Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

Javaslatok

11012»

Hozzászólások

  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Amikor a javaslatomat beírtam ide, akkor még volt:-), ugyanis az már régen történt. Szerintem annak mindenki hasznát venne és jó ötletnek tartom.
    Azért köszönöm, hogy válaszoltatok. 
  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Figyelj azt hiszem, hogy teljesen normálisan kérdeztem kérdésem, sőt meg is köszöntem, hogy most végre kaptam választ. Viszont az engem nem érdekel, hogy te itt kivel kikkel hogyan beszélsz, mondjuk a véleményem meg van, de azt nem tűrőm, hogy cinikusan lekezelően válaszolj, mert azt hiszem nem őriztünk együtt libát.
    Én is áttudok menni nyers lekezelő stílusba,( hogy szépen fejezzem ki magam) hogy idézzelek" milyen ütemtervet szeretnél elvárni?" 
    Stílusodon csiszolhatnál, mert nagyon sokszor olvastam a játékosok által feltett kérdéseikre, véleményükre, felháborodásukra adott reakcióidat. 

    Én azt hiszem nem vállalkozásban, cégeknél...stb. vagyok regisztrálva, ahol a te kijelentésed alapján "ütemterv" lenne, hanem játékban vagyok. 
    Kizárólag csak kérdeztem, válaszodat olvastam és lezártnak tekintem!!!



  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!
    Tennék egy javaslatot, bár tudom, hogy csak nagyon kevesen olvasnak!
    Mi lenne, ha könnyítenénk a saját helyzetünkön?
    Talán nem olyan nehéz, hogy ne csak kérdezzünk, hanem a választ is olvassuk el!
    Talán nem olyan nehéz, hogy megértsük, minnél több topicot nyitunk (teljesen feleslegesen), annál nehezebben találjuk meg azt, amit keresünk! 
    Talán nem kéne megsértődni, ha valaki megemlíti, hogy létezik már olyan topic, ahol a kédéseket fel lehet tenni, ahol segítséget lehet kérni, ahol meg lehet köszönni azok munkáját, akik más országok fórumairól hoznak híreket, és tájékoztatnak minket!
    Talán, talán.....
    Kérem szépen, olyan nehéz lenne?
    Marika
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    manka (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Tennék egy javaslatot, bár tudom, hogy csak nagyon kevesen olvasnak!
    Mi lenne, ha könnyítenénk a saját helyzetünkön?
    Talán nem olyan nehéz, hogy ne csak kérdezzünk, hanem a választ is olvassuk el!
    Talán nem olyan nehéz, hogy megértsük, minnél több topicot nyitunk (teljesen feleslegesen), annál nehezebben találjuk meg azt, amit keresünk! 
    Talán nem kéne megsértődni, ha valaki megemlíti, hogy létezik már olyan topic, ahol a kédéseket fel lehet tenni, ahol segítséget lehet kérni, ahol meg lehet köszönni azok munkáját, akik más országok fórumairól hoznak híreket, és tájékoztatnak minket!
    Talán, talán.....
    Kérem szépen, olyan nehéz lenne?
    Marika
    Ez annyira jó javaslat - és meg is lehetne valósítani, mert nem az üzemeltetőn múlik, hanem csak a játékosokon -, hogy érdemes megismételni ;)!
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    szerkesztette ezt: 28.10.2017
    Kedves Porrima!
    Köszönöm, de úgy látom megint csak írnak, de nem olvasnak! Hihetetlen, hogy az iskolában nem tanulják meg a szövegértést, és mégis bizonyítványt kapnak! Most írhatnám, hogy bezzeg az én időmben, de úgyis hiába.
    Lassan ott tartok, hogy már csak azokat a hozzászólásokat olvasom, amiket Ti írtok, mert azoknak legalább van értelme és haszna! Előbb megnézem ki írta, és csak utána olvasok, mert különben dührohamot kapnék, annak meg semmi értelme.

    Most jutott eszembe, ha lenne modink, szegény mit kéne küszködjön, hogy minden fölösleges, és rossz helyre írt dolgot a helyére tegyen. Rémes.
    Marika
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Sziasztok!
    Egyetértek mankával, és nem csodálkozom Robi, hogy még az életkedvetek is elment, mire csak a felét is helyreraktátok a hibáknak. Ahogy megfigyeltem, mire valamit megcsináltatok, már ott volt az újabb és újabb fölösleges hozzászólás v topicnyitás. Most azért feltűnőbb, mert nincs aki megcsinálja. 
    maja
  • Éva.Remenyi (HU1)Éva.Remenyi (HU1) HU1 Bejegyzések: 35
    Sziasztok! Szeretném megdicsérni a BF. csapatát, mert az eltűnt macskaváram helyére igazán kedvező medálmennyiséget határozott meg az újraépített macskavárba! Nem ártott volna, ha konkrétan megmondják, hogy a minapi 95 ezer dollárt miért kaptuk, mert erre csak most jöttem rá, mikor az új várat építettem. De nagyon köszönöm a frappáns megoldást!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Akad néhány jó újítás is a sok rossz mellett: ilyen volt például a srácoknál néhány napig vásárolható Szellemes pecabot. Ha eltekintünk a szellemes jelzőtől, akkor bármikor árulhatnák; aki halászik a mélytengeren, annak nagyon jól jönne.
  • dake0317 (HU1)dake0317 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! 

    Javaslatom a következő lenne: 
    Lehetne esetleg ünnepek alkalmával bizonyos "új szigeteket" létrehozni. Pl: karácsony, húsvét, mindenszentek.
    Ez úgy nézne ki, mint a jelenlegi szigetek, csak éppen a karácsonyin mindig hó lenne, akár nyalókát vagy csokoládét lehetne ültetni, vagy díszeket. Rénszarvasokat lehetne tenyészteni, a házak és épületek díszesek lennének, kivilágítva. Lehetne karácsonyfát lerakni ezzel növelve a boldogságot, vagy akár hóangyalt. A műhelyben különféle ajándékokat lehetne készíteni, vagy süteményeket. 
    Ugyanez kivitelezhető lenne a húsvéttal is, nyulakat tenyészteni, répát és különféle zöldségeket termeszteni. Húsvéti ételeket készíteni a műhelyben, vagy akár különféle színű tojásokat. És ott állandó tavasz lehetne. 
    Vagy a mindenszentek: ott az ősz dominálna, lehetne akár mindenféle tököket termeszteni,vicces de gusztustalan termékeket előállítani, vagy akár lámpásokat (akár tökből is). Nem mondom, hogy pókot lehessen tenyészteni, de ha aranyosan meglehetne csinálni az állatot, szerintem még azzal sem lenne gond. Vagy akár szellemeket tenyészteni :D

    Remélem, nem vette senki tolakodásnak az írásom, csupán csak ötletelgetek magamban. :) 
    Én személy szerint nagyon szívesen játszanék ilyen bónuszpályákon, alkalmanként, ünnepenként. 

    További jó munkát kívánok! És köszönöm, hogy vagytok! :)
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    karácsonyi  ideiglenes farm már létezik (dec. ben tuti hogy az jön, majd meglátod )
    a jelenlegi északi fény farm klónja
  • Olibácsi (HU1)Olibácsi (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Sziasztok!
    Azt szeretném nektek mondani,hogy a jobboldali listában (Melyik farmon,mi készül el hamarabb) a horgászás sorban az lenne kiírva,hogy melyik hajó végez hamarabb.Ezzel szerintem kicsit előrébb lennénk. Köszönöm!
  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Sziasztok!
    Csatlakozom Porrima javaslatához a szellempecával kapcsolatban! Teréz feltette a következő kérdést: hogyan lehet a hajóknál a csínyeket használni. Sestri elmagyarázta, h csk a szellempecával lehetett. Én ezt nem tudtam, pedig már kaptam ilyen ajándékot. Teréz kérdése miatt legalább tudom, h mi az a szellempeca. Valóban érdemes lenne ezt bevezetni rendesen a játékban. 
    maja
  • SweetLilcsi (HU1)SweetLilcsi (HU1) Bejegyzések: 4
    Üdv!
    Amiket hiányolok a játékból:
    -játékon belüli hangerő állítási lehetőség
    -szövetkezeten belül szavazás létrehozása
    -bizonyos szint felett két párhuzamos építés indítása (mert itt már ugye 24-48 órás építések vannak, és az állandó szigetes küldik miatt képtelenség rendesen fejlődni. Tudom, tudom, vehetek aranyért ilyenkor plusz építési lehetőséget, de az irreálisan drága, főleg úgy, hogy csak egy szezonra vonatkozik.)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!
    Csatlakozom Porrima javaslatához a szellempecával kapcsolatban! Teréz feltette a következő kérdést: hogyan lehet a hajóknál a csínyeket használni. Sestri elmagyarázta, h csk a szellempecával lehetett. Én ezt nem tudtam, pedig már kaptam ilyen ajándékot. Teréz kérdése miatt legalább tudom, h mi az a szellempeca. Valóban érdemes lenne ezt bevezetni rendesen a játékban. 
    maja
    Bár minden javaslat ilyen hamar megvalósulna: pár napja lehet kapni a srácoknál pecabotot. Be is vásároltam  belőle ;)
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    24-28 óra építési idő sok. Hm! Akkor a virágoson a bolt 9-ről 10-s szintre emelése, ami 158 óra 24 perc, az mi??? Majdnem egy hét építés! AZ tényleg sok.  :'( De ha valaki nem akar gyorsan fejlődni, ne gazdagítsa a GGS tulajdonosát. Lehet arany nélkül is fejlődni. Lassabb, de olcsóbb. Kinek mi éri meg.  :)
  • manka (HU1)manka (HU1) Bejegyzések: 119
    Sziasztok!
    Azoknak, akik gyorsabban szeretnének fejlődni, van egy tippem, bár erre már sokan rájöttek, tehát biztos nem én találtam ki! A lényeg, hogy én pl kihasználtam minden tp-serkentőt, megpróbáltam megszerezni amit csak lehetett, pl a szerencsekeréken, ill ahol csak találtam. Így sokkal gyorsabban fejlődtem, mint mások, pedig nem használtam, nem vettem aranyat, csak játszottam.
    Robiékhoz képest törpe vagyok, de igazat kell neki adjak: fölösleges sietni. Türelmetlen voltam a mélytengerivel, a lovakkal, mert nem tudtam úgy haladni ahogy én gondoltam. De!! Sokat olvasom a fórumot, és én magam is rájöttem néhány dologra,amivel meggyorsíthatom a játékmenetet csak azzal, h játszom és nem idegeskedek. Mi emberek sokszor türelmetlenek vagyunk, pedig kicsi lépésekkel is elérhetünk oda, ahol a nagyok vannak!
    Bár már sokszor megtettem, de most is megköszönöm mindenkinek a tippeket és tanácsokat, amikkel minket kicsiket segítenek!
    Marika
  • haka001 (HU1)haka001 (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Szövetkezeti fa locsolása,mint ahogy többen is elmondták már elöttem,hosszadalmas,és a játék is kifagy,összeomlik,magyarán kínszenvedés az egész. Már évek óta könyörgünk hogy oldjátok ezt meg,de talán csak nem tudjátok még hogyan. Nekem van egy egyszerű ötletem,talán a kivitelezése sem okozna nagy problémát. Többjátékos funkción elérhető a szövetkezet,és annak a taglistája. Ott található minden tag,szint,tevékenység,még az is hogy online van-e. Ehhez hasonlóan elférne ott egy kis fa ikon is,amire kattintva megtörténne a fa locsolása,ha lehet locsolni zöld,ha nem akkor szürke,nem kellene más farmjára menni,és gyorsan letudnánk az egészet.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Szövetkezeti fa locsolása,mint ahogy többen is elmondták már elöttem,hosszadalmas,és a játék is kifagy,összeomlik,magyarán kínszenvedés az egész. Már évek óta könyörgünk hogy oldjátok ezt meg,de talán csak nem tudjátok még hogyan. Nekem van egy egyszerű ötletem,talán a kivitelezése sem okozna nagy problémát. Többjátékos funkción elérhető a szövetkezet,és annak a taglistája. Ott található minden tag,szint,tevékenység,még az is hogy online van-e. Ehhez hasonlóan elférne ott egy kis fa ikon is,amire kattintva megtörténne a fa locsolása,ha lehet locsolni zöld,ha nem akkor szürke,nem kellene más farmjára menni,és gyorsan letudnánk az egészet.

    Szia Haka!
    Valóban probléma a szövifák locsolása, de az is, hogy nem tudjuk a problémát megoldani, mivel itt a fórumon mi is ugyanolyan játékosok vagyunk mint te. A játék programjához nincs hozzáférésünk.
    Ötletedet megírhatod a Supportnak. Jobbat nem tudok tanácsolni.

  • haka001 (HU1)haka001 (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Szövetkezeti fa locsolása,mint ahogy többen is elmondták már elöttem,hosszadalmas,és a játék is kifagy,összeomlik,magyarán kínszenvedés az egész. Már évek óta könyörgünk hogy oldjátok ezt meg,de talán csak nem tudjátok még hogyan. Nekem van egy egyszerű ötletem,talán a kivitelezése sem okozna nagy problémát. Többjátékos funkción elérhető a szövetkezet,és annak a taglistája. Ott található minden tag,szint,tevékenység,még az is hogy online van-e. Ehhez hasonlóan elférne ott egy kis fa ikon is,amire kattintva megtörténne a fa locsolása,ha lehet locsolni zöld,ha nem akkor szürke,nem kellene más farmjára menni,és gyorsan letudnánk az egészet.

    Szia Haka!
    Valóban probléma a szövifák locsolása, de az is, hogy nem tudjuk a problémát megoldani, mivel itt a fórumon mi is ugyanolyan játékosok vagyunk mint te. A játék programjához nincs hozzáférésünk.
    Ötletedet megírhatod a Supportnak. Jobbat nem tudok tanácsolni.

    Jah,én azt hittem ide lehet írni az ötleteket.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Szövetkezeti fa locsolása,mint ahogy többen is elmondták már elöttem,hosszadalmas,és a játék is kifagy,összeomlik,magyarán kínszenvedés az egész. Már évek óta könyörgünk hogy oldjátok ezt meg,de talán csak nem tudjátok még hogyan. Nekem van egy egyszerű ötletem,talán a kivitelezése sem okozna nagy problémát. Többjátékos funkción elérhető a szövetkezet,és annak a taglistája. Ott található minden tag,szint,tevékenység,még az is hogy online van-e. Ehhez hasonlóan elférne ott egy kis fa ikon is,amire kattintva megtörténne a fa locsolása,ha lehet locsolni zöld,ha nem akkor szürke,nem kellene más farmjára menni,és gyorsan letudnánk az egészet.

    Szia Haka!
    Valóban probléma a szövifák locsolása, de az is, hogy nem tudjuk a problémát megoldani, mivel itt a fórumon mi is ugyanolyan játékosok vagyunk mint te. A játék programjához nincs hozzáférésünk.
    Ötletedet megírhatod a Supportnak. Jobbat nem tudok tanácsolni.

    Jah,én azt hittem ide lehet írni az ötleteket.
    Jól hitted: ide lehet írni, csak az a baj, hogy olyan személy nem olvassa, aki tehetne valamit az ügy érdekében, bármilyen jó is :(
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 14.12.2017
    Írhatsz ide ötletet, csak az a gond, hogy a játékfejlesztők nem járnak a fórumokra, így nem is olvassák az ideírtakat.
    Moderátorainknk már egy ideje nincsenek. Amig voltak, addig a jó ötleteket megírták a fejlesztők felé bár foganatja nem igen volt.
  • haka001 (HU1)haka001 (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Írhatsz ide ötletet, csak az a gond, hogy a játékfejlesztők nem járnak a fórumokra, így nem is olvassák az ideírtakat.
    Moderátorainknk már egy ideje nincsenek. Amig voltak, addig a jó ötleteket megírták a fejlesztők felé bár foganatja nem igen volt.
    Én meg nemtudok angolul hogy supportra írjak,mert ugye magyar support sincs már
  • csilla6771 (HU1)csilla6771 (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    Sziasztok,én csak annyit kérnék,hogy az Új évben az előző évi zászlókat a táj építésznél lebontható legyen,és más díszekbe beépíthető,mert túl sok lobogó van,amit csak 1 alkalommal használok,néhány hónapon át .PL.:szülinapi,és az alkalmi zászlókra gondolok.Nem tudom,hogy javasolta-e már valaki,ha nem,remélem támogat benne valaki más is.
    Kívánok Kellemes Karácsonyi Ünnepeket, Sok vidám Pillanatot,és Sikereket a BF játékosainak, azoknak aki lehetővé teszik a játék használatát,és nem utolsó sorban a közvetítőinknek.
  • csilla6771 (HU1)csilla6771 (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    Kedves Haka,azért köszönöm,hogy elolvastad,reménykedni+csak kell,hogy valaki idetéved,és,, csodára ,,is képes....

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt