Főoldal Hungarian Archívum Javaslatok, dicséret és kritika (a)

Egy fontos javaslat

Sziasztok! Nekem az lenne a javaslatom hogy az épületeknek az eddigi max. szintjei elérhetők legyenek a tervező nélkül és persze szinthez kötve ezeket is. Ez most így ahogy jelenleg van nagyon soká tartana mire mindent max.ra tudunk fejleszteni, nekem a korábbi max szint is csak kevés épületemen van meg és szerintem ezzel sok játszótársam is így van. Kérem a supportot hogy erre találjon ki valamit... Csaba111

Hozzászólások

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! Nekem az lenne a javaslatom hogy az épületeknek az eddigi max. szintjei elérhetők legyenek a tervező nélkül és persze szinthez kötve ezeket is. Ez most így ahogy jelenleg van nagyon soká tartana mire mindent max.ra tudunk fejleszteni, nekem a korábbi max szint is csak kevés épületemen van meg és szerintem ezzel sok játszótársam is így van. Kérem a supportot hogy erre találjon ki valamit... Csaba111
    Az is megoldás lenne, (mint korábban már jeleztem), hogy a tervező jöhetne többször, akkor azért haladhatna a dolog.Sajna az utóbbi időben 34 hetente 1x jött esetleg 2x. Most a fris után volt 3x is egymás után.Ez volna a jó, csak közbe egy kis időt is hagyjon nekünk, mert ha beindítunk 1 fejlesztést az olyan sokáig tart, hogy hiába jön közbe még 2x a tervező, azt már nem tudjuk kihasználni, csak nagyon sok arannyal.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Azt gondolom, hogy most az elmúlt 1 hétben gyakori vendég volt az öreg, nem panaszkodhatunk. Igaz ma együtt kezdte a dolgát a cukorkafarmmal, és így dönteni kellett kinek mi a fontosabb, de volt, és akinek a tervező volt fontosabb, az fejleszthet vele megint.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Hát úgy látszik az "Égiek" meghallották imámat, itt van megint a tervező és most délután is jött. Valóban nem túl szerencsés a cukifarmmal együtt, de el lehet dönteni mi a cél, így én nagyon örülök neki, remélem a többiek is.Sajna az elmúlt időszakban ritkán jött így jócskán van feladata nemcsak az új fejlesztések miatt, hanem a 7. szintnél is sok az elmaradás. Köszönjük szépen, s reméljük így marad!
  • feri9998 (HU1)feri9998 (HU1) Bejegyzések: 14
    a mostani heti feladat 2 napja komoly vagy csak hiba?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    a mostani heti feladat 2 napja komoly vagy csak hiba?
    Ez sajnos komoly. :( De itt a topik, ahol erről folyik a diskurzus:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/121858/irany-a-termeszet#latest
Sign In to comment.