Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Hibák bejelentése

:(:'( Hétfő óta, nemkapok semmit napi bejelentkezéskor,a kutyá legmagasabb szinten van ott sincs jutalonm a betanításért!

116 szinten játszom,azért ez elég érdekes hogy a magas szintű játékosokkal csinálják,hiszen úgy gondolom aki már elérte ezt a szintet napi szinten játszik és aranyat is vásárólt már! Tehát kérnén a bejelentkezési bonuszomat (4 nap nincs) plusz a kutyusom betanításáért járó (kék) Tp!!! Köszönöm! Sütik törülve,oldal frissítve!

«1

Hozzászólások

  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Szia! Ezt most kinek címezted? Nekünk, a többi fórumozó játékosnak? Mert akkor hiába kéred, tőlünk nem kaphatod meg. Talán írj a Supportnak, többre mész vele.
  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72
    :/ Nem nektek címeztem csak nem tudom hol keressem a Supportot?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 22.10.2015
    :/ Nem nektek címeztem csak nem tudom hol keressem a Supportot?
      A farmon a kilépés gomb alatt találsz egy kis fejhallgatós fejecskét, az az Ügyfélszolgálat, ott kell az e-mailes támogatást választani és leírni a problémát.

    Nem tudom milyen böngészővel játszol, de próbálj esetleg ki egy firefoxot vagy operát, s ha azzal is ezt tapasztalod, akkor írj az ügyfélszolgálatnak.
  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72
    Köszi a válasz,oda szokta írni ha gondom van. Amúgy tegnap is kaptam 24-órás szellemet és sehova nem engedi lerakni,valamint a magokat leraktam a szövi-társaméra és nem lett neki kukoricából hibiszkusz! Egyszóval mostanában rengeteg a hiba!!!  :* Szóval ez van! Sziasztok jó s kellemes napot mindenkinek!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 26.10.2015
    Köszi a válasz,oda szokta írni ha gondom van. Amúgy tegnap is kaptam 24-órás szellemet és sehova nem engedi lerakni,valamint a magokat leraktam a szövi-társaméra és nem lett neki kukoricából hibiszkusz! Egyszóval mostanában rengeteg a hiba!!!  :* Szóval ez van! Sziasztok jó s kellemes napot mindenkinek!
    Szia! :)

    A Rejtélyes magok, vagyis a magcserélő ajándék a már elvetett magból véletlenszerűen választott magra fog cserélődni, nem hibiszkuszra. :) Ez nem hiba. :)

    Zsuzsi
  • lili1127 (HU1)lili1127 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok
    Segítséget kérnék, leszedtem a mai napra a tököt, de nem számolja ,vagyis a 60 db-.nál áll és nem tudok mit tenni. Nem áll át. Nem szeretném elveszíteni az eddigi munkám és majd a nyereményt
    Köszönöm Lili1127
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok
    Segítséget kérnék, leszedtem a mai napra a tököt, de nem számolja ,vagyis a 60 db-.nál áll és nem tudok mit tenni. Nem áll át. Nem szeretném elveszíteni az eddigi munkám és majd a nyereményt
    Köszönöm Lili1127
    szia
    ajánlanám a sütik és előzmények törlését
    persze erre az időre lépj ki a farmodról, majd ha készen vagy lépj be újra. ha ez sem hozna eredményt, akkor a Supportnak kell írnod, melyet a fórum főoldalán legfelül találsz ( Ügyfélszolgálat ) vagy a farmod jobb felső sarkában a kilépés gomb alatt. kis fejecske fülhallgatóval
  • ga3bi5ka7 (HU1)ga3bi5ka7 (HU1) Bejegyzések: 3
    Szia! Zsuzsi! Most olvason a szövivezetőnk levelét (Cinkapanna) tényleg nem tudja letenni sehova a szellemet és sajna én sem. Valamint pont nekem adott a kukoricára véletlenszerű magot és nem lett semmi csak az űltetett kukorica!! Szóval egyébként én is azt szeretném megkérdezni hogy miért nem engedi a szellemet sehova "letenni"? Akkor miért kaptam?? Köszönöm a választ!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia! Zsuzsi! Most olvason a szövivezetőnk levelét (Cinkapanna) tényleg nem tudja letenni sehova a szellemet és sajna én sem. Valamint pont nekem adott a kukoricára véletlenszerű magot és nem lett semmi csak az űltetett kukorica!! Szóval egyébként én is azt szeretném megkérdezni hogy miért nem engedi a szellemet sehova "letenni"? Akkor miért kaptam?? Köszönöm a választ!!!
    szia

    ha nem zavar, nem Zsuzsi vagyok, de választ adhatok :)
    a szellemet a farm főépületére kell tenned
  • Babra falu 63 (HU1)Babra falu 63 (HU1) Bejegyzések: 32
    szerkesztette ezt: 31.10.2015
    Már jóval elmúlt éjfél és nincs egy darab tök! Tisztítottam, töröltem, stb. Így sincs. 90 van, 91 - 100-ig nem lesz. Úgy látszik a "magasságos" így akarja.
  • Babra falu 63 (HU1)Babra falu 63 (HU1) Bejegyzések: 32
    Már jóval elmúlt éjfél és nincs egy darab tök! Tisztítottam, töröltem, stb. Így sincs. 90 van, 91 - 100-ig nem lesz. Úgy látszik a "magasságos" így akarja.
    00,42-kor megjelentek, meg is van mind. Úgy látszik "fázis késésben" volt.
  • babarózsa (HU1)babarózsa (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok !!
    nekem is ilyen gondom van nincs egyetlen tök se a farmon a 90 db megvan de úgylátszik nem lesz 100
  • Sziasztok! Érdekes, hogy nálam is ez van az utolsó nap nincs egyetlen tök sem. Ráadásué kiemeltem arannyal azt levette, de nem mutatott rá. Legutóbb is így jártam a gombával. Azért jó lenne ha csinálnának valamit ezzel, mert nem azért dolgozom itt a farmon, hogy az aranyamat elveszi, de nem ad érte semmit.
    Kedves Support légyszíves orvosoljátok a hibát.
    Köszönöm mindenki nevében.

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 31.10.2015
    ....
    Kedves Support légyszíves orvosoljátok a hibát.
    Köszönöm mindenki nevében.

    szia
    a support nem olvas fórumot, elérhetőségüket a fórum főoldalán vagy a farmod jobb felső sarkában a kijelentkezés gomb alatt találod.
  • hampi (HU1)hampi (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok!
     Sajnálattal vettük tudomásul, hogy az utolsó nap nem volt eldugott gomba a farmomon.
     Igy járt egyik szövetkezeti tagom is.
    Érdeklődnék, hogy dolgoznak-e ennek kijavításán,vagy ezért kapunk-e valami vigaszdíjat. Látom másnak is van ilyen problémája.
     Köszönettel: Hampi
     
  • kukori39 (HU1)kukori39 (HU1) Bejegyzések: 1
    sziasztok,a mai nap a tököket nem rakták ki
  • pifepöfe (HU1)pifepöfe (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok, sajnos nálam sem jelentek meg a mai(utolsó) napon a tökök :(
    A hiba vegyes, mert a lányom farmján lehetett mind a 10 tököt megtalálni és az ajándékot is megadta. Nem teljes körű a hibajelenség, nem mindenkinél jelentkezik a hiba!

  • Hanga gazda (HU1)Hanga gazda (HU1) Bejegyzések: 1

    Nálam sincs ma tök...

  • jános1956 (HU1)jános1956 (HU1) Bejegyzések: 26
    Sziasztok,tegnap már írtam 10/10 db tököt leszedtem a gép csak 90 db tököt jelez az event ajándék még 
    nincs megvan a kastély de a másik sehol???????
  • bartaapa (HU1)bartaapa (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! A mai napra, egyetlen tököt sem kaptam :( Mi az oka?
  • Sziasztok! Sajnos 4 farmból kettőn nálam sincs tök.... :(
  • inezke. (HU1)inezke. (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Reggel óta csak várom, várom, de nem rakják ki a tököket nálam sem... :'(
  • Sziasztok! Sajnos 4 farmból kettőn nálam sincs tök.... :(

    Ezen már van tök. Végre! :|
  • boszmano (HU1)boszmano (HU1) Bejegyzések: 112
    Nekem, sikerült beszednem őket, de ehhez újra kellett indítanom a gépet.  ( Hát ha tipp ez valakinek  ) :)
  • viva70 (HU1)viva70 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Kb. két hete szellemképesen látszanak a munkások. Mi az oka ennek? Lehet, írták már valahol, de nem találom...
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Kicsit bonyolult, de megpróbálom megfejteni. Vagy jó a tippem vagy nem.
    Halloween van. Az meg a szellemekkel van összefüggésben.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Kiskapa jó a sejtésed. Amint vége lett a Halloweennek, a munkások is visszakapták régi alakjukat.
  • hzsófi (HU1)hzsófi (HU1) Bejegyzések: 2
    Szeretném a segítségeteket kérni.Szerintetek miért van az,hogy amikor belépek a farmomra 98-on áll a boldogságmérő, begyűjtök mindent megnézem milyen dísztárgyat tegyek le és akkor már 138-on áll?Ez valami hiba lesz?
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    Szeretném a segítségeteket kérni.Szerintetek miért van az,hogy amikor belépek a farmomra 98-on áll a boldogságmérő, begyűjtök mindent megnézem milyen dísztárgyat tegyek le és akkor már 138-on áll?Ez valami hiba lesz?
    A kutyaház lehet a magyarázat. Amikor megeteted a kutyát, akkor a kutyaház megnöveli a boldogságot. Éhes kutya esetén nincs a kutyaháznak boldogságpontja.
  • hzsófi (HU1)hzsófi (HU1) Bejegyzések: 2
    Köszönöm a választ,erre nem gondoltam.
Sign In to comment.