konji

jelare (INT1)jelare (INT1) Bejegyzések: 121INT1
Na Irenin predlog pokrecemo diskusiju o konjima.

• ирена (INT1)ирена (INT1) Bejegyzések: 20
    Evo ovako:mislila sam da sto su blizi konji jedan drugom,da se parenjem dobija konj sa kvalitetom.Medjutim u mom slucaju parenjem jednog od 26 i 11 dobijem konja od 17(to je bilo greskom)sa kvalitetom 1(onaj kruzic sa brojem 1),sto je opet sreca u nesreci,pa sam time ispunila zadatak.Sto znaci da nema pravila ili pak ima, razlika u boji konja ili neceg drugog.Naravno parenjem dva konja za trening je potrebno manje potkovica.Volela bih da cujem iskusnije po pitanju konja.
  • jelare (INT1)jelare (INT1) Bejegyzések: 121INT1
    za pocetak samo da razjasnimo, boja konja nema nikakvog uticaja na kvalitet
    trenutno nemam vremena da vise pisem, ali kasnije cu ti preneti moje iskustvo
    moj najbolji konj je 88. nivo i kvalitet mu je 3 
  • ирена (INT1)ирена (INT1) Bejegyzések: 20
    Аuu,ja sam tek od skoro pocela da se malo vise bavim konjima. :/
  • NoLoveYa (INT1)NoLoveYa (INT1) Bejegyzések: 32
    ukratko... konje pariti samo ako su istog nivoa np.( 2x10 2x20) itd...znaci od 2 konja 10-og nivoa dobices jednog koji je takodje 10 ali koga mozes brze da podignes na 20 nivo , kad to uradis bice ti potreban jos 1-dan konj 20 -og nivoa za dalje parenje. Istim sistemom ides do kraja to jest 100 nivoa...

sto se kvaliteta tice znam kako se dobija ali nisam siguran cemu sluzi...
    svaki put kad uparis obicne konje imas sanse da dobijes novog konja koji ima br.1 kvalitet, isto tako od 2 konja 1-og kvaliteta dobice konja sa kvalitetom 2 ... ali ti brojevi u sustini neznace mnogo
    sanse za kvalitet su oko 10% znaci svako 10-to parenje uproseku

LoveYa  >:) 
  • GiZGamer (INT1)GiZGamer (INT1) Bejegyzések: 16
    trenutno nadogradjujem riding arene i stigla sam do 5/6 nivoa....i priznajem da nisam provalila sta se dobija time??? da li konj koji trenira u boljim arenama dobija vise snage, agilnosti....nesto nisam primetila neku bitnu razliku..ili gresim?
     dobija poen vise kad trenira, 5. nivo 5 poena, 6. sest itd
  • nesica2 (INT1)nesica2 (INT1) Bejegyzések: 7INT1
    kako da uparim konje da dobijem kvalitet 2, sto se trazi u zadatku? Pario sam dva konja kvaliteta 1 i nista, da li treba da dodjem do stotog nivoa?
    opet treba da paris konje sa kvalitetom 1, parenjem konja kvalitet 1 ne dobije se odmah konj sa kvalitetom 2, verujem da ces kad sledeci put budes upario konje uspeti da dobijes kvalitet 2, naravno moras pariti najboljeg konja
    ne znam koji nivo su konji koje si pario, ali ako me pamcenje ne vara, moji su bili oko level 40 kada sam dobila konja kvalitet 2 
    na isti nacin se dolazi i do kvaliteta 3 (pareci konje koji su kvalitet 2)
  • nesica2 (INT1)nesica2 (INT1) Bejegyzések: 7INT1
    Zadnje koje sam pario bili na nivo 50, i bili su kvalitet 1 (onaj krug u levom uglu)
Sign In to comment.