Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Szövetkezetekkel kapcsolatos kérdések - archívum

210

Hozzászólások

  • _TüzVirág_ (HU1)_TüzVirág_ (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 13.08.2014
    enyém8 írta: »
    Sziasztok!
    A szövetkezet főoldalán a tagszám mellett az mit jelent,hogy 4.szint?És előtte egy vegyszeres üveg van.
    Előre is köszönöm szépen a választ!

    A kutatás szintjét mutatja!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 13.08.2014
    enyém8 írta: »
    Sziasztok!
    A szövetkezet főoldalán a tagszám mellett az mit jelent,hogy 4.szint?És előtte egy vegyszeres üveg van.
    Előre is köszönöm szépen a választ!

    Szia!

    Jelenleg akkor 13 fő lehet a szövetkezetben. A lombik+4. azt jelöli, hogy ezt a 13 főt a Tagfelvétel 4. szintű kutatásával tettétek lehetővé.

    Üdv.: Zsuzsi
  • enyém8enyém8 Bejegyzések: 34
    szerkesztette ezt: 13.08.2014
    Szia!

    Jelenleg akkor 13 fő lehet a szövetkezetben. A lombik+4. azt jelöli, hogy ezt a 13 főt a Tagfelvétel 4. szintű kutatásával tettétek lehetővé.

    Üdv.: Zsuzsi

    Köszönöm!
    Ezentúl tudni fogom.Szép délutánt!
  • Freeamagdi (HU1)Freeamagdi (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 26.08.2014
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem a szövetkezettel kapcsolatosan. Beléptem egy szövibe és szépen indultunk a fejlesztéssel stb. Most viszont már három hete nem lépett be a szövi elnök, alapító. Ha abbahagyta a játékot akkor mit lehet tenni. Van rá mód, hogy valaki a tagok közül átveszi a helyét?
  • Cidra (HU1)Cidra (HU1) HU1 Bejegyzések: 92
    szerkesztette ezt: 27.08.2014
    Nincs, csak ő adhatná át a helyét másnak. Nem tudtok mást, csak reménykedni, hogy visszatér.
  • gabriella59 (HU1)gabriella59 (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 27.08.2014
    Hű most látom, már tárgytalan akinek válaszolni akartam :(
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 27.08.2014
    Freeamagdi írta: »
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem a szövetkezettel kapcsolatosan. Beléptem egy szövibe és szépen indultunk a fejlesztéssel stb. Most viszont már három hete nem lépett be a szövi elnök, alapító. Ha abbahagyta a játékot akkor mit lehet tenni. Van rá mód, hogy valaki a tagok közül átveszi a helyét?

    Szia a mi szövi vezetőnk is eltünt szó nélkül,még tavaj.Sok-sok idő után a support nevezet ki mást helyette.
  • Freeamagdi (HU1)Freeamagdi (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 27.08.2014
    Köszönöm a válaszokat. Elég szomorú, hogy így alakult. Tudom hogy csak játékról van szó, de ha én lassan kezdeném únni a dolgot akkor csak átadnám a helyem valaki másnak. Na de mindegy. Azért remélem valahogy csak megoldódik.
  • rex40 (HU1)rex40 (HU1) HU1 Bejegyzések: 94
    szerkesztette ezt: 07.09.2014
    Sziasztok!

    Kinek kell fizetni a szövinév változtatást elnöknek v szövinek ?
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 07.09.2014
    rex40 írta: »
    Sziasztok!

    Kinek kell fizetni a szövinév változtatást elnöknek v szövinek ?

    Saját pénzből megy, nem a szövetség számlájáról.
  • TahószegTahószeg Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 07.09.2014
    Sziasztok! A kérdésem az lenne hogy én benne vagyok egy szöviben,de sajna aki alapította ő már nem aktív. Így most én lettem (gondolom rang alapján) a "Szövetkezeti vezető" Viszont amit küldünk arany,mert dollár gondolom a vezetőhöz megy. Ha kiteszem a szűrét az alapítónak akkor mi történik? Vége a szövinek? Vagy lépjünk ki,alapítsunk másikat? Vagy mitévők legyünk?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 07.09.2014
    Tahószeg írta: »
    Sziasztok! A kérdésem az lenne hogy én benne vagyok egy szöviben,de sajna aki alapította ő már nem aktív. Így most én lettem (gondolom rang alapján) a "Szövetkezeti vezető" Viszont amit küldünk arany,mert dollár gondolom a vezetőhöz megy. Ha kiteszem a szűrét az alapítónak akkor mi történik? Vége a szövinek? Vagy lépjünk ki,alapítsunk másikat? Vagy mitévők legyünk?

    mivel te lettél a vezető, így nyugodtan kirakhatod
    attól, hogy nála a kulcs, még kirúgható
    anno tőlünk is távozott a szöv alapító, nála a kulcs, de más volt a vezető, így a szövi maradt :)
  • TahószegTahószeg Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 08.09.2014
    És akkor amit beadunk dollár, meg arany az hová fog menni? (szöviépítésre gondolok)
  • pjucus46 (HU1)pjucus46 (HU1) Bejegyzések: 121
    szerkesztette ezt: 08.09.2014
    Tahószeg írta: »
    És akkor amit beadunk dollár, meg arany az hová fog menni? (szöviépítésre gondolok)
    Szia! Ezeket a pénzeket és aranyat kutatásokhoz tudjátok felhasználni. Erről sokat olvashatsz a GYIK-szövetkezetekkel kapcsolatos részében.
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    szerkesztette ezt: 08.09.2014
    Tahószeg írta: »
    Sziasztok! A kérdésem az lenne hogy én benne vagyok egy szöviben,de sajna aki alapította ő már nem aktív. Így most én lettem (gondolom rang alapján) a "Szövetkezeti vezető" Viszont amit küldünk arany,mert dollár gondolom a vezetőhöz megy. Ha kiteszem a szűrét az alapítónak akkor mi történik? Vége a szövinek? Vagy lépjünk ki,alapítsunk másikat? Vagy mitévők legyünk?

    Szia! A szövetkezetnek befizetett pénz és arany nem a játékos tulajdona. A szövetkezet kasszájában landol és onnan kivenni nem lehet csak a játékra használhatjátok fel.
    A kutatásotokat tudjátok finanszírozni vele.
  • TahószegTahószeg Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 10.09.2014
    Szia. Azt tudom hogy a kutatáshoz tudjuk felhasználni. De ha kiteszem a szövi alapítóját (aki nem aktív), akkor kihez fog menni a többiek által befizetett arany, és dollár?
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 10.09.2014
    Tahószeg írta: »
    Szia. Azt tudom hogy a kutatáshoz tudjuk felhasználni. De ha kiteszem a szövi alapítóját (aki nem aktív), akkor kihez fog menni a többiek által befizetett arany, és dollár?

    Szia!

    Ahogy mamma3 említette, a szövetkezetbe befizetett arany és dollár a szövetkezet tulajdona, és nem a vezetőé, vagy az alapítóé, vagy bárki másé. Az addig ott lesz úgy ahogy van amíg a szövi létezik akár csak egy taggal is.

    Tehát nyugodtan dobd ki az inaktívokat, a szövetkezet kasszájában jelenleg bennlévő arany és dollár mennyisége változatlan marad.
  • Sünanyó (HU1)Sünanyó (HU1) Bejegyzések: 32
    szerkesztette ezt: 03.10.2014
    Segítség miért nem tudom fekvenni az új tagot?Én vagyok a vezető nekem van jogosultságom,ő nincsmásik szövibe és szövit keres akkor miért ne adja fel az ikont?A választ köszönöm!

    *****************************************************************
    *** Kép megtalálva, nyertes: Brad Boy ***
    800 arany, 1 Farmtábla dísztárgy, 20 prémium humusz

    Fontos! Csak az idézettel válaszolókat tudom elfogadni!

    Szintén fontos, hogy minden játékos csak egyszer nyerhet a képkeresős játékban!

    *****************************************************************
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 03.10.2014
    Sünanyó írta: »
    Segítség miért nem tudom fekvenni az új tagot?Én vagyok a vezető nekem van jogosultságom,ő nincsmásik szövibe és szövit keres akkor miért ne adja fel az ikont?A választ köszönöm!

    szia Sünanyó
    régen jártál a fórumon, ezért nem tudsz róla, hogy már 1 hete ezzel a problémával küzdünk :)
    sajnos amíg nem javítják ki, nem tudunk mit csinálni. talán próbáld meg, ha kinyitod a szövit és lelevelezed a taggal, akkor be tud lépni. de lehet így se sikerül, de volt már akinek igen. minden esetre egy próbát megér :)
  • anyafarm63 (HU1)anyafarm63 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 03.10.2014
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni hogy lehet e két kisebb szövit eggyesiteni és ha igen a szövi szintekkel mi van?
    Azok összeadódnak? Köszi!

    anyafarm63
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 03.10.2014
    anyafarm63 írta: »
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni hogy lehet e két kisebb szövit eggyesiteni és ha igen a szövi szintekkel mi van?
    Azok összeadódnak? Köszi!

    anyafarm63

    Szia!

    Nem lehet szövetkezeteket egyesíteni.

    Csak úgy lehet megoldani ezt ha az egyikből átlépnek a tagok a másikba. De így az amiből átlépett mindenki megszűnik.
  • Hermione2003Hermione2003 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 07.10.2014
    Szia! Azt szeretném kérdezni hogy amikor mindenki belépett a kutatásba és megvan a max 7/7 akkor miért nem lehet bővíteni ha megvan rá a pénz?
  • FarmerSzilvia2FarmerSzilvia2 Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 07.10.2014
    Szia! Azt szeretném kérdezni hogy amikor mindenki belépett a kutatásba és megvan a max 7/7 akkor miért nem lehet bővíteni ha megvan rá a pénz?

    Szia!
    Nem lépett valaki ki a kutatásból?
  • Hermione2003Hermione2003 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Ha megcsináltunk egy kutatást és van rá elég pénz akkor miért nem lehet bővíteni?


    Nem megvagyunk 7-en
  • Sünanyó (HU1)Sünanyó (HU1) Bejegyzések: 32
    szerkesztette ezt: 17.10.2014
    Csodaszövi!Adjon valaki tanácsot ez miként lehet a Verdák2 szövi 52-es szövi szinten,három fővel és a legmagasabb szintű játékosa 21-es szintű?Valyon nekem ez 25fővel miért nem sikerül?Ha valaki tudja ossza meg Velem a titkot!Köszönöm!:)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 17.10.2014
    Sünanyó írta: »
    Csodaszövi!Adjon valaki tanácsot ez miként lehet a Verdák2 szövi 52-es szövi szinten,három fővel és a legmagasabb szintű játékosa 21-es szintű?Valyon nekem ez 25fővel miért nem sikerül?Ha valaki tudja ossza meg Velem a titkot!Köszönöm!:)

    Én tudok egy nagyon egyszerű magyarázatot: valamikor egy nagyon jó szövetkezet volt sok taggal, azután ők valamiért elmentek, és hárman maradtak.
  • Hermione2003Hermione2003 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 18.10.2014
    Miért nem bővíthetem a szövetkezetet ha megvagyunk a kutatásba és van rá pénz?
    előre is köszi a választ!
  • sátorlakósátorlakó Bejegyzések: 71
    szerkesztette ezt: 18.10.2014
    Miért nem bővíthetem a szövetkezetet ha megvagyunk a kutatásba és van rá pénz?
    előre is köszi a választ!

    tagfelvételi kutatással lehet a létszámot bővíteni, de ahhoz arany kell. nem dolcsi:)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 18.10.2014
    tagfelvételi kutatással lehet a létszámot bővíteni, de ahhoz arany kell. nem dolcsi:)

    bocsi
    de ők még csak 7-en vannak, így kutatni dollárral kell, h 9-en legyenek :)
    arannyal való kutatás a tagkutatás 6-dik szintjétől aktuális :)
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 18.10.2014
    Miért nem bővíthetem a szövetkezetet ha megvagyunk a kutatásba és van rá pénz?
    előre is köszi a választ!
    Ha megvan minden kutató, és van is elég pénz a szövi kasszában, akkor csak meg kell nyomni a kutatás kezdése gombot, és kivárni, amíg letelik az idő. Az idő lejárta után tudsz újabb tagokat felvenni. (Természetesen arannyal átugorhatod, ha nem győzöd kivárni...)
Ez a beszélgetés lezárult..