Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Eltűntek a magok!

Sziasztok!
Ma reggel küldetés közben feladott egy 2 az 1 áráért ajánlatot a játék. Onnantól leszedni a lucernát csak akkor tudtam, ha kiléptem, beléptem. De minden akadozik a főfarmon. És vetni meg nem tudok. "Nothing here" felirat fogad, ha egyáltalán belép a mezőre. Még sima kukoricát se ad.
Cookiekat töröltem, előzményeket, beállításokat töröltem, másik böngészőt töröltem. Még 40 perc van ebből a kib.szott ajánlatból, de mi van, ha eltűnik és akkor sem javul?
Más tapasztalt ilyet?

Hozzászólások

  • Eowyn12 (HU1)Eowyn12 (HU1) HU1 Bejegyzések: 168
    Na lett egy hiba benne és nem engedi javítani, na szóval másik böngészőt is próbáltam, ott is meg van a probléma.
  • lacitanya (HU1)lacitanya (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    Ma reggel nekem is küldetés közben ki dobott a rendszer, kiléptem, beléptem. De ugyanúgy minden akadozik a főfarmon. És a vadvirágon kivül mást vetni meg nem tudok. "Nothing here" felirat fogad, ha egyáltalán belép a mezőre.
    Cookiekat töröltem, előzményeket, beállításokat töröltem, másik böngészőt töröltem. Még 40 perc van ebből a kib.szott ajánlatból, de mi van, ha eltűnik és akkor sem javul?
    Más tapasztalt ilyet?
  • annika55 (HU1)annika55 (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok nekem DETTO  problema
  • annika55 (HU1)annika55 (HU1) Bejegyzések: 3
    tud valaki valami OKOS vagy barmilyen taaccsal segiteni?
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    sziasztok
    a csapatban velem együtt sokunknak ugyanez a problémája
    Lehet várni vmiféle javitást?
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok!

    Próbáljátok a Flash sütijeit törölni.Ccleaner-t lefuttatni,gépet újraindítani.
    Ha nem oké akkor support.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 13.03.2016
    Így van, ahogy Fodorne írta. Sajnos itt mi felhasználók vagyunk, s mi nem látunk bele a logokba, így segíteni nem tudunk, csak tanácsot adni.
    Írj a supportnak, ők tudnak csak segíteni, vagy lehet más szervereken is fennáll és akkor legközelebbi munkanap javítják.
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Eowyn12 (HU1)Eowyn12 (HU1) HU1 Bejegyzések: 168
    Sziasztok, pár óra normál működés után újra a probléma. Most már biztos vagyok benne, hogy a felugró "vegyél aranyat" ajánlat a ludas. Reggel amint lejárt a 2 az 1-ért ajánlat, azonnal megszűnt a probléma. Most újra ugyanez megy, de a felugrót se tölti be.
    Kilépés, belépés nem használ, a cclean és a flash frissítés, cookie törlés sem. Mindezt reggel végigpróbáltam. Ez rendszerhiba, nem felhasználói gép probléma.
  • Eowyn12 (HU1)Eowyn12 (HU1) HU1 Bejegyzések: 168
    És meg is van, most a jázminkivonat kézikönyv volt a ludas. Letelt, kiléptem és beléptem. S láss csodát, vannak magok, vetettem is gyorsan.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    És meg is van, most a jázminkivonat kézikönyv volt a ludas. Letelt, kiléptem és beléptem. S láss csodát, vannak magok, vetettem is gyorsan.
    Ha úgy látod, hogy nálad az okoz gondot, jelezd a suportnak, hogy megnézhessék mi az oka.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!

    Nálam is megjelent ugyanez a hiba. Kizárólag a fő farmon vetéskor, ha egyáltalán felnyílik a vetés ablaka: "Nothing here!". Az ólak, gyümölcsösök, minden működik szépen.
    (Pár nappal ezelőtt újra telepített gép - win10 op. rendszer, legfrissebb flash player, shockwave, böngészők, stb.)
    Nem segített a böngésző és a flash "takarítása" sem.

    Zsu


  • lacitanya (HU1)lacitanya (HU1) Bejegyzések: 2
    Ma reggel nekem is küldetés közben ki dobott a rendszer, kiléptem, beléptem. De ugyanúgy minden akadozik a főfarmon. És a vadvirágon kivül mást vetni meg nem tudok. "Nothing here" felirat fogad, ha egyáltalán belép a mezőre.
    Cookiekat töröltem, előzményeket, beállításokat töröltem, másik böngészőt töröltem. Még 40 perc van ebből a kib.szott ajánlatból, de mi van, ha eltűnik és akkor sem javul?
    Más tapasztalt ilyet? Nem elöszök tönik el mi az oka!!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Milyen oprendszeren nem megy? A németen a WIN10-nél panaszkodnak inkább....
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Milyen oprendszeren nem megy? A németen a WIN10-nél panaszkodnak inkább....
    sajnos nem csak win10-nél tapasztalható hiba. én még mindig win7-en vagyok mozillával, normálisan müxik a játék, viszont ma megkért az egyik tagom, h vessek be nála mert nem tud a fenti hibákra hivatkozva
    hát hiába mentem be, a probléma u az volt mint nála szal... ezt nem igazán nevezném oprendszer függőnek
    persze ha win10 van és az alapban beépített edge böngészőt használják, akkor rosszabb a helyzet, mivel ott még nincs bővítmény. de már foglalkoznak a kérdéssel :smiley: 
  • Eowyn12 (HU1)Eowyn12 (HU1) HU1 Bejegyzések: 168
    Ma a gyereknél jött elő a gond, virágparfüm kézikönyvvel. Volt hiszti, ahogy kell. Fél óra még ez a sz.r kézikönyv. Valami kártevő költözhetett erre rá, vagy nem tudom, de remélem már gyomlálják.
  • llaaccii (HU1)llaaccii (HU1) HU1 Bejegyzések: 85
    "Nothing Here". Nálam is jelenkezett, előzmények törlése után OK.
Sign In to comment.