Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Probleme update 28.01

1912

Comentarii

  • ogabrielass (RO1)ogabrielass (RO1) Postări: 4
    editat 29.01.2014
    am pus in depozit obiecte deco si nu mai pot sa le pun in ferma ,de fapt nici nu ma lasa sa le schimb locul in ferma:
  • tabascustabascus Postări: 4
    editat 29.01.2014
    Nu pot pune nimic pe marginea fermei la un patratel distanta de marginea de jos si lateral stanga.....mutarea cadiri si ornamente destul de dificila..
  • nelica10nelica10 Postări: 1
    editat 29.01.2014
    aceeasi problema si la mine. nu se pot muta obiectele. mai dureaza mult situatia asta ???!!!!!
  • denisavaly2denisavaly2 Postări: 28
    editat 29.01.2014
    Am observat că in momentul cand pui o decoratiune in cutia de inventar nu o mai poti folosi ,iar pe locul rămas liber nu poti muta altceva.
  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    editat 29.01.2014
    nelica10 a scris: »
    aceeasi problema si la mine. nu se pot muta obiectele. mai dureaza mult situatia asta ???!!!!!

    dupa ultimele estimari, se va revolza astazi in jurul amiezii...
  • c0sm1n2c0sm1n2 Postări: 3
    editat 29.01.2014
    mariachi a scris: »
    este un bug, se va rezolva astazi.
    A trecut deja o zi si nu s-a rezolvat nimic..
  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    editat 29.01.2014
    c0sm1n2 a scris: »
    A trecut deja o zi si nu s-a rezolvat nimic..

    dupa ultimele promisiuni, se va rezolva azi pe la amiaza.
  • seba_2kseba_2k Postări: 2
    editat 29.01.2014
    buna am aceleas probleme cu cladirile si cu decoratiunile.... cladirile se vad in ceata si nu pot pune nici o decoratiune
  • tabascustabascus Postări: 4
    editat 29.01.2014
    de aseara este problema si inca nimic...pierdem Eventul fratilor
  • SystemSystem Postări: 106,969
    editat 29.01.2014
    timeabuda2011 a scris: »
    Da care este rostul turnului? Nici eu nu pot muta decoratiunile.

    folosim turnul pt a vedea toate detalile decoratilor pe care le avem
  • marianarosa2marianarosa2 Postări: 1
    editat 29.01.2014
    timeabuda2011 a scris: »
    Da care este rostul turnului? Nici eu nu pot muta decoratiunile.
    Pai acesta este rostul turnului sa iti faca ravagii pe ferme
  • resita2resita2 Postări: 83
    editat 29.01.2014
    In momentul in care vrei sa trimiti mesajul scris pe chat tasta ENTER nu functioneaza
  • Doina RudencoDoina Rudenco Postări: 6
    editat 29.01.2014
    vvv6 a scris: »
    Nu reusesc sa imi mai pun decoratiunile la ferma principala odata ce le-am pus in depozit. Ma puteti ajuta?
    Asa mi se intampla si mie, numai ca pe ferma floricola.
  • Doina RudencoDoina Rudenco Postări: 6
    editat 29.01.2014
    Doina Rudenco a scris: »
    Asa mi se intampla si mie, numai ca pe ferma floricola.

    Nu reusesc sa-mi construiesc un staul de vite pe principala.
  • Florian142Florian142 Postări: 4
    editat 29.01.2014
    Oamenii ăstia chiar nu mai au idei noi, fac un turn care iti distruge ferma ,nu mai poti practic să o dezvolti. Vin mereu cu aceleasi misiuni ,in loc să le imbunătătească ei mai mult distrug acest joc. SE APROPIE OARE SFARSITUL ?
  • SystemSystem Postări: 106,969
    editat 29.01.2014
    Hannah92 a scris: »
    Buna!Se intampla ceva ciudat!Azi am mutat putin decoratiunile si am cumparat inca una!Cand am incercat sa le asez fiindca sigur incapeau s-a bramburit totul!!Incerc sa le asez ele dispar inapoi in depozit!Nu mai reusesc sa le aranjez de nicio culoare!! Plus de asta ele sunt decalate conturul verde de desenul decoratiunii!!Cand le asezi ele se aseaza mai departe decat normal!!Va rog sa ma ajutati, ferma mea Floricola a deveni inactiva din cauza asta!!Multumesc!!

    e vorba de un bug o sa se rezolve in curand
    nu ar tre sa te enervazi sau sperii
    o sa se rezolve
  • gavrilbgavrilb Postări: 4
    editat 29.01.2014
    nimic nu mai merge :mad: se duce de rapa? ori cineva nu vrea sa mearga jocul cum trebuie? :mad:
  • SystemSystem Postări: 106,969
    editat 29.01.2014
    pb?
    poate au ramas in pana de ideei
    isi revin ei in timp...
  • albunela (RO1)albunela (RO1) Postări: 3
    editat 29.01.2014
    ma chinui de ieri sa le mut dintr-0 parte in alta sa le adun ca sa-mi fac loc si nu ma lasa,am inteles ca se va remedia in noaptea care a trecut dar vad ca nimic nu s-a schimbat,scoate-ti TURNUL ala afara ,de cind a fost introdus totul merge alandala[aiurea],de ieri de la 7 seara m-am chinuit sa pun o decoratie si abia azi cu chiu cu vai am putut sa o pun ,dar a 2-a nu a mai mers,e SUFICIENT multumesc
  • lucetta (RO1)lucetta (RO1) Postări: 10
    editat 29.01.2014
    Buna ziua, de ieri nu mai pot cinstrui si nici muta obiecte in ferma gastronomica. Am restartat calculatorul, am asteptat pana astazi , dar situatia este aceeasi. Ce este de facut?
  • YoSlimYoSlim Postări: 1
    editat 29.01.2014
    mai bine ati scoate turnu ala... si faceti sa mearga sv calumea ca nu merge sa... mut fermele nimic...:(
  • marryyy093marryyy093 Postări: 4
    editat 29.01.2014
    se rezolva astazi toate problemele? luati-va turnul inapoi daca nu reusiti k nimic nu mai merge cum trebuie...nu pot sa construiesc nimic, nu pot sa pun vreo decoratiune, chatul merge greu...se misca totul in reluare!!!
  • Ladaru12PlayerLadaru12Player Postări: 72
    editat 29.01.2014
    si eu am aceasi problema nu pot cumpara decoratiuni si nici cele care le-am avut nu le pot pune la loc
  • LoredanaPlayer72LoredanaPlayer72 Postări: 9
    editat 29.01.2014
    Cand se rezolva cu decoratiunile? De ieri ma chinuiesc sa le pun la loc si nu pot...mai dureaza mult???
  • happy272happy272 Postări: 2
    editat 29.01.2014
    chiar ce se intampla cu amplasarea obiectelor la ferma nici eu nu pot sa le aranjez cine imi poate spune ceva
  • anamaria993 (RO1)anamaria993 (RO1) Postări: 4
    editat 29.01.2014
    :mad: va rog frumos sa ma ajute si pe mine cineva ...aseara am decis sami fac o schimbare la ferma sa asez altfel si dupa ce am scos toate decoratiunile sa blocat unde le-as pune nu merge ....
  • RalucaAxRalucaAx Postări: 26
    editat 29.01.2014
    ce se intampla cu decoratiunile?...de ce nu pot pune la construit? stau cu cost mare...:|
  • ADELINA-GABYADELINA-GABY Postări: 3
    editat 29.01.2014
    Nu mai au idei? Le-am dat noi destule dar nu vor să le ia in seamă.Probabil au incasat destui bani pe galbeni si acum ne spun PA noi ne-am luat baniii.
  • FER. MARIUS (RO1)FER. MARIUS (RO1) Postări: 5
    editat 29.01.2014
    se inchide mereu dau restart mai tot timpul nu pot uda copacul colegilor se blocheaza
  • malvina 05malvina 05 Postări: 15
    editat 29.01.2014
    buna,...si eu am patit la fel aseara....cei care administreaza jocul ar trebui sa mai citeasca si capitolul cu probleme....eu de cite ori am scris nu mi-a raspuns nimeni.....poate tu ai noroc ....sporuri
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!