Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Október 20-i frissítés megbeszélése: Évszakok és Cukorkafarm

2

Hozzászólások

  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Sziasztok !
    Tudom nem idevaló kérdés !
    A játék frissítésével valahol találkoztam,de már nem lelem ! Mivel Google Chromet használok ami önmagát frissíti,így nem tudom mit csináljak,mikor azt írja: frissítsem a játékot ? 

    Én is örülnék ha lenne egy új  modink !!  Kriszti szurkolok,hogy sikerüljön !:)
    Szia én akkor mindíg a képernyő bal oldalán levő C betűhöz hasonlító jelre kattintok és avval szoktam a játékot újra indítani. Nem nagyon értek a számítógéphez nekem is más tanácsolta,hogy így csináljam. Mi nyugdíjasak,már örülünk ha el tudunk itt játszogatni.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 21.10.2015
    Szia! Őszintén megvallva nekem csak 4 zsetonom volt, de én se túl sok mindent kaptam. Pár fürt szőlőt, meg minimális pénzt, meg pár szem cukorkát és pár szem cseresznyét. Annyira jelentéktelen volt, hogy nem maradt meg bennem a darabszám.
    juli0 (HU1) mondta:
    sziasztok
    azt szeretném kérdezni, hogy másnak is ilyen fukar a szigetes szerencsekerék vagy csak nekem nem volt szerencsém, 7 zsetonom volt és a következőket kaptam
    20 alpaka táp
    20 alpaka táp
    2 édes talaj
    2 édes talaj
    20 alpaka táp
    1 zseton
    2 édes talaj
    2000 cukordollár
    a +1 pörgetésre pedig kaptam 1 zacskó speciális bodzamagot
    Szia Juli! :)

    A Szerencsekerék mindig lutri. Sosem tudhatod előre, mit pörgetsz. :)
    Viszont érdemes megvárni, hogy legalább 8 zsetonod összejöjjön és csak úgy szerencsét próbálni. Most elpörgettél 7 zsetont, viszont ha 8-at tudtál volna, akkor lett volna egy extra ingyenes pörgetésed, ahol az extra ajándékok közül nyertél volna egyet. Így meg egy pörgetéssel lecsúsztál róla. :(

    Zsuzsi
    Szia Zsuzsi!
    Ahogy számolom és olvasom megvolt a 8+1 pörgetés, csak nagyon pici ajándékokat kapott...de sajnos nekem alapból nincs szerencsém a szerencsekerékkel, így én nem is várom össze már a 8 zsetont, mert amiket forgatok olyan kicsik, hogy amit meg szeretnék eddig sohasem sikerült. (pl. +1 forgatásra ne 1-1 magot, hanem függőágyat forgassak)

    Igazad van, ott volt benne az egy zseton...nem olvastam végig, a tápoknál és a talajoknál nem mentem lejjebb. Viszont a Szerencsekerék az lutri, mégha nagy csalódás is a végén, de sosem tudhatjuk, mit fog adni. :) 
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Tegnap kezdödöt a cukorkafarm este volt háterem ma bekapcsoltam a gépet kék a háttár. Ez mitől van ? A tagjaimat kérdeztem nekik van háttérkép. Köszönöm a választ.
    Üdv.cicamica35
  • Icu-cicu (HU1)Icu-cicu (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Sziasztok !
    Tudom nem idevaló kérdés !
    A játék frissítésével valahol találkoztam,de már nem lelem ! Mivel Google Chromet használok ami önmagát frissíti,így nem tudom mit csináljak,mikor azt írja: frissítsem a játékot ? 

    Én is örülnék ha lenne egy új  modink !!  Kriszti szurkolok,hogy sikerüljön !:)
    Ha azt írja ki frissíts, akkor az a böngésző újraindítását jeleneti. Most a crome-mal nem a legjobb a flash és emiatt lehet gond vele.
    Köszönöm Kriszti a választ ! :wink: 
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Tegnap kezdödöt a cukorkafarm este volt háterem ma bekapcsoltam a gépet kék a háttár. Ez mitől van ? A tagjaimat kérdeztem nekik van háttérkép. Köszönöm a választ.
    Üdv.cicamica35
    Szia!valts bongeszot vagy torolj elozmenyt es gyorsitotarat. Ha ezek nem segitenek support.
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Szia. Köszönöm kiprobálom. Fő farmon van a cukorkán nincs.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Tegnap kezdödöt a cukorkafarm este volt háterem ma bekapcsoltam a gépet kék a háttár. Ez mitől van ? A tagjaimat kérdeztem nekik van háttérkép. Köszönöm a választ.
    Üdv.cicamica35
    Szia!

    Amíg a játékot nem tölti be teljesen, kék háttér van. Ez függ a netedtől is.


    Zsuzsi
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    kb. reggel 6 körül lépek be és este 10-kor ki . ma 4 orán keresztül be se tudtam lépni. tagjaim egy csomo kérdést tettek fel ezalatt a játékkal kapcsolatban.
  • big-rozanita (HU1)big-rozanita (HU1) Bejegyzések: 35
    Sziasztok!  Kis emberkék vannak a cuki farmon, van velük valami teendő? Egyszer volt ilyen játék, meg kellett őket keresni és beküldeni a megoldást.

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!  Kis emberkék vannak a cuki farmon, van velük valami teendő? Egyszer volt ilyen játék, meg kellett őket keresni és beküldeni a megoldást.

    Szia! :)

    Most nem látom, hogy bárki is meghirdette volna ezt a fajta játékot a fórumon. :) Azok állandó elemei a cukifarmnak. :)

    Zsuzsi
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Sziasztok!  Kis emberkék vannak a cuki farmon, van velük valami teendő? Egyszer volt ilyen játék, meg kellett őket keresni és beküldeni a megoldást.

    Szia! :)

    Most nem látom, hogy bárki is meghirdette volna ezt a fajta játékot a fórumon. :) Azok állandó elemei a cukifarmnak. :)

    Zsuzsi
    Ez nekem uj . Milyen emberkéket kell a cukifarmon keresni ? Erről semmit se találtam a forumon. köszönöm
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!  Kis emberkék vannak a cuki farmon, van velük valami teendő? Egyszer volt ilyen játék, meg kellett őket keresni és beküldeni a megoldást.

    Szia! :)

    Most nem látom, hogy bárki is meghirdette volna ezt a fajta játékot a fórumon. :) Azok állandó elemei a cukifarmnak. :)

    Zsuzsi
    Ez nekem uj . Milyen emberkéket kell a cukifarmon keresni ? Erről semmit se találtam a forumon. köszönöm
    Szia! :)

    Vannak karakterek a cukifarmon ugyanúgy, ahogy a vikingen is. :) Ezek állandó elemei a farmnak. :) 
    Azért nem találsz róla semmit a fórumon, mert nincs semmilyen játék. A kis karaktereknek annyi a jelentősége, ha valamelyikre rákattintasz, akkor más színű füst száll fel a cukifarmon a kéményekből. :)

    (De van egy másik meglepetés is a cukifarmon, Nessie a tóban. Az sem újdonság, itt volt az első alkalommal is.)

    Zsuzsi
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    köszönöm. pár hónapja kezdtem a játékot és a cukorfarmmal most találkoztam elöször.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 24.10.2015
    Sziasztok!  Kis emberkék vannak a cuki farmon, van velük valami teendő? Egyszer volt ilyen játék, meg kellett őket keresni és beküldeni a megoldást.

    szia
    valóban ott vannak a kis emberkék a cuki farmon, jól látod. tavaly volt ez a játék, mikor meg kellett őket találni és megadni a pontos helyüket.
     az idén ilyen játék nincsen, valszeg ez is hiba, benne maradt a játékban, mint annyi más :)
    rákattintani nem lehet, csak látod őket inaktív ( szürke ) állapotban. semmi reakciót nem vált ki, ha az egeret ráviszed, szal...... nem csinál semmit és nem változik tőle semmi :)
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok!  Kis emberkék vannak a cuki farmon, van velük valami teendő? Egyszer volt ilyen játék, meg kellett őket keresni és beküldeni a megoldást.

    szia
    valóban ott vannak a kis emberkék a cuki farmon, jól látod. tavaly volt ez a játék, mikor meg kellett őket találni és megadni a pontos helyüket.
     az idén ilyen játék nincsen, valszeg ez is hiba, benne maradt a játékban, mint annyi más :)
    rákattintani nem lehet, csak látod őket inaktív ( szürke ) állapotban. semmi reakciót nem vált ki, ha az egeret ráviszed, szal...... nem csinál semmit és nem változik tőle semmi :)
    szia. köszönöm az informáciot :)

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 26.10.2015
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok!  Kis emberkék vannak a cuki farmon, van velük valami teendő? Egyszer volt ilyen játék, meg kellett őket keresni és beküldeni a megoldást.

    szia
    valóban ott vannak a kis emberkék a cuki farmon, jól látod. tavaly volt ez a játék, mikor meg kellett őket találni és megadni a pontos helyüket.
     az idén ilyen játék nincsen, valszeg ez is hiba, benne maradt a játékban, mint annyi más :)
    rákattintani nem lehet, csak látod őket inaktív ( szürke ) állapotban. semmi reakciót nem vált ki, ha az egeret ráviszed, szal...... nem csinál semmit és nem változik tőle semmi :)
    Sziasztok!

    Júliusban jött először a cukifarm, akkor benne volt ez a funkció a kis karakterekben. :) A felszálló füst attól függően változtatta a színét, amelyik karakterre rákattintottunk. Most ezt kivették. Viszont a Loch Nessie szörny továbbra is ott van, az megmaradt. ;):)
    (A cukifarmon van egy almafa. Arról az almákat le kell kattintani, csak a felső sor maradjon a fán és legalól a nagyobb alma, a többi essen a tóba. Utána pedig figyelni kell a tó tükrét, mit látni. Egyébként a faluban is van egy ilyen meglepetés. :) Aki szöviben van, az meglesheti. :)

    A karakterkereső játék nem volt olyan régen, márciusban volt. ;):)

    Zsuzsi
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Zsuzsi hol van ez? Mert én nem látom:)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Zsuzsi hol van ez? Mert én nem látom:)
    Melyikre gondolsz pontosan Macika?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    (A cukifarmon van egy almafa. Arról az almákat le kell kattintani, csak a felső sor maradjon a fán és legalól a nagyobb alma, a többi essen a tóba. Utána pedig figyelni kell a tó tükrét, mit látni. Egyébként a faluban is van egy ilyen meglepetés.  Aki szöviben van, az meglesheti. 
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 03.11.2015
    (A cukifarmon van egy almafa. Arról az almákat le kell kattintani, csak a felső sor maradjon a fán és legalól a nagyobb alma, a többi essen a tóba. Utána pedig figyelni kell a tó tükrét, mit látni. Egyébként a faluban is van egy ilyen meglepetés.  Aki szöviben van, az meglesheti. 






    Az első képen látjátok az almafát. És azt is, melyik almát kell leszedni, hogy Nessie megjelenjen. :)
    A másik képen pedig a falu meglepetése van fenn. A tóra duplán kell kattintani, akkor jön elő. ;):)

    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Na nekem nincs rajta alma, egy szem se...és olyan zöld izém sincs a tóban...és halacska sincs:(
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Na nekem nincs rajta alma, egy szem se...és olyan zöld izém sincs a tóban...és halacska sincs:(
    Képzeld, nálunk a szöviben sincs mindenkinek. Ez egy újabb hiba lesz?!
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    nálam sincs ilyen fa van más nincs

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Na nekem nincs rajta alma, egy szem se...és olyan zöld izém sincs a tóban...és halacska sincs:(
    Képzeld, nálunk a szöviben sincs mindenkinek. Ez egy újabb hiba lesz?!
    Nálam sincs semmiféle almafa, csak valami fűzfa féleség, de mint tudjuk, ezen nem terem alma. Aranyhalacska se, de még csak szellem sem, csak ködösített melósok. A faluban se látok semmit.
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Na nekem nincs rajta alma, egy szem se...és olyan zöld izém sincs a tóban...és halacska sincs:(
    Képzeld, nálunk a szöviben sincs mindenkinek. Ez egy újabb hiba lesz?!
    Nálam sincs semmiféle almafa, csak valami fűzfa féleség, de mint tudjuk, ezen nem terem alma. Aranyhalacska se, de még csak szellem sem, csak ködösített melósok. A faluban se látok semmit.

    Sziasztok! A faluban megvan a hal, de a cukifarmon biztos Omár éhes volt és megette az összes almát, mert egy sincs a fán :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    gyurisne.zsuzsi (HU1) mondta:

    Sziasztok!

    Júliusban jött először a cukifarm, akkor benne volt ez a funkció a kis karakterekben. :) A felszálló füst attól függően változtatta a színét, amelyik karakterre rákattintottunk. Most ezt kivették. Viszont a Loch Nessie szörny továbbra is ott van, az megmaradt. ;):)
    (A cukifarmon van egy almafa. Arról az almákat le kell kattintani, csak a felső sor maradjon a fán és legalól a nagyobb alma, a többi essen a tóba. Utána pedig figyelni kell a tó tükrét, mit látni. Egyébként a faluban is van egy ilyen meglepetés. :) Aki szöviben van, az meglesheti. :)

    A karakterkereső játék nem volt olyan régen, márciusban volt. ;):)

    Zsuzsi
    Sziasztok! :)

    Úgy néz ki, a mai frissítéssel visszajöttek a karakterekhez kapcsolódó színek is. :) Az Édességgyárból felszálló füst színe megváltozik, ha a megkeresitek a cukifarmon a karaktereket és rákattintotok. :)

    Zsuzsi
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Zsuzsi nalam is lett almafa es valami zold ize a toban. Es mar tobben megtalaltak. Milyen karaktereket kell keresni?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 04.11.2015
    Zsuzsi nalam is lett almafa es valami zold ize a toban. Es mar tobben megtalaltak. Milyen karaktereket kell keresni?
    Szia Macika! :)

    Emlékszel még a művészekre a vikinges játékból? Őket kell itt is megtalálni. :) Pár képet még a skype-on megtaláltam. :)

    Zsuzsi












  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 04.11.2015
    Szia Zsuzsi!
    Na én abban az időben se nagyon foglalkoztam vele. Lehet ezért is nem tudom miket kell néznem. Te se tudod miért van karbantartás? Előre is köszi...

    Ja műszaki karbantartás van a német szerint....
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szia Zsuzsi!
    Na én abban az időben se nagyon foglalkoztam vele. Lehet ezért is nem tudom miket kell néznem. Te se tudod miért van karbantartás? Előre is köszi...

    Ja műszaki karbantartás van a német szerint....

    Olvastam az angol fórumon is róla. :)
Ez a beszélgetés lezárult..