Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

Javaslatok

1312

Hozzászólások

  • macilaci21 (HU1)macilaci21 (HU1) Bejegyzések: 33
    Ha esetleg adnának megint bónuszt az aranyvásárlásra, akkor többen vágnánk bele! A szimpla nem éri meg! Maximum havi egyszer! :D
    Az aranybányászati engedélyt sem láttam féléve :D 
    Lehet, hogy így megéri nektek?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Ha esetleg adnának megint bónuszt az aranyvásárlásra, akkor többen vágnánk bele! A szimpla nem éri meg! Maximum havi egyszer! :D
    Az aranybányászati engedélyt sem láttam féléve :D 
    Lehet, hogy így megéri nektek?
    Légy kicsit még türelmes....:)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Ha esetleg adnának megint bónuszt az aranyvásárlásra, akkor többen vágnánk bele! A szimpla nem éri meg! Maximum havi egyszer! :D
    Az aranybányászati engedélyt sem láttam féléve :D 
    Lehet, hogy így megéri nektek?
    AB-t tudsz Omarnál venni, vagy lovin stb nyerni......
    és nekünk semmiféleképpen nem éri meg, ha hozzánk intézted a kérdésedet, mert itt csak játékosok vannak :)
    az üzemeltetőknek meg hogy megéri-e, azt csak ők tudnák megmondani
  • jogobella (HU1)jogobella (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok!

    A most folyó szövetkezeti bónuszküldetések kapcsán merült fel bennem, hogy miért nem lehet ezekhez a szövetkezeti tagok által beadott, összegyűjtött dollárokból hozzájárulni? Elég magas darabszámokat kér a rendszer, ha kevés idő van rá, lehetetlenség megtermelni, így kénytelenek vagyunk vásárolni és úgy beadni a kért dolgot, ha szeretnénk befejezni a küldetést. Már pedig szeretnénk. :) Szóval jó lenne, ha az ilyen és ehhez hasonló szövetkezeti küldetésekhez fel lehetne használni ezeket a dollárokat. 

    J.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!

    A most folyó szövetkezeti bónuszküldetések kapcsán merült fel bennem, hogy miért nem lehet ezekhez a szövetkezeti tagok által beadott, összegyűjtött dollárokból hozzájárulni? Elég magas darabszámokat kér a rendszer, ha kevés idő van rá, lehetetlenség megtermelni, így kénytelenek vagyunk vásárolni és úgy beadni a kért dolgot, ha szeretnénk befejezni a küldetést. Már pedig szeretnénk. :) Szóval jó lenne, ha az ilyen és ehhez hasonló szövetkezeti küldetésekhez fel lehetne használni ezeket a dollárokat. 

    J.
    szia
    nem tudom mit változtatna a helyzeten, hisz azt a dollárt is ti adjátok be egyenként
    tehát a terményt így is úgy is a tagoktól származó dolcsiból kellene megvenni. ha kifogyna a kassza, akkor megint csak ti töltenétek fel, h használhassátok az ott lévő pénzt
    szrtm u. ott vagytok
  • jogobella (HU1)jogobella (HU1) Bejegyzések: 5
    Mi hetente fizetünk be és elég nagy összeg van már a számlán, így abból bőven tudnánk erre fordítani. 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Mi hetente fizetünk be és elég nagy összeg van már a számlán, így abból bőven tudnánk erre fordítani. 
    mi is hetente fizetünk be, de a kutatások egyre többe kerülnek és persze a szövibajnokságon a serkentők se ingyen vannak :) szóval azért van hova tenni
    de persze attól még lehetséges javasolni
    ha sokan támogatják, talán lesz belőle valami
    de 1xűen is megoldhatjátok, amíg a Miki tart, ne fizessetek be adót
    ez is egy megoldás :)
  • jogobella (HU1)jogobella (HU1) Bejegyzések: 5
    Liz65 (HU1) mondta:
    Mi hetente fizetünk be és elég nagy összeg van már a számlán, így abból bőven tudnánk erre fordítani. 
    mi is hetente fizetünk be, de a kutatások egyre többe kerülnek és persze a szövibajnokságon a serkentők se ingyen vannak :) szóval azért van hova tenni
    de persze attól még lehetséges javasolni
    ha sokan támogatják, talán lesz belőle valami
    de 1xűen is megoldhatjátok, amíg a Miki tart, ne fizessetek be adót
    ez is egy megoldás :)
    Csak nincs egálban, amit hetente befizetek illetve, amennyit most betoltam, hogy befejezzük a küldetést.
  • kittuci97 (HU1)kittuci97 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 06.01.2017
    Sziasztok! nekem olyan ötletem támadt most, hogy a virág farmnál a virágboltba is lehet ne olyan mint a pékségnél, hogy rakosgatunk be dolgokat. Mert így elég **** hogy mindig nézni kell hogy milyen cuccok kellenek egy adott termékhez! :smiley:
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 06.01.2017
    Sziasztok! nekem olyan ötletem támadt most, hogy a virág farmnál a virágboltba is lehet ne olyan mint a pékségnél, hogy rakosgatunk be dolgokat. Mert így elég **** hogy mindig nézni kell hogy milyen cuccok kellenek egy adott termékhez! :smiley:
    Szia!
    Az ötleted nem rossz, de valami nekem nem világos abban amit írsz.
    Lehet, csak én nem értem, de ha a sima raktáradban nincs elég 'cucc" összegyüjtve egy adott termékhez, akkor hogyan rakosgatnál be dolgokat az 'olyanba mint a pékségnél'?
    Ha nézni kell hogy milyen cuccok kellenek egy adott termékhez, akkor a síma raktárad kapacitásán felül nem gyűlik terméked, így nem is tudom érteni, honnan jött az ötleted.
    Ha a szintednek megfelelően fejlett a virágfarmod, akkor ilyen problémád nem lehetne, kivéve, ha nem lennél elég aktív a farmodon.

    Ezt ne kioktatásnak vedd, csak a meglátásom írtam le.
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 06.01.2017
    Sziasztok! nekem olyan ötletem támadt most, hogy a virág farmnál a virágboltba is lehet ne olyan mint a pékségnél, hogy rakosgatunk be dolgokat. Mert így elég **** hogy mindig b>nézni kell hogy milyen cuccok kellenek egy adott termékhez! :smiley:
    Szia!
    Az ötleted nem rossz, de valami nekem nem világos abban amit írsz.
    Lehet, csak én nem értem, de ha a sima raktáradban nincs elég 'cucc" összegyüjtve egy adott termékhez, akkor hogyan rakosgatnál be dolgokat az 'olyanba mint a pékségnél'?
    Ha nézni kell hogy milyen cuccok kellenek egy adott termékhez, akkor a síma raktárad kapacitásán felül nem gyűlik terméked, így nem is tudom érteni, honnan jött az ötleted.
    Ha a szintednek megfelelően fejlett a virágfarmod, akkor ilyen problémád nem lehetne, kivéve, ha nem lennél elég aktív a farmodon.

    Ezt ne kioktatásnak vedd, csak a meglátásom írtam le.

    Szia Kati! :)

    Én értem, mit mond, mert időnként én is így szoktam járni. :smiley:
    A virágboltomban már mindent gyárthatok, viszont időnként előfordul, hogy egy event vagy egy szerződés miatt példuál a tej kevesebb, mint ami a mézkrémhez kellene. De ezt csak akkor veszem már észre, mikor belépek a Boltba és végig lapozom, mert mézkrémet indítanék. Viszont ott látom csak, hogy hiába lapozgattam, kevesebb a tej. Ekkor mehetek a farmkezelőbe venni vagy a kecskéket/bocikat fejni először a kellő mennyiségű tejért, majd ismét vissza a boltba és végig lapozni az egészet. :smiley:
    Azonban ha úgy lenne, mint a Pékségnél, akkor annak volna egy külön raktárkészlete, amit folyamatosan feltölthetnénk és így mindig rendelkezésre állna annyi alapanyag, ami a termékek gyártásához kell. :)

    Zsu
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 06.01.2017
    Szia Zsú!

    Nekem a hiánya azért nem okoz gondot, mert soha nem nullázom le a raktárkészletet, csak abban az esetben, amikor pl. a következő gyártás, hajó érkezése stb. előtt még van egy beszedés a különböző termékekből, terményekből. A hátrányom annyi, hogy pl. az event nem 1,5 nap alatt van kész, hanem néhány órával később, de ugyanígy vagyok a piacnál is. Itt sincs jelentősége, hogy néhány órával később teljesítek egy-egy szerződést.
    Régebben én is beleestem abba a hibába, hogy kiürítettem a raktárat nem figyelve a közben adódó szükségletre. Mára már türelmesebb vagyok, nem akarok mindent azonnal megcsinálni, a farmok is hoznak bőven pénzt, így néhány óra nem számít.
  • kittuci97 (HU1)kittuci97 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 07.01.2017
    Sziasztok! nekem olyan ötletem támadt most, hogy a virág farmnál a virágboltba is lehet ne olyan mint a pékségnél, hogy rakosgatunk be dolgokat. Mert így elég **** hogy mindig b>nézni kell hogy milyen cuccok kellenek egy adott termékhez! :smiley:
    Szia!
    Az ötleted nem rossz, de valami nekem nem világos abban amit írsz.
    Lehet, csak én nem értem, de ha a sima raktáradban nincs elég 'cucc" összegyüjtve egy adott termékhez, akkor hogyan rakosgatnál be dolgokat az 'olyanba mint a pékségnél'?
    Ha nézni kell hogy milyen cuccok kellenek egy adott termékhez, akkor a síma raktárad kapacitásán felül nem gyűlik terméked, így nem is tudom érteni, honnan jött az ötleted.
    Ha a szintednek megfelelően fejlett a virágfarmod, akkor ilyen problémád nem lehetne, kivéve, ha nem lennél elég aktív a farmodon.

    Ezt ne kioktatásnak vedd, csak a meglátásom írtam le.

    Szia Kati! :)

    Én értem, mit mond, mert időnként én is így szoktam járni. :smiley:
    A virágboltomban már mindent gyárthatok, viszont időnként előfordul, hogy egy event vagy egy szerződés miatt példuál a tej kevesebb, mint ami a mézkrémhez kellene. De ezt csak akkor veszem már észre, mikor belépek a Boltba és végig lapozom, mert mézkrémet indítanék. Viszont ott látom csak, hogy hiába lapozgattam, kevesebb a tej. Ekkor mehetek a farmkezelőbe venni vagy a kecskéket/bocikat fejni először a kellő mennyiségű tejért, majd ismét vissza a boltba és végig lapozni az egészet. :smiley:
    Azonban ha úgy lenne, mint a Pékségnél, akkor annak volna egy külön raktárkészlete, amit folyamatosan feltölthetnénk és így mindig rendelkezésre állna annyi alapanyag, ami a termékek gyártásához kell. :)

    Zsu


    Igen igen erre gondoltam amit Zsu írt!! :)
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • lúvár51 (HU1)lúvár51 (HU1) Bejegyzések: 15
    Sziasztok! nekem olyan ötletem támadt most, hogy a virág farmnál a virágboltba is lehet ne olyan mint a pékségnél, hogy rakosgatunk be dolgokat. Mert így elég **** hogy mindig b>nézni kell hogy milyen cuccok kellenek egy adott termékhez! :smiley:
    Szia!
    Az ötleted nem rossz, de valami nekem nem világos abban amit írsz.
    Lehet, csak én nem értem, de ha a sima raktáradban nincs elég 'cucc" összegyüjtve egy adott termékhez, akkor hogyan rakosgatnál be dolgokat az 'olyanba mint a pékségnél'?
    Ha nézni kell hogy milyen cuccok kellenek egy adott termékhez, akkor a síma raktárad kapacitásán felül nem gyűlik terméked, így nem is tudom érteni, honnan jött az ötleted.
    Ha a szintednek megfelelően fejlett a virágfarmod, akkor ilyen problémád nem lehetne, kivéve, ha nem lennél elég aktív a farmodon.

    Ezt ne kioktatásnak vedd, csak a meglátásom írtam le.

    Szia Kati! :)

    Én értem, mit mond, mert időnként én is így szoktam járni. :smiley:
    A virágboltomban már mindent gyárthatok, viszont időnként előfordul, hogy egy event vagy egy szerződés miatt példuál a tej kevesebb, mint ami a mézkrémhez kellene. De ezt csak akkor veszem már észre, mikor belépek a Boltba és végig lapozom, mert mézkrémet indítanék. Viszont ott látom csak, hogy hiába lapozgattam, kevesebb a tej. Ekkor mehetek a farmkezelőbe venni vagy a kecskéket/bocikat fejni először a kellő mennyiségű tejért, majd ismét vissza a boltba és végig lapozni az egészet. :smiley:
    Azonban ha úgy lenne, mint a Pékségnél, akkor annak volna egy külön raktárkészlete, amit folyamatosan feltölthetnénk és így mindig rendelkezésre állna annyi alapanyag, ami a termékek gyártásához kell. :)

    Zsu
    Igen igen erre gondoltam amit Zsu írt!! :)
     
    Sziasztok. 
    Én is jártam így mikor a virágdával a mézkrémhez és szappancsomaghoz értem de meg kellett oldanom mert dühítő volt, hogy nem tudom indítani mondjuk ahogy itt is leírtátok a tej (stb) hiánya miatt. Most már nagyon egyszerű a képlet: minden egyes cuccot úgy aratok, pl legyen megint a tej, hogy a 10 istállómból az utolsó hármat nem adom el sose ezzel 2000 körüli tej van állandóan a csűrben. Az elég egész napra. A többi cuccot pl citrusféléket stb, mind megtermeltem úgy, hogy tele van a raktár. Így semmiből sem lehet hiány, a raktár tele, amit utána aratok eladom ésígytovább ésígytovább.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szia Lúvár
    hát én is pont azt csinálom, a raktáramat soha nem ürítem ki, amit pluszba termelek azt eladom, így nincs gond :) max a szövibajnokság idején ürítem a tojit, kukit, lucit stb, amit hamar visszatudok termelni. de hosszú érésűeket soha nem adom el, csak ami a raktáram kapacitásán felül van :)
    de mindenesetre nem lenne rossz, ha u. úgy lehetne szállítani a virágra is, mint a pékségbe
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    Nekem azzal van egy kis problémám, hogy Oleget nem lehet látni oldalt, mikor végez. Arra is jó lenne valami megoldás. Beleépíteni a virágfarmosba. Ha érthető, amit írok.


    köszönöm
    bkatica
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!

    Nekem azzal van egy kis problémám, hogy Oleget nem lehet látni oldalt, mikor végez. Arra is jó lenne valami megoldás. Beleépíteni a virágfarmosba. Ha érthető, amit írok.


    köszönöm
    bkatica
    szia Katica
    sajnos a jobb oldali kijelzőn több mindent nem lehet látni, mikor elkészül
    én ha bányászok, akkor is paci van kint, azt látom
    úgy látszik ennyi a kapacitás :)
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szia Bea
    ha jól emléxem volt már hasonló kezdeményezés ez ügyben és valóban nagyon jó lenne. de mivel ez egy nagyon klassz és biztos aranybevétel a GGS-nek, nem hiszem, h változtatnának rajta :(
    nem véletlen, h kevés készletelem repdes fel és hogy a legtöbb projekthez u. az elemek kellenek
    de én támogatom, szuper lenne
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Sziasztok
    Az én javaslatom az lenne,ha már ilyen sűrűn lesz bajnokság,akkor lehetne több kategória is.Elég uncsi úgy játszani,hogy megvan a legmagasabb ponthatár és dupla annyit kell gyűjteni,hogy épp bent maradjunk a ligában...ahhoz kevés,hogy előrelépj,de ahová tartozol oda mérhetetlenül sok,Több liga több első hely,így több költekezés,tehát a gg nek is megérné...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok
    Az én javaslatom az lenne,ha már ilyen sűrűn lesz bajnokság,akkor lehetne több kategória is.Elég uncsi úgy játszani,hogy megvan a legmagasabb ponthatár és dupla annyit kell gyűjteni,hogy épp bent maradjunk a ligában...ahhoz kevés,hogy előrelépj,de ahová tartozol oda mérhetetlenül sok,Több liga több első hely,így több költekezés,tehát a gg nek is megérné...
    szia Barátosném
    egyetértek veled, lehetne u. úgy mint a lovinál platina, esetleg még gyémánt liga is
    támogatom az ötletet

    és ez mellett javasolnám, h a biziket lehessen esetleg készletelemekre beváltani vagy valamit találjanak ki nekik, mert legtöbbünknek már régen kész van minden gépünk a garázsban és a bizik csak gyűlnek. a szigetre jutáshoz, meg esetleg erőgép indításhoz elenyésző mennyiség kell
    szal........ valamire kellene használni, mert így rohadtul felesleges
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szeva barátosném..
    Én is támogatom a Te ötleted,mert nálam is élére van állítva a sok bizi,pedig 20% on váltogatok 3 trakit,a szigeteshumit meg 50% on és nem játszom már csak bajnokságon,de így is több gyűlik,mint ami fogy.Pedig trakiból is lehetne gyümitermés növelő,meg tápnövelő,meg növénynövelő,sőt lehetne halnövelő traki is.Szóval lenne ötlet és kereslet is rá szerintem,csak kicsit meg kéne emelni a hátsót.Mert február van és még se falu,se semmi olyan,amit még eddig nem láttunk.Nah nem mintha elégedetlenkedni akarnék,csak úgy mondom :D
    Jó hétvégét mindenkinek
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szeva barátosném..
    Én is támogatom a Te ötleted,mert nálam is élére van állítva a sok bizi,pedig 20% on váltogatok 3 trakit,a szigeteshumit meg 50% on és nem játszom már csak bajnokságon,de így is több gyűlik,mint ami fogy.Pedig trakiból is lehetne gyümitermés növelő,meg tápnövelő,meg növénynövelő,sőt lehetne halnövelő traki is.Szóval lenne ötlet és kereslet is rá szerintem,csak kicsit meg kéne emelni a hátsót.Mert február van és még se falu,se semmi olyan,amit még eddig nem láttunk.Nah nem mintha elégedetlenkedni akarnék,csak úgy mondom :D
    Jó hétvégét mindenkinek
    hellóóóó
    bizony régen jártál erre
    szrtm egyenlőre a falu még nem nagyon fog jönni, mert megint átszervezések vannak a GGS-nél. és igazából nem is baj, előbb a sok más hibát kellene javítani, utána jöhet a nagy újdonság, mert a falu se lesz ám piskóta.... elég nagy frissítés lesz, és persze gondolom sok-sok hibával :)
  • zsoka60 (HU1)zsoka60 (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 08.02.2017
    Ide írhatjátok javaslataitokat.

    Tudnotok kell, hogy nincs a magyar szerverhez CM (kommunikációs menedzser), így ha úgy érzem, hogy a javaslat valóban építő jelleg, akkor azt időnként jelzem a support felé, aki továbbítja a fejlesztők felé. Ez nem azonos azzal, hogy meg is valósul, de tettünk rá kísérletet, hogy hátha...


    Én azt szeretném,hogy lehessen piactérre nekünk is kitenni árut,egymás között kereskedni.
    A második már félig meddig van .Én arra gondoltam ,hogy lehessen küldetét választani ,el utasitani például a küldetés tej,de én tudom tejem nem lesz mert most takarítottam be utasithassam el és ne inaktivnak írjon.
    Köszönöm és elnézést a helyesírásért.
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • angeló36 (HU1)angeló36 (HU1) Bejegyzések: 8
    r0b33 mondta:
    Azt szeretném javasolni , hogy legyen olyan rang is , a szövetkezetekben , hogy szövetkezeti helyettes! Nálunk például pont én vagyok az ! A barátnőm farmján (HannaKata szövetkezeti vezetőnk) és néztem a rangokat, és  minden olyan dolgot amit csinálhat a szövetkezeti vezető!Szerintem sokan szeretnék , hogy legyen ez a rang is!

    Köszönöm:ÁllatmániaTSZ szövetkezet! :)
    azt nevezik úgy, hogy KÉPVISELŐ három dolgot nem tud egy képviselő amit a szövetkezet vezetője tud:
    1. Kirúgni valakit a szövetkezetből
    2. a Szövetkezet nevét, leírását megváltoztatni
    3. előléptetni szövetkezeti vezetővé vagy képviselővé.
    Minden mást a képviselők is tudnak. Nincs semmi szükség ilyesmire.

    A szövetkezeten belüli feladatokat meg beszéljétek meg egymás közt. ;)
    én értem mire gondolsz és igen kell ilyen. a helyettes az aki mindent ugyan ugy megtehet ha a vezető nincs ott. mint egy irodában. mert ha valami történik a vezérrel akkor nincs aki átvegye a helyét. :D
  • angeló36 (HU1)angeló36 (HU1) Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 08.02.2017
    sziasztok 
    az egy nagy hülyeség hogy ha feladat akkor várjak vele 25 szintet. az viszont okés hogy x szint alatt nem lehet szövizni. pár szintet se perc alatt át lehet ugrani min 12 szintig szinte rohan igy nem hiszem h 6ossal alapit vagy belép. sokan nem szeretnek fórumozni és a játékban csak a szövibe tudnak segitséget kérni már ha valaki nem irigy. én pl eleve nem kerestem mert hason szőrű játékbol tudom h kötelező klubb az ilyen. a másik hogy mint szöviben ugy a küldetésben is nem kellene egy 30as 40es szintűt össze rakni egy pl 100 150es szintűvel. lehetetlen a verseny. az más ugy jobb h belépni kb 40es től mert akkor kb megvan a virág (nekem 42nél lett meg) és alapitani min 100 vagy felette mivel ott jóval több a tapasztalat. a szövi elvársokrol még annyit hogy iktassuk már ki ezt a többezres cucckérést mert bár dec jan feb baleste miatt 10 órákat játszottam de egy feladatba se tudnék betenni mert csak teljes mennyiséget lehet. nincs darabos beadás funkcio pedig nem egy ember játszik. ami még unfer h van aki melo mellett sokszor nem ér rá napi 1 órát se benn lenni és ugye kiteszik aki szines lesz. szűnjön már meg ez a kötelező minden nap itt lenni mert egy idő után unalmas játszani mindig ezt és ha pl egy hétre eltünök akkor ugye kitesznek. 
    u.i.: ritka h erre járok igy ha ide irtok majdnem biztos h nem látom. ugy vettem észre rob valami vezető igy neki engedélyezem az emailom megszerzését ha esetleg hosszabban fontosat akar irni.
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt