Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Január 5-i frissítés megbeszélése: Boldog új év

24

Hozzászólások

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    elég szomorú hogy egy ilyen gagyi grafikájú böngészős játék folyton lefagy a rengeteg vegyél aranyat reklámtól!!!!...:(

    Ha ennyire nem tetszik minek játszol?Egyébként nem a reklámtól fagy le.Írj Te is a supportnak és valószínű kijavítják,de szerintem már tudnak róla.
  • Verka5 (HU1)Verka5 (HU1) Bejegyzések: 5
    Jó, hogy szép új épületbe költözött a mozi, ahol változatlanul nézhetjük a nagy SEMMI-t!
    Szia:)
    Jó neked,hogy legalább nézheted a szép új épületet,nekem még mozim sincs és soha nem is volt.
    Legyen bármennyi frissítés és karbantartás az én farmom mereven elutasítja ezt a mozis történetet:)
    Azért egyszer remélem én is megtudom miről beszéltek csak nem tudom kitől kellene kérnem mozit.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Verka5 (HU1) mondta:
    Jó, hogy szép új épületbe költözött a mozi, ahol változatlanul nézhetjük a nagy SEMMI-t!
    Szia:)
    Jó neked,hogy legalább nézheted a szép új épületet,nekem még mozim sincs és soha nem is volt.
    Legyen bármennyi frissítés és karbantartás az én farmom mereven elutasítja ezt a mozis történetet:)
    Azért egyszer remélem én is megtudom miről beszéltek csak nem tudom kitől kellene kérnem mozit.
    Szia!

    Most néztelek meg és ott a mozi jobbra a piac mellett.
  • Verka5 (HU1)Verka5 (HU1) Bejegyzések: 5
    Verka5 (HU1) mondta:
    Jó, hogy szép új épületbe költözött a mozi, ahol változatlanul nézhetjük a nagy SEMMI-t!
    Szia:)
    Jó neked,hogy legalább nézheted a szép új épületet,nekem még mozim sincs és soha nem is volt.
    Legyen bármennyi frissítés és karbantartás az én farmom mereven elutasítja ezt a mozis történetet:)
    Azért egyszer remélem én is megtudom miről beszéltek csak nem tudom kitől kellene kérnem mozit.
    Szia!

    Most néztelek meg és ott a mozi jobbra a piac mellett.
    Szia:)
    Hát ez nagyon érdekes, akkor csak én nem látom? Ez most hogy lehet?
    Sőt,ha itt tartunk én a folyamatban lévő építési fülecskét sem látom jobb oldalt.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok !   A Farmokon Bármit leakarunk szedni,Földek ,Állatok,Gyümölcsök.
    Nem lehet. Csak elhomályosodik,és állandóan újra kell indítani a Gépet-
     Legyetek szivesek benézni ha lehet,mert nemtudok játszani,Eventet,küldetést csinálni-
        Köszönöm  Schiller Jánosné Közösen Előre szöv. vez.
    Szia! Ha feljebb olvasol, látod mi is csak felhasználók vagyunk. Próbálj sütiket, gyorsítótárat törölni, és ha tudsz másik böngészőt is kipróbálni. Még esetleg a netet is megnézheted, hátha az lassult be valamiért. Ha nem segít, javaslom a supportot.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Verka5 (HU1) mondta:
    Verka5 (HU1) mondta:
    Jó, hogy szép új épületbe költözött a mozi, ahol változatlanul nézhetjük a nagy SEMMI-t!
    Szia:)
    Jó neked,hogy legalább nézheted a szép új épületet,nekem még mozim sincs és soha nem is volt.
    Legyen bármennyi frissítés és karbantartás az én farmom mereven elutasítja ezt a mozis történetet:)
    Azért egyszer remélem én is megtudom miről beszéltek csak nem tudom kitől kellene kérnem mozit.
    Szia!

    Most néztelek meg és ott a mozi jobbra a piac mellett.
    Szia:)
    Hát ez nagyon érdekes, akkor csak én nem látom? Ez most hogy lehet?
    Sőt,ha itt tartunk én a folyamatban lévő építési fülecskét sem látom jobb oldalt.
    Javaslom írj a supportnak, ez egyedi probléma, csak ők tudnak segíteni.
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Nálam a munkahelyemen tapasztalható, hogy lassú, nehézkes, gyakran megfagy, stb. Otthon teljesen jól működik. Szerintem van net köze is ennek a dolognak...
    Szia Kriszti!
    Nem tudom mennyi köze lehet ennek a problémának a net-hez.
    Most egy gépen vagyok két farmon. Az enyémen (165. szint) és az unokámén (22. szint). Az én farmom zökkenőmentesen működik, az unokámén ugyanaz a probléma, amit az előző hsz-ben Gizi írt. Minden beszedésnél rá kell frissítenem és csak az övén. Géptakarítás után is fenn áll ez a probléma a karbantartás óta.
    Szervusztok!

    Sajnos nálam is elszürkülnek az ólak, szántók, amit eddig SOHA nem tapasztaltam, pedig a leállás, frissítés után be sem tudtam volna lépni a farmra a játékom frissítése nélkül, és természetesen végig "zongoráztam" én is mindent!
    NET-függő!?? ha igen, az tuti, én ennél többet 1 fillérrel sem fizetek többet, 5-6 ezer forint erre a játékra NEM is elég???

    Sziasztok! A frissítés után nálam is ez a gond, hogy nem lehet beszedni, a főfarmról megyek a másikra, majd vissza, hogy be tudjak takarítani. Úgy látszik ez a frissítés a bánya és a mozi átpakolásával elromlott :(
  • Verka5 (HU1)Verka5 (HU1) Bejegyzések: 5
    Verka5 (HU1) mondta:
    Verka5 (HU1) mondta:
    Jó, hogy szép új épületbe költözött a mozi, ahol változatlanul nézhetjük a nagy SEMMI-t!
    Szia:)
    Jó neked,hogy legalább nézheted a szép új épületet,nekem még mozim sincs és soha nem is volt.
    Legyen bármennyi frissítés és karbantartás az én farmom mereven elutasítja ezt a mozis történetet:)
    Azért egyszer remélem én is megtudom miről beszéltek csak nem tudom kitől kellene kérnem mozit.
    Szia!

    Most néztelek meg és ott a mozi jobbra a piac mellett.
    Szia:)
    Hát ez nagyon érdekes, akkor csak én nem látom? Ez most hogy lehet?
    Sőt,ha itt tartunk én a folyamatban lévő építési fülecskét sem látom jobb oldalt.
    Javaslom írj a supportnak, ez egyedi probléma, csak ők tudnak segíteni.
    Köszönöm szépen ezt fogom tenni,mert idáig azt hittem majd csak betölti nálam is,de nem.
    Az egyik szövitaggal megnézettem és tényleg látja ő is nálam a mozit,de higgyétek el én soha nem is láttam.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Szia:)
    Hát ez nagyon érdekes, akkor csak én nem látom? Ez most hogy lehet?
    Sőt,ha itt tartunk én a folyamatban lévő építési fülecskét sem látom jobb oldalt.
    Nem lehet hogy túl nagyra van állítva a kép és nem fér be a képernyőbe?
  • tomtay78 (HU1)tomtay78 (HU1) HU1 Bejegyzések: 163
    Sziasztok !   A Farmokon Bármit leakarunk szedni,Földek ,Állatok,Gyümölcsök.
    Nem lehet. Csak elhomályosodik,és állandóan újra kell indítani a Gépet-
     Legyetek szivesek benézni ha lehet,mert nemtudok játszani,Eventet,küldetést csinálni-
        Köszönöm  Schiller Jánosné Közösen Előre szöv. vez.
    Szia! Ha feljebb olvasol, látod mi is csak felhasználók vagyunk. Próbálj sütiket, gyorsítótárat törölni, és ha tudsz másik böngészőt is kipróbálni. Még esetleg a netet is megnézheted, hátha az lassult be valamiért. Ha nem segít, javaslom a supportot.
    Sziasztok!
    A jan.5-ei frissítés óta nálam is felmerült ez a gond,és a szövi tagjai is jelezték.A jelenség akkor jön elő,amikor aratásnál megtelik a raktár és el kell adnom a készletből hogy tovább arathassak.Na és ekkor fehéredik be a mező.Jó érzés amikor épp küldi végén csinálja.A választ fenntebb olvastam,írjak a supportnak.Vagy adjam el a raktárból a terményt,mielőtt megtelik....csak azért írtam ide,hátha másokon segít ez a megoldás,bár inkább javítani kéne,mint nekünk trükközni....köszönöm hogy olvastátok!
  • Bözsike51 (HU1)Bözsike51 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Sziasztok !
    Frissítés óta nem lehet rendesen leszedni ,állandóan elhomályosodik amit leszednék .Ugrálni kell másik farmra , hogy folytatni tudjam . Ez nagyon bosszantó !!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok !
    Frissítés óta nem lehet rendesen leszedni ,állandóan elhomályosodik amit leszednék .Ugrálni kell másik farmra , hogy folytatni tudjam . Ez nagyon bosszantó !!!
    szia
    sajnos mint írtad, ez a friss óta áll fenn több játékosnál is. érdemes a Supportnak jelezni.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A supportot azért javaslom bármi hiba esetén, ha a szokásos megoldások nem segítenek, mert az úgy eljuttatott jelzések után van lehetőség arra, hogy kiderítsék egyéni, vagy a játékosok többségét érintő hibáról van szó. Én jelezni tudom, de csak akkor tudnak tenni valamit, ha ti is jelzitek, hiszen 1-1 levél után tudnak csak lépni, addig én csak előre jelezhetem.
    Én ilyenkor megnézem, hogy nálam is fenn áll-e a gond, s ha nem, akkor nem tudom a support felé ezt részletesen előadni, hiszen a problémát nem tapasztalom.
    Ha tudtok képernyőképet küldeni a supportnak a hibáról, az nagy segítség.
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok !
    Frissítés óta nem lehet rendesen leszedni ,állandóan elhomályosodik amit leszednék .Ugrálni kell másik farmra , hogy folytatni tudjam . Ez nagyon bosszantó !!!
    szia
    sajnos mint írtad, ez a friss óta áll fenn több játékosnál is. érdemes a Supportnak jelezni.

    Sziasztok! Írtam a supportnak ebben az ügyben, kiváncsi vagyok mit válaszolnak, majd megosztom veletek.
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    szerkesztette ezt: 06.01.2016
    A supportot azért javaslom bármi hiba esetén, ha a szokásos megoldások nem segítenek, mert az úgy eljuttatott jelzések után van lehetőség arra, hogy kiderítsék egyéni, vagy a játékosok többségét érintő hibáról van szó. Én jelezni tudom, de csak akkor tudnak tenni valamit, ha ti is jelzitek, hiszen 1-1 levél után tudnak csak lépni, addig én csak előre jelezhetem.
    Én ilyenkor megnézem, hogy nálam is fenn áll-e a gond, s ha nem, akkor nem tudom a support felé ezt részletesen előadni, hiszen a problémát nem tapasztalom.
    Ha tudtok képernyőképet küldeni a supportnak a hibáról, az nagy segítség.
    Sziasztok! Ide is leírom, írtam a supportnak, majd megosztom veletek mit válaszoltak.
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Nálam a munkahelyemen tapasztalható, hogy lassú, nehézkes, gyakran megfagy, stb. Otthon teljesen jól működik. Szerintem van net köze is ennek a dolognak...
    Szia Kriszti!
    Nem tudom mennyi köze lehet ennek a problémának a net-hez.
    Most egy gépen vagyok két farmon. Az enyémen (165. szint) és az unokámén (22. szint). Az én farmom zökkenőmentesen működik, az unokámén ugyanaz a probléma, amit az előző hsz-ben Gizi írt. Minden beszedésnél rá kell frissítenem és csak az övén. Géptakarítás után is fenn áll ez a probléma a karbantartás óta.
    Szervusztok!

    Sajnos nálam is elszürkülnek az ólak, szántók, amit eddig SOHA nem tapasztaltam, pedig a leállás, frissítés után be sem tudtam volna lépni a farmra a játékom frissítése nélkül, és természetesen végig "zongoráztam" én is mindent!
    NET-függő!?? ha igen, az tuti, én ennél többet 1 fillérrel sem fizetek többet, 5-6 ezer forint erre a játékra NEM is elég???

    Sziasztok! A frissítés után nálam is ez a gond, hogy nem lehet beszedni, a főfarmról megyek a másikra, majd vissza, hogy be tudjak takarítani. Úgy látszik ez a frissítés a bánya és a mozi átpakolásával elromlott :(
    Sokra nem mentünk a változásokkal . Lett 1 csicsás épületünk ami mozi lenne,de semmi... A betakaritásoknál többen panaszkodnak a szövimben is, én is. Több bosszuság mint öröm....
  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    Sziasztok! Mindenkinek Boldog Új Évet kívánok! Nekem a következő frissítéssel kapcsolatban volna 1 kérdésem. Láttam, hogy hamarosan lesz lehetőség az épületek és egyebek feljebb fejlesztésére. Én azt szeretném megkérdezni, hogy esetleg van-e kilátás a farm területének bővítésére? Csak mert ha jól látom volna még a bánya mellett hely! Válaszotokat előre is köszönöm!
    Sziasztok!
    Szerintem is a területet bővíthetnék! Jobb lenne , mert már így is drágák az épületek  fejlesztése és most még drágább lesz!

  • zsiga111 (HU1)zsiga111 (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Sziasztok.Hogy érem el a supportot 
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok.Hogy érem el a supportot 
    Szia! Vagy a kis házra kattintva vagy az én aláírásomban a kép felett.
  • kotkoda014 (HU1)kotkoda014 (HU1) Bejegyzések: 2
    sziasztok az utolsó karbantartás óta állandóan elhomályosul pld: a föld és nem szedi le az árút nem tudom másnál is így van -e  nálam ezt csinálja és mindig ki kell lépni a gépből  és újra indítani
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    sziasztok az utolsó karbantartás óta állandóan elhomályosul pld: a föld és nem szedi le az árút nem tudom másnál is így van -e  nálam ezt csinálja és mindig ki kell lépni a gépből  és újra indítani
    Igen másnál is előfordul. Én nem lépek ki, átmegyek a másik farmra/pl virágra/, aztán vissza és akkor újra működik. A frissítés óta van ez a hiba.
  • tomtay78 (HU1)tomtay78 (HU1) HU1 Bejegyzések: 163
    A supportot azért javaslom bármi hiba esetén, ha a szokásos megoldások nem segítenek, mert az úgy eljuttatott jelzések után van lehetőség arra, hogy kiderítsék egyéni, vagy a játékosok többségét érintő hibáról van szó. Én jelezni tudom, de csak akkor tudnak tenni valamit, ha ti is jelzitek, hiszen 1-1 levél után tudnak csak lépni, addig én csak előre jelezhetem.
    Én ilyenkor megnézem, hogy nálam is fenn áll-e a gond, s ha nem, akkor nem tudom a support felé ezt részletesen előadni, hiszen a problémát nem tapasztalom.
    Ha tudtok képernyőképet küldeni a supportnak a hibáról, az nagy segítség.
    Szia!
    Köszönöm,és most már értem,miért kell a supportot elárasztani.Képernyőmentést fogok csinálni,ha előjön a probléma,és elküldöm nekik.Feltéve ha meg nem oldják vagy meg tudjuk mit írtak vissza Angelnek.
  • tomtay78 (HU1)tomtay78 (HU1) HU1 Bejegyzések: 163
    konvoj (HU1) mondta:
    sziasztok az utolsó karbantartás óta állandóan elhomályosul pld: a föld és nem szedi le az árút nem tudom másnál is így van -e  nálam ezt csinálja és mindig ki kell lépni a gépből  és újra indítani
    Igen másnál is előfordul. Én nem lépek ki, átmegyek a másik farmra/pl virágra/, aztán vissza és akkor újra működik. A frissítés óta van ez a hiba.
    Sziasztok!
    A másik fórumba írtam a pillanatnyi megoldást,leírom itt is.Mielőtt betakarítassz,nézz be a raktárba és adj el belőle,mert akkor jön elő ez a jelenség(legalábbis nálam),amikor betakarításnál el kell adjad a plusz mennyiséget,hogy beférjen a termény.A másik megoldás,ha már kifehéredtél,konvoj javaslata fentebb.
    A választ megkaptam rá adminunktól,írni kell a supportnak és képernyőmentést csinálni a hibáról.Ha többen szekáljuk a supportot,hátha előrelendül a javítás.
    További jó játékot mindenkinek!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    1 órán belül lesz egy frissítés, remélhetőleg a hibák elhárulnak.
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Sajnos frissités után is fent áll a probléma :( Több tagomnál is.Ráadásul épp projektezünk.
  • rokakoma2015 (HU1)rokakoma2015 (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 06.01.2016
    Mi a  ... van ezzel a játékkal nem lehet aratni állandóan lefagy
  • gernem (HU1)gernem (HU1) Bejegyzések: 1
    Sajnos még rosszba lett nálam.
  • Bözsike51 (HU1)Bözsike51 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Sziasztok !
    Hát hiába volt frissítés a hiba maradt. Továbbra sem lehet  rendesen leszedni.
    Nem értem miért nem lehet ezt rugalmasan kezelni és gyorsan kijavítani .
    Nagyon bosszantó, hogy ennyi játékos küzd ezzel a komoly hibával !!!

    Kérjük a gyors javítást !!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok !
    Hát hiába volt frissítés a hiba maradt. Továbbra sem lehet  rendesen leszedni.
    Nem értem miért nem lehet ezt rugalmasan kezelni és gyorsan kijavítani .
    Nagyon bosszantó, hogy ennyi játékos küzd ezzel a komoly hibával !!!

    Kérjük a gyors javítást !!
    szia

    esetleg frissítés után törölted az előzményeket és sütiket? érdemes lenne
    tudom, h többen jeleztetek ilyen problémát, de nálam semmi gond. ezek a problémák a melóhelyemen szoktak előfordulni, mert ott most rossz a net. itthon gond nélkül megy
  • zsuzsika19507 (HU1)zsuzsika19507 (HU1) Bejegyzések: 14
    sAJNOS EGYRE ROSSZABB EZ A JÁTÉK HOL LEFAGY ,MÁR LEGALÁBB 1 HÓNAPJA,HOL UGRÁL IRÁNYÍTHATATLANUL,MOST MEG KIFEHÉREDIK,SAJNOS ANNYI IDŐM NEM MINDIG VAN HOGY UGRÁLJAK EGYIK FARMRÓL A MÁSIKBA NO MEG HÁT NEM EZ A JÁTÉK LÉNYEGE
Sign In to comment.