Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Irány a természet!

Sziasztok!
Nálatok is 2 napot jelez a teljesítési idő?
Vajon miért is? :(
«1

Hozzászólások

  • BorzOlga (HU1)BorzOlga (HU1) Bejegyzések: 14
    :) Igen! Részeg ez a nyuszi?
  • Ittvoltam (HU1)Ittvoltam (HU1) Bejegyzések: 1
    Annyi idő pedig kevés rá sajnos
  • csibepatak (HU1)csibepatak (HU1) Bejegyzések: 129
    Igen kevesebb mint 3 nap. Nagyon megnehezítették.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! Ahogy a sziget is hamarosan véget ér egy nagy esemény miatt,  Gondolom emiatt van csak rövid event, vagy lehet csak eltévelyedtek....
  • Boszika62 (HU1)Boszika62 (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok!
    Tényleg komolyan gondoljátok, h a ma induló "Irány a természet" eventre csak 2 napot adtok?
    Remélem, javítjátok a teljesítésre adott időt a szokásos 6 napra!!!
    Üdv.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok!
    Tényleg komolyan gondoljátok, h a ma induló "Irány a természet" eventre csak 2 napot adtok?
    Remélem, javítjátok a teljesítésre adott időt a szokásos 6 napra!!!
    Üdv.

    Kinek címezted??Mi is csak olyan játékosok vagyunk mint Te ezért aztán nem tudjuk javítani.A support tud segíteni de most ők is nyulaznak,addig próbálj frissíteni,törölni vagy másik böngészővel belépni.
  • Ifj Vid (HU1)Ifj Vid (HU1) Bejegyzések: 19
    Jó vicc ez a 2 nap.
    Nekem csak a tüzifa gyüjtése 1 napba telik. Aztán még hol a többi 5 pont?

    Még nincs április elseje, hogy viccesek legyenek :-)))
  • llaaccii (HU1)llaaccii (HU1) HU1 Bejegyzések: 85

    2. feladat
    Tedd elérhetővé a következőt: Alma

    Jó volna tudni, hogy ez komoly vagy vicc.

    Ha komoly nem kezdem hozzáadni az almát!

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825

    2. feladat
    Tedd elérhetővé a következőt: Alma

    Jó volna tudni, hogy ez komoly vagy vicc.

    Ha komoly nem kezdem hozzáadni az almát!


    Én komolyan veszem úgyhogy abba is hagytam.
  • monika6917 (HU1)monika6917 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok nem kaptam tojásokat!!!!!!
  • llaaccii (HU1)llaaccii (HU1) HU1 Bejegyzések: 85
    Sziasztok nem kaptam tojásokat!!!!!!
    GGS logika: Húsvétkor csak a fiúk kapnak tojást!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969

    2. feladat
    Tedd elérhetővé a következőt: Alma

    Jó volna tudni, hogy ez komoly vagy vicc.

    Ha komoly nem kezdem hozzáadni az almát!


    Szia!

    Ahogy Kriszti írja, újabb nagy "valami" jön...így sajnos inkább komolynak, mint viccnek tűnik ez a rövidített tematikus event.
    (Bár nem tudjuk, mi az a nagy "valami"....csak tippelhetünk. :smiley:  Viszont korábban simán elindították a tematikus eventet a szövibajnokságok alatt is. :smiley: )

    Zsu
  • monika6917 (HU1)monika6917 (HU1) Bejegyzések: 2
    a játékba még nem tudom összeszedni a tojásokat
  • Kis Lászlóné (HU1)Kis Lászlóné (HU1) HU1 Bejegyzések: 12

    A természet event 2 nap?!?!? Ez valami tévedés lehet!! :D Két nap alatt az első két feladatrész nem lesz meg!!

    Az utóbbi időben sokat csalódtam a játékkal kapcsolatban, lehet, hogy "Itt kéne abbahagyni..." :)

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 28.03.2016

    A természet event 2 nap?!?!? Ez valami tévedés lehet!! :D Két nap alatt az első két feladatrész nem lesz meg!!

    Az utóbbi időben sokat csalódtam a játékkal kapcsolatban, lehet, hogy "Itt kéne abbahagyni..." :)

    szia
    szrtm valami tévedés/hiba van szokás szrtn :)
    valszeg holnap ezt javítják

    most olvastam az angolon is kivannak akadva a rövid idő miatt, tehát nem csak nálunk van. mivel CM nincs ott se ma, így csak találgatnak, h mi lehet a baj
  • Tigriscica (HU1)Tigriscica (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok ! A heti event 6 napról 2 -ét napra változott ? vagy csak elírási hiba! Javítsátok ki kérlek ! Köszöntem ! :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok ! A heti event 6 napról 2 -ét napra változott ? vagy csak elírási hiba! Javítsátok ki kérlek ! Köszöntem ! :)
    szia
    hát mi sajnos nem tudjuk kijavítani, mivel u. olyan játékosok vagyunk mint te :)
    majd holnap kiderül, h marad-e így vagy esetleg hiba és javítják
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Most olvasom a francián, hogy ez a mostani 3 nap nem hiba, hanem egyfajta teszt, ami nem jelenti azt, hogy később is 3 napos lesz az event. Most több hónapon át tesztelnek, ami nem jeleti azt, hogy ez lesz a norma, vagy hogy nem fog bekövetkezni újra.
    Sajnos több infót nem találtam ezidáig.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szia Maci
    én most olvastam az angolon, h a mennyiségek kevesebbek és a megnyerhető dísz is kisebb BP-t ad. nem tom, h igaz-e, mert én nem csinálom az eventet, de esetleg igaz lehet, ha valaki megnézné........
    amúgy meg ha ez mégsem igaz, akkor nagyon durva még csak tesztnek is. hogyan gondolják, h több mint fele időre lecsökkentik? már megint gold-ra megy a játék? ebben az esetben már nem tok én se mit mondani, minthogy pofátlanság.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia Liz!
    Én az 1-eset csináltam és nekem pont annyi volt, mint ami a leírásban van...én nem vettem észre csökkenést.
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
     Sajna a kért mennyiségek nem változtak. Én a 4 választottam és a kért nyomok 340. az event leírásban is annyi szerepel. Tehát megint vegyünk aranyat ha szeretnénk befejezni.:(Nem értem mire jó ez?Elvenni a játékosok kedvét? Csoda ,hogy egyre többen befejezik a farmozást?Mondhatni farmfüggő voltam ,vagyok.
     De már nálam is kezd kimenni a biztosíték!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 29.03.2016
    hát az angolon is csak egy játékos írta, de mondjuk a szövitársaim, akik csinálják, ők se említették, h kevesebb lenne. így viszont ez már megint egy hatalmas rossz pont lesz a GGS-nek, ha ezt tervezik a jövőben. nem sokan fogják csinálni, max az 1-2-es nehézségi szintet. 3 nap alatt képtelenség szrtm arany nélkül a magasabb nehézségi szintet megcsinálni

    végre megérkezett Latten, ő is azt írja ez egy teszt, nem lesz állandó. Latten se tudott a dologról, így nemtudta jelezni a játékosoknak
    Post edited by Liz65 (HU1) on
  • Summer (HU1)Summer (HU1) Bejegyzések: 102
    Liz65 (HU1) mondta:
    végre megérkezett Latten, ő is azt írja ez egy teszt, nem lesz állandó. Latten se tudott a dologról, így nemtudta jelezni a játékosoknak
    Én is azt mondanám, hogy ez egy teszt, annyi balf...kodás után amit elkövetnek. Tudtommal tesztelni nem éles környezetben szoktak, főleg nem ilyen módon. Vicckategória :)
  • Gigike06 (HU1)Gigike06 (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    Igazából mit tesztelnek?  Hányan lépnek ki a szöviből? játékból?
    Az elmúlt 2 hónapban 6 ember hagyta abba a játékot tőlünk, mert úgy gondolták, hogy nem tudják olyan szinten játszani mint eddig.
    Új szövi tag meg nincs, így a szövetkezet is nemsokára szétesik.
    Jó lenne ha kijavítanák az időt. Máskor is volt már több feladat egyszerre és mindenki eldönti majd mit és mennyit csinál.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A német, angol és francia oldalakon olvasgatva azt láttam, hogy valami megoldást fognak javasolni a közeljövőben arra nézve, hogy amikor választasz szintet, tudd az esemény időtartamát is, hogy az alapján választhassunk.
  • Árva Lujza (HU1)Árva Lujza (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok
    Félkomása belevágtam az eventbe:még kávét sem ittam:( késön kapcsoltam hogy csak 2 napos:( 3 sátrast vállaltam: lesz ami lesz alapon:utsó feladatnál tartok:)
    a pipi táp már kész:)
    úgy gondolom meg lesz:)
    de nagyon nem szeretném ha ebből rendszer lenne:((
    nem lehet itt az ember éjjel-nappal
  • robikatona2 (HU1)robikatona2 (HU1) Bejegyzések: 10
    Aki tud választani nehézségi szintet, az választhat gyengét. Én az 1 sátrasat választottam, és az 5-dik feladatnál járok(62-68-as farmokkal) Az lenne jó ha mindenki választhatna, nem csak azok akik már egyszer megcsinálták
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Summer (HU1) mondta:
    Én is azt mondanám, hogy ez egy teszt, annyi balf...kodás után amit elkövetnek. Tudtommal tesztelni nem éles környezetben szoktak, főleg nem ilyen módon. Vicckategória :)

    Oh, dehogynem. :smiley: Itt a tesztelés így működik....  Csak most minden szerver együtt szív ezek szerint, nem úgy, mint mikor a 3 pici szervertől megvonták a vásárlási gombot, ha még emlékeztek rá ;)
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Igazából mit tesztelnek?  Hányan lépnek ki a szöviből? játékból?
    Az elmúlt 2 hónapban 6 ember hagyta abba a játékot tőlünk, mert úgy gondolták, hogy nem tudják olyan szinten játszani mint eddig.
    Új szövi tag meg nincs, így a szövetkezet is nemsokára szétesik.
    Jó lenne ha kijavítanák az időt. Máskor is volt már több feladat egyszerre és mindenki eldönti majd mit és mennyit csinál.
    Szia 
    Sajna az én szövim is hasonlokkal küzd. RÉgi tagok megvannak,de már ott tatok én sem csinálom at eventeket csak játszom ez most elvette a kedvem.Az arany vásárlására vezetik a játékot ami nagy hiba....
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Summer (HU1) mondta:
    Én is azt mondanám, hogy ez egy teszt, annyi balf...kodás után amit elkövetnek. Tudtommal tesztelni nem éles környezetben szoktak, főleg nem ilyen módon. Vicckategória :)

    Oh, dehogynem. :smiley: Itt a tesztelés így működik....  Csak most minden szerver együtt szív ezek szerint, nem úgy, mint mikor a 3 pici szervertől megvonták a vásárlási gombot, ha még emlékeztek rá ;)
    Szervusztok!

    Eddig nem szóltam hozzá ehhez a dologhoz, mert utolsó percig azt hittem, hogy az eventnél az idő csak elírás!
    Tesztelés, élesben??
    ami sok az SOKK!
    ez nonszensz, arannyal ha lehet!? NO NE! innentől kezdve 1 eventet se indítok el!
    a GGS meg legyen boldog ezzel a durva húzásával!
    Ja, "vicckategória"!?? csak épp nevetni nincs kedvem :s
Sign In to comment.