Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

Új vagy itt? Netán öreg harcos? Mutatkozz be itt a közösségnek!

2

• ramszi (HU1)ramszi (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok , Dóra vagyok én is most kezdtem a játékot, de be is szeretném fejezni, mert nem nyerte el a tetszésemet, kérdésem, elég ha csak nem lépek be és megszűnik, vagy valahol ki lehet lépni, köszönöm a választ további szép napokat kívánok.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) Bejegyzések: 4,904HU1
    ramszi (HU1) mondta:
    Sziasztok , Dóra vagyok én is most kezdtem a játékot, de be is szeretném fejezni, mert nem nyerte el a tetszésemet, kérdésem, elég ha csak nem lépek be és megszűnik, vagy valahol ki lehet lépni, köszönöm a választ további szép napokat kívánok.
    szia
    sajnálom, h nem tetszik a játék. ha beszeretnéd fejezni, akkor természetesen elég az is, ha nem lépsz be többet, elvileg 6 hónap múlva auto törlésre kerülsz. de ha biztosra akarsz menni, akkor kérd a Supporttól a fiókod törlését. a Supportot/Ügyfélszolgálatot megtalálod a fórum főoldalán legfelül vagy a farmod jobb felső sarkában a kilépés gomb alatt

• dömebaba (HU1)dömebaba (HU1) Bejegyzések: 3
    sziasztok Viszonylag új játékos vagyok, március közepén regisztráltam a játékba, de azóta már az 21. szintnél tartok. Hamar belejöttem és nagyon tetszik. A fórumot egy ideje figyelem, és sok kérdőjelemre meg is találtam a válasz
    sziasztok Viszonylag új játékos vagyok, március közepén regisztráltam a játékba, de azóta már az 21. szintnél tartok. Hamar belejöttem és nagyon tetszik. A fórumot egy ideje figyelem, és sok kérdőjelemre meg is találtam a válasz
    szia dömebaba
    üdv a játékban, érezd jól magad :)
    örvendetes, h sok mindenre megtaláltad a választ. de ha mégis kérdésed lenne, csak nyugodtan tedd fel őket, valaki mindig lesz, aki válaszol :)

• Zsuzsa6969 (HU1)Zsuzsa6969 (HU1) Bejegyzések: 1
    SziasztokÉn uj vagyok itt és sajnos sok mindent nem tudok.Jo lenne ha valaki segitene!Köszönöm
    SziasztokÉn uj vagyok itt és sajnos sok mindent nem tudok.Jo lenne ha valaki segitene!Köszönöm
    szia Zsuzsa, üdv a játékban :) érezd jól magad
    ha segítségre van szükséged, bátran kérdezz, valaki mindig lesz aki válaszol. ajánlom még a fórumot olvasgatni, sok mindenre választ kaphatsz

• Bigfarm0426 (INT1)Bigfarm0426 (INT1) Bejegyzések: 1
    Üdv mindenkinek

Új vagyok a játékban, keresek a NEMZETKÖZI SZERVEREN  magyar szövetkezetet ahol szívesen látnának.
    12-es szintű vagyok, de így egy magam unalmas nagyon.
    Üdv mindenkinek

Új vagyok a játékban, keresek a NEMZETKÖZI SZERVEREN  magyar szövetkezetet ahol szívesen látnának.
    12-es szintű vagyok, de így egy magam unalmas nagyon.
    szia
    próbálkozz az alábbi linken megadott topikban szövit keresni

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/55885/szoevetkezet-kereses-a-nemzetkoezi-szerveren#latest

egyébként ha még nem vagy túl magas szinten, mert tegnap kezdted, akkor talán átregizhetnél a magyarra
    persze csak ha nem szándékosan mentél a nemzetközire

• SasamesterX (HU1)SasamesterX (HU1) Bejegyzések: 13HU1
    Sziasztok!  Én mondjuk már nem vagyok annyira új, de a bemutatkozás tekintetében mindig Pató Pál módszerével éltem :) Viszont a fórumot gyakran olvasom, és sok hasznos infót, és ötletet merítettem belőle. Köszönöm, hogy életben tartjátok, és remélem még sokáig sok játékos nagy hasznát fogja venni. A játékot nagyon szeretem, ha egyszer aranyeres kezelésre fogok szorulni, akkor eszembe fog jutni, hogy a sok játékban eltöltött ülő tevékenység nagyban hozzájárult :D További kellemes játékot, és sikeres előrejutást kívánok mindenkinek! Üdv: Sasa
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) Bejegyzések: 819HU1
    Sziasztok!  Én mondjuk már nem vagyok annyira új, de a bemutatkozás tekintetében mindig Pató Pál módszerével éltem :) Viszont a fórumot gyakran olvasom, és sok hasznos infót, és ötletet merítettem belőle. Köszönöm, hogy életben tartjátok, és remélem még sokáig sok játékos nagy hasznát fogja venni. A játékot nagyon szeretem, ha egyszer aranyeres kezelésre fogok szorulni, akkor eszembe fog jutni, hogy a sok játékban eltöltött ülő tevékenység nagyban hozzájárult :D További kellemes játékot, és sikeres előrejutást kívánok mindenkinek! Üdv: Sasa

Szia Sasa!

Ne is izgasd magad én ki is hagytam a bemutatkozást. :D
    Légy üdvözölve,további jó játékot.

üdv.

• Hajnuka (HU1)Hajnuka (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Radvánszky Hajnalka vagyok és sajnos súlyos mozgássérült. Segítsetek, ha tudtok! Köszönöm.
    Sziasztok! Radvánszky Hajnalka vagyok és sajnos súlyos mozgássérült. Segítsetek, ha tudtok! Köszönöm.
    szia Hajnalka, üdv a játékban
    ha kérdésed van, nyugodtan tedd fel, valaki mindig lesz, aki válaszol :)

• Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    szerkesztette ezt: 31.07.2016
    Sziasztok!

A nevem Zsófi és 10 éves vagyok!kb.2 hete játszok és úgy 5 napja fórumozok! :)A Big Farmon a szövetkezetem az ÁllatmániaTSZ!Szuper embereket ismertem itt meg!:)

Kedves Hajnalka!

Habár 2 hete kezdtem a játékot tudok egyes mást!Segítek amiben csak tudok!
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on

• gyebi55 (HU1)gyebi55 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 31.08.2016
    Sziasztok!!!Éva vagyok Budapestről.Itthon dolgozom.Még nem vagyok nyugdíjas,de nem sok van már hátra,hogy az legyek.Szeretek játszani,küzdeni.
    gyebi55 @ hu 1
    szia Éva, üdv a játékban :)
    érezd jól magad :)
    ha bármiben segítségre lenne szükséged, csak írj, valaki mindig lesz aki válaszol, még ha nem is azonnal

• gyebi55 (HU1)gyebi55 (HU1) Bejegyzések: 2
    Köszönöm!!Szép napot!!!
    gyebi55 @ hu 1
  • HannaKata (HU1)HannaKata (HU1) Bejegyzések: 39
    Örülünk , hogy itt köszönthetünk! :)
    HannaKata

ÁllatmániaTSZ szövetkezet Vezetője

A képen látható kutyuska egy gordonszetter  <3 

LOL <3
  • mayababa (HU1)mayababa (HU1) Bejegyzések: 24
    szerkesztette ezt: 09.09.2016
    sziasztok!Balla Maya a nevem!Csongrádon élek.12 éves leszek!a bigfarmban 30-as szintű.régebben is játszottam ezzel a játékkal de nem tudom miért de abba hagytam.megfogadtam hogy ezentúl nem hagyom abba sohatöbbé
    ez én vagyok a képen
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Szia Maya!Köszöntünk itt (újra) !  Remélem boldogan érzed itt magad!

• egreske (HU1)egreske (HU1) Bejegyzések: 7

Helló Sasa,
    olvasva a leveledet, igazat adok neked és én is nekiduráltam magamat, hogy egy rövid kis szösszenetet irjak magamról.Valamikor az év elején kezdtem el épitgetni ezt a farmot, igaz némi kihagyásokkal.Mindig azért vissza vissza tekingettem, hogy miként is állnak az állatkáim, mit is lehetne csinálgatni a gazdaságban.Voltam már egy kedves szövetkezetnek is a tagja, de az aktivitásom megakadályozta, hogy hosszabb ideig velük legyek.Vagyis keveset voltam itt.
    Sasa, remélem nem fog az egészséged rovására menni a  sok ülés, és kivánok nagyon jó játékot a továbbiakban is.
  • Sziasztok! Láthatjátok a nevem! GOODHANNAKATA! Hosszú sztori , hogy miért van EZ a farmom ! szv... Majd máskor mondom el!!!! Mimndenki szólítson HannaKatának!
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) Bejegyzések: 992HU1
    szerkesztette ezt: 22.10.2016
    cső
    hűű, ÚJ multi acc még a többi 6 mellé? :trollface:
    nemár  :trollface:
    SestriPlayer @ hu 1

• AquaNarancs (HU1)AquaNarancs (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Hogy kell átállítani magyarra a játékot?? Előre is köszi!

Sziasztok! Hogy kell átállítani magyarra a játékot?? Előre is köszi!

szia
    mivel a Magyar1 szerveren vagy, így nem kell elvileg semmit se átállítani
    ha mégis más nyelven "beszél" akkor a bejelentkezési oldalon alul, középtájon ahol látod a Magyar1 szervert, mellette látsz zászlókat. azt állítsd át a magyar színekre :)

• orchidea74 (HU1)orchidea74 (HU1) Bejegyzések: 4
    Tímea vagyok, sziasztok... most kezdtem a játékot, de már kezdem kiismerni magam.
    Szövetkezetbe egyenlőre nem kívánok belépni, - lehet, h később sem - csak olyan lyukas idő kitöltésének szánom a játékot...de igazán tetszik...
    Szép napot mindenkinek...
  • Valika12 (HU1)Valika12 (HU1) Bejegyzések: 0HU1
    Sziasztok Vali12 vagyok Nyugdíjas szeretek játszani és remélem sok társam lesz puszi

Vali12 (HU1) mondta:
    Sziasztok Vali12 vagyok Nyugdíjas szeretek játszani és remélem sok társam lesz puszi
    szia Vali
    üdv a játékban, érezd jól magad :)

• ViolGamer (HU1)ViolGamer (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!! :)

• gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) Bejegyzések: 1,009HU1
    Sziasztok!! :)

Szia!

Kellemes kikapcsolódást a játékkal!

gazdaság11 @ hu 1
     /Kati/ szövetkezeti vezető
    Új élet Bt
    (csak magamnak, hogy ne kelljen keresni:  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor  )
  • hóhányó (HU1)hóhányó (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Régebben már játszottam, de abbahagytam. Most újra kezdtem, remélem sikerrel. Szövit keresek, jó hangulatú, barátságos tagokkal. Köszönöm. Anci
Sign In to comment.