Főoldal Hungarian Archívum Javaslatok, dicséret és kritika (a)

Probléma!

Mostanában olyan a játék, hogy szinte élvezhetetlen. Nagyon árnyékol, végig megy a kurzor amerre visszük minden egyes hely, mert a szövetkezet minden tagjánál ilyen. JÓ LENNE MÁR VÉGRE MEGOLDANI EZT A PROBLÉMÁT!!!en megáll. sokat kell várni mire azt csinál amit akarunk. Azért írom többes számba

Hozzászólások

  • Bogyo1980 (HU1)Bogyo1980 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    Ha feladatok vannak akkor miért nem egyformán jár például cseresznyevirág?Már 2x szedtem le és 1 x se adott semmit ,hát így biztos esélytelen végezni a feladatokkal a megadott időn belül .:( Komolyan lassan meggondolandó ,hogy érdemes e elkezdeni valamit is!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Ha feladatok vannak akkor miért nem egyformán jár például cseresznyevirág?Már 2x szedtem le és 1 x se adott semmit ,hát így biztos esélytelen végezni a feladatokkal a megadott időn belül .:( Komolyan lassan meggondolandó ,hogy érdemes e elkezdeni valamit is!
    szia

    sajnos az ilyen "felröppenőket" mindig random adja a rendszer. ha csak az almásodat szedted, akkor elképzelhető, h nem adott, mert ha jól látom 3 almásod van. nekem 5 van és sokszor csak 2-re ad virágot vagy 1-re
  • hajni61 (HU1)hajni61 (HU1) Bejegyzések: 11
    Sziasztok!
    Nekem csak az az egy gondom van,hogy egyes termékek nagyon soká érnek be és ez sokat számít pl itt a mikulás eventnél de lehet ez csak az én gondom.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Nekem csak az az egy gondom van,hogy egyes termékek nagyon soká érnek be és ez sokat számít pl itt a mikulás eventnél de lehet ez csak az én gondom.
    Vannak gyorsan és vannak lassan érő termékek, eddig is voltak. Van ami megvehető, van, ami csak időszakosan megvehető termék. Ebben semmi változás nincs.
    A télapó listája vegyesen kér, és nem kötelező csinálni, de ha elkezdted célszerű, mert az a szövetkezeti társakkal szemben lenne rossz.
  • Zsleszz (HU1)Zsleszz (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!

    Lehet, hogy én vagyok figyelmetlen, vagy nem jól emlékszem, de reggel még csak cca: 3200 UFO nyomt kellett találnom, de most, hogy beléptem, már 3400-at! Mintha látná a renszer, hogy megleszek estére, ezért emel a mennyiségen, hogy szabotáljon!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 07.12.2015
    Sziasztok!

    Lehet, hogy én vagyok figyelmetlen, vagy nem jól emlékszem, de reggel még csak cca: 3200 UFO nyomt kellett találnom, de most, hogy beléptem, már 3400-at! Mintha látná a renszer, hogy megleszek estére, ezért emel a mennyiségen, hogy szabotáljon!
    szia

    vagy elnézted valóban, vagy még mindig hibás az új event
    igazából 3.410 nyomot kell megtalálnod és ez már a 48-as játékos szinttől ennyi.
    tehát a te szinteden is ennyit kell beadnod a 3-as nehézségi szinthez ( ha jól gondolom, akkor azt csinálod :) )

    nos...
    az eventekkel kapcsolatos kérdéseknél beraktam a teljes feladatsort
    Post edited by Liz65 (HU1) on
Ez a beszélgetés lezárult..