Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Épületekkel/Építkezéssel kapcsolatos kérdések - archívum

26

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 23.10.2014
    Fornost írta: »
    Hello Mindenki!
    Lehet, hogy már megkérdezte valaki cdsk én nem bukkantam rá, de nem lehetne az "i" fülek mellett pontosabb infókat kapni? Pl. az érdekelne, mennyi lópatkó kell az istállóhoz? Valaki elmondaná. szép, hogy leírja, de a hajót nagyon unom, mert szerintem lehetetlenül keveset ad és, amikor épp nincs sziget kagylók sincsenek. Ez alsóbb szinteken elég nehéz. Az üvegházban miért nem lehet több gyümölcsöt termelni egyszerre, ha már fejlesztve van? Az hogy mindig újra indul a sziget nulláról, az meg szerintem kiborító. 30 nap az semmi, ha csak pár órára tudsz beülni egy nap. Elfelejtik a fejlesztők, hogy suli, munka, család is van?
    Bocsi, de ez a része sztem nem oké. Az infók mindenesetre lehetnének korrektebbek.

    kedves Fornost
    senki nem tudja és most hagyjuk is ezt az istállósdit, mert nincs sehol
    és a fejlesztők elfelejtették azt is, hogy ma jött volna a lovarda....
    szal sorry
    az infók valóban lehetnének korrektebbek, mert még azt sem kötötték az orrunkra, hogy még se lesz lovarda, mivel már 14 óra rég elmúlt
  • BeaPlayer2BeaPlayer2 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 25.10.2014
    Hogy lehet patkót szerezni?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 25.10.2014
    BeaPlayer2 írta: »
    Hogy lehet patkót szerezni?

    szia
    a hajón tudsz, ha adsz árut a kapitánynak
    továbbá a szigeten kell kagylót szerezni, azért bennynél tudsz trópusi gyüm. magot venni, azt a melegházban elvetni. a trópusi gyümiket még feltudod a hajóra tenni és ezért még kapsz patkót
    ha fullon engeded utjára a hajót, akkor még plussz patkó jár érte
  • Hürrem (HU1)Hürrem (HU1) Bejegyzések: 27
    szerkesztette ezt: 01.11.2014
    Sziasztok!

    Ínyenc farmon szeretnék házat felfejleszteni. Ezt írja: Tervezőre van szükség. Gondoltam, oké, nem gond, beszerezzük azt a tervezőt. Csak hát ilyet sehol nem találok, a súgó nem tud ilyenről, a GYIK sem. Hátha olvassa valaki, aki már felfejlesztett 5-ösre házat az Ínyencen. :)

    Előre is köszi a választ.
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 01.11.2014
    Hürrem2 írta: »
    Sziasztok!

    Ínyenc farmon szeretnék házat felfejleszteni. Ezt írja: Tervezőre van szükség. Gondoltam, oké, nem gond, beszerezzük azt a tervezőt. Csak hát ilyet sehol nem találok, a súgó nem tud ilyenről, a GYIK sem. Hátha olvassa valaki, aki már felfejlesztett 5-ösre házat az Ínyencen. :)

    Előre is köszi a választ.

    A tervező ritkán jön.A farmod feletti részen látod majd,szép piros autóval érkezik és drágán dolgozik.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 01.11.2014
    Hürrem2 írta: »
    Sziasztok!

    Ínyenc farmon szeretnék házat felfejleszteni. Ezt írja: Tervezőre van szükség. Gondoltam, oké, nem gond, beszerezzük azt a tervezőt. Csak hát ilyet sehol nem találok, a súgó nem tud ilyenről, a GYIK sem. Hátha olvassa valaki, aki már felfejlesztett 5-ösre házat az Ínyencen. :)

    Előre is köszi a választ.

    A tervező sajnos elég ritkán jár, havonta egyszer, akkor kell elcsípni, mert egy napnál tovább nem marad, és akkor megint várni kell sokat. Lassan jönni kell neki. (Hasonló, mint a kereskedő, azt hiszem piros kocsija van.)
  • Hürrem (HU1)Hürrem (HU1) Bejegyzések: 27
    szerkesztette ezt: 01.11.2014
    Köszönöm a válaszokat!
  • barcsikbarcsik Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 12.11.2014
    Sziasztok!
    A tervezőnél láttam a Trópusi tehénistálló fejlesztését. A kérdésem az lenne, hogy hol lehet ilyen istállót vásárolni? Van már valakinek?? Írjon már véleményt róla. Előre is köszönöm a választ.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 12.11.2014
    barcsik írta: »
    Sziasztok!
    A tervezőnél láttam a Trópusi tehénistálló fejlesztését. A kérdésem az lenne, hogy hol lehet ilyen istállót vásárolni? Van már valakinek?? Írjon már véleményt róla. Előre is köszönöm a választ.

    Ha összegyűjtesz 90.000.000 kagylót a sziget event alatt, kapsz egy olyan istállót ajándékba. Ilyen nagyvonalú ez a játék :)
  • barcsikbarcsik Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 12.11.2014
    Köszönöm a választ. Nekem úgy tűnik sosem lesz ilyen istállóm.:(:(:(
  • eperszem (HU1)eperszem (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 19.11.2014
    Sziasztok!
    A főfarmon fejlesztettem egyszerű házat (tervezővel) 5. szintre és nem adott munkásokat.
    Segítsetek, előre is köszönöm.
  • Snoopy1993 (HU1)Snoopy1993 (HU1) HU1 Bejegyzések: 115
    szerkesztette ezt: 19.11.2014
    eperszem írta: »
    Sziasztok!
    A főfarmon fejlesztettem egyszerű házat (tervezővel) 5. szintre és nem adott munkásokat.
    Segítsetek, előre is köszönöm.
    Szia!
    Próbálj frissíteni, cc cleaner használni, újraindítani a gépet, a böngészőt stb. Ha ezzel sem sikerül, akkor írj a supportnak, mert csak ők tudnak akkor segíteni. :D
  • valcsika1952 (HU1)valcsika1952 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 30.11.2014
    Sziasztok ! Nekem az lenne a kérdésem , hogy a főfarmon miért nem lehet több épületet építeni mikor jó lenne ha lehetne többet . ( SILÓ ) Nekem nagy szükségem lenne rá.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 30.11.2014
    Sziasztok ! Nekem az lenne a kérdésem , hogy a főfarmon miért nem lehet több épületet építeni mikor jó lenne ha lehetne többet . ( SILÓ ) Nekem nagy szükségem lenne rá.

    szia
    bizony jól jönne meg 2 malom is, de sajnos a játék így lett kitalálva :) bár ha lehetne belőlük többet letenni, akkor sokkal nagyobb földterület is kellene, mert így is elég szűkös
    fejleszd őket és akkor hasznosabbak
  • Csaba222 (HU1)Csaba222 (HU1) Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    Sziasztok! Most itt a tervező és bővíttetne 3 épületet is amiről még nem is hallottam: viking kacsaketrec, havas ház és havas szamáristálló. Nagyon jó lenne nekem is belőlük de ezek hol szerezhetőek be?
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    Csaba111 írta: »
    Sziasztok! Most itt a tervező és bővíttetne 3 épületet is amiről még nem is hallottam: viking kacsaketrec, havas ház és havas szamáristálló. Nagyon jó lenne nekem is belőlük de ezek hol szerezhetőek be?

    Türelem, várd meg, amíg megjön a viking farmos frissítés. Most még nem tudsz ilyen épületekhez hozzájutni. (És ha megjönnek a vikingek, akkor is nehéz lesz beszerezni ezeket a speciális épületeket. :) )
  • Csaba222 (HU1)Csaba222 (HU1) Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    Azt lehet tudni hogy a várva várt tervező meddig marad ma?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    Csaba111 írta: »
    Azt lehet tudni hogy a várva várt tervező meddig marad ma?

    Általában este 10 körülig, pontosabban nem tudom. Ha közben elmegy, attól nem kell megijedni.
    Most pl. éppen elmegy, de vissza fog jönni!
  • Csaba222 (HU1)Csaba222 (HU1) Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 15.01.2015
    A trópusi- és havas háznak miért hosszabb az építési/bővítési ideje mint a simának?
  • favibefavibe Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 18.01.2015
    Sziasztok, absz kezdő vagyok: dollárunk van, aranyunk van, de nem tudok építkezni, tiltott aZ építkezésnél a gomb, mik a feltételei még ?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 18.01.2015
    favibe írta: »
    Sziasztok, absz kezdő vagyok: dollárunk van, aranyunk van, de nem tudok építkezni, tiltott aZ építkezésnél a gomb, mik a feltételei még ?

    szia
    valóban elég kicsike vagy még :)
    az építkezés feltétele még, h el kell érned egy bizonyos szintet is, nem csak dollár vagy arany kell hozzá :)
    ha rámész az egérrel, akkor írja hányas szinttől tudod fejleszteni/építeni
  • favibefavibe Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 18.01.2015
    köszi a gyors váűlaszt ! én termőföldet szeretnék venni, azt azt írja 1 szinttől lehet, de ha rámegyek a kosárra, akkor kiírja 8-tól lehet újat venni ?!
    Másik kérdés, hogy szinteket hogyan lehet ugrani ? Ez időtől függ ?
    Köszi !
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 18.01.2015
    favibe írta: »
    köszi a gyors váűlaszt ! én termőföldet szeretnék venni, azt azt írja 1 szinttől lehet, de ha rámegyek a kosárra, akkor kiírja 8-tól lehet újat venni ?!
    Másik kérdés, hogy szinteket hogyan lehet ugrani ? Ez időtől függ ?
    Köszi !

    átvitt értelemben időtől :D
    bizonyos tapasztalati pontot kell elérned ahhoz, h szintet tudj lépni
    ha a farmodon felül ráviszed az egered oda, ahol most a szintedet mutatja, akkor kiírja mennyi TP kell ahhoz, h szintet léphess :)
  • csabesz0212 (HU1)csabesz0212 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 03.02.2015
    Helló sziasztok!! Az a kérdésem volna hogy új házat szerettem volna épiteni de nincs elég emberem, az építkezés áll és nem tudok tovább lépni . Kellene valami segitség. KÖSZÖNÖM.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 03.02.2015
    csabesz322 írta: »
    Helló sziasztok!! Az a kérdésem volna hogy új házat szerettem volna épiteni de nincs elég emberem, az építkezés áll és nem tudok tovább lépni . Kellene valami segitség. KÖSZÖNÖM.

    szia
    a ház építéshez nem kell ember, hiszen pont azért kell építened, h legyenek munkásaid. ha egy házat építesz 1-es szinten 10 munkást ad. minden további szintépítéssel +5 munkás lesz a farmodon.
    ezért nem érthető a probléma, kérlek pontosan írd meg miről van szó
  • FarmerSzilvia2FarmerSzilvia2 Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 11.02.2015
    Sziasztok!
    Az előbb átrendeztem a farmomat,hogy jobb legyen a boldogság,de csak rontottam az állapotom.:(Most lent van a boldogságom,és kiraktam a dísztárgyakat,de nem akar feljebb menni,így nagyon sok dollcsiért termelek mindent.Mit építsek,hogy ez jobb legyen?Előre is köszi a válaszokat!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 11.02.2015
    Sziasztok!
    Az előbb átrendeztem a farmomat,hogy jobb legyen a boldogság,de csak rontottam az állapotom.:(Most lent van a boldogságom,és kiraktam a dísztárgyakat,de nem akar feljebb menni,így nagyon sok dollcsiért termelek mindent.Mit építsek,hogy ez jobb legyen?Előre is köszi a válaszokat!

    Megnéztem a farmodat. Attól, hogy átrendezed, nem változik a boldogság semmit, viszont a szétdarabolódott üres helyeket összerendezted, és az üres helyre értékes díszeket véve/téve mindjárt javulni fog a boldogság! Nincs esetleg sok szabad munkásod? Kicsit sokallom a házakat a termelő egységekhez viszonyítva, de ebbe nem tudok beletekinteni.
  • FarmerSzilvia2FarmerSzilvia2 Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 11.02.2015
    Porrima írta: »
    Megnéztem a farmodat. Attól, hogy átrendezed, nem változik a boldogság semmit, viszont a szétdarabolódott üres helyeket összerendezted, és az üres helyre értékes díszeket véve/téve mindjárt javulni fog a boldogság! Nincs esetleg sok szabad munkásod? Kicsit sokallom a házakat a termelő egységekhez viszonyítva, de ebbe nem tudok beletekinteni.

    Szia!
    38 szabad munkásom van.
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 11.02.2015
    Szia!
    38 szabad munkásom van.
    Szia!
    Én annyit nem "tartok" szabadon, ha nincs rá szükséged, (első szintű) házat is bonthatnál, mindjárt nő a boldogságpont.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 11.02.2015
    Szia!
    38 szabad munkásom van.

    Az nem jó! Nálam max. 10 szokott lenni.
    Most a további attól függ, hogy mennyi is a Termelési költség a legalsó alászínezett sávban? Kezdetben jó, ha az ember -50% körül tartja, később lehet akár több, akár kevesebb, ez bonyolult kérdés. Ha -50% vagy még jobb, akkor építs pl. almást, adj az embereknek munkát. Ha pl. +50% és pénzed nincs értékes díszekre, akkor szerintem egy házat le kell bontani: amint kiadod a bontást, azonnal eltűnnek a munkások, és azonnal javul a BP is. De mindezt Te döntsd el.
Ez a beszélgetés lezárult..