Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

Gondok a játékkal

Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) Bejegyzések: 1,089
szerkesztette ezt: 16.01.2016 itt: Javaslatok, dicséret és kritika (a)
A beszélgetés a következő beszélgetés bejegyzéseinek a felosztásaiból jött létre: Január 14-i frissítés megbeszélése - Új épületszintek.

• BigZozz (HU1)BigZozz (HU1) Bejegyzések: 42
    Sziasztok, nem panaszkodni jöttem és nem is ehhez a témához tartozik, de nem érdekel. Mióta itt játszom a gépem időről időre lefagy játék közben pedig rendszeresen karbantartom több keresőmotorom is van ,hiába.Hogy a moderátoroknak mekkora teljesítményű vasa lehet nem tudom meghogy mennyire értenek hozzá DE .Itt az lenne a lényeg  h fusson a játék sztem az amatőröknek is. Mondhatjátok: ingyenes játéknál nem illik nézni a körülményeket, én azt mondom a GG önmagát járatja le az amúgy tényleg jó játékával viszont hihetetlenűl pongyola műszaki háttérrel. A WG játékok pl több hazai szerverrel működnek , ritkán van frissítés miatti leállás . Eleve nincs ott ennyi új úgynevezett event ami vagy müxik vagy nem (kisérleti nyulak vagyunk mind) de a stabil háttér MŰKÖDIK. A GG Empire-ot végigjátszottam , ha lehet ilyet mondani:) kb.2 év volt, jó volt, hasonló problémákkal mint itt. Tehát amúgy jó játék lenne ez csak túlvállalják a készítők magukat rendesen ami nagy kár. A szegény moderátorok meg csak kapják a kritikát de hát úgy kell nekik , minek vállalták el??! Vannak rendesebb munkák is.....igaz nem mindegyiket lehet otthonról limonádét szürcsölgetve intézni:) Ha meg Kapának akarna valaki írni, írhat a Jóistennek is hasonló eséllyel válaszol vagy intézkedik mindkettő:) Az Empire játéknál volt ő , bár tudnám miért került ide, szerintem büntetésből mert jutalomnak nagyon gázos lenne X) Korhatáros játék ez , én pl semmilyen korosztálynak nem ajánlom, pár ezer ft-ért sokkal élvezhetőbb stratégiai játékokat lehet kapni. Ez a vélemény már kikívánkozott belőlem , végül is épp olyan bolond vagyok mint itt az összes többi :) de gondolom leírom hátha a Kapának is felolvassa valaki.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) Bejegyzések: 818HU1
    Sziasztok, nem panaszkodni jöttem és nem is ehhez a témához tartozik, de nem érdekel. Mióta itt játszom a gépem időről időre lefagy játék közben pedig rendszeresen karbantartom több keresőmotorom is van ,hiába.Hogy a moderátoroknak mekkora teljesítményű vasa lehet nem tudom meghogy mennyire értenek hozzá DE .Itt az lenne a lényeg  h fusson a játék sztem az amatőröknek is. Mondhatjátok: ingyenes játéknál nem illik nézni a körülményeket, én azt mondom a GG önmagát járatja le az amúgy tényleg jó játékával viszont hihetetlenűl pongyola műszaki háttérrel. A WG játékok pl több hazai szerverrel működnek , ritkán van frissítés miatti leállás . Eleve nincs ott ennyi új úgynevezett event ami vagy müxik vagy nem (kisérleti nyulak vagyunk mind) de a stabil háttér MŰKÖDIK. A GG Empire-ot végigjátszottam , ha lehet ilyet mondani:) kb.2 év volt, jó volt, hasonló problémákkal mint itt. Tehát amúgy jó játék lenne ez csak túlvállalják a készítők magukat rendesen ami nagy kár. A szegény moderátorok meg csak kapják a kritikát de hát úgy kell nekik , minek vállalták el??! Vannak rendesebb munkák is.....igaz nem mindegyiket lehet otthonról limonádét szürcsölgetve intézni:) Ha meg Kapának akarna valaki írni, írhat a Jóistennek is hasonló eséllyel válaszol vagy intézkedik mindkettő:) Az Empire játéknál volt ő , bár tudnám miért került ide, szerintem büntetésből mert jutalomnak nagyon gázos lenne X) Korhatáros játék ez , én pl semmilyen korosztálynak nem ajánlom, pár ezer ft-ért sokkal élvezhetőbb stratégiai játékokat lehet kapni. Ez a vélemény már kikívánkozott belőlem , végül is épp olyan bolond vagyok mint itt az összes többi :) de gondolom leírom hátha a Kapának is felolvassa valaki.

Hali!

Hát az mind szép hogy ezt ide leírtad csak azt nem tudom mit vársz Kapától?Szerinted mit tud tenni egy moderátor a játékban azon kívül hogy továbbítja a support felé a sirámainkat?
    Egyébként ha figyelsz egy kicsit láthatod hogy Kapa olvasta az irományod mert ide pakolta.Az tény hogy a GG nincs a helyzet magaslatán de erről nem a modik tehetnek!

• Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) Bejegyzések: 4,892HU1
    .............Vannak rendesebb munkák is.....igaz nem mindegyiket lehet otthonról limonádét szürcsölgetve intézni:) ...............
    hát valóban vannak rendes munkák is, bár ezt a Moderátorok társadalmi munkában végzik, a fizetségük meg max játékpénz, amiből nem igen tudnak limonádét venni, h a karosszékükben szürcsölgethessék :)

• Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) Bejegyzések: 564HU1
    szerkesztette ezt: 17.01.2016
    Fodorme, Liz! :) Ott a pont nálatok. :)
    BigZozz, igazad van, sok a baj a játékkal. De most akkor a moderátorok torkának kell esni? Ingyen raknak rendet itt és továbbítgatják a panaszainkat. A játékot nem ők programozzák, nem látnak bele, nem tudnak belenyúlni, javítani, és a hardveres háttér se rajtuk múlik. Viszont ha nem hagyjuk őket békén, majd eltűnnek, és akkor még a fórumon is kitör a káosz. Tényleg ezt akarjuk, gyerekek? Szóval talán abba kéne hagyni a modik piszkálását, mert kezd elgurulni a gyógyszerem. 
    Post edited by Brad Boy (HU1) on
  • Laci gazda4 (HU1)Laci gazda4 (HU1) Bejegyzések: 7
    Kedves hozzászólók!!

Egy életszerű példa: A gyárban sem a művezetőt keresed ha probléma van, hanem a csoportvezetőt. Ö majd továbbítja fölfelé a problémát. Tehát nem teljesen értem miért van moderátor, ha a problémámmal a supportot kell keresnem????????????
    Laci1960 @ hu 1
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) Bejegyzések: 701HU1
    Sziasztok, nem panaszkodni jöttem és nem is ehhez a témához tartozik, de nem érdekel. Mióta itt játszom a gépem időről időre lefagy játék közben pedig rendszeresen karbantartom több

Sziasztok! Végre volt pár nap nyugalom, most meg jön vki a semmiből és elkezd vagdalkozni és bántani a modikat, holott (ha olyan sok jó játékot végig csinált már tudhatná!) hogy mi a modik dolga. Szóval be kéne fejezni a SÁRDOBÁLÁST főleg ok nélkül! Ha hallgattál volna bölcsebb maradtál volna biztos ismered ezt a mondást. Egyébként lehet modinak jelentkezni ki lehet próbálni Tedd meg!!

Tica54 @ hu 1
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) Bejegyzések: 979HU1
    Sziasztok! Végre volt pár nap nyugalom, most meg jön vki a semmiből és elkezd vagdalkozni és bántani a modikat, holott (ha olyan sok jó játékot végig csinált már tudhatná!) hogy mi a modik dolga. Szóval be kéne fejezni a SÁRDOBÁLÁST főleg ok nélkül!
    szia
    szerintem ez azért van, mert sokan nem vannak tisztában azzal, h mi a modik feladata.
    SestriPlayer @ hu 1

• izgimozgi (HU1)izgimozgi (HU1) Bejegyzések: 63HU1
    itt nem az a mondanivaló, hogy bántja a modikat. íínem szidta Őket, csupán jelezte gyakran lefagy a játék, és ez így van. Remélhetőleg modi továbbítja és esetleg tesznek valamit.
    izgimozgi @ hu 1
Sign In to comment.