Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Szeptember 22-i frissítés megbeszélése: Gombászás

24

Hozzászólások

  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    szerkesztette ezt: 22.09.2015
    Sziasztok!
    Tudja valaki az event feladatokat?
    Nem biztos, hogy most is ennyi kell és így, mivel újították, de útmutatónak megfelel. :)

    1. feladat

    Gyűjtsd össze a következőt: Kukorica

    15-18-as szintig: 800 kukorica
    19-27-es szintig: 1.000 kukorica
    28-42-es szintig: 1.400 kukorica
    43-54-es szintig: 1.700 kukorica
    55-ös szint felett: 2.000 kukorica


    2. feladat
    Találd meg az UFO alkatrészeket (Termőföldek és gyümölcsöskertek betakarításánál kaphatod a főfarmon)

    15-18-as szintig: 290 alkatrész
    19-27-es szintig: 410 alkatrész
    28-42-es szintig: 520 alkatrész
    43-54-es szintig: 640 alkatrész
    55-ös szint felett: 730 alkatrész


    3. feladat
    Kezdd meg a következő termelését: Tej

    15-18-as szintig: 3 termelés
    19-27-es szintig: 5 termelés
    28-42-es szintig: 8 termelés
    43-54-es szintig: 10 termelés
    55-ös szint felett: 13 termelés


    4. feladat
    Keress bizonyító fényképeket (Istállók és feldolgozó épületek betakarításánál kaphatod a főfarmon)

    15-18-as szintig: 380 fénykép
    19-27-es szintig: 460 fénykép
    28-42-es szintig: 590 fénykép
    43-54-es szintig: 720 fénykép
    55-ös szint felett: 810 fénykép


    5. feladat
    Gyűjtsd össze a következőt: Alma

    15-18-as szintig: 1.900 alma
    19-27-es szintig: 2.500 alma
    28-42-es szintig: 3.500 alma
    43-54-es szintig: 5.300 alma
    55-ös szint felett: 6.700 alma


    6. feladat
    Keress földönkívüli nyomokat (Bármi betakarításánál kaphatod a főfarmon)

    15-18-as szintig: 1.780 nyom
    19-27-es szintig: 2.300 nyom
    28-42-es szintig: 2.900 nyom
    43-54-es szintig: 3.600 nyom
    55-ös szint felett: 4.100 nyom


    annyiban változott az event hogy jóval finomabbra hangolták a mennyiségeket mert 94-es szinten vagyok és a big farmer 3.as részét csinálom amiből 1320 kukorica és 570 ufo alkatrész kell eddig.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Liz65 (HU1) mondta:
    Nem biztos, hogy most is ennyi kell és így, mivel újították, de útmutatónak megfelel. :)
    drága cowboyom....
    valszeg ezek lesznek a feladatok, de más a beadandó mennyiség :) ez már az első feladatokból látszik
    de arra, h tudjuk mit kell beadni vagy keresni.... nagyon jó
    de ha belegondolok, h az előzőnél a cserkót almára változtatták.... na... hát majd kiderül, ha megcsináljuk :smiley: 
    Drága Liz, a mennyiségek tényleg mások.  Én a Merkur megfigyelőre pályázok,a 87 bp-sre, az ötufósat csinálom, a legnehezebbre nem mertem vállalkozni. Nekem 2700-valamennyi kukó kellett, sajnos, nem írtam fel, és most 960 alkatrészt kér. 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Drága Liz, a mennyiségek tényleg mások.  Én a Merkur megfigyelőre pályázok,a 87 bp-sre, az ötufósat csinálom, a legnehezebbre nem mertem vállalkozni. Nekem 2700-valamennyi kukó kellett, sajnos, nem írtam fel, és most 960 alkatrészt kér. 
    kár h nem írtad fel kicsim, mert eléggé mások most a beadandók és jó lett volna tudni. de 1x majd csak meg lesz az összes infó. és persze remélhetőleg egy újabb fórum nem fogja a több éves munkát megint 2 perc alatt törölni :smiley:
    én most csak szolidan veszek részt az eventben, mert meló mellett nem hiszem, h menne a nagyobb kihívás. neked gratula érte. de van idő bőven, még a legnagyobbat is megszerzem 1x :smiley:
    persze, csak ha az is akarja :smiley: 
  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72
    :'( Sziasztok! az event oké,de egy kumma gombát nem lelek!!!! Hogy is van ez? Máskor a tojásokat egy pillanat alatt megtaláltam,már mindent végignéztem!!!!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 22.09.2015
    Nekem csak 4 szintet adott be. a legkisebbet, a 2. legkisebbet, és 2 nagyon nehéznek a 77 és a 83 pontosat adta be, de még plusz 2 szintet látok a képek alapján a dísztoronyban. Most akkor hogy van ez? Vagy azok mi alapján lesznek?
    77-es díszért: 
    1. feladat: 1320 kukorica
    2. feladat:570 dísz gyűjtés (termőföld, és gyümölcsös)

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    :'( Sziasztok! az event oké,de egy kumma gombát nem lelek!!!! Hogy is van ez? Máskor a tojásokat egy pillanat alatt megtaláltam,már mindent végignéztem!!!!
    szia

    ált-ban a frissel nem jön rögtön az újítás. az persze most is nem nagy baj, hisz előzőleg is voltak gondok abból, h napközben jött és nem jól számolta az időt. szrtm jobb ha reggel jön
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    Nekem csak 4 szintet adott be. a legkisebbet, a 2. legkisebbet, és 2 nagyon nehéznek a 77 és a 83 pontosat adta be, de még plusz 2 szintet látok a képek alapján a dísztoronyban. Most akkor hogy van ez? Vagy azok mi alapján lesznek?
    77-es díszért: 
    1. feladat: 1320 kukorica
    2. feladat:570 dísz gyűjtés (termőföld, és gyümölcsös)

    Nálam is csak ez a négy szint volt és igy a hármast választottam én is.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 22.09.2015
    Legnehezebb szint az ufósnál (87 pontos díszért):
    http://kepfeltoltes.hu/150922/ufo_www.kepfeltoltes.hu_.png

  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72
    :* Köszi Liz! Már a tejesnl járok,tulajdonképpen úgy is érhetem hogy az event végén jönnek a szakácskönyv lapjai,mert csak akkor van gomba?!:()
  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72
    Bocs tejesnél!:))
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    :* Köszi Liz! Már a tejesnl járok,tulajdonképpen úgy is érhetem hogy az event végén jönnek a szakácskönyv lapjai,mert csak akkor van gomba?!:()

    Bocs tejesnél!:))
    szrtm nincs összefüggés :) ha beraknak egy frisst, nagyon ritkán jelenik meg a karbantartás után rögtön :)
    jó lesz ez holnap :) én már nagyon várom imádok keresgélni. és persze adott esetben gombászni :smiley: 
  • BigOdett (HU1)BigOdett (HU1) Bejegyzések: 9
    Sziasztok!
    Akkor ma nincs gomba??!!
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok!
    Akkor ma nincs gomba??!!


    Szerinted?????
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Akkor ma nincs gomba??!!

    Sziasztok!
    Akkor ma nincs gomba??!!


    Szerinted?????
    sziasztok
    szrtm holnap már lesz :) nyugi :)
    én is várom nagyon, mint ahogyan sokan mások
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 22.09.2015
    Kapa333 mondta:
    Legnehezebb szint az ufósnál (87 pontos díszért):
    http://kepfeltoltes.hu/150922/ufo_www.kepfeltoltes.hu_.png

    Ez érdekes, nekem is 960 UFO alkatrészt kér, eggyel kisebb szinten, az ötufósban. De benéztem, a Merkur megfigyelőközpont 87 BP-s, nem 77, ahogy írtam. És én 2700 feletti kukóra emlékszem. Na, most megkeveredtem. 
    Liz, angyalom, én egyelőre belekezdtem az eventbe, de hogy végig is tudom-e nyomni meló mellett, az erősen kétséges. :D Azért próbálkozok. 

    http://kepfeltoltes.hu/150922/merkur_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    http://kepfeltoltes.hu/150922/otufos_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! Nekem nem ajánlott fel 5-ös, 6-os szintet, lehet, mert csak 3-as szintű díszem volt, soha nem csináltam a legnehezebbet....Ki tudja mi alapján osztogatta...
    Ma reggel megjött Matilda néni a gombáival. Nekem továbbra is tetszik, de a recepteket jól titkosította:)
  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    Sziasztok
    Ez a gombászás nagyon jó csak a receptek szerintem jóval hamarabb meglesznek mint 10 gomba..11000 recept kell nekem már van1618, gombából meg 1..jó lenne 100 gomba a tuskóért de hogy? :D:D 
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    Kapa333 mondta:
    Legnehezebb szint az ufósnál (87 pontos díszért):
    http://kepfeltoltes.hu/150922/ufo_www.kepfeltoltes.hu_.png

    Ez érdekes, nekem is 960 UFO alkatrészt kér, eggyel kisebb szinten, az ötufósban. De benéztem, a Merkur megfigyelőközpont 87 BP-s, nem 77, ahogy írtam. És én 2700 feletti kukóra emlékszem. Na, most megkeveredtem. 
    Liz, angyalom, én egyelőre belekezdtem az eventbe, de hogy végig is tudom-e nyomni meló mellett, az erősen kétséges. :D Azért próbálkozok. 

    http://kepfeltoltes.hu/150922/merkur_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    http://kepfeltoltes.hu/150922/otufos_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    Valóban érdekes, tisztán emlékszem hogy direkt a legnagyobbra mentem, és arra is, hogy tegnap este még 5/5 ufót mutatott az event nehézségnél. Most meg már 5/6-t mutat.
  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    Sziasztok
    Ez a gombászás nagyon jó csak a receptek szerintem jóval hamarabb meglesznek mint 10 gomba..11000 recept kell nekem már van1618, gombából meg 1..jó lenne 100 gomba a tuskóért de hogy? :D:D 
    wáhh zsir király leesett a tantusz :D:D most már megy a gomba keresés csak nagyon kell nézni őket..mit nekem 100 gomba a tuskóért :D:D
  • .noni. (HU1).noni. (HU1) HU1 Bejegyzések: 53
    Kapa333 mondta:
    Én is a legnehezebbet választottam az 5-ből, ma meg már 6-ot mutat.:(
    Valóban érdekes, tisztán emlékszem hogy direkt a legnagyobbra mentem, és arra is, hogy tegnap este még 5/5 ufót mutatott az event nehézségnél. Most meg már 5/6-t mutat.

  • olika11 (HU1)olika11 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok
    Ez a gombászás nagyon jó csak a receptek szerintem jóval hamarabb meglesznek mint 10 gomba..11000 recept kell nekem már van1618, gombából meg 1..jó lenne 100 gomba a tuskóért de hogy? :D:D 
    wáhh zsir király leesett a tantusz :D:D most már megy a gomba keresés csak nagyon kell nézni őket..mit nekem 100 gomba a tuskóért :D:D

      nagyítsd ki teljes képernyőre és még ott is görgesd feljebb az egérrel nekem így lett meg az utolsó a lovardánál a padon ;):)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Timi gratulálok, mert nekem reggel óta csak 450 füzetlapom van, pedig dolgozom a farmon elég rendesen...és azért elég sok mindenem is van...Igaz én hajnali 5-kor beszedtem minden éjszakai dolgot, s szerintem csak utána indult el, így hozzád képest én nagyon nem bizakodom, hogy hamarabb meglesz a 11 ezer, mint a 100 gomba.
  • Zsolt940718 (HU1)Zsolt940718 (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 23.09.2015
    Timi gratulálok, mert nekem reggel óta csak 450 füzetlapom van, pedig dolgozom a farmon elég rendesen...és azért elég sok mindenem is van...Igaz én hajnali 5-kor beszedtem minden éjszakai dolgot, s szerintem csak utána indult el, így hozzád képest én nagyon nem bizakodom, hogy hamarabb meglesz a 11 ezer, mint a 100 gomba.
    nekem 7500 lap kell ahhoz képest sehol nem vagyok..de a napi 10 gombára arra ráugrok 
    ilyenkor kell mindent pörgetni 1000-el..a speciális és esemény magok illetve prémium tápok is nyomnak a mutatón tehát érdemes szórni azokat nem csak a sima tápokat meg magokat,úgy veszem észre.
  • Zsolt940718 (HU1)Zsolt940718 (HU1) Bejegyzések: 6
    Sziasztok
    Ez a gombászás nagyon jó csak a receptek szerintem jóval hamarabb meglesznek mint 10 gomba..11000 recept kell nekem már van1618, gombából meg 1..jó lenne 100 gomba a tuskóért de hogy? :D:D 
    wáhh zsir király leesett a tantusz :D:D most már megy a gomba keresés csak nagyon kell nézni őket..mit nekem 100 gomba a tuskóért :D:D

      nagyítsd ki teljes képernyőre és még ott is görgesd feljebb az egérrel nekem így lett meg az utolsó a lovardánál a padon ;):)
    na igen a nagyitás tényleg kell főleg ha az egyik gombámat a kilátótorony mögé dugták el :dizzy: 
  • csibepatak (HU1)csibepatak (HU1) Bejegyzések: 129
    szerkesztette ezt: 23.09.2015

    Sziasztok!

    1 db gombát nem találok. Mondjatok légyszi olyan helyeket, ami nagyon el volt dugva, hátha csak én nem látom.

    Köszi előre is.

    UI. a kilátótoronyos az meg lett.

  • Zsolt940718 (HU1)Zsolt940718 (HU1) Bejegyzések: 6

    Sziasztok!

    1 db gombát nem találok. Mondjatok légyszi olyan helyeket, ami nagyon el volt dugva, hátha csak én nem látom.

    Köszi előre is.

    UI. a kilátótoronyos az meg lett.

    Hát nézd nagyits rajta elsősorban az kell. mindenhol nézzed mert fán is lógott felakasztva meg bedobva erdőbe de a folyóban is úszott egy :D:D
  • csibepatak (HU1)csibepatak (HU1) Bejegyzések: 129

    Sziasztok!

    1 db gombát nem találok. Mondjatok légyszi olyan helyeket, ami nagyon el volt dugva, hátha csak én nem látom.

    Köszi előre is.

    UI. a kilátótoronyos az meg lett.

    Hát nézd nagyits rajta elsősorban az kell. mindenhol nézzed mert fán is lógott felakasztva meg bedobva erdőbe de a folyóban is úszott egy :D:D

    Hát nagytok én, és már végigsímogattam az összes fát, bokrot, fűszálat. De még próbálkozom. :)
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    A lovardák közé is rejtettek gombákat. Főleg a padokat kell jól megnézni.
  • -berenyi- (HU1)-berenyi- (HU1) Bejegyzések: 2
    "Gombaszezon"
    Nos, valami nem kerek... Ma kezdjük el az  ((eventet napi 10 kombát kell megtalálni (az első 10-et megtaláltam). 10x10 gomba , a fatönk lesz az utolsó tétel.
    A határidő... 8 nap...??
    -berenyi-
    :)
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    "Gombaszezon"
    Nos, valami nem kerek... Ma kezdjük el az  ((eventet napi 10 kombát kell megtalálni (az első 10-et megtaláltam). 10x10 gomba , a fatönk lesz az utolsó tétel.
    A határidő... 8 nap...??
    -berenyi-
    :)
    Ezt valaki mindig szóvá teszi. Az óra mutatja, hogy még 214 óra van hátra. Ez 8,9 nap.  A ~8 nap azt jelenti, hogy még ezen kívül 8 teljes nap. Ma kezdődött, és október 2-án lesz vége. Az pont tíz nap. És addig még 214 óra van hátra.
Ez a beszélgetés lezárult..