Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Nem tudnak belépni a fórumra

bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
szerkesztette ezt: 05.09.2015 itt: Technikai problémák és bugok (a)
Hali sokan írnak nekem,hogy nem tudnak belépni a fórumba,meg nem tudnak írni,ha netán beengedi őket.
Ha be akarnak lépni van akinek ezt írja.

" redirect to https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/sso?Target=/hu. És utána csak azt írja angolul várjak és semmi..."

De ha én rálépek erre a linkre nekem beadja a fórumot.Hmmmm.
Ezekkel a problémákkal support,vagy van rá valami okosság?



«1

Hozzászólások

  • MOM3 (HU1)MOM3 (HU1) Bejegyzések: 51
    Én tegnap reggeltől nem tudok belépni a játékba, be sem tölt. Mit csináljak?
  • Blinky Bill (HU1)Blinky Bill (HU1) Bejegyzések: 19
    Miért nem tudok napok óta belépni a játékba???Csak a kezdő képet mutatja.Segítsetek ebben.Köszönöm!!!
  • MOM3 (HU1)MOM3 (HU1) Bejegyzések: 51
    A Chrome-val be tudtam lépni a farmomra!!!!
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    bourges () mondta:
    Hali sokan írnak nekem,hogy nem tudnak belépni a fórumba,meg nem tudnak írni,ha netán beengedi őket.
    Ha be akarnak lépni van akinek ezt írja.

    " redirect to https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/sso?Target=/hu. És utána csak azt írja angolul várjak és semmi..."

    De ha én rálépek erre a linkre nekem beadja a fórumot.Hmmmm.
    Ezekkel a problémákkal support,vagy van rá valami okosság?



    Szörnyű ez a fórum .
  • tojgli79 (HU1)tojgli79 (HU1) Bejegyzések: 12
    bourges () mondta:
    Hali sokan írnak nekem,hogy nem tudnak belépni a fórumba,meg nem tudnak írni,ha netán beengedi őket.
    Ha be akarnak lépni van akinek ezt írja.

    " redirect to https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/sso?Target=/hu. És utána csak azt írja angolul várjak és semmi..."

    De ha én rálépek erre a linkre nekem beadja a fórumot.Hmmmm.
    Ezekkel a problémákkal support,vagy van rá valami okosság?



    Nekem is kiírja, de ha leokézom, akkor beenged.
  • Blinky Bill (HU1)Blinky Bill (HU1) Bejegyzések: 19
    Nekem semmit nem ír ki!!A hócipőm tele van már,hogy megváltoztatnak valamit és ha segítséget kér az ember akkor válaszra sem méltatják!!!Ahogy fentebb írtam csak a bejelentkező képet adja be.Hol vannak a supportok ilyenkor?????

  • totheva89 (HU1)totheva89 (HU1) Bejegyzések: 48
    ez a forum egy nagy marha fejebol jott ki biztos .... miert kellett el rontani azt ami jo volt ?
    miert kell be irjam mindig a jelszavam ha ide be akarok lepni ?
  • lecesfenyo ()lecesfenyo () Bejegyzések: 1
    Igazán kereshetnének már programozni tudó embereket a goodgameshez!
    Chrome alól nem jön be a fórum, végtelen ciklusba kerül az átirányítás során.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 07.09.2015
    totheva89 () mondta:
    ez a forum egy nagy marha fejebol jott ki biztos .... miert kellett el rontani azt ami jo volt ?
    miert kell be irjam mindig a jelszavam ha ide be akarok lepni ?
    szia Éva
    én remélem, h ez csak az miatt van, mert még nincs teljesen kész a fórum (legalábbis bízom benne) mert ha így marad, azért elég gáz. nagyon sok dolgon kellene javítani. többek között ezt a nyamvadt órát is átállíthatnák 24 órásra vagy legalább jelölnék meg AM vagy PM-el
    Igazán kereshetnének már programozni tudó embereket a goodgameshez!
    Chrome alól nem jön be a fórum, végtelen ciklusba kerül az átirányítás során.
    hát az jó lenne. amúgy meg foxi alatt is elég gáz, mert nehezen enged be. van mikor visszalépek egy oldalról és máris kül nyelvű oldalon talizom magam. most is rámegyek a "nincs megválaszolva" címűre és angolul kiírja, megválaszolatlan kérdés, ha rámegyek a hsz-re akkor meg mit tom én, talán szlovák vagy román....... pffff
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Nekem semmit nem ír ki!!A hócipőm tele van már,hogy megváltoztatnak valamit és ha segítséget kér az ember akkor válaszra sem méltatják!!!Ahogy fentebb írtam csak a bejelentkező képet adja be.Hol vannak a supportok ilyenkor?????


    Hát itt nincsenek az biztos,csak játékosok.
    Lehet frissíteni kell a flash-t,vagy törölni az előzményeket és sütiket,vagy még az is lehet hogy a böngésző letiltotta az Adobe-t ( azt be lehet állítani hogy engedélyezze ),vagy lefuttatni a ccleanert,vagy az egész gépet letakarítani.
  • Blinky Bill (HU1)Blinky Bill (HU1) Bejegyzések: 19
    fodorme () mondta:
    Nekem semmit nem ír ki!!A hócipőm tele van már,hogy megváltoztatnak valamit és ha segítséget kér az ember akkor válaszra sem méltatják!!!Ahogy fentebb írtam csak a bejelentkező képet adja be.Hol vannak a supportok ilyenkor?????


    Hát itt nincsenek az biztos,csak játékosok.
    Lehet frissíteni kell a flash-t,vagy törölni az előzményeket és sütiket,vagy még az is lehet hogy a böngésző letiltotta az Adobe-t ( azt be lehet állítani hogy engedélyezze ),vagy lefuttatni a ccleanert,vagy az egész gépet letakarítani.
    Köszönöm a segítségedet!!!Töröltem az előzményeket és tudok játszani.
  • minya (HU1)minya (HU1) Bejegyzések: 65
    totheva89 () mondta:
    ez a forum egy nagy marha fejebol jott ki biztos .... miert kellett el rontani azt ami jo volt ?
    miert kell be irjam mindig a jelszavam ha ide be akarok lepni ?
    nem akartam már itt írni,de tök igazad van.eddig automatikusan be lehetett jönni.itt nincs összevont játékfórum,mint máshol.engem nem izgat már ez a játék,főleg úgy,hogy számomra is úgy tűnik eléggé hozzá nem értők güriznek a fejlesztéseken.bár én semmit nem értek hozzá...lehet ez a követelmény náluk,ki tudja..legtöbb információt visszafognak,na nem is részletezem,mert nem igazán érint.kész harc volt ide bejönnöm.játékos társam nélkül nem sikerült volna.nektek kevesebb idegeskedést,nem éri meg....
  • InyussGamer (HU1)InyussGamer (HU1) Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 08.09.2015
    bourges () mondta:
    Hali sokan írnak nekem,hogy nem tudnak belépni a fórumba,meg nem tudnak írni,ha netán beengedi őket.
    Ha be akarnak lépni van akinek ezt írja.

    " redirect to https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/sso?Target=/hu. És utána csak azt írja angolul várjak és semmi..."

    De ha én rálépek erre a linkre nekem beadja a fórumot.Hmmmm.
    Ezekkel a problémákkal support,vagy van rá valami okosság?



    Hát nem tudom, hogy mi hogy működik itt, de az biztos, hogy háromszor kellett belépnem a fórumra, mire megjelent a kommentablak.
    Egyszer amikor a játékból átléptem a fórumba, aztán még egyszer be kellett jelentkeznem, mert nem jelent meg a kommentablak, csak az, hogy a kommenteléshez lépjek be, de akkor már azt is be kellett állíltanom, hogy Magyarország (egyébként milyen elgondolásból van Magyarország Görögország és India közé rakva?!?), illetve magyar 1 szerver. De hozzászólni még akkor sem tudtam, hanem itt legfelül jobboldalt már kiírta a játékosnevem, alatta pedig hogy belépés ezzel az accounttal. 
    Na, amikor erre is rákattintottam, akkor már megjelent a kommentablak.
    Egyébként nem tudom kinek a fejéből pattant ki ez az új fórum, de se nem szebb, se nem használhatóbb, mint a régi formátum. Szóval ez így csak energia-, és erőforráspazarlás volt. 

    Arról nem is beszélve, és ami miatt totálisan fel vagyok háborodva, hogy az új fórum teleszpemmelte az e-mail fiókomat. Eddig nem tette, tök jó lenne, ha ezután sem tenné.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 08.09.2015
    Greece
    Hungary (Magyarország)
    India
    ABC sorrendben van. Ja! Nem magyar nyelvű az azbuku! :)  
  • SenBrek (HU1)SenBrek (HU1) Bejegyzések: 43
    Arról nem is beszélve, és ami miatt totálisan fel vagyok háborodva, hogy az új fórum teleszpemmelte az e-mail fiókomat. Eddig nem tette, tök jó lenne, ha ezután sem tenné.
    Szia!

    Felül a nickneved sávjában jobbra van egy kis fogaskerék. Ott ha kiválasztod a preferences-t akkor be tudod állítani milyen értesítések menjenek e-mailban. 

    Én gyorsan beállítottam, hogy hagyjanak engem békén :).
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    ..........................................
    Arról nem is beszélve, és ami miatt totálisan fel vagyok háborodva, hogy az új fórum teleszpemmelte az e-mail fiókomat. Eddig nem tette, tök jó lenne, ha ezután sem tenné.
    szia

    felül a fekete sávban a neved mellett látsz egy földgömb szerűséget. arra katt majd az értesítések beállítására. akkor kijön egy ablak, ahol betudod állítani, h miről kapj értesítést, többek között azt is, h ne küldjön méleket a hsz-ekről
  • lencsilány (HU1)lencsilány (HU1) Bejegyzések: 95
    szerkesztette ezt: 08.09.2015
    Sziasztok!

    Folyamatosan kapom az e-mail fiókomba az üzeneteket,minden egyes hsz-ról.Beállításoknál pipa kilőve,leiratkozni nem lehet róla.NEM AKAROK TÖBB ÉRTESÍTŐT KAPNI!!!!

    OKÉ,megvan,bocsi,eddig a fórumra sem tudtam lépni.Nem nyerte el a tetszésemet :s
  • rolcsyka8 (HU1)rolcsyka8 (HU1) Bejegyzések: 2
    szeretném megkérdezni hogy 1 hét után ma tudtam bejelentkezni a big farm játékra .. és meglepetésemre 124 .-ik szintről vissza dobott az 1 szintre.. nem kevés pénzem és energiám van ebbe mivel több mint 2 éve játszom ezzel a játékkal Napi szinten????????????
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 08.09.2015
    Sziasztok!

    Folyamatosan kapom az e-mail fiókomba az üzeneteket,minden egyes hsz-ról.Beállításoknál pipa kilőve,leiratkozni nem lehet róla.NEM AKAROK TÖBB ÉRTESÍTŐT KAPNI!!!!Tapasztalat??
    szia

    próbáltad már itt is fent jobb oldalon a neved mellett a kis földgömbszerűségre kattintva, értesítések beállítása, és ott tudod beállítani miről kérsz értesítést a méledbe avagy itt a fórumon :smile: 
    szeretném megkérdezni hogy 1 hét után ma tudtam bejelentkezni a big farm játékra .. és meglepetésemre 124 .-ik szintről vissza dobott az 1 szintre.. nem kevés pénzem és energiám van ebbe mivel több mint 2 éve játszom ezzel a játékkal Napi szinten????????????
    a bejelentkezésnél a magyar1 szervert választottad ki?

    ( na.... viszont itt a módosításnál auto berakja a másik hsz-t amihez még akarok írni. ez jó )
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szeretném megkérdezni hogy 1 hét után ma tudtam bejelentkezni a big farm játékra .. és meglepetésemre 124 .-ik szintről vissza dobott az 1 szintre.. nem kevés pénzem és energiám van ebbe mivel több mint 2 éve játszom ezzel a játékkal Napi szinten????????????
    Nem lehet hogy a regisztrációs ablakban léptél be?
    Töröld az előzményeket meg a sütiket és próbálj újra bejelentkezni.
  • rolcsyka8 (HU1)rolcsyka8 (HU1) Bejegyzések: 2
    szia nem regisztrációs ablakon keresztül léptem be.
    az előzményeket sütiket hol lehet törölni? köszi

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szia nem regisztrációs ablakon keresztül léptem be.
    az előzményeket sütiket hol lehet törölni? köszi

    milyen böngésződ van?
    amúgy mind1. a böngésző menüjében keress olyat, h " előzmények törlése". ott jelöld ki a "mindent" és törlés :smile: 
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    A mai frissítés óta újból be tudok lépni a mozilláról!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    konvoj (HU1) mondta:
    A mai frissítés óta újból be tudok lépni a mozilláról!
    szia
    ez jó hír :smile:
    néha sikerül valami jót is csinálni frissítéssel :smile:
    ( meg van a régi aláírás képed? )
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Na nálam most 4x kellett a bejelentkezéssel foglalkozni, hogy tudjak írni, de már be tudok lépni, már ez is valami. Továbbra sem tetszik, átláthatatlan.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Na nálam most 4x kellett a bejelentkezéssel foglalkozni, hogy tudjak írni, de már be tudok lépni, már ez is valami. Továbbra sem tetszik, átláthatatlan.
    szia macika

    örülök, h végre te is bejutottál :smile: nem annyira rossz, kezd már alakulni, bár még néhány dolgot javíthatnának
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    Liz65 (HU1) mondta:
    konvoj (HU1) mondta:
    A mai frissítés óta újból be tudok lépni a mozilláról!
    szia
    ez jó hír :smile:
    néha sikerül valami jót is csinálni frissítéssel :smile:
    ( meg van a régi aláírás képed? )
    Nincs aláírás képem. Sajnos a géphez béna vagyok.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Na nálam most 4x kellett a bejelentkezéssel foglalkozni, hogy tudjak írni, de már be tudok lépni, már ez is valami. Továbbra sem tetszik, átláthatatlan.
    szia macika

    örülök, h végre te is bejutottál :smile:nem annyira rossz, kezd már alakulni, bár még néhány dolgot javíthatnának
    konvoj (HU1) mondta:

    Nincs aláírás képem. Sajnos a géphez béna vagyok.
    de nincs is meg? nem a gépeden volt? vagy netről raktad be? ahogy én emlékszem, az házi fotó volt. ha megvan még, akkor dobj egy privit :smile: 
  • InyussGamer (HU1)InyussGamer (HU1) Bejegyzések: 35
    Liz65 (HU1) mondta:
    ..........................................
    Arról nem is beszélve, és ami miatt totálisan fel vagyok háborodva, hogy az új fórum teleszpemmelte az e-mail fiókomat. Eddig nem tette, tök jó lenne, ha ezután sem tenné.
    szia

    felül a fekete sávban a neved mellett látsz egy földgömb szerűséget. arra katt majd az értesítések beállítására. akkor kijön egy ablak, ahol betudod állítani, h miről kapj értesítést, többek között azt is, h ne küldjön méleket a hsz-ekről
    Helló,

    köszi mindenkinek, időközben már megtaláltam, és kivettem a pipákat mindenhonnan. Csak az zavart (de nagyon) hogy eddig nem küldtek semmiről e-mailt a fórummal kapcsolatban, és hát mivel egy fórumról van szó, a netikett azt kívánta volna, hogy az alapbeállításnak annak kellett volna lenni, hogy nem küld ki félmillió ilyen szpemet, hanem kiküldenek 1(!!!) darab e-mailt, amiben tájékoztatnak (!!!) arról, hogy be tudom kapcsolni az e-mailes értesítőket, nem pedig nekem kell őrült módjára kattintgatnom, hogy ki tudja kapcsolni ezt a szpemcunamit.
    Ezekre a kéretlen levelekre meglehetősen érzékeny vagyok...
  • tojgli79 (HU1)tojgli79 (HU1) Bejegyzések: 12
    Sziasztok! Na most már bonyolódik, a játékból nem tudok belépni, a jelszót, amit tegnap elfogadott, már nem szereti, de ha nem a játékból jövök, akkor beenged, sőt, bejelentkezni sem kell, automatikusan bent vagyok.......nem tetszik ez az új fórum, eddig semmit nem fedeztem fel, ami jobb lenne, mint az előzőben. :(
Sign In to comment.