Főoldal Hungarian Archívum Javaslatok, dicséret és kritika (a)

Vita

Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
szerkesztette ezt: 09.01.2016 itt: Javaslatok, dicséret és kritika (a)
Vita a moderátori munkáról.

Hozzászólások

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    A supportot azért javaslom bármi hiba esetén, ha a szokásos megoldások nem segítenek, mert az úgy eljuttatott jelzések után van lehetőség arra, hogy kiderítsék egyéni, vagy a játékosok többségét érintő hibáról van szó. Én jelezni tudom, de csak akkor tudnak tenni valamit, ha ti is jelzitek, hiszen 1-1 levél után tudnak csak lépni, addig én csak előre jelezhetem.
    Én ilyenkor megnézem, hogy nálam is fenn áll-e a gond, s ha nem, akkor nem tudom a support felé ezt részletesen előadni, hiszen a problémát nem tapasztalom.
    Ha tudtok képernyőképet küldeni a supportnak a hibáról, az nagy segítség.
    Szervusztok! 
    Sajnos bakiztam, idézettként jelenik meg az írásom!
    Krisztike, félreértés ne legyen, NEM kötöszködni akarok és NEM VITÁZNI, de én úgy gondoltam, hogy a G.G. központ "magát is kímélve" telljhatalmal ruházott fel arra vonatkozóan is, hogy a mi hibáinkat el higgye neked, ha te mint Moderátor jelzed nekik!
    De rendben, akkor uccu neki, árasszuk el őket leveleinkel, azt is tanácsolva, hogy fel vehetnének még egy alkalmazottat, hogy minden frissítés után tesztelje a játékot!
    Én valóban szeretem a BigFarmot, írtam is már többször, hogy jó pár játék után ez tetszik a legjobban!
    De 1 kissé fárasztó, hogy minden frissítés után mi "kínlódjunk"!
    Nekem tetszik az új MOZI is, pedig én sem moziztam, de ez legyen a legnagyobb bajom, meg az, hogy mi hol van, hová került, stb.
  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    Nagyon szépen köszönöm Ádámmacika.
    Jó, hogy te legalább vagy nekünk. Olvastam amikor elvállaltad a gondjaid de nekünk nagyon nagy segítség még így is amit csinálsz.

    Köszönjük.
  • remete (HU1)remete (HU1) Bejegyzések: 35
    A supportot azért javaslom bármi hiba esetén, ha a szokásos megoldások nem segítenek, mert az úgy eljuttatott jelzések után van lehetőség arra, hogy kiderítsék egyéni, vagy a játékosok többségét érintő hibáról van szó. Én jelezni tudom, de csak akkor tudnak tenni valamit, ha ti is jelzitek, hiszen 1-1 levél után tudnak csak lépni, addig én csak előre jelezhetem.
    Én ilyenkor megnézem, hogy nálam is fenn áll-e a gond, s ha nem, akkor nem tudom a support felé ezt részletesen előadni, hiszen a problémát nem tapasztalom.
    Ha tudtok képernyőképet küldeni a supportnak a hibáról, az nagy segítség.
    sziasztok ádámmaci ezzekel a problémákkal miota  a suportnak kell irni?biztos nem egyedi  gond van ha mindenki erre panaszkodik többek között én is  és  kiegésziteném még avval ha ha frrisitettél  rá pár katintás után szintén befagy nem gondolom hogy ez  a suportra tartozna   vagy  esetleg  enyire nincs munkályuk?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Kedves Remete!
    Én minden esetben jelentem a support felé a hibákat, de mindig is úgy volt, hogy ha nem mindenkinél fordul elő a hiba, akkor azt személyesen is jelezni kell annak, akit érint. Többen írtuk, hogy nálunk nem tapasztalható a hiba, tehát nem fordul elő mindenkinél.
    Minden hibajelentés egy egy hibajegy, ami alapján a support alá tudja támasztani azt, hogy az adott probléma milyen súlyt képvisel, valamint több szerver van, és az is előfordulhat, hogy nem minden szerveren jelentkezik a hiba. Erre is volt már tapasztalat. Korábban is, mikor bevezették az új eventeket nem mindenkinél jelent meg az event, s akkor is sokunknál volt gond, mégis személyesen kellett írni a supportnak. Tehát ez korábban is így volt, nem én találtam ki, és a support is amikor jelentem feléjük a hibát kérik, hogy a felhasználók is jelezzék, akiket érint a hiba.
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Sziasztok.Lehet nem ide kellene írnom,de elég sokat fent vagyok a fórumon és olvasgatom  a panaszokat és van,hogy elég agresszívan tesznek megjegyzéseket akár az itt lévő Adminra vagy akár az játék szervezőkre. Én egy nyugdíjas vagyok aki majdnem egész nap fent vagyok a játékon igaz nem ülök a gép előtt egész nap.Nálam is akadnak hibák nem egy nem kettő,de soha nem írogatok,soha nem panaszkodom,mert tudom akik ott ülnek azok is emberek.Nem egyszerű dolog ennyi panaszáradatot megoldani ami innen el megy. Ők is biztosan arra törekednek,hogy minden rendbe legyen.De gondoljon bele mindenki,ha egy munkahelyen például egy vezető fele 100 ezer féle dolog fut be egyszerre mindent meg tud oldani azonnal? Nem. Idő és türelem kell hozzá ami itt nincs a játékosoknak.Pedig ez csak egy játék.Szerintem gondolkozzunk el rajta,nem kellene türelemmel lenni irántuk,hisz ha ők nem volnának mi se tudnánk játszani.És ne bántsuk egymást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Nah hali.1000 éve nem jártam erre,de most így olvasgatva a topicot.......hát rá kellett jönnöm,hogy itt semmi nem változott.Van jónéhány értelmes ember,aki rendeltetésszerűen használja a fórumot,feljön,leírja a problémáját,vagy épp azt,hogy nála ez nem fordul elő,néhányan adnak tanácsot amit meg kell köszönni,vagy figyelmen kívül kell hagyni.De az,hogy lázadtok,sőt olyan embereket bántotok,akik segíteni jönnek ide,az durva.Ha úgy vélitek nem tudtok így játszani a játékkal,vagy kivárni a hibák javítását,akkor keressetek más hobbyt.A másik meg....emlékszem pár héttel ezelőtt még istenítettétek Macikát,hogy sima játékosként hozta az infókat és mindenki kérte,hogy vállalja a modiságot,hogy előrébb legyünk.Most meg osztjátok az észt.Miért?Ő a fórummoderátor.Neki az a dolga,hogy itt rendet tartson.Szerintem rend van,és szerencsétek,hogy nem én vok modi,mert én a fele bandát már kitiltottam volna,mert a megnyilvánulás nem kulturált környezetbe való.Másrészt ha ő azt mondja a supportra kell írni,akkor valszeg az a feladat,hogy oda kell írni.Ha mást kéne tenni,akkor azt írná.Meg amúgy is,ha kihagynátok az itteni rossz stílusban megírt bunkó hsz-t és helyette megfogadnátok a modi (és még sok régi motoros) tanácsát,talán előrébb lennétek.Ha meg lusták vagytok a supportra írni,akkor szokjátok meg így a játékot,míg nem javul meg,vagy jelentkezzetek moderátornak,ha úgy érzitek ti jobban tolnátok.Bár én úgy emlékszem hogy Zsú lelépése után,nem nagyon tolongtatok....Akkor most hova a nagy arc?
    Neked meg Macika kitartást,a sok irígy,lusta,vagy értelmileg alulmaradott vádaskodását hagyd figyelmen kívül (töröld,ha kell tiltsd ki),és azokkal foglalkozz,akik hálásak minden segítségért,amit tőled,vagy más játékostársuktól kapnak.
    UI: Akinek meg nagyobb az arca,mint ami elfér a fején,az gondolja végig,hogy miért megy el minden modi,meg miért szívtunk hónapokig modi nélkül.Talán nem kéne bukónak lenni és nem durrannának le.
    Ha valaki nem ért egyet,az nyugodtan írja meg,most itthol vok két napig és én nem vok szégyellős.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 08.01.2016
    Hali, Bourges! :D Megjöttél és "durrbele"! Wáháááá... Istenemre, már nagyon hiányzott ez a hang! :D
    Jöhettél volna kicsit hamarabb, mert volt itt ennél durvább is, kimaradtál belőle, Lizzel vittük a balhét. :D
    Na, ha nem vagy szégyellős, akkor én is "durrbele". Tudod, nekem az a véleményem, hogy toll a füledbe, igenis lázadok, még ha Macika azt is írja, hogy irkáljak a supportnak. De ez nem Macika elleni lázadás, hanem az elv ellen lázadok. Ez egy programhiba (volt), sokan jeleztük, és Macika hivatali pozíciójából fakadóan is jelezte. Mégis, meddig bizonygassuk a hiba létét és tömeges mivoltát? Egész nap jókedvű, udvarias és kiművelt emberekkel foglalkozom, kikapcsolódni jönnék ide, nem levelezni. Grrrr...... Én elhiszem, hogy a játéküzemeltetők élete se fenékig tejfel, de ha túlterheltek, annak maguk az okai, mert generáltatják velünk a sok levelet feleslegesen, továbbá ha hibamentesebb lenne a játék, nekik se lenne ennyi dolguk, nem? Sőt, továbbmegyek. Ha rendesen tájékoztatnának, még az is lehet, hogy igazat adnék nekik, de néma gyereknek... Ismered a mondást, nem?

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 08.01.2016
    hali drága cowboyom
    a pont nálad van :)
    hát igen..... vittük a balhét, bár szrtm nem nekünk kellett volna, de jó h ott van az a...... hmmmmm... nagyszerű coltod baby :blush: 

    és szia Bourges... ezer és ezer, de ezt te is tod :)

    jaaaaaa
    és csak abba gondoljon bele mindenki.....
    még ha nem is Macika a legmegfelőbb modi, amilyet szeretnétek/szeretnénk ( bár mindenkinek más az elképzelése )
    ha ő sem lenne, akkor mi is van?
    Kapa sajnos feladta, mert egy "delete" gombbal törölték több éves munkáját ( GYIK és kül infók ) ez mellett még mi, játékosok is kezdtük piszkálni. pedig mennyivel jobb volt az ő idejében :) mióta játszom, mindig ő volt a modi, persze az uccsó időszakot leszámítva. sajna úgy tűnik, ez elmúlt :)
    ugye ti is emlékeztek még rá?
    Post edited by Liz65 (HU1) on
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hali skacok :D
    Brad félreértetted az írásom.Nem a hiba elleni lázadással van gondom,ha az normálisan és szalonképesen van leírva.Tőled még nem állt szőr a hátamon,pedig most elolvastam pár dühös hsz-od (hiányzott is a mulatozás a soraidból).Nekem is volt már nem 1x 2x,hogy elgurult a gyógyszer és szídtam a gg-t mint a bokrot,függetlenül attól,hogy tom ők is emberek.Nekem az egymás elleni gonoszkodással,észosztással (hogy kinek mi a feladata),és a játékostársak elleni lázadással van bajom.Azzal,hogy bizonyos emberek teli vannak gonoszsággal,unatkoznak,irígyek és szórják a negatív energiát.Pl én sem azért jövök a fórumra,hogy 10 x olvassam ugyanannak az embernek a rinyálását,vagdalkozását,hanem azért,hogy lássam kinél mizu,és hogy van e rá okosság.Ha azt vesszük,többünknek a fórumozás is 1 kikapcsolódás LENNE,de a gyomrom forog néhány ember stílusától.és el sem tom képzelni mekkora fejjel rendelkezhetnek,amire ekkora arc ráfér.Mindenki tudja a tutit,hogy kinek mi a dolga,ki mit csináljon hogy megoldódjon a dolog stb.,de mikor nem volt még modi se,akkor mindenki jajveszékelt,hogy nem törődik velünk a kutya se.Most milyen jó,hogy vannak a frissítésekről hírek (bár eddig is kaptuk Macikától), van aki olvassa a panaszainkat,van aki továbbítja (még ha nem is változik semmi,de nem a modi hibájából),de majd őt is elűzik innen,utána jön megint,hogy jaaaaaj miért nincs senki.Csak azt nem tom,ha ezek az emberek felhívnak 1 céget este 10 kor,hogy bejelentést tegyenek,de nincs a teló végén senki,akkor el tudják intézni?Nem.Akkor ha Macikának nem reagálnak,akkor mit csináljon?Menjen Németországba személyesen és szóljon ott az érdekünkbe?Komolyan itt néhány embernek annyi agya,logikája sincs mint egy 5 évesnek.Ami nem lenne baj,mert nem vagyunk egyforma képességűek,de legalább ne reklámozná.
    Szeva Liz :D
    Hát ez az,mikor nem volt Macika (bár nekem ő tökéletesen megfelel,szerintem minden feladatát ellátja,sőőt.),akkor mi volt itt?Lópikula.Ha jött valami újdonság,csak pislogtunk ki a fejünkből és futottunk a fórumra,hogy tud e vki vmit és egy idő után Macika jött a segítségünkre és írta be amit kiguglizott.(hatalmas segítség volt mindig).De majd a bunkósággal őt is előzi a jónép,mint annó Zsút,és utána legalább lehet megint sírni,hogy miért nincs senki itt,miért nincs tájékoztatás.Mert ha van valaki az sem jó,ha nincs,akkor meg az a gond.

    És itt tennék fel 3 kérdést minden negatív hullámot szórónak
    1.Szerintetek mi a hivatalos munkaköre 1 modinak (mert szerintem nem nagyon vagytok képbe)
    2.Mikor nem volt modi és segítségre szorultunk miért nem jelentkeztetek modinak önzetlenül,időtöket erre szánva azért a nagyon nagy jutalomért?Mindenki előtt ott állt a lehetőség és mivel ti tökéletesek vagytok,mindent tudtok,mindent el tudtok intézni,így biztos nagy hasznotok lenne,kamatoztassátok......
    3.Szerintetek mi az/mik azok a teendők,feladatok,amiket Macika nem lát el,és ti ellátnátok
    Ezekre a válaszokra cseszettül kivi vok.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 08.01.2016
    :)
    nem idézlek, mert túl hosszú vagy
    nem óhajtok vitázni, mert se energiám, se kedvem hozzá
    de talán emléxel még, mikor úgy talán nyár környékén osztottuk hol fórumon, de legtöbbet priviben mind Kapát, mind Zsuzsit, mert szrtd és szrtm is nem látták el megfelelően a moderátori feladatot
    lehet, h hivatalosan a wikiben ez van írva - rendet tartani, törölni és áthelyezni - de nekem azért a modiság az elmúlt pár év alatti tapasztalatom alapján kicsit másról szól/szólna :)
    egy közösséget képviselnek, megtesznek mindent azért, h jól informáltak legyünk, védik az érdekeinket, sőt...... velünk vannak akár egy szövi vezető. és persze ezt te is tudod miről szól :) nem csak felveszel valakit vagy éppen kidobsz. tőled függ, mennyire tartanak össze, milyen a hangulat :)
    az, h válaszolnak kérdéseinkre, esetleg tanácsokkal látnak el, amiket mi játékosok tapasztaltunk már, egy dolog, hisz ezt teszem én is már régóta mint sima, 1xű játékos
    és akkor most jöhet az, h mért nem csinálom én vagy bárki más
    hát én azért nem, mert tudom, h erre nem sok időm lenne, amit én beleképzelek ebbe, arra nekem nincs időm. bár látszólag sokat vagyok fórumon, de kötelezettség nélkül, ha nincs időm, nem vagyok. viszont ha elvállalok valamit, akkor azt teljes bedobással, felelősséget érezve kellene tennem. hisz akkor már a fórum összes lakója, az egész magyar játékos és az érdekeik az én felelősségem. és nem csak tessék-lássék megoldásokat kreálnék, hanem legjobb tudásom szrtn "vezetném a csapatot"

    jaaaa
    és persze Macit sem akarom bántani, hisz ő megpróbálta, de ettől szrtm több kell :)
    ne hari Kriszti :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Kedves Mindenki!
    Nem akarok semmi mást mondani, csak azt mikor elvállaltam, s a bemutatkozásomba is beleírtam mit vállalok. Ha valakinek ez kevés, és szeretné ezt jobban csinálni önszántából szinte minden juttattatás nélkül, javaslom jelentkezzen moderátornak, s bizonyítsa be lehet ezt jobban is csinálni munka és minden mellett. 
    Én továbbra is teszem azt, amit vállaltam. Köszönöm.


  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 08.01.2016
    Kedves Mindenki!
    Nem akarok semmi mást mondani, csak azt mikor elvállaltam, s a bemutatkozásomba is beleírtam mit vállalok. Ha valakinek ez kevés, és szeretné ezt jobban csinálni önszántából szinte minden juttattatás nélkül, javaslom jelentkezzen moderátornak, s bizonyítsa be lehet ezt jobban is csinálni munka és minden mellett. 
    Én továbbra is teszem azt, amit vállaltam. Köszönöm.


    Kriszti ne érts félre kérlek
    köszönjük ezt is, és persze amit vállaltál
    csupán én másként látom ezt a feladatot és ezért nem vállalnám soha
    van nekem a való életben is elég felelősség, ez nem férne bele, mert másképp csinálnám, más az elképzelésem erről
    de jó, h vagy nekünk, még ha csak ennyit is :)

    de lehet, ha a másik oldalon lennék megváltozna a véleményem :)
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 08.01.2016
    Kedves Mindenki!
    Nem akarok semmi mást mondani, csak azt mikor elvállaltam, s a bemutatkozásomba is beleírtam mit vállalok. Ha valakinek ez kevés, és szeretné ezt jobban csinálni önszántából szinte minden juttattatás nélkül, javaslom jelentkezzen moderátornak, s bizonyítsa be lehet ezt jobban is csinálni munka és minden mellett. 
    Én továbbra is teszem azt, amit vállaltam. Köszönöm.


    Macika, leírtad, amit le akartam írni, így már nem teszek hozzá. Valóban úgy vállaltad a modiságot, hogy előre szóltál a korlátaidról, és a biztatás is úgy szólt akkor részünkről, hogy a semminél ez is jóval több és hálásak leszünk érte, bármennyit teszel is, megértve, hogy esetleg nem lesz profi a fordítás az infókról, vagy egyéb apróságok. Tartom a szavam, továbbra is hálás vagyok, hogy vagy, és átpakolod a beírásokat oda, ahova valók, válaszolsz a kérdésekre, továbbítod a bajainkat, hozod az infókat - ami amúgy a CM dolga lenne -, és még lágyszívű is vagy, mert én is fenéken rúgtam volna már itt pár embert a fórumon sokkal hamarabb, mint ahogy te megregulázod. Ha kitartasz velünk, értünk, azt megköszönöm, és tisztelet a bátorságodért, én nem vállalnék fel egy ilyen feladatot, annál sokkal lustább vagyok. Mondom ezt annak dacára, hogy azért pár fenéken billentést már én is kaptam. :D (Értek abból is, ha csak eltűnik a hsz. ) Remélem, hogy még fogok is, mert az azt jelenti, hogy itt rendetlenkedhetek, te pedig még mindig a modink vagy. :) 
    Szóval ha valakinek gondja van a modival, szóljon, tárazom a Coltot! 

    Szerk.: Bourges, én se idézlek, de nem értettelek félre, és tudom, hogy nem rám gondoltál, csak kötözködtem, mert azt veled szeretek. :)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Kedves Mindenki!
    Nem akarok semmi mást mondani, csak azt mikor elvállaltam, s a bemutatkozásomba is beleírtam mit vállalok. Ha valakinek ez kevés, és szeretné ezt jobban csinálni önszántából szinte minden juttattatás nélkül, javaslom jelentkezzen moderátornak, s bizonyítsa be lehet ezt jobban is csinálni munka és minden mellett. 
    Én továbbra is teszem azt, amit vállaltam. Köszönöm.


    Szia Macika!

    Először is ne szívd mellre a beírásokat!
    Ahogy én látom megteszel mindent Te is amit a lehetőségeid engednek.Úgy látom a játékosok nincsenek tisztában azzal hogy a modi nem programozó és nem tud belenyúlni a játékba továbbá azzal sem hogy a modi is csak a supportosokkal tud értekezni és ők sem programozók!!!!
    Anno mikor belelökdöstünk a modiságba nemkicsit féltettelek is tőle pont a sok elégedetlenkedő tudatlan játékos miatt.Én folyamatosan olvasom a fórumot és látom hogy semmi nem elég jó a játékosoknak.
    Tény hogy nem egy profi csapat a GG,nem látják az új dolgok lehetséges következményeit de ezzel együtt nagyon jópofa kis játék ez annak aki nem a feltétlen elsőségért hanem a játékért játszik vele.
    Csináld továbbra is amit eddig,szerintem ez pont elég és akinek nem javaslom guglizzon át a németekhez vagy az angolokhoz és látni fogja hogy ott sem más a helyzet pedig ott még CM-ek is vannak.

    Sok erőt Neked!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hát én sem idézlek Liz,mert te sem vagy rövidebb....Viszont ha ezt vitának sejted,akkor gáz van,bár tod én abban is benne vok.És írok is 1 litániát,ha már ráérek.
    És igen,nagyon is jól emlékszem arra az időszakra,amikor gyilokban voltam kapával és zsúval is.Kapával azért,mert olyan dolgokat törölgetett ki (ha jól emlékszem),amit nem tartottam jogosnak (így őt a feladatáért szóltam meg,a tényleges feladatáért),Zsúnak pedig szóvátettem,(mert ugye előtte jóban voltunk),hogy szörnyű ahogy megváltozott,tiszta karót nyelt lett.És ő változtatott is a viselkedésén és utána még nagyobb haverok lettünk.(Kapa azóta nem tárgyal velem :D ).Ami meg nemrégiben volt,hogy kapa bár modi,de mégsincs itt,szer én ahhoz nem szóltam hozzá,bár akkor ő annyira nem volt jelen,hogy se nem törölt,se nem helyezett át dolgokat...nem is tudtuk,hogy él e vagy hal e (még rendesen aggódtam érte :D )
    De visszatérve Macikára.Emlékezz vissza,hogy ki mit írt neki itt fórumon,mikor még nem volt modi és hogy ő is mindig erre hivatkozott,hogy dolgozik,kisgyereke van,így nem tudja vállalni.Nem én voltam az egyedüli aki rágta a fülét,hanem nagyon sokan mások is (akik szerintem úgyszint hálások neki),hogy vállalja már el,a semmitől a kevés is több.És megtette.És ezért nem fikázás,hanem köszönet jár érte.Bár én jóideje nem járok ide,mert most épp pozitív időszakom élem,és nincs kedvem lehúzodni,de most így olvasgatva elég sűrűn feltűnik macika neve.Ez azt jelenti,hogy válaszolgat a kérdésekre.Az meg hogy mi a válasz......Nem bántani akarlak Liz,de ha a te hsz-aid megnézzük a 60%-ában az áll,hogy törölj mákostésztát,vagy írj a supportnak.Ha az rá a megoldás akkor mit írjon?.Leírta,hogy a hibát jelezte,és hogy ezután a teendő a support.
    Az meg hogy a modi nem tyúkanyóskodik a fórumlakókkal....Hát én is elég régóta fórumozok,de én még 1 moditól sem láttam,hogy spanolna az ittlévőkkel.Általában hivatalosak,még azt sem mondhatni,hogy túl barátságosak voltak.(prv-ben igen).Másrészt nem is offolhat,tehát lényegesen más tészta,mint a szövi.Ha ott is alapból ellenségesek lennének,vagy osztanák az észt,tuti hagynám az egészet a csába,mert a családias légkör nem csak a vezetőn,hanem a csapat minden tagján múlik....ezt meg neked is be kell látnod.Bírkákat csak terelni lehet.
    Azt meg nagyon jól leírta a wiki,hogy mi is a modi feladata.Ezt ellátja Macika is.Azt hogy plusszba hozzon infót,azt szer már akkor is ellátta,mikor nem volt modi és azóta is ellátja,még más fórumokra is felnéz.Ha meg a GG nem szolgáltat ki többet,akkor nem kreálhat baromságokat.Mert a gg kb annyira sz@rik a modikra,mint a fórumra.Tehát csodát várni valakitől nem lehet.Napi 24 órás szolgálatot úgyszint nem.Javítást a játékban található hibákra szintén nem.Tehát szerintem a célnak tökéletesen megfelel.1 dologban nem jó modinak,amitől féltettem is,hogy lelkis és magára fogja venni az itteni bunkó beszólásokat.(úgy ahogy zsú is tette).Ez az olyan bőrtelen képű embereknek jó,mint én vok,aki az irígy és okoskodó emberek véleményére magasról kakil és "ha nem tetszik,meg kell próbálni jobban" jeligét írnám az aláírásomba alapból.Mert hogy a fél fórum pl útál rólam lepereg :D Csak én imádok gyilkolódni,így én nem vállalnám,de nem is bírálom azt,aki ezt megteszi MINDANNYIUNKÉRT.És hidd el Liz,hogy itt bárki is lenne modi és bármit is tenne,mindig érné támadás.Téged is engem is,bárkit.Talán téged nem nagyika támadna mert spanoltok,de talán több ember nem bír téged mint macikát és ahogy lehetőségük nyílna belédkötni,rögtön megtennék.Csak talán rólad is leperegne (ezt nem tom),de így üzik el az összes modit,és ha macika is lemond mi lessz?Jelentkezel? :D Semmi sem lenne más,csak akkor te lennél a középpont és talán ez nem annyira lenne pozitív,mint amennyire lennie kéne,ha már valaki tesz a közért.
    De 1 szónak 100 a vége.A wikiben olvasott,általad beírt szösszenet a moderátor feladatköre,amit aláír,amit ezen felül tesz,az önkéntes.Tehát köszönettel tartozunk érte.Köszönettel azért,hogy nem kell keresgélnünk más fórumokon és kigugliznunk az infókat,hanem megteszi ezt valaki helyettünk.Ha valami ötletünk van,vagy hibát találunk (többen) azt továbbítja stb stb.Az meg hogy te is segítessz sima játékosként ez szép dolog,de rajtad kívül még nagyon sokan megteszik,ezért van a fórum.Vannak segítők és segítségre szorulók.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 08.01.2016
    Krisztike!

    Nem idézek senkit, nem idézem a sok hsz-t, amit a moderátorsággal kapcsolatban írogattunk, pedig többet már visszakerestem. Mindenki, aki reklamál, elégedetlenkedik, kritikát fogalmaz meg, ugyanezt a visszakeresést megteheti. Brad, Fodorme már megírta, amit én is szerettem volna.
    Csak köszönetet tudok neked mondani a munkádért! A kapott tájékoztatással teljes mértékben elégedett vagyok. <3
    Ezen kívül, ha bármi más érdekel még, veszem a fáradságot és ellátogatok a különböző idegennyelvű fórumokra, munkára fogva több fellelhető fordítót.
    Ajánlom a sok irritálóan reklamáló, elégedetlenkedő, toporzékoló játékosnak, tegyék ugyanezt. Nincs tiltva senkinek. Nem a Modik kértek senkit, hogy regisztáljon  és kezdjen itt játszani. Kritizálni,  felelőssé tenni a modikat  játék minősége miatt nincs joga senkinek! >:)
    (Megjegyzem, nem találtam még olyan lényeges infót, amit tőled nem kaptunk meg.)

    Macika! Sok, sok türelmet, kitartást.

    Kati
     

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Macika! Ezer bocs, és nagyon sajnálom ha elindítottam egy lavinát, nem gondoltam volna hogy ez lesz belőle. Szerintem Te nagyon jól csinálod a dolgod, amit persze ÉRTÜNK teszel, én szégyellem magam hogy egyáltalán ilyen eszembe jutott és őszintén sajnálom, hogy némelyik  fentebb írt hsz olyan tartalmú. Nekem semmi gondom a Te Modis munkáddal, sőt, nagyon is hálás vagyok érte, mert legalább van infó és vki törődik velünk. Sztem sokan gondoljuk így, legközelebb 2x is megfontolom hogy mit írok le. Még1x ezer bocs.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Kellemes szombat reggelt mindenkinek! :) 
    Így friss fejjel átolvasva a tegnapi beírásokat, már ami benn is maradt közülük, megfogalmazódott bennem még pár kósza gondolat, ami piszkál, de aztán nem szándékozom tovább ragozni a témát.
    Macika dolgát szerintem tisztáztuk, amit vállalt, azt teszi is, akinek meg nem tetszik, beállhat mellé segíteni. 
    Olvasom Tica beírását is, és jó látni, hogy vannak emberek, akik még tudnak elnézést kérni, valamint elég bátrak is hozzá. :) Más kérdés, kedves Tica, hogy tényleg neked kell-e elnézést kérned, dacára annak, hogy te így érezted. Szerintem mindannyian elnézést kérhetnénk valamiért.
    Fodorme véleményével is egyetértek, jó kis játék ez a hibáival együtt. Épp ezért ha kinyílik a bicska, én is csak pihentetem, de nem hagytam itt eddig. Ha pedig kicsit éreznénk, hogy a távoli és láthatatlan GGS nem vesz semmibe játékost, modit egyaránt, akkor még a hibák miatt se morognánk ennyit, mert értenénk az okát, és türelmesebbek tudnánk lenni. Mert a mai rohanó világban ez a legnehezebb. 
    Ami miatt viszont ez a beírás valójában megszületik, az leginkább Liz dolga. Sokszor vagyunk "tettestársak" a rosszalkodásban, de kívülálló olvasgatóként is ugyanezt írnám, hogy egy kicsit megtámogassam, mert elég árván maradt annak ellenére, hogy türelmes és segítőkész, mégis, nem egyszer kap a segítségért cserébe hányaveti viszontválaszokat és kötözködést ő is. Pedig nem is moderátor.
    Elgondolkodtam azon, amit írtál a modiról való elképzelésedről, Liz, és tényleg jó lenne, ha így lenne. Szigorúan véve a moderátor dolga valóban a fórum rendben tartása, az már emberi tényező, hogy hozzáteszi-e azt a pluszot, amiről beszélsz. Sajnos, nem sokan teszik, vagy azért, mert nincs meg bennük a képesség, vagy egyszerűen csak időhiány, vagy más tőlük független tényezők miatt. Ez nem is kérhető számon rajtuk. Meg aztán az is belejátszik a dologba, hogy milyen a fórum közössége, mert sajnos mindig vannak emberek, akik nem beilleszkedni akarnak, hanem visszaélve a jóindulattal és türelemmel, csak a húrt feszítik, így aztán moderátor legyen a talpán, aki megtalálja az egyensúlyt a rendtartás és a kötetlenség keskeny pengeélén. Ha túl szigorú, az a baj, ha bratyizik, a tekintélyét veszélyezteti. Ráadásul kötik a szabályok. Nem csoda, ha nem nagyon vállalják fel a kockázatot. Igazán jó hangulatú tényleg akkor lenne egy fórum, ha a modi nem csak dolgozna, hanem ráérne vezetni is, közösséget kovácsolva a játékosokból, ebben teljesen igazad van. Csak hát mi itt nem vagyunk abban a helyzetben, hogy erre lehetőség nyílna, mert kellene hozzá két-három moderátor, kellenének a tájékoztatásokat megadó CM-ek, és persze kell egy olyan fórumközösség, aki mindezt fogadja és támogatja. Addig viszont nem tehetünk mást, mint hogy próbáljuk a legjobbat kihozni a meglévő lehetőségeinkből. 
    Szóval el ne fogyjon a türelmed, Liz, mert sokat teszel te is, és szerencsére vannak még itt jó páran segítőkész régi játékosok, akik megosztják a tapasztalataikat és információikat, akiknek szintén köszönet jár! 
    Mielőtt átmennék itt fennköltbe, hogy humoromnál maradjak, amellett, hogy fejet hajtok előttük, továbbra is fenntartom a jogot a morgásra, ha a GGS kihúzza a gyufát! :) (kacsintás) 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 09.01.2016
    jó reggelt mindenkinek

    hát mint Brad, én is jó kis szundi után újra átolvastam a legújabb hsz-eket is.

    Bourges, köszi szavaidat, de ha valóban úgy látod, h hsz-eim többsége a Supportra irányítja a játékosokat, ám legyen :) tegnap este berobbantál, h a fél társaságot kitiltanád..... ugyan kikre gondolsz? mert itt már csak 4-5 állandó fórumozó van, Fodorme, Konvoj, Kati, Tica, Angel, néha Brad és Nagyi, jaaaa és persze én :)
    de ha így haladunk már ennyi se lesz. ahhoz, h belém kössenek, nem kell modinak lenni, így is megtehetik és meg is teszik ha alkalom van rá vagy úgy gondolják. hisz veled is hiába vagyunk jóban, te is megteszed :) tehát Nagyit is hiába írod, h esetleg ezért nem ír rólam rosszakat
    és persze, h lehet több ellenségem van mint bárki másnak. de ez is benne van a pakliban :) mindenkinek vannak jó és rosszakarói

    Brad
    köszönöm szavaidat és Nagyi neked is
    igen, van még pár játékos aki igyekszik segíteni másoknak amiben csak tud
    persze nem kell egy modinak "bratyizni" a játékosokkal, de talán van egy középút, aminél fogva megmarad a tisztelet is feléjük, mégis jó "barátságot" ápolnak a játékosokkal.
    amúgy meg bárki is lesz modi, biztos vagyok benne, h mindig lesz valaki vagy valami ami nem fog tetszeni másoknak. hisz emberek vagyunk, különbözőek, nem klónok, akiket egy prototípus példájára másolnak többszörösen

    jaaaaa
    és részemről zárnám is a témát :)

    amúgy klassz helyen van ez a beszélgetés :smiley:

    Boldog Új Évet még1x mindenkinek :)

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 10.01.2016
    Szia Nagyika
    Sorba válaszolok :D
    Ami meg Liz-t illeti....szerintem mindenki tudja,hogy mióta fórumozok Lizzel jóban vagyunk.Sőt sokan szer 1 kalap alatt emlegetnek minket.(vajon miért? :D ) De ettől függetlenül nem kell mindig 1 véleményen legyünk,mert ha így lenne,akkor vagy én,vagy ő nem lennénk őszinték.Olyan még a legjobb családban sincs,hogy mindig mindenki egyetért mindenben.És mivel őszinte ember vok,így ezt ha barát,ha nem,neki is elmondom,mint ahogy tettem már többször és ő is ugyanígy.Ettől ha megromlik egy viszony az szomorú.Ilyenkor nem besértődni kell Nagyika,mint ahogy azt te is tetted,hanem átgondolni a dolgokat és megbeszélni akár itt (amíg azt a topic engedi) akár prv-ben.És ha egy barátság erős,akkor ez műkszik is,ahogy köztem és Liz között is működött eddig.Amit meg leírtam tegnap az nem bántó volt,csupán a tények.Sokan vannak,akik nem szeretik Lizt,engem,Téged,Macikát stb.és ez így van jól.Tehát ha ő lenne modi,sem változna semmi.Akkor őt támadnák.Hajjjaj de még hogy,főleg hogy most feldobta a labdát Macikának és hagyjuk meg,ahogy Brad is írta,itt nem lehet 1 embernek világot váltani,mert nem csak a szabályok,amik kötik őket,hanem az idejárók 1 rétege csak kötöszködni jön.Ha egy közösség csapattá akar válni,vezető nélkül is azzá válik,ha meg nem,akkor állhat az élén bárki,nem tudja összekovácsolni őket.(kivéve ha kitiltja a rosszindulatú,irígy egyéneket,de akkor meg az lenne a baj.)
    De a lényeg,tény,hogy Liz sokat segít,ahogy nagyon sokan mások is,tehát nem kell kiemelni 1 et a sok közül Nagyika.Mert pl Hunkeldonnak,Macikának is sokan köszönhetnek,meg még sorolhatnám a sok segítőkész játékost.......Azzal is az igazságot írtam,hogy Liz hsz-aiban is nagyrészt a sütitörlés és support felkeresése áll.Sőt sokszor 1 oldalon 5x leírja,ami szép dolog tőle,mert türelme az van,de azért írtam ezt (ha elolvastad és értelmezted a hsz-on),hogy ha ez a megoldás rá,akkor Macika sem tud mást írni rá.Ha valszeg a nemesítő működéséről kérdeznek Macika sem fogja a supporthoz küldeni őket :D
    Tehát mielőtt dobálóztok a szavakkal egyrészt informálódjatok,hogy mi is a tényleges feladata egy modinak,és ha azt nem látja el,akkor ne fennhangon,hanem normálisan,emberi módon kérjétek,hogy tegye meg.(Ha ez nem megy,akkor prv-ben toljátok :D ) Ha meg plussz feladatot akartok neki adni,akkor úgyszint kérjétek meg rá,hogy tegye meg a fórumozókért,mert én ahogy Macikát ismerem,mindig szívesen segít.Ha meg valaki úgy érzi,hogy ez neki jobban menne,az ne fikázza a jelenlegit és ne űzze el,hanem álljon be mellé segíteni és mutassa meg mire gondol.Mert azt a legkönnyebb,hogy dobálózunk a szavakkal,hogy ezt én kisújjból kiráznám,csak épp nincs rá időm stb.....Ha nincs idő,vagy egyéb,akkor örülni kell annak ami van.Én is másképp csinálnám,de mivel mikor ott volt a lehetőség,hogy nem volt modi,nem jelentkeztem,hanem erőltettem Macikára,Lizre,Hunkeldonra meg keresgéltünk hogy ki lenne megfelelő,így én a pofámat szorítom és áldom a nevét,hogy Ő vállalta.
    Jah és mégvalami.Nálam is hiba volt ez az elszürkülés 3 napig.Én is ugráltam egyik farmrészről a másikra.De attól függetlenül,hogy sem ide,sem a supportra nem írtam,mégis megjavult.Tehát valaki csak jelezte,hogy a magyar szerveren sem kóser a dolog,mert nem hiszem hogy bárki benézett volna ránk a CM ek,vagy játékkészítők közül.
    Szóval én köszönöm annak aki közbenjárt,akinél meg még nem jó,annak kitartás :D
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Igen Brad Boy az elnéző üzimet nem csak  magamért írtam, követendő példaként is szántam, pont azért mert engem már néha bánt, amilyen hangot 1-2 játékos megenged magának. Több tisztelet a másik felé!Úgy látom itt is kezd kihalni ez a fogalom, pedig ez 1 nagyon szűk kis embercsoport és lehetne bennünk annyi, hogy figyeljünk oda egymásra jobban korra, nemre való tekintet nélkül!
    Szép hétvégét!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Nah szeva Liz :D
    Igaz hogy berobbantam tegnap hosszabb kihagyás után,de mint mondottam,csak azért jöttem,mert informáltak az itteni jelenségekről.És tod ha kifikáznak,vagy bántanak valakit,aki nem érdemli meg,akkor én,mint "önkéntes rendőr" (amit sokszor megkaptunk már itt),jövök és elmondom az én verziómat is,abban a stílusban,ahogy épp akkor jónak látom.És most kiemeltél itt 4-5 fórumozót,de itt nem 4-5 emberről van szó,(mert ebbe a topicba is feltűnnek olyanok,akiket nem ismi és nem is említettél),hanem az összes fórumozóról,aki véleményt nyilvánít valamilyen formában .És itt a lényeg.Ha azt nem megfelelően teszi,akkor akár a 4-5,akár az összes többi egy kalap alatt van,mert mint tudjuk senki sem kivétel azért,mert többet van itt.De személy szerint nem emelnék most ki senkit,hogy kit tiltanék ki,nah nem azért mert szégyellős vok,hanem mert nem olvastam személyesen a hsz-okat amik törlésre kerültek,csupán a lényeget írták meg prv-ben,így ezért írtam azt,hogy a fél bandát.Így aki úgy érzi benne volt a rosszban,vagy abban amiket fentebb írtam,akkor a válaszom "ŐKET".És itt térnék vissza arra,amit fentebb írtál,hogy te úgy végeznéd a feladatod itt,mint a szövidben.Én ezzel azért nem értek egyet (bár gondolatnak jó),mert mint szövvezető te is tod,hogy nem könnyű jóban lenni emberekkel,akiket ut meg kell büntetned,mert nem mindenki viselkedik mindig úgy,hogy az jó legyen mindenkinek..És ezek az emberek mégjobban zokon veszik az ilyet,mintha egy ismeretlentől kapnák meg ugyanezt..Példázom.Ha te modi lennél és én feljönnék rosszalkodni és "kénytelen lennél" büntit szabni rám,(bár biztos többet elnéznél nekem,mint egy idegennek,gondolom én) sz@rabbul esne,mintha pl Kapa róná ki rám.Hiába tudnám,hogy jogos,vagy hogy ez a feladatod,akkor is.Nahmármost,ha lebratyizol mindenkivel akkor utána hogy teszel igazságot?Vagy ez vagy az meg fog orrolni és előbb utóbb nagy lesz az ellenséges tábor (a már meglévő mellett),amit azzal érnél el,hogy a munkádat teljesíted.Mert nem azt nézik,hogy mennyit tettél,hanem azt ha 1x hibázol.Nem tom emlékszel el-e még,nem egyszer volt,hogy megkaptuk,hogy "mert ti vagytok a krém,közel álltok a tűzhöz" stb. és ezért lehet nektek mindent.Talán volt benne némi igazság :D és tényleg sz@rul esett ha Kapa törölt,mikor még javába mondtam volna a mondandóm (bár büntit soha nem kaptam tőle és ezért hálás köszönet) Zsútól pedig tényleg hídba mentem volna,de ő mindig hagyott engem :D Szóval ezért nem értek egyet azzal,amit most írtál.Ha modi lennék,mit mondanék?Sorry Liz ki kell tiltsalak,mert rossz voltál :D nah ne mááááááááár.Mert véleményt írni lehet,sőt szerintem kell is,ha nem értessz egyet,meg viták is kellenek (nah nem vérremenő gyilok),de a büntetések más téma.És itt megint a szövi.Mint vezetőnek a köz érdekét kell nézni és a saját önös érdeked elé helyezni.Tehát nálunk mint tod,sok néma tag van,aki játszik és csak velem besz prv-ben.Tudom minden gondját,baját,örömét.Közel áll hozzám.De a többieknek csak 1 csapattárs,akivel közösen küzdenek adott célokért.De ha ez az illető már nem látja el a feladatát,akkor a csapat jogosan érzi úgy,hogy nincs rá szükség,míg én szoros kapcsiban vok vele és szívem szerint örökre megtartanám.De mivel a köz érdeke a fontos,így likvidálni kell és ki ilyenkor a rossz?Hát én,mert mi jóban voltunk,tudod miért van stb.Tehát bármit teszel is sehogy sem jó.És ez itt még gázabb,ahol nagyobb a tömeg.Ezért nem értek veled egyet Macikával kapcsolatban.Szerintem itt kialakult egy boly a "fórumlakók" és ők vezető nélkül is lehetnek jóban és összetarthatnak,segíthetik egymást,olykor másokat,a vezető meg tegye ami a dolga tisztes távolból.Nem kell karótnyeltnek lenni én nem mondom,de túl belsőséges viszonyt sem kell kialakítani szerintem.Ezért gondolom úgy,hogy Macika jó erre a feladatra,mert ő soha nem rosszalkodik,nem láttam még gyilokra menni senkivel,segítőkész,de nem túl barátkozós.Kedves mindenkivel,de tisztes távolban van.Egy baja van,hogy lelkis,pedig erre a posztra nagy bőr kell az arcra,hogy leperegjenek a sértések (ami általában jogtalan).De ha a fórumlakók összefognának és védenék az 1 szem modijukat ritkán betérő kritikusokkal szemben,akkor szerintem menne a dolog.De ha még a boly is fikázza,akkor megint modi nélküliség lesz,és hogy az kinek lesz jó?Mindegy én itt vok és Macika védelmére kelek,amíg úgy érzem,hogy segít abban,hogy nekünk játékosoknak könnyebb és zökkenőmentesebb legyen a játék,aki meg a másik oldalt van,az számíthat minimum 1 vitapartnerre :D

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    na csá Bourges :)
    szépen, hosszan írtál, egy író veszett el benned :smiley:
    én kicsit rövidebben írnék, aztán tényleg zárjuk le ezt a témát, már szrtm eléggé ki lett vesézve
    azért emeltem ki azokat a bizonyos fórumozókat, mert őket annak lehet látni nap mint nap. vannak persze más játékosok is, de lényegében csak 1-2 hsz erejéig ugranak be, nem állandóak.
    mint írtam, persze, nem kell "spanolni" a modival vagy neki a játékosokkal. de lásd be te is, anno mikor még volt varázsa a fórumnak, jókat szórakoztunk, de mindig tudtuk, hol a határ, kicsit offolgattunk, jókat vidultunk pár hsz-en keresztül, de arra nem adtunk okot a modiknak, h kitiltsanak, hisz kicsit közelebbről ismertük őket, és nem akartuk kényelmetlen helyzetet számukra se. talán ha ebből a szempontból nézzük, akkor nem árt, ha a modi nem nyel karót, h a te szavaiddal éljek
    pár bünti nekem leesett, de tisztában voltam vele, h jogos volt. na jó...... volt 1-2 amit nem értettem :smiley:de már rég volt, fátylat rá :)
    talán az a baj, h teljesen máshoz voltunk mi játékosok szokva, anno több infót, megnyugtatást kaptunk a modiktól, mint most
    sokan elvannak keseredve, mert a játékban is egyre több hibát találunk, és csak azt érzékeljük, h nincs megfelelő ránk látás, nem törődik velünk szinte a kutya se, hisz ilyen hosszan tartó "eszmecsere" se volt régen, mert a modi lezárta a topikot, h ne fajulhassanak el a dolgok
    de ez csak az én meglátásom, sorry
    Macinak meg persze köszönet, h elvállalta, de talán ő sem gondolta át teljesen az egészet, másra számított, mint ami most van
    és már bármit is írsz vagy ír valaki, nem szeretnék részemről többet reagálni
    további jó játékot mindenkinek !
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hogy neeem válaszolsz?Nah ne már,mi lett veled Liz,régen nem hagytál volna ki 1 hsz-t sem tőlem :D
    De tőlem is zárhatják a topicot,hisz a véleményem leírtam,még annyit tennék hozzá,hogy 1 halott fórum felélesztése nem kis feladat,főleg ha nem támogatást,hanem megvetést kapsz a nagyrétegtől.Ember a talpán,aki ilyen esetbe még plussz feladattal segíteni akar.Igaz,hogy a régi fórum jó volt,sok ember járt fel,lehetett jókat mókázni,de az az idő elszállt,azok az emberek vagy megváltoztak,vagy talán már nem is játszanak,így már semmi sem a régi és bárki lesz itt modi,már szer nem is lesz.Ott sem a modi volt,aki összekovácsolta a bandát (max hagyta kovácsolódni őket,nem tiltott/törölt),de ott a fórumlakó társaság volt az,ami.
    De míg nincs újabb támadás,amire úgy érzem reagálni kell,addig érzékeny búcsút intek nektek :D
    UI:Brad,ha úgy érzed szívódhatnékod van,akkor prv-ben is rámírhatsz,mindig felcsillan a szemem egy izmos cowboy láttán :D
    nah pusza
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    .Ezért gondolom úgy,hogy Macika jó erre a feladatra,mert ő soha nem rosszalkodik,nem láttam még gyilokra menni senkivel,segítőkész,de nem túl barátkozós.Kedves mindenkivel,de tisztes távolban van.Egy baja van,hogy lelkis,pedig erre a posztra nagy bőr kell az arcra,hogy leperegjenek a sértések (ami általában jogtalan).De ha a fórumlakók összefognának és védenék az 1 szem modijukat ritkán betérő kritikusokkal szemben,akkor szerintem menne a dolog.De ha még a boly is fikázza,akkor megint modi nélküliség lesz,és hogy az kinek lesz jó?Mindegy én itt vok és Macika védelmére kelek,amíg úgy érzem,hogy segít abban,hogy nekünk játékosoknak könnyebb és zökkenőmentesebb legyen a játék,aki meg a másik oldalt van,az számíthat minimum 1 vitapartnerre :D

    Ezzel maximálisan egyetértek és igen ki kell állni Macika mellett, könnyű a szőnyeg széléről magyarázni hogy hogy kellene, meg kell mutatni! Ezzel részemről ezt a témát befejeztem!Üdv Minden Fórumozónak!
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 09.01.2016
    De míg nincs újabb támadás,amire úgy érzem reagálni kell,addig érzékeny búcsút intek nektek :D
    UI:Brad,ha úgy érzed szívódhatnékod van,akkor prv-ben is rámírhatsz,mindig felcsillan a szemem egy izmos cowboy láttán :D
    nah pusza
    Mi is érzékenyen búcsúzunk akkor egy időre tőled. :) 
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 09.01.2016
    Szia Brad.
    Még azért hozzád beugrok 1 szóra :D
    Meg kijavítom akkor amit írtam.Nem meghívtak,hanem csak újságolták,hogy mizu erre,de saját döntés alapján jöttem,hisz tod egy jó kis gyilok nálam mindig belefér (néha fel is tuningol) :D
    Nah tényleg pusza....
Ez a beszélgetés lezárult..