Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Eventekkel kapcsolatos kérdések - archívum

1322

Hozzászólások

  • enyém8enyém8 Bejegyzések: 34
    szerkesztette ezt: 12.08.2014
    Sziasztok!
    Hogy hogy az űrlény jött?Hawaii-nak kellett volna jönnie
  • Szatyán Fidó (HU1)Szatyán Fidó (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 12.08.2014
    enyém8 írta: »
    Sziasztok!
    Hogy hogy az űrlény jött?Hawaii-nak kellett volna jönnie

    Szia !

    Szerintem azért maradt ki, mert az is kagylókat gyűjt a 4. feladatban, s ne legyen kavarodás.
    Egyébként a szövetkezetben mindhárom farmon 7 órakor káposztát vetettünk.
    ;);)
  • mari02mari02 Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 12.08.2014
    Szép napot mindenkinek.
    Hol tudom megnézni a teljes feladat sort?
  • Szatyán Fidó (HU1)Szatyán Fidó (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 12.08.2014
    mari02 írta: »
    Szép napot mindenkinek.
    Hol tudom megnézni a teljes feladat sort?

    Szia!
    Itt lépésről lépésre.. :D

    Big Farm lexikon – avagy a leírások gyűjteménye

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?6662-Big-Farm-lexikon-%E2%80%93-avagy-a-le%C3%ADr%C3%A1sok-gy%C5%B1jtem%C3%A9nye&p=52028&viewfull=1#post52028

    Eventek - rendszeres események:

    Földönkívüli
  • mari02mari02 Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 12.08.2014
    Köszönöm a gyors választ.
    Üdv: Margit
  • enyém8enyém8 Bejegyzések: 34
    szerkesztette ezt: 12.08.2014
    Szia !

    Szerintem azért maradt ki, mert az is kagylókat gyűjt a 4. feladatban, s ne legyen kavarodás.
    Egyébként a szövetkezetben mindhárom farmon 7 órakor káposztát vetettünk.
    ;);)

    Köszi,a a választ!Én most jól ráfaragtam,mert nincs speciális kukoricám,de most termelek egyet:D
  • FarmerSzilvia2FarmerSzilvia2 Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 12.08.2014
    Sziasztok!
    Ezek lennének a szigetfarmmal kapcsolatosan a kérdéseim:
    1.:"Gyűjts be 90.000 tengeri kagylót",itt hogy érti?Ami a szigetfarm farmekezelőben van,és azokat eladjuk úgy érti,vagy hogy a mezőről,és a cukimalomból,pávaketrecből.....Abból gyűjtsük össze?

    2.:"Gyűjts be 300 nyári koktél",az 1.szintű bárban egyszerre 70-et lehet termelni.És akkor 70-et számol,vagy mennyit?

    Előre is köszönöm a 2-re a választ!
    Szép délutánt!
  • KeraFarm (HU1)KeraFarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 67
    szerkesztette ezt: 12.08.2014
    Sziasztok!
    Ezek lennének a szigetfarmmal kapcsolatosan a kérdéseim:
    1.:"Gyűjts be 90.000 tengeri kagylót",itt hogy érti?Ami a szigetfarm farmekezelőben van,és azokat eladjuk úgy érti,vagy hogy a mezőről,és a cukimalomból,pávaketrecből.....Abból gyűjtsük össze?

    2.:"Gyűjts be 300 nyári koktél",az 1.szintű bárban egyszerre 70-et lehet termelni.És akkor 70-et számol,vagy mennyit?

    Előre is köszönöm a 2-re a választ!
    Szép délutánt!

    Szia,

    a koktélnál 70-et számol, ez biztos. A kagylógyűjtést én úgy értelmeztem, hogy 90.000 db-bal növeld a kagylóid számát, hogy honnét gyűjtöd a termőföldről, termelős egységekből vagy a meglévő termékek eladásából szerintem mindegy. (így lenne értelme, különben iszonyú lassan lenne meg a db szám)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 12.08.2014
    Sziasztok!
    Ezek lennének a szigetfarmmal kapcsolatosan a kérdéseim:
    1.:"Gyűjts be 90.000 tengeri kagylót",itt hogy érti?Ami a szigetfarm farmekezelőben van,és azokat eladjuk úgy érti,vagy hogy a mezőről,és a cukimalomból,pávaketrecből.....Abból gyűjtsük össze?

    2.:"Gyűjts be 300 nyári koktél",az 1.szintű bárban egyszerre 70-et lehet termelni.És akkor 70-et számol,vagy mennyit?

    Előre is köszönöm a 2-re a választ!
    Szép délutánt!

    szia Szilvi
    1. a 90 ezer kagylót akár úgy is begyűjtheted, hogy eladod a farmkezelőben a dolgokat, amiért kagylót kapsz, de van egy olyan feladat, hogy adj el 10 ezer pávát ami kapásból 70 ezer kagylót ad

    2. igen, a nyári koktélnál 70-et számol, tehát 5 termeléssel meg is vagy :)
  • Szatyán Fidó (HU1)Szatyán Fidó (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 12.08.2014
    Liz652 írta: »
    szia Szilvi
    1. a 90 ezer kagylót akár úgy is begyűjtheted, hogy eladod a farmkezelőben a dolgokat, amiért kagylót kapsz, de van egy olyan feladat, hogy adj el 10 ezer pávát ami kapásból 70 ezer kagylót ad

    2. igen, a nyári koktélnál 70-et számol, tehát 5 termeléssel meg is vagy :)

    Itt még az is segíthet, hogy a meg termelt nyári koktélt NEM iszod meg mindjárt s inkább adsz el belőle mert az is add 350 x 1550 kagylót. Persze mindet nem kell és esetleg lehet kortyolgatni is.

    ;) :cool: ;) :cool:
  • Almácska986532Almácska986532 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 12.08.2014
    Sziasztok!
    A rossz,és a jó fiú,az árul szerencsét(lóhere)és azok az épületekre valók,de milyen szerencsét bíztosítanak?Köszike!
  • Kiscsirke69 (HU1)Kiscsirke69 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 12.08.2014
    Sziasztok! Én arról érdeklődnék, hogy a sziget indulása után volt egy emailben megjelenő meglepiről szó. Azóta se hallok róla semmit, és hiába nézem a üziket nem kapok semmit. Ha valaki tud erről valamit , légyszí ossza meg velem is! Köszönöm
  • KeraFarm (HU1)KeraFarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 67
    szerkesztette ezt: 12.08.2014
    Sziasztok! Én arról érdeklődnék, hogy a sziget indulása után volt egy emailben megjelenő meglepiről szó. Azóta se hallok róla semmit, és hiába nézem a üziket nem kapok semmit. Ha valaki tud erről valamit , légyszí ossza meg velem is! Köszönöm

    Szia,

    Kapa azt írta, hogy nem mindenki kap ajándékot, csak véletlenszerűen küldik a mail-eket.
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 12.08.2014
    Sziasztok!
    Ezek lennének a szigetfarmmal kapcsolatosan a kérdéseim:
    1.:"Gyűjts be 90.000 tengeri kagylót",itt hogy érti?Ami a szigetfarm farmekezelőben van,és azokat eladjuk úgy érti,vagy hogy a mezőről,és a cukimalomból,pávaketrecből.....Abból gyűjtsük össze?

    2.:"Gyűjts be 300 nyári koktél",az 1.szintű bárban egyszerre 70-et lehet termelni.És akkor 70-et számol,vagy mennyit?

    Előre is köszönöm a 2-re a választ!
    Szép délutánt!

    Szia A 90 ezer kagyló 14 ezer páva eladása.
  • FarmerSzilvia2FarmerSzilvia2 Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 12.08.2014
    Sziasztok!
    Köszönöm a rengeteg választ!
  • FarmerSzilvia2FarmerSzilvia2 Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 14.08.2014
    Sziasztok!
    Már megint van egy kérdésem!:)
    A szigetfarmon a lebontott épületekért miért nem kapunk pénzt?Mondjuk én még nem bontottam le egyet se,de amikor bontani akarod akkor oda szdollárt nem ír ki.Mert azért az a dollár is kéne.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 14.08.2014
    Sziasztok!
    Már megint van egy kérdésem!:)
    A szigetfarmon a lebontott épületekért miért nem kapunk pénzt?Mondjuk én még nem bontottam le egyet se,de amikor bontani akarod akkor oda szdollárt nem ír ki.Mert azért az a dollár is kéne.

    Azért nem kapsz szigetdollárt, mert azt csak a bank tud neked váltani. Semmilyen más módon nem juthasz hozzá. Bontással sem. Ezt eleve így találták ki.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.08.2014
    hunkeldon írta: »
    Azért nem kapsz szigetdollárt, mert azt csak a bank tud neked váltani. Semmilyen más módon nem juthasz hozzá. Bontással sem. Ezt eleve így találták ki.

    én úgy gondolom, kagylót kapsz érte, mint a bozótbontásnál
    bár még nem bontottam el semmit, csak bozótot :)
  • FarmerSzilvia2FarmerSzilvia2 Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 15.08.2014
    Liz652 írta: »
    én úgy gondolom, kagylót kapsz érte, mint a bozótbontásnál
    bár még nem bontottam el semmit, csak bozótot :)

    Jó reggelt!
    Kagylót azt biztos nem adnak,mert ha megnézed mielőtt bontani akarsz akkor ott van,hogy nulla kagyló.Csak munkást ad,az meg rontja a boldogságot.
  • Gorgiasz (HU1)Gorgiasz (HU1) Bejegyzések: 30
    szerkesztette ezt: 15.08.2014
    Sziasztok!

    A szigeti 3. feladatsor olvasható valahol?
  • pjucus46 (HU1)pjucus46 (HU1) Bejegyzések: 121
    szerkesztette ezt: 15.08.2014
  • Gorgiasz (HU1)Gorgiasz (HU1) Bejegyzések: 30
    szerkesztette ezt: 15.08.2014
    Nagyon köszönöm!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 15.08.2014
    hunkeldon írta: »
    Azért nem kapsz szigetdollárt, mert azt csak a bank tud neked váltani. Semmilyen más módon nem juthasz hozzá. Bontással sem. Ezt eleve így találták ki.

    Szigetdollárhoz az emberkék felett lévő buborékok elkapásával is hozzá lehet jutni,és meg kell hagyni hogy elég szépen adják,ha az ember unatkozik és elkapkodja őket.Fél óra alatt ad kb 100 bubit.Aminek a 70%-a dollár x10 dollárral,azaz fél óránként ad 700 dolcsit kb,meg nagyrészt narancsot,kagylót,de ad szőlőt is.És fél óra alatt adott egyszer 100 meg 250 kagylót egybe egy-egy bubiért :D
    Liz652 írta: »
    én úgy gondolom, kagylót kapsz érte, mint a bozótbontásnál
    bár még nem bontottam el semmit, csak bozótot :)
    Jó reggelt!
    Kagylót azt biztos nem adnak,mert ha megnézed mielőtt bontani akarsz akkor ott van,hogy nulla kagyló.Csak munkást ad,az meg rontja a boldogságot.

    Sziasztok.
    Én már bontottam épületet.Semmit nem ad,csak visszaadja a benne lévő munkásaidat,ami nem rontja a boldogságod,mert nem a munkás rontja a boldogságot,hanem a ház.De az már így is úgy ís fel van építve.
    Tehát semmi nem változik,csak a munkást kapod vissza
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 15.08.2014
    bourges írta: »
    Sziasztok.
    Én már bontottam épületet.Semmit nem ad,csak visszaadja a benne lévő munkásaidat,ami nem rontja a boldogságod,mert nem a munkás rontja a boldogságot,hanem a ház.De az már így is úgy ís fel van építve.
    Tehát semmi nem változik,csak a munkást kapod vissza

    szia bourges :)
    köszi az infót, én még semmit nem bontottam, így most már ezt is tudom :)
  • FarmerSzilvia2FarmerSzilvia2 Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 15.08.2014
    Ezt jól elírtam hogy a munkás rontja a boldogságot:D
  • vardor2vardor2 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 15.08.2014
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a Sziget-farmnál melyik terület megvásárlásánál jár a 135 boldogságpontos oázis? Ahogy nézegettem más farmosoknál valahol bal oldalon van, tudna nekem segíteni valaki? Jó lenne, ha nem kellene megvenni ennyi aranyért! :-) Köszi, vardor
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 15.08.2014
    vardor2 írta: »
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a Sziget-farmnál melyik terület megvásárlásánál jár a 135 boldogságpontos oázis? Ahogy nézegettem más farmosoknál valahol bal oldalon van, tudna nekem segíteni valaki? Jó lenne, ha nem kellene megvenni ennyi aranyért! :-) Köszi, vardor

    szia
    igen bal oldalon van, fentről a második sorban az első
  • Liliom86 (HU1)Liliom86 (HU1) Bejegyzések: 45
    szerkesztette ezt: 15.08.2014
    Sziasztok..

    tk45 nevü farmunkon véletlen ki lett törölve az event jutalma a raktárból kihelyezés helyett (arany csillag szféra 74 pontos),és vissza lehet még kapni valahogy,esetleg supportnak lehet írni vele kapcsolatban? Jó lenne,mert oda 1 heti munka így...
  • pjucus46 (HU1)pjucus46 (HU1) Bejegyzések: 121
    szerkesztette ezt: 15.08.2014
    Liliom86 írta: »
    Sziasztok..

    tk45 nevü farmunkon véletlen ki lett törölve az event jutalma a raktárból kihelyezés helyett (arany csillag szféra 74 pontos),és vissza lehet még kapni valahogy,esetleg supportnak lehet írni vele kapcsolatban? Jó lenne,mert oda 1 heti munka így...
    Szia, nagyon sajnálom az egy heti munkát, de én úgy tudom, amit törölünk, az végleges. Jó volna egy megerősítő gomb, de kb 1 éve kérjük, és nem reagáltak rá. Ez az aranyos dolgokra is igaz, ott is ha valaki félrekattint, már nem lehet visszacsinálni.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 15.08.2014
    Liliom86 írta: »
    Sziasztok..

    tk45 nevü farmunkon véletlen ki lett törölve az event jutalma a raktárból kihelyezés helyett (arany csillag szféra 74 pontos),és vissza lehet még kapni valahogy,esetleg supportnak lehet írni vele kapcsolatban? Jó lenne,mert oda 1 heti munka így...

    Szia, SÜRGŐSEN írjatok a Supportnak, csak ők adhatják vissza díszt!
Ez a beszélgetés lezárult..