Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

Kritika

1411

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Tőlem mindig kéri a mail címet is, a jelszót is, és a szervert is nekem kell kiválasztanom, pedig a farmról jövök ide :-( Engem utál, nem akarja, hogy itt legyek, de jövök akkor is, ha a fene fenét eszik :D Szeretem a fórumot ♥ :-))
    érdekes, de hiszek neked :smiley:
    én mindig kintről jövök és akkor kell mélt, jelszót és szervert választani
    zurika (HU1) mondta:

    Csak a képre kell a legtöbbnek kattintani, nem kell nagy körutakat tenni. De még ez sem megy mindig.
    igen, mikor régebben a farmról jártam be, csak katt rá jobb oldalon felül és csupán jelszót kért
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Szabó Julianna (HU1)Szabó Julianna (HU1) HU1 Bejegyzések: 17
    szerkesztette ezt: 17.02.2017
    Tisztelt Big farm  vezetősége 
    Tegnapi napon vásároltam aranyat és szerettem volna ha szövetkezetem is megkapja miután úgy írta ki hogy ha veszek akkor 2000 ezer aranyat kap  tehát duplázza én 15000 aranyat vettem amit a szövi 30000 ezret kellet volna kapni de sajnos nem kapta meg a szövetkezetem. Én megkaptam a 15000 aranyat a szövi meg nem Miért volt ez a rendszer hiba vagy mi volt szeretnék mi hamarább választ kapni  SOS    Előre is köszönöm a tájékoztatást
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Tisztelt Big farm  vezetősége 
    Tegnapi napon vásároltam aranyat és szerettem volna ha szövetkezetem is megkapja miután úgy írta ki hogy ha veszek akkor 2000 ezer aranyat kap  tehát duplázza én 15000 aranyat vettem amit a szövi 30000 ezret kellet volna kapni de sajnos nem kapta meg a szövetkezetem. Én megkaptam a 15000 aranyat a szövi meg nem Miért volt ez a rendszer hiba vagy mi volt szeretnék mi hamarább választ kapni  SOS   Előre is köszönöm a tájékoztatást

    Kedves Julianna! :)

    Kérlek, keress meg privátban, hogy a részleteket megbeszéljük, és írunk együtt az ügyfélszolgálatnak.

    Zsu
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    Sziasztok!

    Ádámmaci írt a cicáról. 
    Első gondolatom az volt: inkább a meglévő hibát/hibákat javítanák ki (pl.:még mindig lassú, és sok hibajelet ad)
    A második az, hogy gratulálok, most már a fejlesztők munkáját is a játékosokkal végeztetik el?

    Okos, ügyes!

  • bernard (HU1)bernard (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Sziasztok!!! Már nagyon unom, hogy amikor fejlesztem az aranyos házat, utána 4-5 percre adja be a kedvezményt!! Már jártam így vagy 15-ször  minimum. Nem lehetne ezt a funkcót is úgy csinálni, mint a többi ajánlatot. Ha valakinek kell megveszi, ha nem nem. De ne utólag tegyen ajánlatot!!! Köszi: bernard.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!!! Már nagyon unom, hogy amikor fejlesztem az aranyos házat, utána 4-5 percre adja be a kedvezményt!! Már jártam így vagy 15-ször  minimum. Nem lehetne ezt a funkcót is úgy csinálni, mint a többi ajánlatot. Ha valakinek kell megveszi, ha nem nem. De ne utólag tegyen ajánlatot!!! Köszi: bernard.
    Amint tőlem okosabbtól megtudtam, ez mindig így van, de magam is tapasztaltam.
    Ne bosszankodj, mert ez a céljuk ;)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!!! Már nagyon unom, hogy amikor fejlesztem az aranyos házat, utána 4-5 percre adja be a kedvezményt!! Már jártam így vagy 15-ször  minimum. Nem lehetne ezt a funkcót is úgy csinálni, mint a többi ajánlatot. Ha valakinek kell megveszi, ha nem nem. De ne utólag tegyen ajánlatot!!! Köszi: bernard.

    Szia! :)

    Ez a játék minden egyes prémium építményére (aranyból vásárolható és fejleszthető épület) vonatkozó ajánlat. Szándékosan úgy találták ki, hogy amint elkezdesz egy ilyen típusú épületet fejleszteni vagy építeni, szinte azonnal megjelenik a 30 percig élő ajánlat.
    Felhasználhatod új építésére vagy már meglévő fejlesztésére az adott 30 percen belül. Érdemes kiszámolni, hogy a 10 % kedvezménnyel és az építés-fejlesztés átugrásával jobban jársz-e vagy sem, mert nem mindegyiknél járunk jobban a 29. percben történő átugrással sem.

    Zsu
  • Tiger1977 (HU1)Tiger1977 (HU1) HU1 Bejegyzések: 219
    Sziasztok.

    Kicsit nem ártana korrigálni/változatosabbá tenni a vevők igényeit.

    Nem igazán értem minek termelünk a kaja és virág farmon annyi féle terméket ,Halas kajákat mert a vevők következetessen a folyékonytrágyát,mézharmatot ,tejszínes süteményt vesznek másért nem is kapkodnak...

    Biovevők egyenessen katasztrófa mert roskadásig vannak a raktárak de ennek ellenére 80-100 ezrével kéri majd mindegyik a sertést.
    Nem csak hogy időben nagyon sok idő még 8 db 9-es szintű óllal is letermelni de a vevők és más termékek sem pörögnek...
    Ez a boszantó kis " jelenség" egyhangúvá unalmassá teszi a vevők kiszolgálását és magát a játékot is...
    Ha kérhetem akkor mellőzzük azon válaszokat hogy hínár táppal mennyit lehet termelni... meghogy el lehet küldeni a vevőket... nem azért tornáztam fel maxra őket hogy most rontsak vele a + %-on...
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok.

    Kicsit nem ártana korrigálni/változatosabbá tenni a vevők igényeit.

    Nem igazán értem minek termelünk a kaja és virág farmon annyi féle terméket ,Halas kajákat mert a vevők következetessen a folyékonytrágyát,mézharmatot ,tejszínes süteményt vesznek másért nem is kapkodnak...

    Biovevők egyenessen katasztrófa mert roskadásig vannak a raktárak de ennek ellenére 80-100 ezrével kéri majd mindegyik a sertést.
    Nem csak hogy időben nagyon sok idő még 8 db 9-es szintű óllal is letermelni de a vevők és más termékek sem pörögnek...
    Ez a boszantó kis " jelenség" egyhangúvá unalmassá teszi a vevők kiszolgálását és magát a játékot is...
    Ha kérhetem akkor mellőzzük azon válaszokat hogy hínár táppal mennyit lehet termelni... meghogy el lehet küldeni a vevőket... nem azért tornáztam fel maxra őket hogy most rontsak vele a + %-on...
    Ezt a hozzászólást nehéz minősíteni, mert igaz, de miért tetszene, amikor abszolúte jogos kritika. Persze kicsit eltúlozva, mert azért a vevők tőlem nagyon sok mást is kérnek, persze halételt nem szeretnek, a fene a gusztusukat. A szerződések valóban nem jók; én kb. minden 3-4-ket kukázom, de nem vettem észre, hogy a szerződéseim visszaestek volna a 99-ről, szerencsére.
  • Tiger1977 (HU1)Tiger1977 (HU1) HU1 Bejegyzések: 219
    Sziasztok.

    Kicsit nem ártana korrigálni/változatosabbá tenni a vevők igényeit.

    Nem igazán értem minek termelünk a kaja és virág farmon annyi féle terméket ,Halas kajákat mert a vevők következetessen a folyékonytrágyát,mézharmatot ,tejszínes süteményt vesznek másért nem is kapkodnak...

    Biovevők egyenessen katasztrófa mert roskadásig vannak a raktárak de ennek ellenére 80-100 ezrével kéri majd mindegyik a sertést.
    Nem csak hogy időben nagyon sok idő még 8 db 9-es szintű óllal is letermelni de a vevők és más termékek sem pörögnek...
    Ez a boszantó kis " jelenség" egyhangúvá unalmassá teszi a vevők kiszolgálását és magát a játékot is...
    Ha kérhetem akkor mellőzzük azon válaszokat hogy hínár táppal mennyit lehet termelni... meghogy el lehet küldeni a vevőket... nem azért tornáztam fel maxra őket hogy most rontsak vele a + %-on...
    Ezt a hozzászólást nehéz minősíteni, mert igaz, de miért tetszene, amikor abszolúte jogos kritika. Persze kicsit eltúlozva, mert azért a vevők tőlem nagyon sok mást is kérnek, persze halételt nem szeretnek, a fene a gusztusukat. A szerződések valóban nem jók; én kb. minden 3-4-ket kukázom, de nem vettem észre, hogy a szerződéseim visszaestek volna a 99-ről, szerencsére.
    Abszolut nincs eltúlozva!

    6 vevőből jelenleg is 5 vár sertésre összességében 480 ezer db... elküldök belőle 4-et tuti 3 megint sertést kér mert már próbáltam. A vevőket meg ahogy elküldözgeted egy adott mennyiség után esik visszafele a szintjük.
    De csak sütemény és virágfarmi termékekből gyártunk 12 féle terméket. ezekből összességében ha 2-3 akad a vevőknél akkor is 10-en ezres tételekben... nem beszélve a horgászati szinttel elért egyre több halétel... Tudnám minek a horgászat ha a vevők nem kérik... nemhogy kaját még halat sem.Jönnek sorba az újjítások,bővítések miközben funkció nélküli dolgok futnak a játékban értelmetlenül.
    Annak nemigen látom hasznát hogy termelünk feleslegessen és alig valami kis haszonnal eladjuk. Közben olyan dolgokat kérnek a vevők amik a termeléshez kellenének.
    Kb mintha éttermem lenne a való életben és közben árulnék benne nyers zöldséget meg húst...

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok.

    Kicsit nem ártana korrigálni/változatosabbá tenni a vevők igényeit.

    Nem igazán értem minek termelünk a kaja és virág farmon annyi féle terméket ,Halas kajákat mert a vevők következetessen a folyékonytrágyát,mézharmatot ,tejszínes süteményt vesznek másért nem is kapkodnak...

    Biovevők egyenessen katasztrófa mert roskadásig vannak a raktárak de ennek ellenére 80-100 ezrével kéri majd mindegyik a sertést.
    Nem csak hogy időben nagyon sok idő még 8 db 9-es szintű óllal is letermelni de a vevők és más termékek sem pörögnek...
    Ez a boszantó kis " jelenség" egyhangúvá unalmassá teszi a vevők kiszolgálását és magát a játékot is...
    Ha kérhetem akkor mellőzzük azon válaszokat hogy hínár táppal mennyit lehet termelni... meghogy el lehet küldeni a vevőket... nem azért tornáztam fel maxra őket hogy most rontsak vele a + %-on...
    Ezt a hozzászólást nehéz minősíteni, mert igaz, de miért tetszene, amikor abszolúte jogos kritika. Persze kicsit eltúlozva, mert azért a vevők tőlem nagyon sok mást is kérnek, persze halételt nem szeretnek, a fene a gusztusukat. A szerződések valóban nem jók; én kb. minden 3-4-ket kukázom, de nem vettem észre, hogy a szerződéseim visszaestek volna a 99-ről, szerencsére.
    Abszolut nincs eltúlozva!

    6 vevőből jelenleg is 5 vár sertésre összességében 480 ezer db... elküldök belőle 4-et tuti 3 megint sertést kér mert már próbáltam. A vevőket meg ahogy elküldözgeted egy adott mennyiség után esik visszafele a szintjük.
    De csak sütemény és virágfarmi termékekből gyártunk 12 féle terméket. ezekből összességében ha 2-3 akad a vevőknél akkor is 10-en ezres tételekben... nem beszélve a horgászati szinttel elért egyre több halétel... Tudnám minek a horgászat ha a vevők nem kérik... nemhogy kaját még halat sem.Jönnek sorba az újjítások,bővítések miközben funkció nélküli dolgok futnak a játékban értelmetlenül.
    Annak nemigen látom hasznát hogy termelünk feleslegessen és alig valami kis haszonnal eladjuk. Közben olyan dolgokat kérnek a vevők amik a termeléshez kellenének.
    Kb mintha éttermem lenne a való életben és közben árulnék benne nyers zöldséget meg húst...

    Amire én írtam, hogy el van túlozva. az a vevők igénye, akik jönnek az úton max. hárman. Hogy Te is erre gondoltál legelőször, azt bizonyítja a hozzászólásod: "a vevők következetessen a folyékonytrágyát,mézharmatot ,tejszínes süteményt vesznek", most meg a szerződéseket írod, amiben viszont egyetértettem előzőleg is.
    Én csak azt tudom írni, ami nálam van: minden 10 szerződésből 2-3-at kukázok, de ettől még egyetlen 99 alatti szerződést nem kaptam.
    A halászcsárdáról meg az a véleményem, hogy nagyon jó pénzt hoz(!), ha simán eladjuk az ételeket. Hogy nem kapunk rá még bónuszt is, azon már ne keseregjünk, van itt elég baj anélkül is.
  • bernard (HU1)bernard (HU1) HU1 Bejegyzések: 8

    Sziasztok!!

    Ez a dupla horgászás TP is csak dísznek van.

  • bernard (HU1)bernard (HU1) HU1 Bejegyzések: 8

    Ja és max 2 órásat tudok indítani. Hola 8 órás??


  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827

    Sziasztok!!

    Ez a dupla horgászás TP is csak dísznek van.

    Hát ha ilyen félreérthetően fogalmazol, akkor nemhogy megoldást, de még értelmes választ is nehezen fogsz kapni.

    Ja és max 2 órásat tudok indítani. Hola 8 órás??


    Oleg TP-horgászatra küldése 8 órás időtartamra a második oldalon található (ha arra gondolsz?); alul az a kis léptető háromszögecske ;)


  • Györgyi50player (HU1)Györgyi50player (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    Sziasztok!
    Most, hogy véget ért az édesség farmon a termelés, aránytalanul kevésnek találom a megtermelt cikkek, a lerakott termelőegységek és a 8 millió fölötti cukordollárért kapott 158000 utalványt.
    Nem lehetne ezt valahogy igazságosabban díjazni?
    Köszönöm a választ:
    Györgyi50player
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Most, hogy véget ért az édesség farmon a termelés, aránytalanul kevésnek találom a megtermelt cikkek, a lerakott termelőegységek és a 8 millió fölötti cukordollárért kapott 158000 utalványt.
    Nem lehetne ezt valahogy igazságosabban díjazni?
    Köszönöm a választ:
    Györgyi50player
    szia
    ez már igen régóta köztudott, h akkor jársz jól, ha te magad bontasz, adod el az áruidat - tehát üríted ki a sziget végére a farmot - mintha megvárod a végét, s a játék kompenzál.
    tapasztalatok szrtnt, ha megvárod, h a játék kompenzáljon, akkor alig a felét kapod meg, mintha te saját magad üríted ki a szigetet
  • jános1956 (HU1)jános1956 (HU1) Bejegyzések: 26
    Szeretném megkérdezni hogy lehet küldetésben 84752 db takarmányt teljesíteni ???????????
    mer ugyan annyi idő alatt nekem 4700 db sikerűt teljesíteni. EZ IGAZSÁGOS ÉS BECSÜLETES JÁTÉK?????
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Szeretném megkérdezni hogy lehet küldetésben 84752 db takarmányt teljesíteni ???????????
    mer ugyan annyi idő alatt nekem 4700 db sikerűt teljesíteni. EZ IGAZSÁGOS ÉS BECSÜLETES JÁTÉK?????
    szia
    hogy hogyan? arannyal.
    2. kérdésre a válasz: igen.
  • jános1956 (HU1)jános1956 (HU1) Bejegyzések: 26
    Számolj egy kicsit egy malom 8-as szinten 280 db tápot ad hány indítás kellett ahhoz hogy 14 perc alatt elérje a 84752 db mennyiséget mert utána félre tette és másik küldetést indított???????
  • jános1956 (HU1)jános1956 (HU1) Bejegyzések: 26
    Bocsánat de nem fér a fejembe.
     János
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Bocsánat de nem fér a fejembe.
     János
    tehát ha jól számolok rövid táppal kb percenként 7-8 aranyért végrehajtható ugy hogy volt tápja a malomba,ha nem hiszed számolj :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Bocsánat de nem fér a fejembe.
     János
    tehát ha jól számolok rövid táppal kb percenként 7-8 aranyért végrehajtható ugy hogy volt tápja a malomba,ha nem hiszed számolj :)

    És esetleg van hozzá könyve a könyvtárban. ;)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 22.04.2017
    Szeretném megkérdezni hogy lehet küldetésben 84752 db takarmányt teljesíteni ???????????
    mer ugyan annyi idő alatt nekem 4700 db sikerűt teljesíteni. EZ IGAZSÁGOS ÉS BECSÜLETES JÁTÉK?????

    Szia János
    Ha neked 30 perc alatt sikerül összeszedned 4700 db tápot,akkor nem értem az első kérdést és a nagybetűset sem.Mert tiszta játékkal,2 db 8 as 2x tervezős malommal,előre belőve sem lehet arany nélkül 4700 tápot csinálni.Tehát a kérdésre már tod a választ: arannyal.
    És ha te is aranyozol,meg ő is,akkor igen,az úgy igazságos.Viszont ha neked fél óra alatt,csak 4700 db tápot sikerül összeharácsolni,akkor javaslom cseréld le a géped és a neted egy kicsit komolyabbra.
  • zozso0576 (HU1)zozso0576 (HU1) Bejegyzések: 3
    Arany eltünése!!
    Felháborítónak tarom, hogy az utolsó arannyal történt vásárlásomkor 6000  arannyal többet vett le.Nem azért váltok aranyat hogy így eltünjön a SEMMIBE!!!

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Arany eltünése!!
    Felháborítónak tarom, hogy az utolsó arannyal történt vásárlásomkor 6000  arannyal többet vett le.Nem azért váltok aranyat hogy így eltünjön a SEMMIBE!!!
    szia
    ha biztos vagy benne, h véletlenül nem 2x kattintottál a megvásárolni kívánt termékre, akkor sajnos ebben az esetben csak az Ügyfélszolgálat/Support tud segíteni. ők tudják megnézni, h mi történt pontosan
    írnod kell nekik, természetesen minden fontos infót is meg kell írni. farmnév, melyik nap, mikor, mit vásároltál
    az Ügyfélszolgálatot/Supportot megtalálod a farmod jobb felső sarkában, kis fejecske fülhallgatóval, vagy itt a fórum főoldalán legfelül hatalmas betűkkel :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sajnos nem véletlenül kevés dícséretet lehet itt olvasni. Most viszont egyetlen síránkozásra sem emlékszem, hogy az Arany hetes Tanukit nem lehet megtalálni. A piros kalapjában a zöld füvön még én is könnyen meg tudom találni, még nagyítás nélkül is.
    Köszönjük ezt a játékosbarát megoldást!
  • zozso0576 (HU1)zozso0576 (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!
    Mai reggel mikor beléptem a játékba kiírta, hogy hiba miatt ajándékot kapok. Csak sajnos nem találom, hogy mi az mivel az ajándék doboz nincs a raktáramban.
    Hol keressem hogy mi volt az az ajándék amit kaptam ha kaptam egyáltalán. 
    Köszönöm
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    60000 Medál (elegendő a második legjobb jutalomhoz, egy FaluBoldog dekorhoz.)
    24 óra
    +25% Elismertség serkentő
    60 óra
    +100% TP serkentő
    5
    Hínár humusz
    100
    Hínár táp
    100
    Hínár trágya


    nincs láda, ezeket megkaptad. A medál nem keverendő össze semmilyen más pénzzel, érmével, stb
    Ez falumedál, levásárolható a faluboltban.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt