Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Eventekkel kapcsolatos kérdések - archívum

1422

Hozzászólások

  • Liliom86 (HU1)Liliom86 (HU1) Bejegyzések: 45
    szerkesztette ezt: 15.08.2014
    Szia, SÜRGŐSEN írjatok a Supportnak, csak ők adhatják vissza díszt!

    Igen,írtunk nekik,hátha.. :(
  • HunZsoltHunZsolt Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 15.08.2014
    pjucus46 írta: »
    Szia, nagyon sajnálom az egy heti munkát, de én úgy tudom, amit törölünk, az végleges. Jó volna egy megerősítő gomb, de kb 1 éve kérjük, és nem reagáltak rá. Ez az aranyos dolgokra is igaz, ott is ha valaki félrekattint, már nem lehet visszacsinálni.

    Direkt van így.
  • pietro52pietro52 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 19.08.2014
    Sziasztok!
    Nem tudom a patók mire valók, ezzel kacsolatban van valami tájékoztató?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 19.08.2014
    pietro52 írta: »
    Sziasztok!
    Nem tudom a patók mire valók, ezzel kacsolatban van valami tájékoztató?

    szia
    egyenlőre csak annyit tudni, hogy lesz egy lovastanya és ott kell majd használni, lovakat patkolni :)
  • pietro52pietro52 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 19.08.2014
    Liz652 írta: »
    szia
    egyenlőre csak annyit tudni, hogy lesz egy lovastanya és ott kell majd használni, lovakat patkolni :)

    Köszi a gyors választ!
  • BigOdett (HU1)BigOdett (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 21.08.2014
    Sziasztok!
    A kérdésem a következő!
    Tegnap óta nem jön méh-hiába takarítok be bármit....Mindegy,h. búza vagy tej-semmi.
    Van valami ötlet??
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 21.08.2014
    BigOdett írta: »
    Sziasztok!
    A kérdésem a következő!
    Tegnap óta nem jön méh-hiába takarítok be bármit....Mindegy,h. búza vagy tej-semmi.
    Van valami ötlet??

    Szia!

    Csak termőföldekről jöhetnek méhek, máshonnan nem. És onnan is ritkán, illetve egy kicsit szerencse kérdése is az egész. Nekem tegnap 4 föld búzából 3 is repült, ma meg 8-ból egy se. Teljesen véletlenszerű a dolog.

    Egy biztos, a napraforgó minden esetben ad méhet.
  • mari02mari02 Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 22.08.2014
    Kapa azt szeretném megkérdezni, hogy a szigeten a sz.dollár is törölve lesz az újra indításnál?
    A másik kérdésem az lenne, hogy a traktorok mire valók, hol van róluk részletes leírás?
    Üdv: Margit (mari02)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 22.08.2014
    A szigetdollárt átváltják kagylóra a végén.
    A traktorok boldogságpontot növel, elismertségi pontot, bizonyítványt vagy embert ad.Menj be az info menüjébe.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 28.08.2014
    szia Kapa
    szeretnék egy kis segítséget kérni, ha lehet
    a mostani eventet a legkisebbel kezdtem - nem ecsetelem miért - ami 54 pontos díszt ad
    bár a GYIK-ban látom, hogy 5+1 van leírva, de akárhogy nézem is, a toronyban is csak 4 dísztárgynak van helye, 54, 64, 74 és 78 pontos dísznek
    ezt akár hogy számolom, csak 4 dísztárgy és nem 6
    valahol elhagytam az event többi nehézségi szintjét? vagy most hogy is van ez?
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 28.08.2014
    Liz652 írta: »
    szia Kapa
    szeretnék egy kis segítséget kérni, ha lehet
    a mostani eventet a legkisebbel kezdtem - nem ecsetelem miért - ami 54 pontos díszt ad
    bár a GYIK-ban látom, hogy 5+1 van leírva, de akárhogy nézem is, a toronyban is csak 4 dísztárgynak van helye, 54, 64, 74 és 78 pontos dísznek
    ezt akár hogy számolom, csak 4 dísztárgy és nem 6
    valahol elhagytam az event többi nehézségi szintjét? vagy most hogy is van ez?

    Szia!

    Erre pontosan én sem tudom a választ, mivel a német fórumról másoltam a feladatokat, de valószínűleg nincs velük gond mert eddig senki sem szólt se itt, se ott hogy nem lennének helyesek. :)

    Szintén a német fórum alapján így vannak a jutalmak:
    14-28-as szintig: 54 pontos dísz
    31-41-es szintig: 64 pontos dísz
    42-es szint felett: 74 pontos dísz
    Farmszakértő: 78 pontos dísz

    Tehát az első két csoport és az utolsó két csoport ugyanazt a díszt kapja.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 28.08.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Erre pontosan én sem tudom a választ, mivel a német fórumról másoltam a feladatokat, de valószínűleg nincs velük gond mert eddig senki sem szólt se itt, se ott hogy nem lennének helyesek. :)

    Szintén a német fórum alapján így vannak a jutalmak:
    14-28-as szintig: 54 pontos dísz
    31-41-es szintig: 64 pontos dísz
    42-es szint felett: 74 pontos dísz
    Farmszakértő: 78 pontos dísz

    Tehát az első két csoport és az utolsó két csoport ugyanazt a díszt kapja.

    köszönöm a gyors választ :)
    így már értem
  • mókusfül (HU1)mókusfül (HU1) Bejegyzések: 36
    szerkesztette ezt: 29.08.2014
    Sziasztok! Liz,Kapa ! Nem tudom ki az illetékes kérdésemben.Most indítottam a tele hajót.Kelett volna adni 175.ezer dollárt.A patkót megkaptam és a pontot is,de a dollárt nem.Ugyanis már írom,hogy mevvyi pénzem van , mert nam most járok így először.Még soha nem kaptam választ és a pénzt sem kaptam vissza.Pedig írtam a Supportnak is.Most is írtam kiváncsi leszek a fejleményekre.Ha nem írják jóvá nem indítok több hajót,nmer rengeteg pénzembe kerül.Köszönöm:mókusfül.
    Üdv mindenkinek.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 29.08.2014
    mókusfül írta: »
    Sziasztok! Liz,Kapa ! Nem tudom ki az illetékes kérdésemben.Most indítottam a tele hajót.Kelett volna adni 175.ezer dollárt.A patkót megkaptam és a pontot is,de a dollárt nem.Ugyanis már írom,hogy mevvyi pénzem van , mert nam most járok így először.Még soha nem kaptam választ és a pénzt sem kaptam vissza.Pedig írtam a Supportnak is.Most is írtam kiváncsi leszek a fejleményekre.Ha nem írják jóvá nem indítok több hajót,nmer rengeteg pénzembe kerül.Köszönöm:mókusfül.
    Üdv mindenkinek.

    szia mókusfül
    természetesen Kapa az illetékes, mivel ő a Moderátor, én csak ugyan olyan játékos vagyok mint ti.
    csak éppen próbálok segíteni, ha tudok.
    most is csak annyi ötletem lenne, hogy próba frissíteni a játékot és akkor talán meglesz a dolcsid. ha így se jó, akkor sajna csak a Support marad, de mint tudjuk sokára válaszolnak, mert rengeteg levelet kapnak.
  • dagikám8 (HU1)dagikám8 (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 29.08.2014
    Sziasztok!
    A sziget 3. fejezetének feladatait valaki be tudnálinkelni??
    Köszönöm előre is.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 29.08.2014
    dagikám82 írta: »
    Sziasztok!
    A sziget 3. fejezetének feladatait valaki be tudnálinkelni??
    Köszönöm előre is.

    szia
    itt tudod megnézni:

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?25012-Szigetfarm-le%C3%ADr%C3%A1s&p=210353&viewfull=1#post210353
  • mókusfül (HU1)mókusfül (HU1) Bejegyzések: 36
    szerkesztette ezt: 29.08.2014
    Szia Liz ! Köszönöm válaszod,de frissítettem,ki,be léptem nem lett meg.Írtam a Supportnak,szoktak válaszolni,csak gondoltam hátha tudtok valami trükköt.Köszönöm.
    Üdv? mókusfül
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 29.08.2014
    mókusfül írta: »
    Szia Liz ! Köszönöm válaszod,de frissítettem,ki,be léptem nem lett meg.Írtam a Supportnak,szoktak válaszolni,csak gondoltam hátha tudtok valami trükköt.Köszönöm.
    Üdv? mókusfül

    szia
    hát sajna erre semmi trükköt nem tudok én legalább is :)
    ha biztos, hogy nem kaptad meg egyáltalán a pénzedet, akkor csakis a Support tud segíteni :)
  • Pankalak (HU1)Pankalak (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 31.08.2014
    Sziasztok! Azt kérdezném, hogy mi lesz a szigeten megmaradt dollár sorsa? visszakapjuk valahogy? Előre is köszönöm a választ.
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 31.08.2014
    Pankalak2 írta: »
    Sziasztok! Azt kérdezném, hogy mi lesz a szigeten megmaradt dollár sorsa? visszakapjuk valahogy? Előre is köszönöm a választ.

    Átváltják kagylóra.
  • Iwry (HU1)Iwry (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 11.09.2014
    Sziasztok!

    Nekem egy olyan kérdésem van, hogy tervező ilyen időközönként jelenik meg?
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 11.09.2014
    Iwry2 írta: »
    Sziasztok!

    Nekem egy olyan kérdésem van, hogy tervező ilyen időközönként jelenik meg?
    A tervező véletlenszerűen jön-megy. Havonta egyszer meg szokott jelenni.
  • manoka7212 (HU1)manoka7212 (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 12.09.2014
    Elfogytak az üvegházas magok. Valakinél megjelent már az Árus azóta, hogy lejárt a sziget utáni 1-2 nap? Köszönöm a választ.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 12.09.2014
    Nem jelent meg szerintem senkinél, még nincs 2 hete, hogy elment, szerintem lesz jövő hét is mire újra jön...ha jön. Mivel nagyon nem kapunk infót, így csak találgatunk. Külföldi fórumon került szóba, hogy a 2 sziget közt 1x visszajön, de valójában pontos info nincs róla.
  • mari999mari999 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 12.09.2014
    Sziasztok


    Lehetne, hogy az épító mester sűrübben látogasson el a farmora? Igy nehéz azon a téren előrehaladni, ha csak két-három hetente jön el.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 12.09.2014
    R.Aggie írta: »
    na jó: azt értem hogy az árus "majd" jön-megy... DE:
    1.) a hajón miért állandó elvárás a trópusi gyümölcs mikor jóformán mindenki kifogyott belőle...
    2.) ha jön a kereskedő, vehetsz kagylóért magot - a megmaradt kagylók száma is véges szóval a következő bevásárlásnál az is (majdnem) mindenkinek elfogy... ennek így sok értelme nincs...

    tippek, ötletek, infók?

    Szia! :)

    Azért állandó elvárás, hogy a játékosokat ösztönözze a kagylógyűjtésre. :) Az más kérdés, ténylegesen, kire, hogyan hat majd. Belekezdesz a következő szigetbe, hogy minél több kagylód és ezáltal trópusi magod/gyümölcsöd legyen. Vagy elfogadod, hogy naponta nem 3 alkalommal indítod, hanem maximum kétszer. :) Én most egyelőre az utóbbi verziónál tartok. :) Rengeteg kagylóm van, és a lovarda érkezéséig nem is fogok vergődni a magokkal. Először megnézem, érdemes-e miatta kínlódni. :)

    Zsuzsi
  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 13.09.2014
    Vége a szigetnek. Nincs Benny kocsija akkor most hol vehetek trópusi vetőmagot az üvegházba ??????
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 13.09.2014
    Amíg nem jön, addig sehol. Én minden kagylóm beváltottam magokra, elleszek vele e következő szigetig, ha mindig a legkisebbel küldöm el a hajót. Én majdnem végig vittem a feladatokat, a 3/5 hiányzott, így van magom. Én a díszek miatt is belevágok a szigetbe még 1x, aztán meglátom. Sok függ a lovardától is. Már van 90 ezer patkóm, de lovak még sehol....jöhetnének már.
    Ja a tervező havi 1x jön, pedig 2 hetente is lenne munkája....
  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 14.09.2014
    Köszi !! Ádámmaci de ezzel nem lettem okosabb. Nem tudtam beváltani a kagylókat nem volt jó a gépem. Mire jó lett vége lett a szigetnek. De ha elvárják, hogy a hajóra déligyümölcs is kell akkor biztósítsák a magot is vagy vegyék ki a rakományból.
  • H.Ella3H.Ella3 Bejegyzések: 60
    szerkesztette ezt: 14.09.2014
    Más téma: bocsánat!!
    Többünket érdekelne hogy miért jár ilyen ritkán a tervező.
    Ugye az ínyencet át kellett alakítani, de sok mindenkinek nem projektképes még.
    Kérjük a studiót, hogy sűrűben jöjjön.
    Igy nem lehet feladatot elvállalni!
    T.H.Ella
Ez a beszélgetés lezárult..