Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc

Autorizatia de exploatarea aurului.

Buna ziua.Va rog sa ma ajutati in aceasta problema.Nu stiu cum sa obtin o autorizatie pentru exploatarea aurului.Am avut una, am folosito si nu stiu cum sa mai fac rost de alta.Astept raspuns.Va multumesc.
Post edited by Emmy_mima71Girl (RO1) on

Comentarii

  • Dj_deea90Player (RO1)Dj_deea90Player (RO1) RO1 Postări: 899
    editat 22.08.2015
    Autorizatiile se cumpara sau le poti castiga la roata, cutiile cu mistere ori ca premiu final la evenimentul care inlocuieste intrecerea cooperativelor (ala cu palnia, nu stiu cum ii zice).
  • GABRlELAGABRlELA Postări: 18
    editat 23.08.2015
    Nu uita sa verifici constant ofertele lui Omar, acesta vinde in schimbul a 1500 galbeni, autorizatie de aur, in urma careia beneficiezi de un profit de 500 galbeni.
    Le mai poti castiga si la campionatul calutilor, unde evident, cu un cal de nivel mai mare, poti ajunge in etapele care ofera si aceste autorizatii.
    GGS, pun la dispozitie si oferte contra cost, la achizitia unui pachet de galbeni poti beneficia de pana la 26 autorizatii.

    Bafta :)
  • Emmy_mima71Girl (RO1)Emmy_mima71Girl (RO1) Postări: 2
    editat 24.08.2015
    Multumesc pentru sfaturi.O zi buna.
  • cristi si ferma (RO1)cristi si ferma (RO1) RO1 Postări: 1,062
    editat 24.08.2015
    Multumesc pentru sfaturi.O zi buna.

    Emmy! Se mai pot castiga si daca ajunci in Platina cu calutul!
  • cristi si ferma (RO1)cristi si ferma (RO1) RO1 Postări: 1,062
    editat 24.08.2015
    Autorizatiile se cumpara sau le poti castiga la roata, cutiile cu mistere ori ca premiu final la evenimentul care inlocuieste intrecerea cooperativelor (ala cu palnia, nu stiu cum ii zice).

    Event-ul Lucratorului Harnic, deea

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier