Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

Ismerős????

Sziasztok :) meg tudja mondani valaki, hogyha meghívtam valakit a játékba és játszik is de nekem 0 ismerősöm van, és a feladat is megmaradt, hogy van ez?? Köszönöm ha segít valaki

Legjobb válasz

Válaszok

• bourges (HU1)bourges (HU1) Bejegyzések: 2,214HU1
    Szia Lívia
    Az lehet a baj,hogy nem úgy sikerült a barimeghívás,ahogy azt a feladat kéri.
    Szóval lehet hogy játszik a meghívott fél,de nem a te meghívásod útján regizett a játékba..Mást nem tudok elképzelni.De ha leírod bővebben,hogy melyik formában hívtad meg az ismerősödet,akkor talán többet is tudunk segíteni,esetleg kitalálni,hogy hol lehet a hiba.

Senkinek nem akarok megfelelni,csak önmagamnak.Ha menet közben vannak,akik megszeretnek azért,aki vagyok,ők az én köreim.Aki pedig nem szeret,az kopjon le rólam és ne zavarja a köreimet.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Sziasztok :) meg tudja mondani valaki, hogyha meghívtam valakit a játékba és játszik is de nekem 0 ismerősöm van, és a feladat is megmaradt, hogy van ez?? Köszönöm ha segít valaki
    Szervusztok!

Valószínű az lehet a hiba, hogy nem veszitek ki a zöld kis pipát a bejelentkezési oldalon!
    anno, nagyon sok meghívást buktunk így el!

zsuzsanagyi @ (HU1)
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) Bejegyzések: 345HU1
    Szia Lívia
    Az lehet a baj,hogy nem úgy sikerült a barimeghívás,ahogy azt a feladat kéri.
    Szóval lehet hogy játszik a meghívott fél,de nem a te meghívásod útján regizett a játékba..Mást nem tudok elképzelni.De ha leírod bővebben,hogy melyik formában hívtad meg az ismerősödet,akkor talán többet is tudunk segíteni,esetleg kitalálni,hogy hol lehet a hiba.
    Szia :)
     Köszönöm, hogy válaszoltál facebook segítségével hívtam meg és tudom ,hogy a kapott linkra kattintva kezdett játszani nekem még sem jelez semmit . Köszönöm ha válaszolsz. Megpróbáltam e-mail segítségével is meghívni de úgy meg az én farmomat tölti be. Előre is köszönöm a választ szép estét :smile: 

• Titacica (HU1)Titacica (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Hasonló a gondom a meghívással. Kivettük a pipákat és nem történt semmi. Az emailról beléptet a farmomra. Akkor úszott a meghívóm ajándéka? Hogy tudok vele a játékban is kapcsolatot teremteni?
    Szép napot nektek
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) Bejegyzések: 345HU1
    Sziasztok!
    Hasonló a gondom a meghívással. Kivettük a pipákat és nem történt semmi. Az emailról beléptet a farmomra. Akkor úszott a meghívóm ajándéka? Hogy tudok vele a játékban is kapcsolatot teremteni?
    Szép nap
    Szia :) Ha már játszik akkor levelet tudsz neki küldeni, ehhez csak a játékosneve kell, és már tudtok is beszélni. Szép Napot !

• Menyus113 (HU1)Menyus113 (HU1) Bejegyzések: 1HU1
    Sziasztok!
    Próbálkozom én is. Titacicát hívtam meg. Pipák kivéve. Próba más géppel történő bejelentkezéssel. Ez mind eredménytelen. Nincs nagy gond, mert már csináltunk egy szövit ketten, csak egy kicsit bosszantó a dolog. Ha van esetleg más javaslatotok a probléma megoldására, azaz, hogy a feladat eltűnjön a teljesítendők közül, azt köszönettel vesszük.
    Mindenkinek kellemes vasárnapot.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) Bejegyzések: 819HU1
    Sziasztok!
    Próbálkozom én is. Titacicát hívtam meg. Pipák kivéve. Próba más géppel történő bejelentkezéssel. Ez mind eredménytelen. Nincs nagy gond, mert már csináltunk egy szövit ketten, csak egy kicsit bosszantó a dolog. Ha van esetleg más javaslatotok a probléma megoldására, azaz, hogy a feladat eltűnjön a teljesítendők közül, azt köszönettel vesszük.
    Mindenkinek kellemes vasárnapot.
    Szia!

Nekem ez most úgy jön le hogy egy már regizett játékost hívtál meg,csak olyan lehet a barátod aki még nem játszik,a GGS számára teljesen ismeretlen névvel és e-mail címmel.

• SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) Bejegyzések: 992HU1
    Szia!

Nekem ez most úgy jön le hogy egy már regizett játékost hívtál meg,csak olyan lehet a barátod aki még nem játszik,a GGS számára teljesen ismeretlen névvel és e-mail címmel.
    ilyet is lehet, de akkkor a  már regisztrált játékos egy teljesen új farmot kell csináljon
    SestriPlayer @ hu 1

Sign In to comment.