Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Ferma nordica

sebi943sebi943 Postări: 2
Buna ziua! Ferma mea nordica, proaspat achizitionata a disparut! Este de negasit! Ce sa fac?
Post edited by sebi943 on

Comentarii

  • YukiMatsumotoYukiMatsumoto Postări: 5
    editat 24.08.2015
    E o ferma temporara, dispare dupa o luna si apoi apare alta si tot asa si de fiecare data o iei de la zero.
  • sebi943sebi943 Postări: 2
    editat 24.08.2015
    Multumesc mult!
  • alex020910 (RO1)alex020910 (RO1) Postări: 34
    editat 24.08.2015
    am ajuns in liga de platina la penultimul nivel,am luat inclusiv potcoavele,si nu am primit nici o premiere!!!!!!
    mai exact treb sa primesc o aut. aur ,pe care nu am primit-o.... ce se intampla de fapt? e o eroare sau e o teapa?
    am muncit si am investit destul de mult si am lucrat in perioada asta la 5 ferme,ca e perioada de concedii,si la toate am primit,doar la a mea nu!!!!! e mai mult decat frustrant!~!!!
    poate exista o rezolvare...
    deci nu a aparut nici anuntul de terminare a campionatului,si ce ai realizat,nimic pur si simplu
  • vichi20052vichi20052 Postări: 61
    editat 24.08.2015
    buna ziua,eu am primit doar galbenii,dar animalutele nu le gasesc nicaieri.Oare unde sunt?
  • Ioana_brojbeanu (RO1)Ioana_brojbeanu (RO1) Postări: 931
    editat 24.08.2015
    vichi20052 a scris: »
    buna ziua,eu am primit doar galbenii,dar animalutele nu le gasesc nicaieri.Oare unde sunt?

    La panoul de informatii, tabul premii, si acolo in dreapta jos unde apareau inainte si fetele persoanelor alora :))))

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier