Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

Kritika

1311

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Mi minden tőlünk telhetőt megteszünk annak érdekében, hogy ezeket a felvetéseket továbbítsuk, s átbeszéljük a GGS csapattal, de sajnos ígéretet nem tudunk tenni nektek, hogy amit jeleztek, s jelzünk feléjük, annak bárminemű eredménye lesz. Megpróbáljuk feléjük jelezni az általatok jelzett problémákat, sajnos a többi már nem rajtunk múlik.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827

    Ugyan arról nem írtam, hogy nagyon gyakran egymás után kétszer adja be ugyanazokat a küldetéseket, de most akkor írok erről is. Tegnap este gané, megint gané, kukorica, és megint gané. Na ezen sem ártana változtatni. Duplázódnak a küldetések elég gyakran, a földbe vethető növényes küldik pedig olyan gyakorisággal vannak egymás után, hogy az nem normális. Az ember megunja a várakozást, hogy mikor ad már végre tojást, vagy tejes küldit, ha véletlenül szerencséje van, akkor pedig lenyomják pillanatok alatt azok akik fényévekkel magasabb szinten állnak, vagy tele vannak hínárral, meg arannyal. Én olyan tejes küldiben nem voltam az elmúlt 2-3 hónapban, ahol tőlem kisebb szintű játékos is volt.
    .
    .
    .
    Leginkább az első mondatod miatt szólok hozzá. Biztos vagyok benne, hogy a különböző küldetések véletlenszerűen jönnek. Ha nem lehetne olyan, ami előtte volt, akkor az már "kézi irányítás" lenne, ami természetesen a legrosszabb. Gondolj bele: a lottó 90 számából is előfordul, hogy az előző héten kihúzott ismétlődik, itt meg sokkal rosszabb az arány.
    Azt meg, hogy tejes küldiben mindig te voltál a legkisebb 2-3 hónapja, azt egyrészt nem hiszem el, másrészt meg az is oka lehet, hogy nagyon kicsi vagy: iparkodjál, ha 200-as leszel, majd rád fognak orrolni a kisebbek ;)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827




    Lehet nyugodtan mondani, hogy mennyire igazságos a rendszer, én legalább meg tudom mutatni, hogy mennyire NEM az!!!!
     
    Biztos vagyok benne, hogy nagyon egyoldalúan festetted a képeket :(
    Olyanokat miért nem raktál be, ahol Te voltál a legnagyobb (123-as)?
    Az se lenne igazságos, szerinted... Vagy igen?
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 19.01.2017

    Olyan képeket nem tudok berakni, ahol én vagyok a legnagyobb szintű, mert olyan küldim még amióta itt játszom, nem volt! Ennyire egyszerű az oka annak, hogy miért nem tudok prezentálni ilyen küldikről képeket. És ha esetleg lenne ilyen küldi, borzalmasan kellemetlenül érezném magam, ugyanis nem nagy dicsőség kisebb szintűeket legyőzni...


    Kedves mizubige!

    Először is őszintén köszönöm Neked a korrekt hangot, mert sajnos a legtöbb ember az én hozzászólásomra akár a felmenőimet is kezdené emlegetni...
    A negyed órával ezelőtti (a képcímből lehet látni) küldetésemnek ide másolom a végeredményét (én vagyok a 245-ös). Nem éreztem magam kellemetlenül, de sosem törekszem arra, hogy minden áron győzzek. Az igazat megvallva, meg sem nézem se előtte, se közben, se utána, hogy kikkel játszom. A képet annak bizonyítására raktam ide, hogy  nem a szint a döntő...

    További kellemesebb játékot kívánva üdvözöllek:  Porrima
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827

    Kedves mizubige!

    Először is őszintén köszönöm Neked a korrekt hangot, mert sajnos a legtöbb ember az én hozzászólásomra akár a felmenőimet is kezdené emlegetni...
    A negyed órával ezelőtti (a képcímből lehet látni) küldetésemnek ide másolom a végeredményét (én vagyok a 245-ös). Nem éreztem magam kellemetlenül, de sosem törekszem arra, hogy minden áron győzzek. Az igazat megvallva, meg sem nézem se előtte, se közben, se utána, hogy kikkel játszom. A képet annak bizonyítására raktam ide, hogy  nem a szint a döntő...

    További kellemesebb játékot kívánva üdvözöllek:  Porrima
    Nem írtam azt, hogy a játékosszint a döntő egy-egy küldetés kimenetelében, de a kép alapján feltételezem, hogy nem voltak kész a kacsáid, így nyilván nem tudtál jobb helyezést elérni. Ha a kacsáid kész vannak, akkor feltehetően toronymagasan te lettél volna az első, ezt valljuk be őszintén, és azt is, hogy abban az esetben esélye sem lett volna nyerni az 56-os szintű játékosnak, hiszen hogyan is vehetné fel a versenyt az 56-os szintjével valaki, egy tőle négyszer magasabb szintű játékossal? Az is érdekes számomra, hogy milyen szintű játékosokkal sorsolt össze téged a rendszer, engem ilyen vegyes szinttű játékosokkal nem szokott összerakni. A kép amit beillesztettél ismét azt igazolja amit én írtam, hogy igazságtalan a küldizési rendszer. A kisebb szintűeknek még idejük sem volt annyi kacsaólat felhúzni, és fejleszteni, mint neked, és a másik 200 szint feletti játékosnak, tehát igazságtalanul van "összedobálva" ilyen vegyes szintű társaság a küldetésben. Én ezért javasoltam azt, hogy itt is legyenek kategóriák, mint a dobozolásnál, és ne kelljen egy 56-os szintű játékosnak megmérettetnie magát 200 szint felettiekkel, mert szinte esélytelen a dolog. Egy szavam sem lenne, ha 100-tól 199-es szintűekkel dobálna össze a rendszer a küldikbe, nagyjából tudatosan építem a farmom, tehát jó esélyekkel indulok el adott küldetésekben, sőt, néhány 200 szint feletti játékossal szemben is sikerül felülkerekedni a versenyben, de az, hogy folyamatosan 200, 300, és még magasabb szintűekkel sorsol össze a rendszer a küldetésekben, hidd el nagyon kedvét szegi az embernek, és ez nem csak nálam probléma, ahogy az általad beillesztett kép is bizonyítja. Elég ha csak egy, jóval magasabb szintű játékos van a küldiben, az már szinte halott ügy, hogyan is vehetném fel a versenyt olyan játékossal, aki több éve építi a farmját, és ennek köszönhetően sokkal előrehaladottabb állapotú mint az enyém? És ezen, semmiféle igyekezet nem segít, nem lehet versenyezni olyan magas szintű játékosokkal, akik évek óta fejlesztik, és építik a farmjukat, ráadásul a nagy szintű farmosoknak sincs semmi kihívás az ilyen küldetésekben, hiszen nagyon jól tudják, hogy pld. egy 56-os szintű játékos nem lehet ellenfél. 
    Neked elvileg tökéletesen igazad van, azonban a valóságban más a helyzet.
    Természetesen ha a kacsatojásaim épp összeszedésre vártak volna, akkor valszeg én győzök, de épp a HA a lényeg. Mert ha valaki beveti az összes földjét hosszú idejű növényekkel, akkor azt egy lucerna küldiért nem aratja le, szerintem. Node kár is ezt tovább ragozni. Azt még nem emeltem ki az előző hozzászólásomban, hogy én még a bajnokság alatt sem aranyoztam, viszont reggeltől estig küldiztem (nyugdíjas vagyok).
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    a küldizés már nagyon régóta igazságtalan, ezt tudjuk, volt javítás is ez miatt, de mintha még rosszabb lenne azóta. szrtm csodát ne várjunk, ez nem fog megjavulni

    Porrima, értem amit írni akarsz
    viszont ha valaki szövibajnokság alatt hosszú érésűvel veti be az összes földjét, hát az meg is érdemli, h nem arat le semmit a küldihez :)
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szisztok!

    A küldizéshez hozzászólva nekem az a tapasztalatom, hogy a legtöbben hasonló szintű játékosokkal voltam összesorsolva (100-200-ig), de mindig volt egy szerencsétlen 10-20-as szintű közénk sorsolva. Szerintem pedig ez a legrosszabb, mert az élettől is elveszik a kedvét a kezdőknek.

    A másik észrevételem, hogy a mindenkinek osztogatott kárpótlás-ajándék leminősíti azt az erőfeszítést, amit az aktív játékosok beletesznek 1-1 kalandba. Tudom, hogy ez nem agysebészet, ez egy játék, de a gondos munka itt is meghálálná magát. Az ide-oda kapkodással pont azt érik el, hogy elpártolnak a játékosok. Végezzenek jobb munkát, az mindenkinek jobb volna.

    bkatica
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok! :-)


    Hoztam egy kis ízelítőt erről az igazságosan elosztott küldizős rendszerről. Ha valaki szerint ez igazságos, annak azt kívánom, hogy mindig olyanokkal sorsolja össze a rendszer őt mint engem, majd meglátjuk meddig bírja szó nélkül hagyni a dolgot.
    azt hiszem mindent elmondanak helyettem erről a "nagyszerű" és "igazságos" küldizési rendszerről.



    Lehet nyugodtan mondani, hogy mennyire igazságos a rendszer, én legalább meg tudom mutatni, hogy mennyire NEM az!!!!
     

    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok
    amúgy Bea, még annyira nem is rossz az elosztás, kivéve az első ablakot, ahol 839-es szintűvel játszotok
    én már voltam olyan küldiben, ahol a legnagyobb 270 körüli szinten volt a legkisebb meg 11-es :)
    azért ez sem rossz :smiley:
    Szia Lizi :-)
    Annyira nem rossz az elosztás? Hát nézd meg, hogy mindenhol én vagyok a legkisebb szintű, szóval a többieknek valóban nem rossz, magamról ezt annyira nem mondhatom el :D
    szia Bea
    hát hoztam én is egy képet, és még mindig azt mondom, h annyira nem rossz az az elosztás, amit te beraktál
    nézd meg ezt:



    szrted melyik a jobb elosztás? :) és ez nem az első ilyen vagy hasonló. elveszik annak a szerencsétlen kezdőnek a kedvét még a játéktól is. hisz valszeg alig 1 órája játszik a BF-el és máris negatív élménye lesz
    kritikán alulinak találom, h nem tudnak valami normális beállítást csinálni már a küldiknél. ez annyira abszurdum.......
    Biztos vagyok benne, hogy nagyon egyoldalúan festetted a képeket :(
    Olyanokat miért nem raktál be, ahol Te voltál a legnagyobb (123-as)?
    Az se lenne igazságos, szerinted... Vagy igen?
    szia Porrima
    én raktam be, nézd meg a képet. és mit mondhatnék erre? ez se tetszik jobban, mintha én lennék a legkisebb
    mert így nekem is elmegy a kedvem a küldizéstől
  • Györgyi50player (HU1)Györgyi50player (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    Sziasztok!
    Néhány nappal ezelőtt elvettétek a Viking farmot, amibe egy csomó pénzt beleöltem, szépen fejlesztettem, maradt hódollárom is rendesen, erre kaptam nevetségesen kevés rúnakövet. Ami igazán felháborított, hogy 2 napra rá ugyan ezt a farmot visszatettétek és lehet mindent elölről kezdeni. Ez így nem tisztességes, szerintem. Ilyen még eddig nem fordult elő.
    Szeretnék választ kapni a miértre!
    Györgyi50player
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!
    Néhány nappal ezelőtt elvettétek a Viking farmot, amibe egy csomó pénzt beleöltem, szépen fejlesztettem, maradt hódollárom is rendesen, erre kaptam nevetségesen kevés rúnakövet. Ami igazán felháborított, hogy 2 napra rá ugyan ezt a farmot visszatettétek és lehet mindent elölről kezdeni. Ez így nem tisztességes, szerintem. Ilyen még eddig nem fordult elő.
    Szeretnék választ kapni a miértre!
    Györgyi50player

    Kedves Györgyi! :)

    Az átmeneti farmok (sziget), ahogy a nevében is benne van, csak átmeneti, nem állandó. :) Maximum 30 napig elérhető és utána vége. A világtérképen, de a szigeten is a fejezet feladatainál ott szokott lenni, mennyi idő van még belőle hátra. Tehát nem kellene, hogy váratlanul érjen a vége. :)

    Ez az Északi-fény farm, nem a Viking farm. :) Igaz a kettő kísértetiesen hasonlít egymásra, hiszen a Viking farm alapján készült az Északi-fény farm is, de pici eltérés van a kettő között. :) Főleg a dekorációknál látszódik, ha összehasonlítod őket. A Dísztárgygyűjtemény 20. emeletén a Viking dekorok vannak, a 21. emeleten pedig az Északi-fény farm díszei. :)

    Zsu


  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!
    Néhány nappal ezelőtt elvettétek a Viking farmot, amibe egy csomó pénzt beleöltem, szépen fejlesztettem, maradt hódollárom is rendesen, erre kaptam nevetségesen kevés rúnakövet. Ami igazán felháborított, hogy 2 napra rá ugyan ezt a farmot visszatettétek és lehet mindent elölről kezdeni. Ez így nem tisztességes, szerintem. Ilyen még eddig nem fordult elő.
    Szeretnék választ kapni a miértre!
    Györgyi50player
    Csak annyit tennék hozzá Zsu részletes és türelmes magyarázatához, hogy Te nagyon új játékos lehetsz, ha ez az eltűnés váratlanul ért, mert amióta szigetek léteznek, mindig így volt.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 15.02.2017
    Sziasztok!

    Nem tudom szó nélkül hagyni ezt a Valentin napi e-mailes topicot, méghozzá a következő miatt. Miért a játékosoknak kell jelezni, hogy nem kapták meg az e-mailt? Miért nem tudja a GGS ezt a problémát elintézni/korrigálni saját maga? Aki nem fórumozik, az nem fog jelentkezni, és nem fogja utólag sem megkapni? Nem igaz, hogy nem tudják megnézni kinek küldtek e-mailt és kinek nem, ha pedig ez így van, akkor elég elszomorító, hogy még erre SEM képesek! Maga ez az egész eljárás felháborító, hogy moderátori kezdeményezésű felhívásra a játékosoknak kell jelezni, hogy nem kaptak e-mailt, holott aki a fórumot nem olvassa azt se tudja, hogy kapnia kellett volna. Ezek a problémák miért így működnek?

    Mikor az eventes kárpótlást többen jeleztük, -azok közül akik fórumoznak- hogy nem kaptuk meg, miért nem történt semmi változás? Volt olyan aki írta, hogy kapott kárpótlást holott el sem kezdte az eventet, aki pedig elkezdte, az nem kapta meg, és ennek ellenére sem történt semmi, nem nyílt topic, hogy összegyűjtsük a neveket kit kárpótoltak és kit nem. Eléggé hiányolom, hogy nem minden esetben történik próbálkozás az-ügyben, ha a GGS hibázik, és tudom, hogy ti modik megpróbáltok mindent megtenni, de mégis hiányérzet van bennem. Tudom, nem kötelességetek mielőtt még ezt a választ kapom, csak furán jön le a dolog.

    szia Bea
    teljesen igazad van, nem beszélve arról, h a minap megkaptuk a tavalyi Valentin-napi esemény nyereményét, mindenki, egységesen. nem nézték, h te már megkaptad vagy hol tartottál, jár-e?
    bezzeg az Irány a természet eventnél meg szórakoztak, mindenki csak azt a jutit kapta (ha egyáltalán tényleg megkapta) ahol tartott az eventben. azért eléggé fura dolgok mennek itt valóban
    simán elküldhetnék mindenkinek újra ezt a jutit, hisz pár magról és hínárhumuszról van szó. kevesebb meló lenne
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 15.02.2017
    Liz65 (HU1) mondta:
    szia Bea
    teljesen igazad van, nem beszélve arról, h a minap megkaptuk a tavalyi Valentin-napi esemény nyereményét, mindenki, egységesen. nem nézték, h te már megkaptad vagy hol tartottál, jár-e?
    Én azt sem tudom, hogy miért kaptuk meg a tavalyi Valentin napi esemény nyereményét, az valami kárpótlás volt? 

    Drága fórumozó Csillagaim :smiley: (hiszen ti aktív fórumozóknak vagytok tekinthetők)

    Tegnap kikerült a Hivatalos hírekbe, miért kaptuk a tavalyi Valentin-napi dekort. :) Nagyon egyszerű az ok, a GGS Valentin-nap alkalmából megajándékozta a játékosokat. ;)

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3403081/#Comment_3403081

    Sziasztok!

    Nem tudom szó nélkül hagyni ezt a Valentin napi e-mailes topicot, méghozzá a következő miatt. Miért a játékosoknak kell jelezni, hogy nem kapták meg az e-mailt? Miért nem tudja a GGS ezt a problémát elintézni/korrigálni saját maga? Aki nem fórumozik, az nem fog jelentkezni, és nem fogja utólag sem megkapni? Nem igaz, hogy nem tudják megnézni kinek küldtek e-mailt és kinek nem, ha pedig ez így van, akkor elég elszomorító, hogy még erre SEM képesek! Maga ez az egész eljárás felháborító, hogy moderátori kezdeményezésű felhívásra a játékosoknak kell jelezni, hogy nem kaptak e-mailt, holott aki a fórumot nem olvassa azt se tudja, hogy kapnia kellett volna. Ezek a problémák miért így működnek?

    Ez egy icipicit összetettebb, ugyanakkor simán megoldható lenne más formában és akkor tényleg mindenki kapna. :)

    Miért összetettebb?
    1. Ismerjük, némelyik levelezőrendszer nem barátkozik a GGS hivatalos leveleivel, megszűri még az előtt, hogy az a gyanútlan játékos tudomására jutna.
    2. Vannak, akik hát hogy is fogalmazzam, de nem igazán mozognak az informatika világában otthonosan. Sőt, elég idegen számukra. Hiába mondod el nekik, hol keressék, nem értik (esetleg a Spam vagy Promóciók mappában van az e-mail).
    3. Akik nem érvényesítették az üdvözlő ajándékot, azokat eleve kihagyja a rendszer, mert nem számítanak ellenőrzött e-mail címnek.

    Hogyan lehetne megoldani?
    Felugró ablak a játékon belül, mint pl. a kárpótlásnál is. Mindenki megkapná az ajándékot, aki 10 napon belül a farmját meglátogatja. :)(Hiszen az e-mailnek is van időkorlátja...itt is lehetne érvényesíteni.)

    Zsu
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 15.02.2017
    csatlakozom Beához, valszeg elcseszték a mél küldéseket, mert eddig én mindkét farmra megkaptam. vagy már a gmail-t és a freemail-t sem bírja a rendszer? :smiley:
    eddig csak a citromail-ról volt szó, de lehet már ezen is változtattak? :o

    amúgy Zsuzsi, köszi, én azt már nem olvastam, csak az előtte lévőt, amit Macika írt, h minden játékos megkapja a tavalyi Valentin-t. csodálkoztam is, h 1 év múlva eszükbe jutott kárpótlást adni - sajna annyi hiba van mindig ezzel-azzal a játékban, h követni sem lehet, így az 1 évvel ezelőttire már nem emlékeztem - a nemrég hibás irány a természetet meg szépen elsikálták :smiley:
    de kösz, akkor már tom, h szerelmetes aji volt a GGS-től, mint ahogyan az el nem küldött mél is az lenne :)

    jaaaa
    és ahogy elnézem a topikot, Robi... 1xűbb lett volna azt kérni, h azok írjanak be, akik megkapták :smiley: lehet 2 oldal elég is lett volna rá :p

    r0b33 mondta:
    A javaslatotokra rákérdeztem (ami szerintem is teljesen kézenfekvő), és az volt a hivatalos álláspont:

    A farmjukat magára hagyó játékosok visszacsalogatása is funkciója ezeknek a maileknek.
    Arra már nem kaptam választ, hogy az egyéb jutalmakat attól még adhatnák játékon belül, hiszen:

    1.) Aki nem játszik nem is érdemli.
    2.) A játékosok biztosabban megkapnák az ajándékokat...
    3.) így azok is lemaradnak az ajándékokról akiket egyébként meg megilletne...

    nos ennyit erről.
    tökéletesen igaz, lásd, most szinte megint 1etértek veled :p
    aki nem játszik, nem is érdemli meg, akik meg "verejtékezve" próba megszerezni, azoknak meg szinte saját magunk ügyvédjének kell lennie, mert ugyan  a GGS hibázik, de nekünk játékosoknak kell fényképekkel és miegyébbel bizonyítani, h igenis, járna az a nyamvadt dísz

  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Teljesen egyet értek az előttem szólókkal.

    Én már nem tudok örülni az ajándékoknak, " pár magról és hínárhumuszról van szó".  Mert szerintem a felhasználásukkor majd megjelenik a " Nincs elég elem" hibaüzenet.. Nesze semmi fogd meg jól.


  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Az igaz, de a facen igen küzdünk, hogy idetaláljanak. Egész nap navigálok. De szívesen teszem, nem panasz. :p
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Bezzeg a facebookra odatalálnak :D:D Szerintem nem nagy dolog egy e-mail címet, egy jelszót beírni, meg egy szervert kiválasztani :D Na de a facebook biztos érdekesebb, pedig szerintem itt nagyon sokat lehet nevetni, a sok infóról nem is beszélve :-))
    még csak mélt se kell beírni, se szervert választani, ha a farmjáról lép be :smiley: csupán csak egy jelszót kell beírni. bár igaz, sokszor nehezen enged be a fórum
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Liz65 (HU1) mondta:
    Bezzeg a facebookra odatalálnak :D:D Szerintem nem nagy dolog egy e-mail címet, egy jelszót beírni, meg egy szervert kiválasztani :D Na de a facebook biztos érdekesebb, pedig szerintem itt nagyon sokat lehet nevetni, a sok infóról nem is beszélve :-))
    még csak mélt se kell beírni, se szervert választani, ha a farmjáról lép be :smiley: csupán csak egy jelszót kell beírni. bár igaz, sokszor nehezen enged be a fórum
    Csak a képre kell a legtöbbnek kattintani, nem kell nagy körutakat tenni. De még ez sem megy mindig.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt