Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

Küldetésekkel/Feladatokkal/Eredményekkel kapcsolatos kérdések - archívum

11012»

• gabesz7 (HU1)gabesz7 (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem, hogy ha a Rúnakő kereskedőtől megveszem a Fenyvest, akkor azt el tudom helyezni a Főfarmon, vagy csak a Karácsonyi szigeten lehet majd elhelyezni? Előre is köszönöm a választ és további kellemes napot.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) Bejegyzések: 3,139HU1
    Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem, hogy ha a Rúnakő kereskedőtől megveszem a Fenyvest, akkor azt el tudom helyezni a Főfarmon, vagy csak a Karácsonyi szigeten lehet majd elhelyezni? Előre is köszönöm a választ és további kellemes napot.
    Ha a rúnakereskedőtől veszed, akkor azt a 3 állandó farmod bármelyikén elhelyezheted. Amit az ideiglenes farmon veszel, azt csak az ideiglenesen tudod használni.

• gabesz7 (HU1)gabesz7 (HU1) Bejegyzések: 7
    Ha a rúnakereskedőtől veszed, akkor azt a 3 állandó farmod bármelyikén elhelyezheted. Amit az ideiglenes farmon veszel, azt csak az ideiglenesen tudod használni.

Nagyon szépen köszönöm a választ :-)
Ez a beszélgetés lezárult..