolcsi.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Tica köszönöm szépen, beírtam.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    :D Hát ide is csak ugyanazt tudom írni...Köszönjük az infót Macika,nagyon hasznos ez is,meg is osztom a csapatomnak....
    Pusszantás érte
Sign In to comment.